Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 13. DECEMBER

19.00 Don Giovanni, W. A. Mozart – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Búrka, W. Shakespeare – DPOH, Laurinská 21

19.00 Inkognito, J. Palárik – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Let s Go… Noc ako na dlani 1 – Štúdio L+S, Nám. 1 mája 5

19.00 Večierok, T. S. Eliot – Astorka – Korzo 90, Suché mýto 17

19.00 3x dohoda, Š. Mrožek – J. Topol – Ívery, MKC Školská 14

19.00 Mníšky, muzikálová komédia – Istropolis, Trnavské mýto 1

PIATOK 14. DECEMBER

19.00 Bohéma, G. Puccini – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Na skle maľované, E. Bryll – K. Gärtnerová – DPOH, Laurinská 21

19.00 Nože v sliepkach, D. Harrower – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Pyžamo pre šiestich, 1. premiéra – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Kumšt – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Kvarteto, H. Müller – Astorka – Korzo 90, Suché mýto 17

19.00 Pobrežie, E. Albee – Divadlo AHA, MKC Školská 14

19.00 Mníšky, muzikálová komédia – Istropolis, Trnavské mýto 1

SOBOTA 15. DECEMBER

19.00 Portugália, Z. Egressy – DPOH, Laurinská 21

19.00 Človek pre všetky časy, R. Bolt – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Pyžamo pre šiestich, 2. premiéra – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Kvarteto, H. Müller – Astorka – Korzo 90, Suché mýto 17

19.00 Vianočný koncert Slnovratu – Divadlo AHA, MKC Školská 14

NEDEĽA 16. DECEMBER

11.00 Luskáčik, P. I. Čajkovskij – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Panna Orleánska, P. I. Čajkovskij – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Prelet nad kukučkiným hniezdom, D. Wasserman – DPOH, Laurinská 21

19.00 Na konci hry, S. Gray – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Niekto to rád horúce, muzikál – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

16.00 Aj múdry schybí, verejná nahrávka zábavnej TV relácie – West, Kolárska 3, aj o 20.00 h

19.00 Večierok, T. S. Eliot – Astorka – Korzo 90, Suché mýto 17

15.00 O divnej čiapke, M. Sládek – Aréna, Viedenská cesta 10

14.30 Duchovplná rozprávka, M. Janoušek – Divadlo AHA, MKC, Školská 14

19.00 Návod na použitie, J. Nvota – RND, Škultétyho 5

PONDELOK 17. DECEMBER

19.00 Noc v Benátkach, J. Strauss – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Čertice, C. Goldoni – DPOH, Laurinská 21

19.00 S vylúčením verejnosti, J. P. Sartre – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Niekto to rád horúce, muzikál – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Na koho to slovo padne, činoherné divadlo Publikum – Astorka – Korzo 90, Suché mýto 17

19.00 Mesto, Divadlo z Pasáže z B. Bystrice – Aréna, Viedenská 10

19.00 Pobrežie, E. Albee – Divadlo AHA, MKC Škol- ská 14

19.00 Návod na použitie, J. Nvota – RND, Škultétyho 5

UTOROK 18. DECEMBER

19.00 Don Carlos, G. Verdi – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Veselé panie windsorské, W. Shakespeare – DPOH, Laurinská 21

19.00 Pyžamo pre šiestich – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Maya uvádza Smiechoty – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Cyrano, E. Rostand – Astorka – Korzo – 90, Suché mýto 17

19.00 3x dohoda, Š. Mrožek – J. Topol – Ívery, MKC, Školská 14

STREDA 19. DECEMBER

14.00 Romeo a Júlia, S. Prokofiev – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Vládca Oidipus, Sofokles – DPOH, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života, I. Bergmann – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Cyrano, E. Rostand – Astorka – Korzo 90, Suché mýto 17

19.00 Návod na použitie, J. Nvota – RND, Škultétyho 5

KINÁ

ŠTVRTOK 13. DECEMBER

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR – Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00 a 18.00 h; Istota, Karloveská 32, 17.30 h; Polus, 14.10, 16.20, 18.35 a 20.50 h

Prci, prci prcičky, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 20.30 h

Amélia z Montmartru, Fr. – Ymca, Karpatská 2, 15.30, 18.00 a 20.30 h

Bratstvo vlka, Fr. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 17.30 h; Istropolis K1, 17.00 a 20.00 h; Polus, 19.05 a 21.55 h

Jalla! Jalla!, Švéd. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.45 a 20.00 h

Denník Bridget Jonesovej, USA – Obzor, Radlinské- ho 18, 16.00, 18.00 a 20.00 h; Charlie centrum, 17.45 h

