Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ


Galéria Duna na Radlinského 11, ktorá 15. decembra oslávila svoje piate narodeniny, poriada dnes od ôsmej večer do tretej ráno Break nSteppa zábavu. Okrem toho si môžete objednávať lístky na Silvester 2001, prostredníctvom e-mailovej adresy duna@duna.sk, cena lístka je 199 korún, a jeho súčasťou je drink Red bull, aby ste vydržali po celú noc. Nezabudnite uviesť kompletnú adresu, aby vám mohli lístky doručiť.



DIVADLÁ

ŠTVRTOK 27. DECEMBER

19.00 Tosca, G. Puccini - SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Vládca Oidipus, Sofokles - Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života, I. Bergman - Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Hamlet, muzikál - Nová scéna, Kollárovo nám. 20

PIATOK 28. DECEMBER

19.00 Nápoj lásky, G. Donizetti - SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ženský zákon, J. G. Tajovský - Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 21

19.00 Demokrati, V. Klimáček - Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Hamlet, muzikál - Nová scéna, Kollárovo nám. 20

17.30 Večer Milana Markoviča - Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5, aj o 19.45 h

SOBOTA 29. DECEMBER

11.00 Luskáčik, P. I. Čajkovskij

19.00 Predaná nevesta, B. Smetana - SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Na skle maľované, E. Bryll-K. Gärtnerová - D. P. O. Hviezdoslava, Laurinská 21

19.00 Stoličky, E. Jonesco - Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní… - Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Vtedy na Jamajke, D. Churchill - Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

NEDEĽA 30. DECEMBER

19.00 Tančiareň, M. Huba - M. Porubjak - D. P. O. Hviezdoslava, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života, I. Bergman - Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní - Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Ja som optimista - Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

PONDELOK 31. DECEMBER

16.00 Operný koncert - SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Noc v Benátkach, J. Strauss - SND, Hviezdoslavovo nám. 1

18.00 Tančiareň, M. Huba - M. Porubjak - D. P. O. Hviezdoslava, Laurinská 21

17.00 Pyžamo pre šiestich, silvestrovské predstavenie - Nová scéna, Kollárovo nám. 20

STREDA 2. JANUÁR

19.00 Tančiareň, M. Huba - D. P. O. Hviezdoslava, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života, I. Bergman - Malá scéna, Dostojevského rad 7

KINÁ

ŠTVRTOK 27. DECEMBER

Jalla! Jalla!, Švéd. - Charlie centrum, 17.00 a 19.00 h; Polus, 17.55 a 22.25 h; Istropolis, Artkino, 20.00 h

Memento, USA - Charlie centrum, 20.30 h

Bratstvo vlka, Fr. - Charlie centrum, 18.00 h; Polus, 19.25 a 22.35 h

Každý to rád inak, Fr. - Charlie centrum, 20.30 h

Zlatíčka pre každého, USA - Charlie centrum, 18.15 h

Denník Bridget Jonesovej, VB - Charlie centrum, 17.45 h

Východ-Západ, Fr. - Charlie centrum, 20.00 h

Samotári, ČR - Charlie centrum, 19.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov (slov. dabing) - Polus, 14.00, 16.50 a 19.40 h; Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov (slov. titulky) - Polus, 15.35, 18.30 a 21.25 h

Nepovedz ani slovo, USA - Polus, 22.30 h; Nivy, Súťažná 18, 19.00 h

Pikantné pokušenie 2, USA - Polus, 15.20, 17.40, 20.00 a 22.20 h

Zoolander, USA - Polus, 15.50, 18.00, 20.10 a 22.25 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 19.30 a 21.05 h

Kto z koho, USA - Polus, 15.25 a 19.55 h

Pravá blondínka, USA - Polus, 15.15, 17.15, 19.15 a 21.20 h

Atlantída: Stratená ríša, USA - Polus, 14.55 a 17.10 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR - Polus, 15.10 a 17.20 h

Dr. T a jeho ženy, USA - Polus, 19.30 a 21.50 h

Amélia z Montmartru, Fr. - Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.15, 17.30 a 20.00 h

Prci, prci, prcičky, USA - Obzor, Radlinského 18, 15.30, 18.00 a 20.30 h

Operácia Swordflish, USA - Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h

Hviezdny smeč, USA - Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 15.30 h

