OPERA A BALET SND - G. Verdi: Macbeth, o 19.00
Divadlo P. O. HVIEZDOSLAVA - M. Kováč-Adamov, D. Pastirčák: Hra o svätej Dorote, o 19.00
MALÁ SCÉNA - M. McDonagh: Ujo Vankúšik, o 19.00
NOVÁ SCÉNA - Klietka bláznov, o 19.00
ASTORKA KORZO '90 - A. Werdelinová: Milovníci, o 19.00
DIVADLO KAPLNKA - D. Pull: Flagelantky, o 19.00
RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO - S. Štepka: Kronika komika alebo Ako sa rodil komik..., o 19.00
DIVADLO GUNAGU - Herman von Hardcore: Láska, o 19.30
DIVADLO LUDUS - P. Kuba, V. Schulzová: Stačí povedať: Nie! - Divadlo Ludus, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3 (PKO), o 10.00
KINÁ
Ocean Wonderland - Orange Imax, 13.00
Santa a Snehuliak - Orange Imax, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00
Virtuálny svet 3D - Orange Imax, 15.00
T-Rex - Orange Imax, 17.00
Space Station - Orange Imax, 19.00
Návrat do 3D - Orange Imax, 21.00
Zlá výchova - Tatra, 17.45, 20.00; Palace/Aupark, 19.20, 21.40
Dogville - Hviezda, 19.00
Pink Floyd The Wall - Múzeum, 19.30
Večný svit nepoškvrnenej mysle - FK IC.SK, 17.50; Mladosť, 18.00, 20.00
Vlak života - FK IC.SK, 18.00
Čínska odysea - FK IC.SK, 18.15, 20.15
Prekliata Argentína - FK IC.SK, 18.30, 20.30; Multikino Metropolis, 19.05, 21.15; Palace/Aupark, 11.40, 14.20, 16.50, 19.10, 21.30
Salo alebo 120 dní Sodomy - FK IC.SK, 19.50
Kukučka - FK IC.SK, 20.00
Trio z Belleville - Istota, 17.30, 20.00
Šialené rande - Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00
Samuraj - ARTkino/Za zrkadlom, 20.00
Chicago - Kino Lúky, 19.00
Slávici v klietke - Multikino Metropolis, 15.15, 17.10; Palace/Aupark, 18.20, 20.30
Miluj ma, prosím - Multikino Metropolis, 14.55, 21.30; Palace/Aupark, 11.00, 13.00, 15.20, 17.40, 19.40, 21.50
Alexander Veľký - Multikino Metropolis, 13.05, 14.05, 15.05, 16.20, 17.20, 18.20, 19.40, 20.40; Palace/Aupark, 11.20, 12.20, 13.20, 14.40, 15.40, 16.40, 18.00, 19.00, 20.00, 21.20
Resident Evil: Apokalypsa - Multikino Metropolis, 16.50, 19.00, 21.05; Palace/Aupark, 10.40, 13.10, 15.10, 17.30, 19.30, 21.30
Dannyho dvanástka - Multikino Metropolis, 13.25, 16.00, 18.40, 21.25; Palace/Aupark, 15.30, 18.10, 20.50
Rodinka Úžasných - Multikino Metropolis, 13.10, 15.40, 18.05; Palace/Aupark, 15.00, 17.40
Bridget Jones: S rozumom v koncoch - Multikino Metropolis, 20.30; Palace/Aupark, 16.10, 18.40, 21.10
Protivné baby - Palace/Aupark, 14.10, 16.20, 18.30, 20.40
Polárny expres - Palace/Aupark, 14.00, 16.00
Posádka 49 - Palace/Aupark, 20.10
Sexbomba odvedľa - Palace/Aupark, 14.30, 17.00
KONCERTY
Momentum Musicum, účinkuje Pressburger kvartet (G. Szathmáry, E. Pingitzer, B. Kovács, M. Ťažký). Program: J. Brahms, W. A. Mozart - CC Centrum, Jiráskova 3, o 16.00
Gabriel, piano - Cafe Studio Club, Laurinská ul., o 19.00
PODUJATIA
Prehliadka výstavy 10. rokov slovenskej meny v Národnej banke Slovenska. Sprevádza: Jitka Hederová - stretnutie pri hlavnom vstupe do NBS na Ul. Imricha Karvaša, o 13.00
PRE DETI
Čo sa stalo v Tučifraskove, účinkuje divadlo Na vešiaku - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 16.00
Nie sme doma, maľujeme, pre deti od 4 rokov - CC Centrum, Jiráskova 3, o 14.00
Vieme sa správať?, beseda o správaní v kolektíve, o priateľstve, o spolupatričnosti, ako byť gentlemanom - SD Nivy, Súťažná 18, o 14.00
Zimné radovánky, výtvarné popoludnie pre deti - SD Nivy, Súťažná 18, o 15.30
Putovanie za hudbou, tvorivé dielne a sprievod výstavou Odklínanie hudby. Pre deti od 5 rokov - Bibiana, Panská 41, o 10.00
O škaredom káčatku, program podľa rozprávky H. Ch. Andersena. Pre deti od 3 rokov - Bibiana, Panská 41, o 14.00
VERNISÁŽE
Zuzana Kyselicová, Roman Hrčka, Jana Stankovianská, Igor Ondruš, Juraj Púchovský: Get the Party 3 - Slovenská výtvarná únia, Dostojevského rad 2, o 18.00, do 30. januára
Katarína Vavrová: Šťastie si ty - Galéria Salla Terena, Prezidentský palác, Hodžovo námestie 1, o 16.00, do 23. februára
KLUBY
Aligator - Dorian Grey, o 21.00
Casey - Oldies Night Disco, DJ Pizza, o 21.00
Cirkus Barok - Disco, o 20.00
Club 39 - Oldies Nights, o 22.00
Harley Davidson - Rock
Klub 22 - Diskotéka, o 15.00
Lilith - Ethno Deepness, o 18.00
Radosť - Naked night by DJs Glaubic, Keče & Rado Rovný, house music, o 21.00