Pearl Harbor, USA – Istota, Karloveská 32, 19.30 h

Zlatíčka pre každého, USA – Kino a FK Igric, DK Dúbravka, Saratovská 2/a, 19.00 h

Moulin Rouge, USA – Nivy, Súťažná 18, 19.00 h; Polus, 14.40 a 19.30 h

Scary Movie 2, USA – Istropolis K1, 16.00 a 18.00 h; Polus, 14.05, 16.05 a 18.05 h

Denník princeznej, USA – Charlie centrum, 18.15 h

Memento, USA – Charlie centrum, 18.30 a 20.30 h

Anděl exit, ČR – Charlie centrum, 20.30 h

Praha očami… , ČR – Charlie centrum, 20.00 h

Samotári, ČR/Slovinsko – Charlie centrum, 19.30 h

Pravá blondínka, USA, Polus, 15.10, 17.10 a 19.15 h

Atlantída: Stratená ríša, USA – Polus, 14.55 a 17.00 h

Pikantné pokušenie 2, USA – Polus, 15.40, 17.50, 20.05 a 22.15 h

Nepovedz ani slovo, USA – Polus, 21.15 h

Kto z koho, USA – Polus, 14.45, 17.15, 19.45 a 22.20 h

Operácia Swordfish, USA – Polus, 15.50, 18.00, 20.10 a 22.30 h

Sklenený dom, USA – Polus, 20.05 a 22.25 h

Rozstrel, USA – Polus, 17.20 a 22.10 h

PIATOK 14. DECEMBER

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR – Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00 a 18.00 h; Istota, Karloveská 32, 17.30 h; Polus, 14.10, 16.20, 18.35 a 20.50 h

Prci, prci prcičky, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 20.30 h

Amélia z Montmartru, Fr. – Ymca, Karpatská 2, 15.30, 18.00 a 20.30 h

Bratstvo vlka, Fr. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 17.30 h; Istropolis VS, 20.30 h; Polus, 19.05 a 21.55 h

Jalla! Jalla!, Švéd. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.45 a 20.00 h

Planéta opíc, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská, 17.00 h

Tmavomodrý svet, ČR, – Odboj, Dúbravka, Jadranská, 19.30 h; Istropolis K1, 20.30 h

Prosba, Gruz. – FK Nostalgia, staveb. fak., Starohorská 2, 18.30 h

Nikto Pirosmani, Gruz. – FK Nostalgia, staveb. fak., Starohorská 2, 20.45 h

Taxi, taxi, Fr. – Istota, Karloveská 32, 20.00 h

Scary Movie 2, USA – Istropolis K1, 16.00 a 18.00 h; Polus, 14.05, 16.05 a 18.05 h

Malena, Fr. – Istropolis Art Kino, 17.30 a 20.00 h

Denník princeznej, USA – Charlie centrum, 18.15 h

Memento, USA – Charlie centrum, 18.30 a 20.30 h

Anděl exit, ČR – Charlie centrum, 20.30 h

Denník Bridget Jonesovej, VB – Charlie centrum, 17.45 h

Praha očami… , ČR – Charlie centrum, 20.00 h

Samotári, ČR/Slovinsko – Charlie centrum, 19.30 h

Pravá blondínka, USA – Polus, 15.10, 17.10 a 19.15

Atlantída: Stratená ríša, USA – Polus, 14.55 a 17.00 h

Pikantné pokušenie 2, USA – Polus, 15.40, 17.50, 20.05 a 22.15 h

Nepovedz ani slovo, USA – Polus, 21.15 a 23.25 h

Kto z koho, USA – Polus, 14.45, 17.15, 19.45 a 22.20 h

Operácia Swordfish, USA – Polus, 15.50, 18.00, 20.10 a 22.30 h

Moulin Rouge, USA – Polus, 14.40 a 19.30 h

Sklenený dom, USA – Polus, 20.05 a 22.25 h

Rozstrel, USA – Polus, 17.20 a 22.10 h

SOBOTA 15. DECEMBER

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR – Hviezda, Nám. 1. mája, 14.00, 16.00 a 18.00 h; Istota, Karloveská 32, 15.00 a 17.30 h; Polus, 10.00, 12.05, 14.10, 16.20, 18.35 a 20.50 h

Prci, prci prcičky, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 20.30 h

Amélia z Montmartru, Fr. – Ymca, Karpatská 2, 15.30, 18.00 a 20.30 h

Bratstvo vlka, Fr. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 17.30 h; Istropolis VS, 17.00 a 20.00 h; Polus, 19.05 a 21.55 h

Jalla! Jalla!, Švéd. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.45 a 20.00 h