Mačky a psy, USA - Lúky, Vígľašská 1, 16.00 h; Istropolis, Kinečko, 17.00 h

PIATOK 28. DECEMBER

Jalla! Jalla!, Švéd. - Charlie centrum, 17.00 a 19.00 h; Polus, 17.55 a 22.25 h; Istropolis, Artkino, 20.00 h

Memento, USA - Charlie centrum, 20.30 h

Bratstvo vlka, Fr. - Charlie centrum, 18.00 h; Polus, 19.25 a 22.35 h

Každý to rád inak, Fr. - Charlie centrum, 20.30 h

Zlatíčka pre každého, USA - Charlie centrum, 18.15 h

Denník Bridget Jonesovej, USA - Charlie centrum, 17.45 h

Východ-Západ, Fr. - Charlie centrum, 20.00 h

Samotári, ČR/Slovin. - Charlie centrum, 19.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov (slov. dabing) - Polus, 14.00, 16.50 a 19.40 h; Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov (slov. titulky) - Polus, 15.35, 18.30 a 21.25 h

Nepovedz ani slovo, USA - Polus, 22.30 h

Pikantné pokušenie 2, USA - Polus, 15.20, 17.40, 20.00 a 22.20 h

Zoolander, USA - Polus, 15.50, 18.00, 20.10 a 22.25 h; Hviezda, Nám. 1. Mája, 19.30 a 21.05 h

Pravá blondínka, USA - Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.20 a 23.20 h

Atlantída: Stratená ríša, USA - Polus, 14.55 a 17.10 h

Kto z koho, USA - Polus, 15.25 a 19.55 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR - Polus, 15.10 a 17.20 h

Dr. T a jeho ženy, USA - Polus, 19.3. a 21.50 h

Amélia z Montmartru, Fr. - Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.15, 17.30 a 20.00 h

Prci, prci, prcičky, USA - Obzor, Radlinského 18, 15.30, 18.00 a 20.30 h

Operácia Swordflish, USA - Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h

Spy Kids, USA - Devín, Devínska Nová Ves, 17.15 h; Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 15.30 h

Príbeh o rytierovi, USA - Devín, Devínska Nová Ves, 19.45 h

Čokoláda, VB/USA - Lúky, Vigľašká 1, 18.00 h

Mačky a psy, USA - Istropolis, Kinečko, 17.00 h

SOBOTA 29. DECEMBER

Jalla! Jalla!, Švéd. - Charlie centrum, 17.00 a 19.00 h; Polus, 10.50, 17.55 a 22.25 h; Istropolis, Artkino, 20.00 h

Memento, USA - Charlie centrum, 20.30 h

Bratstvo vlka, Fr. - Charlie centrum, 18.00 h; Polus, 19.25 a 22.35 h

Zlatíčka pre každého, USA - Charlie centrum, 18.15 h

Denník Bridget Jonesovej, VB - Charlie centrum, 17.45 h; Nivy, Súťažná 18, 19.00 h

Lužinová obrana, VB/Fr. - Charlie centrum, 20.30 h

Východ-Západ, Fr. - Charlie centrum, 20.00 h

Samotári, ČR/Slovin. - Charlie centrum, 19.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov (slov. dabing) - Polus 11.10, 14.00, 16.50 a 19.40 h; Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov (slov. titulky) - Polus, 10.00, 12.45, 15.35, 18.30 a 21.25 h

Nepovedz ani slovo, USA - Polus, 22.30 h; Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h

Pikantné pokušenie 2, USA - Polus, 10.40, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00 a 22.20 h

Zoolander, USA - Polus, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10 a 22.25 h; Hviezda, Nám. 1. Mája, 19.30 a 21.05 h

Pravá blondínka, USA - Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.20 a 23.20 h

Atlantída: Stratená ríša, USA - Polus, 10.10, 12.30, 14.55 a 17.10 h

Kto z koho, USA - Polus, 12.50, 15.25 a 19.55 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR - Polus, 10.45, 13.00, 15.10 a 17.20 h

Dr. T. a jeho ženy, USA - Polus, 19.30 a 21.50 h

Amélia z Montmartru, Fr. - Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.15, 17.30 a 20.00 h

