OPERA A BALET SND - G. Rossini: Popoluška, o 19.00
NOVÁ SCÉNA - Donaha! o 19.00
ASTORKA KORZO '90 - W. Russel: Shirley Valentine, o 19.00
DIVADLO ARÉNA - D. Gieselmann: Pán Kolpert, o 19.00
DIVADLO A.HA. - V. Feriancová: Sneh, hra o večnom živote, o 19.00
RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO - S. Štepka: Súpis dravcov, o 19.00
DIVADLO GUNAGU - K. Vosátko - V. Klimáček: English is Easy, Csaba is dead, o 19.30
KINÁ
Návrat do 3D - Orange Imax, 14.00
Ocean Wonderland - Orange Imax, 15.00
Nascar 3D - Orange Imax, 16.00, 18.00, 20.00
Space Station - Orange Imax, 17.00, 21.00
T-Rex - Orange Imax, 19.00
Alexander Veľký - Istota, 19.00; Multikino Metropolis, 14.30, 16.35, 17.45, 19.50, 21.00; Palace/Aupark, 10.30, 12.40, 13.50, 16.00, 17.10, 18.20, 19.40, 20.30
Svet zajtrajška - Hviezda, 16.00, 18.00, 20.00; Multikino Metropolis, 13.45, 16.05, 17.00, 18.15, 19.10,. 20.25; Palace/Aupark, 14.20, 15.40, 16.50, 18.10, 20.50
Zlá výchova - Mladosť, 16.00, 18.00; Palace/Aupark, 18.00, 20.20
Prekliata Argentína - Mladosť, 20.00; Multikino Metropolis, 14.50; Palace/Aupark, 19.10, 21.30
Kandahar - FK/Múzeum, 19.30
Stratené v preklade - Tatra, 17.45, 20.00
Hriešny tanec 2 - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
Smrť v Benátkach - FK Nostalgia, 18.30
Kytica z Tisíc a jednej noci - FK Nostalgia, 20.45
Fanny a Alexander - Fk IC.SK, 17.50
Strach a chvenie - FK IC.SK, 18.00
Zúriaci býk - FK IC.SK, 18.15
Samotári - FK IC.SK, 18.30
Kukuška - FK IC.SK, 20.00
Život Briana - FK IC.SK, 20.15
Dogville - FK IC.SK, 20.30
Jedna ruka netlieska - FK IC.SK, 21.00
Honba za pokladom templárov - Multikino Metropolis, 13.00, 13.50, 15.30, 16.25, 18.05, 19.00, 20.40, 21.35; Palace/Aupark, 10.40, 11.20, 13.20, 14.10, 16.20, 17.00, 19.00, 20.00
Resident Evil - Apokalypsa - Multikino Metropolis, 14.25, 21.20; Palace/Aupark, 14.40, 16.40
Rodinka Úžasných - Multikino Metropolis, 13.05, 15.35, 18.00; Palace/Aupark, 15.30
Bridget Jonesová - S rozumom v koncoch - Multikino Metropolis, 20.30; Palace/Aupark, 18.30, 21.00
Miluj ma, prosím - Palace/Aupark, 12.00, 18.40, 21.10
Protivné baby 2 - Palace/Aupark, 11.40, 14.30, 17.20
Bokovka - Palace/Aupark, 19.30
Polárny expres - Palace/Aupark, 14.20, 16.20
Slávici v klietke - Palace/Aupark, 21.40
Dannyho dvanástka - Palace/Aupark, 15.20, 17.50, 20.40
Sexbomba odvedľa - Palace/Aupark, 15.50
KONCERTY
Blues - Stoka, Pribinova 1, o 20.00
Gabriel, piano - Cafe Studio Club, Laurinská ul., o 19.00
PRE DETI
Skús to s nami! tvorivé dielne - M-Klub, Rovniankova 3, o 14.00
KLUBY
Budha bar - IN eMOTION - Dee M, o 21.00
Casey - Disco Mix DJ Pizza, o 21.00
Cirkus Barok - Disco, o 20.00
Club 39 - Goldies Hits, o 22.00
Lilith - Soundtrack World, o 18.00
Radosť - Reggae in da mix by DJ Qtko (Roots and Culture), reggae, ska & dub, o 21.00