Mačky a psi, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 h

Kytice, ČR – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 20.00 h; Istota, Karloveská 32, 20.00 h

Scary Movie 2, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 17.15 a 19.45 h; Istropolis K1, 16.00 a 18.00 h; Polus, 10.05, 12.05, 14.05, 16.05 a 18.05 h

Planéta opíc, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská, 17.00 h

Tmavomodrý svet, ČR, – Odboj, Dúbravka, Jadranská, 19.30 h; Istropolis K1, 20.30 h

Kondomédia, Fr. – Zora, Okružná 1, Trnávka, 16.30 h

Shrek, USA – kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 19.30 h

Malena, Fr. – Istropolis Art Kino, 17.30 a 20.00 h

Denník princeznej, USA – Charlie centrum, 18.15 h

Memento, USA – Charlie centrum, 18.30 a 20.30 h

Anděl exit, ČR – Charlie centrum, 20.30 h

Denník Bridget Jonesovej, VB – Charlie centrum, 17.45 h

Čarodejník z krajiny OZ, Jap. – Charlie centrum, 16.00 h

Praha očami…, ČR – Charlie centrum, 20.00 h

Samotári, ČR/Slovinsko – Charlie centrum, 19.30 h

Pravá blondínka, USA – Polus, 11.10, 13.10, 15.10, 17.10 a 19.15 h

Atlantída: Stratená ríša, USA – Polus, 10.45, 12.50, 14.55 a 17.00 h

Pikantné pokušenie 2, USA – Polus, 11.20, 13.30, 15.40, 17.50, 20.05 a 22.15 h

Nepovedz ani slovo, USA – Polus, 21.15 a 23.25 h

Kto z koho, USA – Polus, 12.15, 21.45, 17.15, 19.45 a 22.20 h

Operácia Swordfish, USA – Polus, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10 a 22.30 h

Moulin Rouge, USA – Polus, 14.40 a 19.30 h

Sklenený dom, USA – Polus, 20.05 a 22.25 h

Rozstrel, USA – Polus, 12.30, 17.20 a 22.10 h

NEDEĽA 16. DECEMBER

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR – Hviezda, Nám. 1. mája, 14.00, 16.00 a 18.00 h; Istota, Karloveská 32, 10.00, 15.00 a 17.30 h; Polus, 10.00, 12.05, 14.10, 16.20, 18.35 a 20.50 h

Prci, prci prcičky, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 20.30 h

Amélia z Montmartru, Fr. – Ymca, Karpatská 2, 15.30, 18.00 a 20.30 h

Jalla! Jalla!, Švéd. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.45 a 20.00 h

Mačky a psi, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 h

Kytice, ČR – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 20.00 h; Istota, Karloveská 32, 20.00 h

Scary Movie 2, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 17.15 a 19.45 h; Istropolis K1, 16.00 a 18.00 h; Polus, 10.05, 12.05, 14.05, 16.05 a 18.05 h

Planéta opíc, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská, 17.00 h

Tmavomodrý svet, ČR, – Odboj, Dúbravka, Jadranská, 19.30 h; Istropolis K1, 20.30 h

Zviera, USA – kino a FK Igric, DK Dúbravka, Saratovská 2/a, 19.00 h

Rozprávka o snehovej kráľovnej, ČR – DK Ružinov, Ružinovská 28, 15.00 h

V zajatí chuti, USA – FK Ružinov, Ružinovská 28, 18.00 h

15 minút, USA – kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 19.30 h

Stalo sa jednej horúcej noci, USA – kino Lúky, Vígľašská 1, 20.00 h

Dračie diery, USA – kino Lúky, Vígľašská 1, 16.00 h

Malena, Fr. – Istropolis Art Kino, 17.30 a 20.00 h

Denník princeznej, USA – Charlie centrum, 18.15 h

Memento, USA – Charlie centrum, 18.30 a 20.30 h

Anděl exit, ČR – Charlie centrum, 20.30 h

Denník Bridget Jonesovej, VB – Charlie centrum, 17.45 h

Čarodejník z krajiny OZ, Jap. – Charlie centrum, 16.00 h

Praha očami… , ČR – Charlie centrum, 20.00 h

Samotári, ČR/Slovinsko – Charlie centrum, 19.30 h

Bratstvo vlka, Fr. – Polus, 19.05 a 21.55 h

Pravá blondínka, USA – Polus, 11.10, 13.10, 15.10, 17.10 a 19.15 h

Atlantída: Stratená ríša, USA – Polus, 10.45, 12.50, 14.55 a 17.00 h

Pikantné pokušenie 2, USA – Polus, 11.20, 13.30, 15.40, 17.50, 20.05 a 22.15 h

Nepovedz ani slovo, USA – Polus, 21.15 a 23.25 h

Kto z koho, USA – Polus, 12.15, 14.45, 17.15, 19.45 a 22.20 h

Operácia Swordfish, USA – Polus, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10 a 22.30 h