Prci, prci, prcičky, USA - Obzor, Radlinského 18, 15.30, 18.00 a 20.30 h

Spy Kids, USA - Devín, Devínska Nová Ves, 17.15 h

Príbeh o rytierovi, USA - Devín, Devínska Nová Ves, 19.45 h

Tom a Jerry, USA - Nivy, Súťažná 18, 16.00 h

Flintstonovci 2, USA - Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 15.30 h

Mačky a psy, USA - Istropolis, Kinečko, 15.00 a 17.00 h

NEDEĽA 30. DECEMBER

Jalla! Jalla!, Švéd. - Charlie centrum, 17.00 a 19.00 h; Polus, 10.50, 17.55 a 22.25 h; Istropolis, Artkino, 20.00 h

Memento, USA - Charlie centrum, 20.30 h

Bratstvo vlka, Fr. - Charlie centrum, 18.00 h; Polus, 19.25 a 22.35 h

Zlatíčka pre každého, USA - Charlie centrum, 18.15 h

Denník Bridget Jonesovej, USA - Charlie centrum, 17.45 h

Lužinová obrana, VB/Fr. - Charlie centrum, 20.30 h

Východ-Západ, Fr. - Charlie centrum, 20.00 h

Samotári, ČR/Slovin. - Charlie centrum, 19.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov (slov. dabing) - Polus, 11.10, 14.00, 16.50 a 19.40 h; Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov (slov. titulky) - Polus, 10.00, 12.45, 15.35, 18.30 a 21.25 h

Nepovedz ani slovo, USA - Polus, 22.30 h; Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h

Pikantné pokušenie 2, USA - Polus, 10.40, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00 a 22.20 h

Zoolander, USA - Polus, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10 a 22.25 h; Hviezda, Nám. 1. Mája, 19.30 a 21.05 h

Pravá blondínka, USA - Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.20 a 23.20 h

Atlantída: Stratená ríša, USA - Polus, 10.10, 12.30, 14.55 a 17.10 h

Kto z koho, USA - Polus, 12,50, 15.25 a 19.55 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR - Polus, 10.45, 13.00, 15.10 a 17.20 h

Dr. T a jeho ženy, USA - Polus, 19.30 a 21.50 h

Amélia z Montmartru, Fr. - Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.15, 17.30 a 20.00 h

Prci, prci, prcičky, USA - Obzor, Radlinského 18, 15.30, 18.00 a 20.30 h

Spy Kids, USA - Devín, Devínska Nová Ves, 15.15 h

Príbeh o rytierovi, USA - Devín, Devínska Nová Ves, 17.15 a 19.45 h

Snehová kráľovná, Rus. - Igric, DK Dúbravka, Saratovská 2/a

Denník princeznej, USA - Igric, DK Dúbravka, Saratovská 2/a

Mačky a psy, USA - Istropolis, Kinečko, 15.00 a 17.00 h

PONDELOK 31. DECEMBER

Harry Potter a kameň mudrcov, USA - Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h

Charlie centrum nepremieta. Polus center nepremieta. Mladosť nepremieta.

UTOROK 1. JANUÁR

Charlie centrum nepremieta.

Harry Potter a kameň mudrcov (slov. dabing) - Polus, 16.50 a 19.40 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 14.30 a 17.00 h; Istropolis, Veľká sála, 15.30 a 19.00 h; Istropolis, Kinosála, 14.00, 17.00 a 20.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov (slov. titulky) - Polus, 15.35, 18.30 a 21.25 h

Nepovedz ani slovo, USA - Polus, 22.30 h

Pikantné pokušenie 2, USA - Polus, 15.20, 17.40, 20.00 a 22.20 h

Zoolander, USA - Polus, 15.50, 18.00, 20.10 a 22.25

Bratstvo vlka, Fr. - Polus, 19.25 a 22.35 h

Pravá blondínka, USA - Polus, 15.15, 17.15, 19.15 a 21.20 h

Atlantída: Stratená ríša, USA - Polus, 17.10 h

Kto z koho, USA - Polus, 15.25 a 19.55 h

Jalla! Jalla!, Švéd. - Polus, 17.55 a 22.25 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR - Polus, 15.10 a 17.20 h

Dr. T a jeho ženy, USA - Polus, 19.30 a 21.50 h

Shrek, USA - Tatra, Nám. 1. mája, 16.00 h

Rýchlo a zbesilo, USA - Tatra, Nám. 1. mája, 18.00 a 20.30 h

Mačky a psy, USA - Istropolis, Detské kino, 17.00 h

Dohola, USA - Istropolis, Artkino, 17.30 h

Obzor nepremieta. Mladosť nepremieta. Nádej nepremieta. Devín nepremieta. Istota nepremieta.

