OPERA A BALET SND - G. Verdi: La Traviata, o 19.00
DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA - J. Bowlesová: Dom nad oceánom, o 19.00
MALÁ SCÉNA - M. McDonagh: Ujo Vankúšik, o 19.00
NOVÁ SCÉNA - Kleopatra, o 19.00
DIVADLO ARÉNA - Hriešny tanec, o 19.00
MESTSKÉ DIVADLO BRATISLAVA - D. Dušek - J. Krasula: Pešo do neba, o 19.30
ŠTUDENTSKÉ DIVADLO ÍVERY - O. Wilde: Celkom vážne, o 19.00
DIVADLO KAPLNKA - P. Handke: Kaspar, o 19.00
DIVADLO GUNAGU - K. Vosátko: Modelky, o 19.30
DIVADLO STOKA - Strata, o 20.00
KINÁ
Santa a Snehuliak - Orange Imax, 14.00
Nascar 3D - Orange Imax, 15.00, 18.00, 21.00
Space Station - Orange Imax, 16.00, 20.00
Ocean Wonderland - Orange Imax, 17.00
T-Rex - Orange Imax, 19.00
Garfield - Istota, 15.00, 17.30
Resident Evil - Apokalypsa - Istota, 20.00
Snouborďáci - Tatra, 20.30; Palace/Aupark, 10.30, 13.10, 16.00, 19.00, 21.40; Multikino Metropolis, 14.10, 16.35, 19.00, 21.25
Hriešny tanec 2 - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
Dirigent - Igric, DK Dúbravka, 19.00
Ray - Hviezda, 20.00; Palace/Aupark, 11.10, 17.50; Multikino Metropolis, 14.05
Príliš dlhé zásnuby - Hviezda, 17.30; Palace/Aupark, 18.00, 21.00
Letec - Mladosť, 17.00, 20.00; Palace/Aupark, 17.10, 20.20; Multikino Metropolis, 14.00, 17.15, 20.30
Rodinka Úžasných - Mladosť, 15.00; Palace/Aupark, 15.30; Multikino Metropolis, 13.00, 15.25
Mobil - FK Múzeum, 19.30
Ľahká váha - FK IC.SK, 18.30
O dve slabiky pozadu - FK IC.SK, 18.45, 21.00; Palace/Aupark, 14.50, 20.30; Multikino Metropolis, 13.25
Volanie mora - FK IC.SK, 18.15, 20.45
Idioti - FK IC.SK, 20.00
Rad nešťastných príhod - Palace/Aupark, 11.40, 14.00, 15.00, 16.20, 17.20, 18.30, 20.50; Multikino Metropolis, 15.30, 16.25, 17.30, 18.30, 19.35, 20.35
Po západe slnka - Palace/Aupark, 11.30, 13.40, 18.50, 21.10; Multikino Metropolis, 15.10, 21.20
Duša ako kaviár - Palace/Aupark, 15.40
Fantom opery - Palace/Aupark, 12.10, 19.40; Multikino Metropolis, 20.40
Wimbledon - Palace/Aupark, 14.30, 20.40
Honba za pokladom templárov - Palace/Aupark, 16.10, 18.40, 21.20; Multikino Metropolis, 13.05, 15.40, 18.15, 20.50
Na dotyk - Palace/Aupark, 15.30, 17.40, 20.00; Multikino Metropolis, 17.10, 19.15, 21.35
Blade - Trinity - Palace/Aupark, 14.40, 17.00, 19.20, 21.50
Pofajčíme, uvidíme - Palace/Aupark, 15.20, 17.30, 19.30, 21.30; Multikino Metropolis, 16.55, 17.55, 18.45, 19.45, 21.45
Alexander Veľký - Palace/Aupark, 16.50; Multikino Metropolis, 13.15
Bokovka - Multikino Metropolis, 13.10
KONCERTY
Fragmenty 2005, semestrálne práce študentov Katedry spevu VŠMU - A4 Nultý priestor, Nám. SNP, o 18.00
Rangers (CZ) - SK, Nové Mesto, Vajnorská 21, o 19.00
Chiki liki tu-a - Elam, Staré Grunty, o18.45
Traditional Club - Cafe Studio Club, Laurinská ul., o 19.00
VERNISÁŽE
Marek Kianička: Reduco - CC Centrum, Jiráskova 3, o 18.00, do 20. marca
PRE DETI
Kto sa to hrá s morom - Bibiana, Panská 41, o 14.00
Eniky-beniky, zábavno-tvorivé dopoludnie pre deti MŠ - M-Klub, Rovniankova 3, o 10.00
Fašiangové masky, výtvarno-tvorivé dielne - DK Lúky, Vígľašská 1, o 10.00
Výtvarné dielničky pre deti a ich mamičky - CC Centrum, Jiráskova 3, o 10.00
Zachráňme svet rozprávok, tvorivá dielňa - Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 14.00
PODUJATIA
Už sa mi nechce žiť. Diskutujú: PhDr. A. Pekníková a MUDr. P. Breier - Liga za duševné zdravie, Ševčenkova 21, o 18.00
Video as Urban Condition; projekcia. Kamera v akcii v urbánnych prostrediach - A4 Nultý priestor, Nám. SNP 12, o 20.00
KLUBY
Aligator - Live music, o 21.00
Budha Bar - Buddha bar Special DJ Moonstar (Ca), o 21.00
Casey - Disco Mix DJ Riko, o 21.00
Cirkus Barok - Disco, o 20.00
Club 39 - RockaMotion, o 22.00
Kenvelo Fashion Cafe - Smooth music / DJ KLM, o21.00
Lilith - Chill Out Magic, o 18.00
Radosť - 2Step-2Night by DJ Cluster (2step.sk) / 2-step & UK garage, o 21.00