Moulin Rouge, USA – Polus, 14.40 a 19.30 h

Sklenený dom, USA – Polus, 20.05 a 22.25 h

Rozstrel, USA – Polus, 12.30, 17.20 a 22.10 h

PONDELOK 17. DECEMBER

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR – Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00 a 18.00 h; Polus, 14.10, 16.20, 18.35 a 20.50 h

Prci, prci prcičky, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 20.30 h; Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h

Amélia z Montmartru, Fr. – Ymca, Karpatská 2, 15.30 a 18.00 h

Bratstvo vlka, Fr. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 17.30 h; Istropolis VS, 17.00 a 20.00 h; Polus, 19.05 a 21.55 h

Jalla! Jalla!, Švéd. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.45 a 20.00 h

Zbytočná krutosť, USA – FK Nostalgia, staveb. fak., Starohorská 2, 21.15 h

15 minút, USA – kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 19.30 h

Scary Movie 2, USA – Istropolis K1, 16.00 a 18.00 h, Polus, 14.05, 16.05 a 18.05 h

Pearl Harbor, USA – Istropolis K1, 20.00 h

Malena, Fr. – Istropolis Art Kino, 17.30 a 20.00 h

Denník princeznej, USA – Charlie centrum, 18.15 h

Memento, USA – Charlie centrum, 18.30 a 20.30 h

Anděl exit, ČR – Charlie centrum, 20.30 h

Denník Bridget Jonesovej, VB – Charlie centrum, 17.45 h

Praha očami…, ČR – Charlie centrum, 20.00 h

Samotári, ČR/Slovinsko – Charlie centrum, 19.30 h

Pravá blondínka, USA – Polus, 15.10, 17.10 a 19.15 h

Atlantída: Stratená ríša, USA – Polus, 14.55 a 17.00 h

Pikantné pokušenie 2, USA – Polus, 15.40, 17.50, 20.05 a 22.15 h

Nepovedz ani slovo, USA – Polus, 21.15 h

Kto z koho, USA – Polus, 14.45, 17.15, 19.45 a 22.20 h

Operácia Swordfish, USA – Polus, 15.50, 18.00, 20.10 a 22.30 h

Moulin Rouge, USA – Polus, 14.40 a 19.30 h

Sklenený dom, USA – Polus, 20.05 a 22.25 h

Rozstrel, USA – Polus, 17.20 a 22.10 h

UTOROK 18. DECEMBER

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR – Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00 a 18.00 h; Polus, 14.10, 16.20, 18.35 a 20.50 h

Prci, prci prcičky, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 20.30 h; Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h

Amélia z Montmartru, Fr. – Ymca, Karpatská 2, 15.30, 18.00 a 20.30 h

Bratstvo vlka, Fr. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 17.30 h; Istropolis VS, 17.00 a 20.00 h; Polus, 19.05 a 21.55 h

Jalla! Jalla!, Švéd. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.45 a 20.00 h

Záhada Blair Witch, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h

Tiger a drak, Čín. – FK Lúky, Vígľašská 1, 20.00 h

Scary Movie 2, USA – Istropolis K1, 16.00 a 18.00 h; Polus, 14.05, 16.05 a 18.05 h

Pearl Harbor, USA – Istropolis K1, 20.00 h

Malena, Fr. – Istropolis Art Kino, 17.30 a 20.00 h

Denník princeznej, USA – Charlie centrum, 18.15 h

Memento, USA – Charlie centrum, 18.30 a 20.30 h

Anděl exit, ČR – Charlie centrum, 20.30 h

Denník Bridget Jonesovej, VB – Charlie centrum, 17.45 h

Praha očami… , ČR – Charlie centrum, 20.00 h

Samotári, ČR/Slovinsko – Charlie centrum, 19.30 h

Pravá blondínka, USA – Charlie centrum, 15.10, 17.10 a 19.15 h

Atlantída: Stratená ríša, USA – Polus, 14.55 a 17.00 h

Pikantné pokušenie 2, USA – Polus, 15.40, 17.50, 20.05 a 22.15 h

Nepovedz ani slovo, USA – Polus, 21.15 h

Kto z koho, USA – Polus, 14.45, 17.15, 19.45 a 22.20 h

Operácia Swordfish, USA – Polus, 15.50, 18.00, 20.10 a 22.30 h

Moulin Rouge, USA – Polus, 14.40 a 19.30 h

Sklenený dom, USA – Polus, 20.05 a 22.25 h

Rozstrel, USA – Polus, 17.20 a 22.10 h

STREDA 19. DECEMBER

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR – Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00 a 18.00 h; Polus, 14.10, 16.20, 18.35 a 20.50 h

