DIVADLÁ
OPERA A BALET SND - G. Bizet: Carmen, o 19.00
DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA - G. Feydeau: Chrobák v hlave , o 19.00
MALÁ SCÉNA - J. P. Sartre: S vylúčením verejnosti , o 19.00
KINÁ
Bridget Jonesová 2 - S rozumom v koncoch - Multikino Metropolis, 12.25, 14.40, 16.55, 19.10, 21.30; Palace/Aupark, 14.10, 16.40, 19.10, 21.30
Dannyho dvanástka - Tatra, 20.00; Multikino Metropolis, 13.25, 16.00, 17.30, 18.40, 20.05, 21.15; Palace/Aupark, 16.20, 19.00, 20.00, 21.40
Dievča s perlou - Multikino Metropolis, 13.30, 19.30, 21.35; Palace/Aupark, 18.00, 20.10
Horem pádem - Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 20.20
Hviezda - Nepremieta
Muž v ohni - Multikino Metropolis, 20.10; Palace/Aupark, 17.40, 20.30
Návrat do 3D - Orange Imax, 14.00, 19.00
Ocean Wonderland - Orange Imax, 20.00
Otcom na plný úväzok - Palace/Aupark, 15.10
Otvorené more - Multikino Metropolis, 13.55; Palace/Aupark, 21.00
Pád do ticha - Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00; Multikino Metropolis, 15.25, 21.25; Palace/Aupark, 17.30, 19.40
Polárny expres - Multikino Metropolis, 11.00, 12.00, 14.00, 15.05, 16.05, 17.10, 18.10; Palace/Aupark, 14.00, 14.20, 16.00, 16.20, 18.20
Rodinka Úžasných - Multikino Metropolis, 11.45, 13.05, 14.10, 15.40, 16.35, 18.05, 19.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.30, 15.00, 16.00, 17.00, 18.30
Santa a Snehuliak - Orange Imax, 13.00, 15.00, 17.00, 18.00
Santa je úchyl! - Multikino Metropolis, 17.15, 19.20, 21.20; Palace/Aupark, 17.10, 19.20, 21.20
Sexbomba odvedľa - Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.30, 21.40
Space Station - Orange Imax, 16.00, 21.00
Spiderman 2 - Palace/Aupark, 18.10 (ČD)
Šialené rande - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
Votrelec vs. Predátor - Palace/Aupark, 20.40
Vzbura vo väznici Carandiru - Palace/Aupark, 17.50, 20.50; FK IC.SK, 18.15, 20.45
Zlodeji pamäti - Palace/Aupark, 21.50
Boží zásah - FK IC.SK, 17.50
Život a smrť Petra Sellersa - Palace/Aupark, 15.30
Taliančina pre začiatočníkov - Artkino Za Zrkadlom, 20.00
Návrat idiota - FK IC.SK, 18.00
Ďalších desať minút I. - FK IC.SK, 18.30
Buena Vista Social Club - FK IC.SK, 19.30
Samsara - FK IC.SK, 20.00
Ďalších desať minút II - FK IC.SK, 20.30
KONCERTY
Celtic Session - Slovak Pub, Obchodná ul., o 18.00
PRE DETI
Rozprávka o Troch kráľoch, výtvarná dielňa inšpirovaná biblickým príbehom - CC Centrum, Jiráskova 3, o 10.00
Stolný tenis pre deti (50 Sk/1,5 h) - DK Lúky, Vígľašská 1, od 8.00 do 16.00
Novoročné pozdravy, výtvarno-tvorivé dielne - DK Lúky, Vígľašská 1, o 10.00 a 14.00
KLUBY
Budha bar - Whollalotta records by allthatdžez, o 21.00
Casey - Disco Mix DJ Pizza, o 21.00
Cirkus Barok - Disco, o 20.00
Club 39 - Hip and hop, o 22.00
Harley Davidson - Rock
Lilith - Nu jazz madness, o 18.00
Radosť - Deep click by DJ Bruyant minimal, o 21.00
Štvrtok 6. január
KONCERTY
Na Tri krále. Účinkuje: Symfonický orchester Slovenského rozhlasu, dirigent: Niels Muus (DK); Sólisti: A. Lubchansky (Izrael), M. Lehotský. Program : Operné árie, duety, predohry G. Verdiho, G. Donizettiho, V. Belliniho, G. Pucciniho - Veľké koncertné štúdio Slovenského rozhlasu, Mýtna ul. 1, o 19.00
KLUBY
Aligator - Live music, o 21.00
Casey - Disco Mix DJ Riko, o 21.00
Cirkus Barok - Disco, o 20.00
Club 39 - RockaMotion , o 22.00
Harley Davidson - Erotický štvrtok
Lilith - Chill Out Magic, o 19.00
Radosť - Sound by DJ Junior (vibe) - house & nu jazz, o 21.00
Program kín na štvrtok je v denníku na 27. strane