OPERA A BALET SND
Hviezdoslavovo nám. 1
13. 12. T. Mc Nally: Majstrovská lekcia Marie Callas, o 19.00
14. 12. G. Verdi: Nabucco, o 19.00
16. 12. G. Rossini: Barbier zo Sevilly, o 19.00
SND - DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA
Laurinská 21
10. 12. J. B. P. Moliére: Mizantrop, o 19.00
11. 12. M. Kováč-Adamov, D. Pastirčák: Hra o svätej Dorote, o 19.00
12. 12. J. Bowlesová: Dom nad oceánom, o 19.00
15. 12. O. Wilde: Ideálny manžel, o 19.00
16. 12. J. B. P. Moliére: Mizantrop, o 19.00
ASTORKA KORZO '90
Nám. SNP 33
14. 12. Play Gorkiy alebo Letní hostia, o 19.00, verejná generálka
15. 12. Play Gorkiy alebo Letní hostia, o 19.00, 1. premiéra
16. 12. Play Gorkiy alebo Letní hostia, o 19.00, 2. premiéra
SND - MALÁ SCÉNA
Dostojevského rad 7
10. 12. L. Andrejev: Katarína, o 19.00
11. 12. L. Lahola: Rozhovor s nepriateľom; R. Olekšák: Ticho, o 19.00
12. 12. M. McDonagh: Ujo Vankúšik, o 19.00
14. 12. M. McDonagh: Ujo Vankúšik, o 19.00
15. 12. T. Williams: Mačka na horúcej plechovej streche, o 19.00
16. 12. D. Kovačevič: Doktor šuster, o 19.00
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
10. 12. Vlasy, muzikál, o 19.00
11. 12. Vlasy, muzikál, o 15.00, o 19.00
12. 12. Donaha! o 19.00
13. 12. Donaha! o 19.00
14. 12. Nemocnica na pokraji, o 19.00
16. 12. Donaha! o 19.00
ŠTÚDIO L+S
Námestie 1. mája 5
10. 12. Y. Reza: Kumšt, o 19.00
15. 12. Rómeo a Júlia (Divadlo ANPU - Praha), o 19.00
16. 12. Rómeo a Júlia (Divadlo ANPU - Praha), o 19.00
ŠTÚDIO 12
Jakubovo nám. 12
12. 12. P. Pavlac - S. Ferancová: Hot line, o 19.00
13. 12. Teatr TV Awwakum. Televízna verzia predstavenia súboru Gardzienice. Projekcia, o 17.00
14. 12. E. Maliti-Fraňová: Jaskynná panna, o 19.00
15. 12. Abshied/Rozlúčka, činoherno-tanečné predstavenie, o 19.00
DIVADLO KAPLNKA
Dvor VŠMU, Ventúrska ul.
13. 12. J. Mokoš: Tajomný hipopotamus, o 10.00 a 15.00 premiéra
14. 12. J. Mokoš: Tajomný hipopotamus, o 11.00
14. 12. G. B. Shaw: Ako klamal jej mužovi, P. Roudy: Posledná šálka, o 19.00
MESTSKÉ DIVADLO BRATISLAVA
Klub čierny havran, Biela 6
10.12. D. Dušek - J. Krasula: Pešo do neba, o 19.30
13.12. S. Shepard: Posadnutí láskou, o 19.30
15.12. D. Dušek - J. Krasula: Pešo do neba, o 19.30
DIVADLO A.HA.
Miestne kultúrne centrum, Školská 14
12. 12. Z. Križková: Poslovia, anjelská komédia, o 19.00
ŠTUDENTSKÉ DIVADLO ÍVERY
Miestne kultúrne centrum, Školská 14
16. 12. J. Suchý: Taká strata krvi, o 19.00
DIVADLO ARÉNA
Viedenská cesta 10
12. 12. W. Mastrosimone: Totálne mimo, o 19.00 vypredané
13. 12. D. Gieselmann: Pán Kolpert, o 15.00 a 19.00 vypredané
14. 12. E. Albee: Koza alebo Kto je Sylvia? komédia, o 19.00 vypredané
15. 12. E. Albee: Koza alebo Kto je Sylvia? komédia, o 19.00 vypredané
RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO
Škultétyho 5
10. 12. S. Štepka: Generál, o 19.00
13. 12. S. Štepka: Generál, o 19.00
15. 12. S. Štepka: Štedrý divadelný večer, o 19.00
16. 12. S. Štepka: Generál, o 15.00, o 19.00
DIVADLO GUNAGU
Divadlo F7, Františkánske nám. 7
13. 12. Gotika, o 19.30
14. 12. Děfčátko, o 19.30
15. 12. Caligari, o 19.30
TEÁTRO WÜSTENROT
Istropolis, Trnavské mýto
15. 12. D. Goggin: Mníšky 2 - Milionárky, o 19.00
16. 12. D. Goggin: Mníšky 2 - Milionárky, o 19.00