Prci, prci prcičky, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 20.30 h

Amélia z Montmartru, Fr. – Ymca, Karpatská 2, 15.30, 18.00 a 20.30 h

Bratstvo vlka, Fr. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 17.30 h; Istropolis VS, 17.00 a 20.00 h; Polus, 19.05 a 21.55 h

Jalla! Jalla!, Švéd. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.45 a 20.00 h

Záhada Blair Witch, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h

Život Briana, Brit. – FK Nostalgia, staveb. fak., Starohorská 2, 18.30 h

Monty Python a svätý grál, VB – FK Nostalgia, staveb. fak., Starohorská 2, 20.45 h

Denník princeznej, USA – Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h

Moulin Rouge, USA – DK Ružinov, Ružinovská 28, 18.00 h; Polus, 14.40 a 19.30 h

Scary Movie 2, USA – Kino Lúky, Vígľašská 1, 20.00 h; Istropolis K1, 16.00 a 18.00 h; Polus, 14.05, 16.05 a 18.05 h

Pearl Harbor, USA – Istropolis K1, 20.00 h

Malena, Fr. – Istropolis Art Kino, 17.30 a 20.00 h

Denník princeznej, USA – Charlie centrum, 18.15 h

Memento, USA – Charlie centrum, 18.30 a 20.30 h

Sklenený dom, USA – Charlie centrum, 18.30 h; Polus, 20.05 a 22.25 h

Anděl exit, ČR – Charlie centrum, 20.30

Denník Bridget Jonesovej, VB – Charlie centrum, 17.45 h

Možno, Fr. – Charlie centrum, 20.00 h

Samotári, ČR/Slovinsko – Charlie centrum, 19.30 h

Pravá blondínka, USA – Polus, 15.10, 17.10 a 19.15 h

Atlantída: Stratená ríša, USA – Polus, 14.55 a 17.00 h

Pikantné pokušenie 2, USA – Polus, 15.40, 17.50, 20.05 a 22.15 h

Nepovedz ani slovo, USA – Polus, 21.15 h

Kto z koho, USA – Polus, 14.45, 17.15, 19.45 a 22.20 h

Operácia Swordfish, USA – Polus, 15.50, 18.00, 20.10 a 22.30 h

Rozstrel, USA – Polus, 17.20 a 22.10 h

PRE DETI

ŠTVRTOK 13. DECEMBER

10.00 Farbou všetko ožíva, tvorivé dielne pre predškolákov a mamy – M Klub, Gessayova 10

10.00 Čiga Biga, nie som striga, hráme sa na rozprávku – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

13.30 Vianočná ozdoba, tvorivá dielňa – SD Trnávka, Bulharská 60

14.00 Už sa zvianočnieva, stromček, výtvarno-tvorivé dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Lucia – najkrajší deň v roku, zvyky – M Klub, Gessayova 10

15.30 Vianočné trhy: ZŠ Sklenárova, CVČ Nováky, ZUŠ Daliborovo nám., Hlavné námestie

PIATOK 14. DECEMBER

10.00 Čo sa stalo v Tučifraskove, dramatizácia rozprávky – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, aj o 14.00 h

15.00 Vianočné mosty medzi mestami, vystúpenie detí z Krakova, zbor Ten Sing, skupina Chorus 4 – Hlavné námestie

15.00 Ping-pong – Klub 22, Vavilovova 22

SOBOTA 15. DECEMBER

15.30 Shrek, vtipná rozprávka – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

16.00 Diskohry – M Klub, Gessayova 10

NEDEĽA 16. DECEMBER

10.00 Nie sme doma, maľujeme, výtvarno-tvorivé dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

10.00 Čárymáry fučpunč piania – Štátne bábkové divadlo, Dunajská 36, aj o 14.00 h

10.30 Predvianočné diskohry – DK Ružinov, Ružinovská 28

10.30 Čarodejnica Ivica – zaklínadlo – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