STREDA 2. JANUÁR

Jalla! Jalla!, Švéd. - Charlie centrum, 17.00, 19.00 a 20.30 h; Polus, 17.55 a 22.25 h

Posledné pokušenie Krista, USA - Charlie centrum, 17.15 h

Bratstvo vlka, Fr. - Charlie centrum, 18.00 h; Polus, 19.25 a 22.35 h

Krajinka, SR - Charlie centrum, 20.30 h

Tanečnica v tme, Dán./Švéd. - Charlie centrum, 17.00 h

Blíženci, Jap. - Charlie centrum, 20.00 h

Ducháček to zařídi, ČR - Charlie centrum, 19.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov (slov. dabing) - Polus, 14.00, 16.50 a 19.40 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 10.30, 14.30 a 17.00 h; Istropolis, Veľká sála, 15.30 a 19.00 h; Istropolis, Kinosála 1, 14.00, 17.00 a 20.00 h; Istota, Karloveská 32, 13.30, 16.30 a 19.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov (slov. titulky) - Polus, 15.35, 18.30 a 21.25 h

Nepovedz ani slovo, USA - Polus, 22.30 h

Pikantné pokušenie 2, USA - Polus, 15.20, 17.40, 20.00 a 22.20

Zoolander, USA - Polus, 15.50, 18.00, 20.10 a 22.25 h

Pravá blondínka, USA - Polus, 15.15, 17.15, 19.15 a 21.20 h

Atlantída: Stratená ríša, USA - Polus, 14.55 a 17.10 h

Kto z koho, USA - Polus, 15.25 a 19.55 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR - Polus, 15.10 a 17.20 h

Dr. T a jeho ženy, USA - Polus, 19.30 a 21.50 h

Amélia z Montmartru, Fr. - Obzor, Radlinského 18, 15.45 a 20.00 h

Shrek, USA - Tatra, Nám. 1. mája, 16.00 h

Rýchlo a zbesilo, USA - Tatra, Nám. 1. mája, 18.00 a 20.30 h

Mačky a psy, USA - Istropolis, Detské kino, 17.00 h

Dohola, USA - Istropolis, Artkino, 17.30 h

Scary Movie, USA - Odboj, Dúbravka, Jadranská, 17.00 a 19.30 h

KONCERTY A DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 27. DECEMBER

20.30 Rothenstein, koncert - Jazz café, Ventúrska 5

21.30 Garage + Tony Ducháček, koncert - Charlies pub, Špitálska 4

99 Luftballons, 4 Izby - Heydukova 19

Disco, Kráter Pub - Vysoká 15

Disco, Jalta Bar - Gorkého 15

Break n‘Steppa - Duna,Radlinského 11

Scream party - Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Reggae night, DJ Thierry - Club 39, Staré grunty 51

Before weekend flight - Crystal Music club, Špitálska 37

PIATOK 28. DECEMBER

20.30 Vizar Quartet, koncert - Jazz café, Ventúrska 5

Vianočná ROCK IN DUNA - XXL DJs Party - Duna, Radlinského 11

ČSSR Party - LIVE!Club, Aupark

Start to the weekend - Crystal Music club, Špitálska 37

DJ Night - Sams, Gorkého 1

Freedom party - Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Disco - Manhattan Pub, Bajkalská 30

Clubbing Sound Better with You - Club 39, Staré grunty 51

Disco - Kráter, Vysoká 15

Oldies disco - Tatra club, Námestie 1. mája

Rock - Aligátor, Laurinská 7

Disco - Jalta bar, Gorkého 15

Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1

Charlies Pub is different - Charlies Pub, Špitálska 4

SOBOTA 29. DECEMBER

20.30 Ľubo Tomaškovič, koncert - Jazz café, Ventúrska 5

KELT! Night - LIVE!Club, Aupark

Tequila Party - Duna, Radlinského 11

Rock - Aligátor, Laurinská 7

Essential Selection From Underground Music - Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco - Tatra club, Námestie 1. mája

