zbor Bratislava, Sreznevského 2
* 25. december o 9.00 (Istropolis v kinosále)
Cirkev bratská, Cukrová 4
* 24. december o 15.00
* 25. december o 10.00
* 26. december o 10.00
Evanjelický cirkevný zbor A. V.
Veľký kostol, Panenská ul.
* 24. december o 14.30 a 16.30
* 25. december o 9.30
* 26. december o 9.30
Nový kostol, Legionárska ul.
* 24. december o 14.30 a 16.30
* 25. december o 8.30, 9.30, 17.00
* 26. december o 8.30, 9.30, 17.00
Malý kostol, Panenská ul.
* 24. december o 14.00 (M), 15.00 (N),
16.30 (A)
* 25. december o 8.15 (N),
11.00 (M), 17.00
* 26. december o 8.15(N), 9.30 (A),
11.00 (M), 17.00
Dúbravka, Schneidera-Trnavského
* 24. december o 16.00
* 25. december o 10.30
* 26. december o 10.30
Cirkevný zbor ECAV Bratislava-Petržalka
* 24. december
Evanjelický kostol Rusovce o 14.00
Kostol Sv. Trojice, Strečnianska 15
o 15.30 a 17.00
* 25. december
Kostol Sv. Trojice, Strečnianska 15
o 9.30 a 17.00
Evanjelický kostol Rusovce o 14.00
* 26. december
Kostol Sv. Trojice, Strečnianska 15
o 9.30 a 17.00
Evanjelická cirkev metodistická,
Panenská 10
* 26. december o 10.00
* 26. december
Evanjelický kostol, Alstrova o 8.30
Evanjelický kostol, Bernolákovo o 10.00
Cirkevný zbor ECAV
Bratislava-Prievoz
* 24. december
Evanjelický kostol, Radničné nám.
o 15.00 o 17.00
* 25. december
Evanjelický kostol, Radničné nám. o 10.00
Modlitebňa, Most pri Bratislave o 14.30
Evanjelický kostol, Radničné nám. o 17.00
* 26. december
Evanjelický kostol, Radničné nám. o 10.00
Večiereň, Radničné nám. o 17.00
Cirkevný zbor ECAV
Bratislava Rača
* 24. december
Sobášna sieň Miestneho úradu Ivanka
pri Dunaji o 13.00
Evanjelický kostol, Bernolákovo o 14.30
Evanjelický kostol, Alstrova o 16.30
* 25. december
Evanjelický kostol, Alstrova o 8.30 a 17.00
Evanjelický kostol, Bernolákovo o 10.00
Rímskokatolícka cirkev, vianočné sv. omše (24. 12.)I. obvod
Alžbetínky, Kostol sv. Alžbety 24.00
Blumentál 16.00, 24.00
Kostol Nanebovzatia Panny Márie -
Dóm sv. Martina 24.00
Dominikáni Kalvária - Kostol Panny Márie Snežnej 24.00
Kostol trinitárov (Farnosť
Najsvätejšej Trojice) 24.00
Františkáni, Kostol Zvestovania 22.00
(M), 24.00
Jezuiti, Kostol Najsvätejšieho
Spasiteľa 16.30, 24.00
Kapucíni, Kostol sv. Štefana 24.00
Kostol sv. Ladislava 21.00
Milosrdní bratia, Kostol
Navštívenia Panny Márie 18.00
Modrý Kostol sv. Alžbety 15.30, 23.00
Notre Dame, Kostol
Nanebovzatia Panny Márie 22.00
Podhradie, Kostol
Najsvätejšej Trojice 16.00
Redemptoristi, Kostol
sv. Cyrila a Metoda 16.00, 24.00
Uršulínky, Kostol
Loretánskej Panny Márie 24.00
II. obvod
Pod. Biskupice, Kostol
Sv. Mikuláša 22.30 (S), 24.00 (M)
Komarov - Kaplnka sv. Jozefa 24.00
Prievoz, Kostol Najsvätejšieho
Srdca Ježišovho 22.00
Ružinov, Kostol
sv. Vincenta de Paul 24.00
Saleziáni Miletičova, Kostol
Panny Márie Pomocnice 22.00, 24.00
Saleziáni Trnávka,
Kostol sv. Don Bosca 21.00, 24.00
Vrakuňa, Kostol Mena
Panny Márie 16.00, 22.00 (M), 24.00
III. obvod
Kostol Kráľovnej rodiny, Teplická 24.00
Rača, Kostol sv. Filipa a Jakuba 24.00
Rača, Kostol Panny
Márie Pomocnice 16.00, 24.00
Krasňany, klub Elán 22.00
Východné klub 22.00
Vajnory, Kostol
Sedembolestnej Panny Márie 22.30
IV. obvod
Devín, Kostol sv. Kríža 24.00
Dev. Nová Ves, Kostol Ducha sv. 23.00
Dlhé Diely, Kostol
Narodenia Panny Márie 16.00, 23.00
Dúbravka, Kostol
sv. Kozmu a Damiána 24.00
Dúbravka, kaplnka Ružencovej
P. Márie -
Dúbravka, Kostol Ducha
Svätého 16.00, 24.00
Karlova Ves, Kostol sv. Michala 22.00
Karlova Ves, Kostol sv. Františka 24.00
Lamač, Kostol sv. Margity 16.00, 24.00
Záhorská Bystrica,
Kostol sv. Petra a Pavla 23.30
V. obvod
Čunovo, Kostol sv. Michala 24.00
Rusovce, Kostol
sv. Márie Magdalény 24.00
Jarovce, Kostol sv. Mikuláša 24.00
Petržalka, Kostol sv. Rodiny 24.00
Petržalka Lúky, Kostol Sedembolestnej Panny Márie 16.00, 24.00
Petržalka, Kostol
Povýšenia sv. Kríža 21.00, 24.00
Petržalka saleziáni, Mamateyova kaplnka sv. Dominika Sávia 22.00, 24.00
Petržalka verbisti, Kostol
sv. Arnolda Janssena 24.00