14.30 Duchovplná rozprávka – MKC, Školská 14

15.00 Vianočný program pre deti – PKO, Nábr. amr. gen. L. Svobodu 3

15.00 Rozprávka o snehovej kráľovnej, film – DK Ružinov, Ružinovská 28

16.00 Vianočné trhy – CVČ Esko, Hlavné námestie

16.00 O kohútikovi a sliepočke – divadlo, Klub 22, Vavilovova 22

16.00 Dračie diery, film – DK Lúky, Vígľašská 1

PONDELOK 17. DECEMBER

14.00 Vianočné prekvapenie, tvorivé popoludnie – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Radujme sa všetci veľmi, Vianoce sú predo dvermi, zábavné popoludnie – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

15.30 Vianočné trhy – ZUŠ sv. Uršule Matky Alexie, Topoľčianska ul., Hlavné námestie

17.00 Vianočný koncert, žiaci hudobných centier – CC Centrum, Jiráskova 3

18.00 Vianočné prekvapenie – Centrum pohybu pre malých a veľkých, DK Lúky, Vígľašská 1

UTOROK 18. DECEMBER

9.00 Don Qiujote de la Ancha, detská klaunika Brno – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

10.00 Bol raz jeden… záhradník – Klub 22, Vavilovo- va 22

10.00 Modrá, biela, snehobiela – Bibiana, Panská 41

10.00 Čo sa stalo v Tučifraskove, dramatizácia rozprávky – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, aj o 14.00 h

14.00 Myšiak Stuart Little, film – DK Lúky, Vígľašská 1

14.00 Rozprávanie o Vianociach, rozprávky K. Čapka – Bibiana, Panská 41

14.00 Vianočné impresie, kreatívna tvorivá dielňa, exkurzia do keram. dielne – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Už sa zvianočnieva, ozdoby, výtvarno-tvorivé dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Hviezdna symfónia, tvorivá dielňa – M Klub, Gessayova 10

17.00 Vianočné trhy – CVČ Esko, Hlavné námestie

18.00 Folklórne zrkadlenie, súbory Prvosienka, Kobylka – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

STREDA 19. DECEMBER

9.30 Vianočné sypané, zvyky v podaní divadla Strašidielka – SD Nivy, Súťažná 18, aj o 14.00 h

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, vianočné ozdoby – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Rozprávanie o Vianociach, rozprávky K. Čapka – Bibiana, Panská 41

10.00 O zvedavom dievčatku, dramatizácia rozprávky – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

10.30 Večer dohviezdny, zvyky – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

14.00 Modrá, biela, snehobiela – Bibiana, Panská 41

14.00 Najlepší vyhráva, o Putovného Dalmatínca – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

14.00 Ako to bolo kedysi, tradície Vianoc v Bratislave – Areál Štrkovec, Drieňova 9

14.00 Stôl dohviezdneho večera, prednáška o tradíciách stolovania – M Klub, Gessayova 10

14.00 Už sa zvianočnieva, ozdoby, výtvarno-tvorivé dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Radujme sa všetci veľmi, Vianoce sú predo dvermi, zábavné popoludnie – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

16.00 Vianočné trhy – Gymn. sv. Uršule, ZŠ Vazovova, Lachova, Štefánikova, Hlavné námestie

VÝSTAVY

Koloman Sokol – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 10. februára

Dale Chihuly – Pálfyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 3. februára

A. Adámková: neobrazy – lifeline – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00 h, do 31. decembra

Maľujme si nádej, detské výtvarné práce – Magistrát, Primaciálne námestie

Vianočné mosty medzi mestami, medzinárodná výstava detských výtvarných prác – Mestské múzeum, Stará radnica, do 31. decembra

Slovenská fotografia 1925 – 2000 – moderna, postmoderna, postfotografia – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 10. februára 2002

Cena Arch 2001 – K.F.A Gallery, Karpatská 11, po – pia 8.00 – 16.30, do 20. decembra

Omfalos Bratislavensis, sochy M. Lettricha – K. Gallery, Ventúrska 8, do 9. januára

Alexander Szabó, obrazy – galéria Ardan, Lermontovova 14, ot – so 10.00 – 19.00 h, do 31. januára

Milan Mikula – galéria Priestor for Contemporary Arts, Smolického 1/B, str – ne 16.00 – 19.00 h, do 16. decembra

Záhady našej pamäte – Bibiana, Panská 41, ut – pia 10.00 – 18.00 h, so – ne 11.00 – 19.00 h, do 31. decembra

Narodím sa znovu? – Bibiana, do 28. februára

Daria Kminiaková&Fero Jablonovský, Euforické smútky – Parlamentka, Mudroňova 1, denne 11.00 – 22.00 h, do 31. decembra

Metamorfózy portrétu, obrazy Adriany Kabeleovej – galéria Ľudovej banky Akcent, Jesenského ul., do 4. januára

Rozhovory s umením II., – Galéria Z, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00 h