Disco - Kráter, Vysoká 15

Charlies Pub is different - Charlies Pub, Špitálska 4

Saturday Night Fever, DJ Puki - Club 39, Staré grunty

Swanx party - Cirkus Baroko, nábrežie Dunaja

NEDEĽA 30. DECEMBER

LIVE! Night - LIVE!Club, Aupark

Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1

Rock Night - Aligátor, Laurinská 7

Sunday - Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo - latino fiesta, Club 39, Staré grunty

Lunge sunday - Crystal Music club, Špitálska 37

PONDELOK 31. DECEMBER

17.00 Byť Bratislavčanmi nás baví - Silvester 2001 - Hlavné a Hviezdoslavovo námestie, Michalská ul.

19.30 Silvester 2001 - PKO, Nábr. arm. gen. Ľ. Svobodu

19.30 Silvester 2001, spoloč. zábava - SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.30 Silvestrovská zábava, so skupinou Akcent - DK Dúbravka, Saratovská 2/A

20.00 Silvester 2001 - DK Ružinov, Ružinovská 26

21.00 Latino Silvester - SD Trnávka, Bulharská 60

Silvestrovská FREE! Party - LIVE!Club, Aupark

Silvester - Charlies pub, Špitálska 4

Maximum Xtrem - uleť na krííídlach nového roka - DUNA, Radlinského 11

Rockamotion, Rock undeground party, DJ Mathew - Club 39, Staré grunty

UTOROK 1. DECEMBER

17.00 Novoročný primátorský koncert - Stará tržnica, Námestie SNP

Deep House Varios Night - Crystal Music club, Špitálska 37

Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies party, DJ Mayoo - Club 39, Staré grunty 5

Disco - Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

STREDA 2. DECEMBER

Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1

Rock Night - Aligátor, Laurinská 7

Housemaniacs, DJ Vojto - Club 39, Staré grunty 51

Disco - Kráter Pub, Vysoká 15

Disco - Jalta Bar, Gorkého 15

Oldies - Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

99 Luftballons, hauz - 4 Izby, Heydukova 19

Bratislava goes black - Crystal Music club, Špitálska 37

Betcave Party - DUNA, Radlinského 11

PRE DETI

ŠTVRTOK 27. DECEMBER

10.00 SD Trnávka patrí deťom - SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 Ping-pong - Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Dvere dokorán ku hrám - M Klub, Gessayova 10

10.30 Novoročné diskohry - DK Ružinov, Ružinovská 28

15.00 Sám doma III., film - DK Ružinov, Ružinovská 28

PIATOK 28. DECEMBER

10.00 Žiadne dieťa bez masky, nevykúzli pamlsky, výroba masiek - Klub 22, Vavilovova 22

SOBOTA 29. DECEMBER

10.00 Predsilvestrovské všeličo - SD Nivy, Súťažná 18

NEDEĽA 30. DECEMBER

10.00 Silvestrovský turnaj, športové dopoludnie - SD Nivy, Súťažná 18

PONDELOK 31. DECEMBER

10.00 Mahulena, zlatá panna, film - SD Nivy, Súťažná 18

16.00 Abraka Dabraka - Čarodejný karneval, súťaž o naj čarodejníka a čarodejníčku - Klub 22, Vavilovova 22

STREDA 2. DECEMBER

9.00 Športové prázdniny, stolný tenis - SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00 Tvoríme cez prázdniny, výtvarné tvorivé dielne - SD Nivy,Súťažná 18

10.00 SD Trnávka patrí prázdninujúcim deťom, stol. tenis, šípky, hry - SD Trnávka, Bulharská 60

14.00 Modrá, biela, snehobiela, tvorivé dielne, technika maľby na skle - Bibiana, Panská 41

VÝSTAVY

Zbierka svetového konštruktivizmu, Malá historická expozícia Sonie Delonay, objekty Milana Dobeša, Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13

Koloman Sokol - GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, ut - ne 10.00 - 17.00 h, do 10. februára

Dale Chihuly - Pálffyho palác, Panská 19, ut - ne 10.00 - 17.00 h, do 3. februára

