Santa a Snehuliak - Orange Imax, 13.00, 15.00, 17.00, 18.00
Návrat do 3D - Orange Imax, 14.00, 19.00
Space Station - Orange Imax, 16.00, 21.00
Ocean Wonderland - Orange Imax, 20.00
Prezumpcia viny - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
Otvorené more - Hviezda, 18.00; Multikino Metropolis, 21.20; Palace/Aupark, 18.40, 20.40
Pád do ticha - Hviezda, 16.00, 20.00; FK IC.SK, 18.40; Istota, 17.30, 20.00
Vzbura vo väznici Carandiru - Mladosť, 17.15, 20.00
Polárny expres - Tatra, 17.45; Multikino Metropolis, 14.00, 15.05, 16.05, 17.10, 18.10, 19.15; Palace/Aupark, 14.20, 15.30, 16.30, 17.30, 21.00
Dannyho dvanástka - Tatra, 20.00; Multikino Metropolis, 13.30, 16.05, 17.25, 18.40, 20.00, 21.15; Palace/Aupark, 14.40, 16.20, 17.20, 19.00, 20.00, 21.40
Náhradné diely - FK IC.SK, 17.40
Siedma pečať - FK IC.SK, 18.00
Umučenie Krista - FK IC.SK, 18.20
Fahrenheit 9/11 - FK IC.SK, 19.40
Canterburské poviedky - FK IC.SK, 20.00
Hovor s ňou - FK IC.SK, 20.30
Otcom na plný úväzok - FK IC.SK, 20.40
Večný svit nepoškvrnenej mysle - Artkino Za Zrkadlom, 20.00
Tri farby - červená - FK Za zrkadlom, 18.00
Padlé ženy - Artkino Lúky, 20.00
Pád do ticha - Multikino Metropolis, 15.15, 19.25, 21.35; Palace/Aupark, 19.30, 21.40
Bridget Jonesová - S rozumom v koncoch - Multikino Metropolis, 14.40, 16.55, 19.10, 21.30; Palace/Aupark, 14.10, 16.40, 19.20, 21.50
Rodinka Úžasných - Multikino Metropolis, 14.10, 15.40, 16.35, 18.05, 19.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.30, 15.00, 16.00, 17.00, 18.30
Santa je úchyl! - Multikino Metropolis, 17.05, 21.25; Palace/Aupark, 19.10, 21.20
Muž v ohni - Multikino Metropolis, 14.40, 20.10; Palace/Aupark, 17.40, 20.30
Horem pádem - Multikino Metropolis, 13.00; Palace/Aupark, 18.00
Príbeh žraloka - Multikino Metropolis, 13.50; Palace/Aupark, 15.20
Vzbura vo väznici Carrandiru - Palace/Aupark, 17.20, 20.20
Votrelec vs. Predator - Palace/Aupark, 16.10, 20.50
Život a smrť Petra Sellersa - Palace/Aupark, 18.20, 19.40
Otcom na plný úväzok - Palace/Aupark, 15.40
Zlodeji pamäti - Palace/Aupark, 15.50, 21.00
KONCERTY
Sviatočný koncert. Účinkuje: Spevácky zbor mesta Bratislava, koncert venovaný Vianociam a A. Dvořákovi - Malá sála Slovenskej filharmónie, o 19.00
Vianočný koncert pre študentov - DK Kramáre, Stromová 18, o 9.00
Celtic Session - Slovak Pub, Obchodná ul., o 18.00
Set back - Cafe Studio Club, Laurinská ul., o 19.00
Vianočná muzikantská jam session - Babylon, Karpatská 2, o 20.00
PODUJATIA
Africké Vianoce so slovenskými koledami. Účinkuje: Etnobubnová škola a OZ Prima - Hlavné námestie, o 16.00
PRE DETI
Poskladané darčeky, tvorivé dielne origami (japonská tradičná technika skladania papiera), pod vedením J. Jaroša - Bibiana, Panská 41, o 14.00 organizované
Predvianočné prekvapenia, príprava a výroba dekorácií a darčekov pod vianočný stromček - DK Lúky, Vígľašská 1, o 17.00
Vianočné prekvapenia II., tvorivé dielne pre deti z MŠ a I. stupňa ZŠ - CC Centrum, Jiráskova 3, o 10.00 a 14.00
Nemáš darček? Nevadí! - Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 10.00 do 15.00
KLUBY
Budha bar - Whollalotta records by allthatdžez, o 21.00
Casey - Disco Mix DJ Pizza, o 21.00
Cirkus Barok - Disco, o 20.00
Club 39 - hip-hop, o 22.00
Duna - Waltz in Black Dirty 77 and Carlos , o 21.00
Harley Davidson - Rock
Hlbočina - Flashback by Brano DJ, o 21.00
Lilith - Nu jazz madness, o 18.00
Radosť - Moods session by DJ Migel /deep house, o 21.00