J. Saudek, S. Saudková: Božská komedie – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 13. januára

Zo súčasnej talianskej fotografie – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 6. januára

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 13. DECEMBER

15.00 Predvianočné posedenie – SČK a Klub dôchodcov, SD Nivy, Súťažná 18

17.00 Senior Party – DK Ružinov, Ružinovská 28

17.00 Priaznivci Matice slovenskej, stretnutie – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.30 Odkaz Tycha de Brahe, astronom. prednáška pri 400. výročí jeho úmrtia a 455. výročí narodenia – PKO, Nábr. amr. gen. L. Svobodu 3

19.00 Vianočný koncert, Spevácky zbor mesta Bratislavy – Zrkadlová sieň Primac. paláca

19.00 Folkfórum: folk-blues session – Klub Za zrkadlom, Rovniankova 3

19.00 Slovenský filh. zbor, SKO B. Warchala – Slovenská filharmónia, Palackého 2

19.00 Gabo Jonáš, koncert – Hlava XXII, Bazová 9

19.30 Vianočný, koncert SOSR – Slov. rozhlas, Mýtna 1

20.30 Valentovič Trio, koncert – Jazz café, Ventúrska 5

PIATOK 14. DECEMBER

17.00 Vianočný koncert – Prezidentská záhrada

17.30 Tance a piesne zo Slovenska, Balkánu, Írska – DFS Klnka, DK Dúbravka, Saratovská 2/A

18.00 Koncert metal. skupín, Alice Cooper revival, Deep Star six, con of Sin, Pessinist – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