A. Adámková: neobrazy - lifeline - galéria Linea, Drieňová 34, po - pia 8.00 - 17.00 h, do 31. decembra

Vianočné mosty medzi mestami, medzinárodná výstava detských výtvarných prác - Mestské múzeum, Stará radnica, do 31. decembra

Slovenská fotografia 1925 - 2000 - moderna, postmoderna, postfotografia - SNG, Eszterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, ut - ne 10.00 - 18.00 h, do 10. februára 2002

New Austrian Spotlich, súčasné rakúske umenie - GMB Mirbachov palác, do 7. apríla 2002

Dorota Sadovská, Cena Oskara Čepana, GMB Mirbachov palác, do 24. marca 2002

Man Ray - GMB Pálffyho palác, Panská 19, ut - ne 10.00 - 17.00 h, do 31. marca 2002

H. Ch. Thomsen - GMB Pálffyho palác, do 31. marca 2002

Anton Čierny - GMB Pálffyho palác, do 31. marca 2002

Omfalos Bratislavensis, sochy M. Lettricha - K. Gallery, Ventúrska 8, do 9. januára

Alexander Szabó, obrazy - galéria Ardan, Lermontovova 14, ut - so 10.00 - 19.00 h, do 31. januára

Záhady našej pamäte - Bibiana, Panská 41, ut - pia 10.00 - 18.00 h, so - ne 11.00 - 19.00 h, do 31. decembra

Narodím sa znovu? - Bibiana, do 28. februára

Naše Vianoce (možno aj) na skle maľované, netradičný pohľad na vianočné sviatky, výstava spojená o 15.00 h aj s programom - Bibiana, do 12. januára

Daria Kminiaková & Fero Jablonovský, Euforické smútky - Parlamentka, Mudroňova 1, denne 11.00 - 22.00 h, do 31. decembra

Metamorfózy portrétu, obrazy Adriany Kabeleovej - galéria Ľudovej banky Akcent, Jesenského ul., do 4. januára

Rozhovory s umením II. - Galéria Z, Ventúrska 9, po - so 12.00 - 18.00 h

J. Saudek, S. Saudková: Božská komedie - galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut - ne 13.00 - 18.00 h, do 13. januára

Zo súčasnej talianskej fotografie - galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut - ne 13.00 - 18.00 h, do 6. januára

Paula Modersohn-Becker, maliarske dielo - SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut - ne 10.00 - 18.00 h, do 15. februára

M. Lettrich, 15 sôch a pupok sveta - K.Gallery, Ventúrska 8, po - pia 13.00 - 18.00 h, do 9. januára

Príbehy v obrazoch, predajná výstava - Galéria Café Parnas, do 15. januára

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Legendárna Transsibírska magistrála
  2. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov
  3. Týchto 18 rád ako ušetriť som mal počuť ešte pred osemnástkou
  4. Venujte na Vianoce darček plný informácií!
  5. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém
  6. Ceny elektriny rastú. Firmy ale môžu ušetriť
  7. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám
  8. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom
  9. Top First moment dovolenky na leto 2018
  10. Na tohtoročných trhoch pred Auparkom vystúpi aj Katka Koščová
  1. Legendárna Transsibírska magistrála
  2. Auto ako vianočný darček, rastie záujem o zánovné vozidlá
  3. Vianočný bázar chalaňov
  4. Vianočné mecheche 2017
  5. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov
  6. Študentskou osobnosťou Slovenska Ing. Martina Majorošová
  7. Majstrovstvá Stavebnej fakulty STU v Bratislave v plávaní 2017
  8. Týchto 8 kritérií by mal kvalitný kolagén spĺňať
  9. Beam Suntory zaznamenal silný rast predaja po zmene distribútora
  10. Zamestnanci a študenti EU v BA darovali radosť a vyčarili úsmev
  1. Legendárna Transsibírska magistrála 19 204
  2. Týchto 18 rád ako ušetriť som mal počuť ešte pred osemnástkou 8 214
  3. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém 4 407
  4. Naše mobilné bankovníctvo si prišli vyskúšať novinári z Rakúska 4 111
  5. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov 2 171
  6. Venujte na Vianoce darček plný informácií! 1 863
  7. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom 1 566
  8. Top First moment dovolenky na leto 2018 1 493
  9. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám 1 425
  10. Týchto 8 kritérií by mal kvalitný kolagén spĺňať 1 027