19.00 Noc v Benátkach, J. Strauss - SND, Hviezdoslavovo nám. 1
16.00 Vianoce s P. E. N. - Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
19.00 Dve na tri, verejná TV nahrávka - Astorka - Korzo 90, Suché mýto 17
10.30 Kovbojka ako delo, S. Shepard - Divadlo AHA, MKC, Školská 14
19.00 Jááánošííík (po 30 rokoch), J. Nvota - RND, Škultétyho 5
19.00 Lord Norton a sluha James - Istropolis, Trnavské mýto 1
19.00 Hra so smrťou (Burkovňa), R. Sirera - Štúdio Kaplnka, VŠMU, Ventúrska 3
KINÁ
Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR - Hviezda, Nám. 1. mája, 19.30 a 21.05 h; Polus, 12.00, 14.10, 16.20, 18.35 a 20.50 h
Prci, prci prcičky, USA - Hviezda, 20.30 h
Amélia z Montmartru, Fr. - Ymca, Karpatská 2, 15.30 a 18.00 h
Bratstvo vlka, Fr. - Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.00, 17.30 a 20.00 h; Istropolis - veľká sála, 17.00 a 20.00 h
Tri farby: Červená, Poľ. - Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00 a 20.00 h
Posledné tango v Paríži, Tal.-Fr. - FK Nostalgia, Stavebná fakulta, Starohorská 2, 18.30 h
Braček, kde si?, USA - FK Nostalgia, 20.45 h
Denník Bridget Jonesovej, VB - Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h; Istropolis kinosála 1, 20.30 h
Planéta opíc, USA - Istropolis kinosála 1, 15.30 a 18.00 h
O maškrtnom medvedíkovi, Istropolis Kinečko, 17.00 h
Čokoláda, USA - Istropolis Art kino, 17.30 a 20.00 h
Kytice, ČR - Charlie centrum, 17.00 h
Denník princeznej, USA - Charlie centrum, 18.00 h
Memento, USA - Charlie centrum, 18.30 a 20.30 h
Kto z koho, USA - Charlie centrum, 18.15 h; Polus, 13.30, 16.00, 18.30 a 21.00 h
Rozstrel, N. Zéland - Charlie centrum, 20.30 h; Polus, 13.35, 15.45 a 18.05 h
Angelin popol, USA/VB - Charlie centrum, 20.00 h
Samotári, ČR/Slovinsko - Charlie centrum, 19.30 h
Atlantída: Stratená ríša, USA - Charlie centrum; Polus, 12.50, 14.55 a 17.00 h
Pikantné pokušenie 2, USA - Polus, 13.30, 15.40, 17.50, 20.05 a 22.15 h
Nepovedz ani slovo, USA - Polus, 19.10 a 21.20 h
Operácia Swordfish, USA - Polus, 14.30, 16.40, 18.50 a 21.10 h
Scary Movie 2, USA - Polus, 13.15, 15.15 a 17.15 h
Moulin Rouge, USA - Polus, 19.15 a 22.00 h
Zlatíčka pre každého, USA - Polus, 13.40 a 18.00 h
Sklenený dom, USA - Polus, 20.10 a 22.30 h
Takmer dokonalý zločin, USA - Polus, 20.15 a 22.35 h
DISKOTÉKY
Rock, Harley Davidson, Rebarborová 1
Rockamotion, Rock undeground party, DJ Mathew, Club 39, Staré grunty
Mix Dance, Cirkus Barok, nábrežie Dunaja
After work club, Crystal Music club, Špitálska 37
PRE DETI
10.00 Zázračná breza, dramatizácia rozprávky - Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a
10.00 Nie sme doma, maľujeme, výtvarno-tvorivé dielne - CC Centrum, Jiráskova 3
16.00 Mikuláš, pre deti zo soc. odkázaných rodín - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
KONCERTY A PODUJATIA
8.00 Chuťovky, natáčanie - SD Trnávka, Bulharská 60
14.00 Vianočné posedenie, stretnutie dôchodcov - DK Ružinov, Ružinovská 28
15.00 Rezervé pre seniorov, beseda - SD Trnávka, Bulharská 60
16.00 Pochod za ľudské práva - začiatok pred Starou tržnicou
18.00 Videomaratón, filmy až do svitania - Elam, Staré grunty 53
18.30 Vianočný koncert, Chorus Seraphicus - Quo Vadis, Hurbanovo nám.
19.00 Takí rovnakí, takí odlišní, tanečné vystúpenie skupiny Allegro - DK Ružinov, Ružinovská 28
19.00 Orchestrálny koncert II., komorný koncert Academia - VŠMU Klarisky, Farská 4
VÝSTAVY
Koloman Sokol, GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, ut - ne 10.00 - 17.00 h, do 10. februára
Moderna - postmoderna - postfotografia, slovenská fotografia 1925 - 2000 - SNG, Esterháziho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, ut - ne 10.00 - 18.00 h, do 10. februára 2002
Dale Chihuly, Pálfyho palác, Panská 19, ut - ne 10.00 - 17.00 h, do 3. februára
A. Adámková: neobrazy - lifeline, galéria Linea, Drieňová 34, po - pia 8.00 - 17.00 h, do 31. decembra
Maľujme si nádej - detské výtvarné práce, Magistrát, Primaciálne námestie
Vianočné mosty medzi mestami - medzinárodná výstava detských výtvarných prác, mestské múzeum - Stará radnica, do 31. decembra
Slovenská fotografia 1925 - 2000 - moderna, postmoderna, postfotografia, SNG, Rázusovo nábr. 2, ut - ne 10.00 - 18.00 h, do 10. februára 2002
Cena Arch 2001, K.F.A Gallery, Karpatská 11, po - pia 8.00 - 16.30, do 20. decembra
Omfalos Bratislavensis, sochy M. Lettricha, K.Gallery, Ventúrska 8
Alexander Szabó, obrazy, Galéria Ardan, Lermontovova 14, ot - so 10.00 - 19.00 h, do 31. januára