18.00 Vianočný koncert MSZ Cantus, Corni di Bratislava – Zrkadl. sieň Primac. paláca

18.00 Stretnutie Myjavcov – OS Kramáre, Stromová 18

18.30 G. Green: Monsignore Quiote – Quo vadis, Hurbanovo nám.

19.00 Music club: HEX – Klub Za zrkadlom, Rovniankova 3

19.00 Vianočný puding, koncert Puding pani Elvisovej – SD Nivy, Súťažná 18

19.00 Slovenský filhar. zbor, SKO B. Warchala – Slovenská filharmónia, Palackého 2

19.00 Iné kafe, vianočný koncert – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

20.30 Vlado Vizár Quartet, koncert – Jazz café, Ventúrska 5

SOBOTA 15. DECEMBER

9.00 Bubo Bál, stretnutie cestovateľov – DK Lúky, Vígľašská 1

15.00 Benefičný koncert Úsmev ako dar – PKO, Nábr. amr. gen. L. Svobodu 3

16.00 Odzvoňme rakovine, benef. koncert – Hlavné námestie

17.00 ATA, taneč. predstavenie – DK Ružinov, Ružinovská 28

18.00 Vianočný koncert modlitieb a chvál – SD Nivy, Súťažná 18

18.30 Betlehemské svetlo, prijatie prezidentom – Prezidentská záhrada

19.00 Slnovrat, folkový koncert – MKC Školská 14

19.00 Szöttes, komorný folklórny súbor – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

20.30 Frešo starší Quartet, koncert – Jazz café, Ventúrska 5

20.00 Divná zostava, Para, Siclay, Hudba z Marsu, Desmod, Free Faces, koncerty – Duna, Radlinského 11

NEDEĽA 16. DECEMBER

16.00 Vianočný koncert – Prezidentská záhrada

16.00 Pastorale, adventný koncert – evanjel. kostol, Prievoz

19.00 Bratislava Hot Serenaders – koncert, SD Nivy, Súťažná 18

PONDELOK 17. DECEMBER

15.00 Rezervé pre seniorov, beseda s odborníkmi – SD Trnávka, Bulharská 60

18.00 ZUŠ Štefánikova – Zichyho palác, Ventúrska 9

19.00 Vianočný čas, recitál K. Malého – Slov. rozhlas, Mýtna 1

19.00 62. poetický večer pri sviečkach – OS Kramáre, Stromová 18

19.00 Roman Horký, festival Konečne sami – Slov. rozhlas, Mýtna 1

UTOROK 18. DECEMBER

16.00 Vianočná akadémia, ZŠ sv. Vincenta – DK Ružinov, Ružinovská 28

19.00 Vianočný koncert – Slovenská filharmónia, Palackého 2

19.00 Matúš Jakabčík a Oldo Petráš, koncert – Hlava XXII, Bazová 9

19.00 Kyrillomethoeon, koncert – Klarisky, Farská 4

20.00 ATRIA, koncert a krst – DUNA, Radlinského 11

STREDA 19. DECEMBER

17.00 Vianočný koncert, poslucháčov hudobn. kurzov – OS, Ovručská 5

19.00 Vianočný koncert Jany Lesi v Alkane – PKO, Nábr. amr. gen. L. Svobodu 3

19.00 Flaco de Nerja, Los Caminos, andalúzsky folklór – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

20.30 Beatles, koncert – Jazz café, Ventúrska 5

20.30 The Big H, Henry Toth, koncert – Hystéria, Odbojárov 9

21.00 Daddy long leg, koncert – Charlies Pub, Špitálska 4

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 13. DECEMBER

99 Luftballons – 4 Izby, Heydukova 19

Disco – Kráter Pub, Vysoká 15

Disco – Jalta Bar, Gorkého 15

Break n?Steppa, DJs OniOn, guest – DUNA, Radlinského 11

Scream party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Reggae night, DJ Thierry – Club 39, Staré grunty 51

Before weekend flight – Crystal Music club, Špitálska 37

Chill out – LIVE!Club, Aupark

Latino Party – Charlies Pub, Špitálska 4

PIATOK 14. DECEMBER

Start to the weekend – Crystal Music club, Špitálska 37

Loop Dozer, drum and bass evening – DUNA, Radlinského 11

DJ Night – Sams, Gorkého 1

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Freedom party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Disco – Manhattan Pub, Bajkalská 30

Clubbing Sound Better with You – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Kráter, Vysoká 15

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Rock b – Aligátor, Laurinská 7

Disco – Jalta bar, Gorkého 15

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Dark X-mas Underground Party – DUNA, Radlinského 11

SOBOTA 15. DECEMBER

5. Narodeniny Galérie Duna, večer koncertov a prekvapení – DUNA, Radlinského 11

Fiesta Latina – SD Trnávka, Bulharská 60

Ibiza night – Eden, Žabotova 7

Mexický Mikuláš – Harley Davidson, Rebarborová 1

Rock – Aligátor, Laurinská 7

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Charlies pub is different – Charlies Pub, Špitálska 4

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty

Swanx party – Cirkus Baroko, nábrežie Dunaja

NEDEĽA 16. DECEMBER

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Rock Night – Aligátor, Laurinská 7

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo, latino fiesta – Club 39, Staré grunty

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

PONDELOK 17. DECEMBER

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Rockamotion, Rock undeground party, DJ Mathew – Club 39, Staré grunty

Mix Dance – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

After work club – Crystal Music club, Špitálska 37

UTOROK 18. DECEMBER

Deep House Varios Night – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies party, DJ Mayoo – Club 39, Staré grunty 5

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Half price night – Charlies Pub, Špitálska 4

STREDA 19. DECEMBER

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Rock Night – Aligátor, Laurinská 7

Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Kráter Pub, Vysoká 15

Disco – Jalta Bar, Gorkého 15

Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19

Half price night – Charlies, Špitálska 4

Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitálska 37

ROCKoviny, DJ Tuso – DUNA, Radlinského 11

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Legendárna Transsibírska magistrála
  2. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov
  3. Venujte na Vianoce darček plný informácií!
  4. Týchto 18 rád ako ušetriť som mal počuť ešte pred osemnástkou
  5. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém
  6. Ceny elektriny rastú. Firmy ale môžu ušetriť
  7. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám
  8. Top First moment dovolenky na leto 2018
  9. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom
  10. Na tohtoročných trhoch pred Auparkom vystúpi aj Katka Koščová
  1. Legendárna Transsibírska magistrála
  2. Auto ako vianočný darček, rastie záujem o zánovné vozidlá
  3. Vianočný bázar chalaňov
  4. Vianočné mecheche 2017
  5. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov
  6. Študentskou osobnosťou Slovenska Ing. Martina Majorošová
  7. Majstrovstvá Stavebnej fakulty STU v Bratislave v plávaní 2017
  8. Týchto 8 kritérií by mal kvalitný kolagén spĺňať
  9. Beam Suntory zaznamenal silný rast predaja po zmene distribútora
  10. Zamestnanci a študenti EU v BA darovali radosť a vyčarili úsmev
  1. Legendárna Transsibírska magistrála 27 392
  2. Týchto 18 rád ako ušetriť som mal počuť ešte pred osemnástkou 6 945
  3. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém 3 809
  4. Naše mobilné bankovníctvo si prišli vyskúšať novinári z Rakúska 2 908
  5. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov 2 686
  6. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom 1 424
  7. Top First moment dovolenky na leto 2018 1 376
  8. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám 1 322
  9. Venujte na Vianoce darček plný informácií! 1 108
  10. Týchto 8 kritérií by mal kvalitný kolagén spĺňať 979