13. kolo: Rusovce - Vysoká 2:1, Vinohrady - Rača 0:2 BCT - D. Lužná 0:1 FK Dúbravka - VTJ Ružinov 0:6, Domino - Kostolište 2:1, ŠKP - Lamač 4:0, Jarovce - V. Leváre 4:2, D. N. Ves - Stupava 1:6, Vrakuňa - I. Petržalka 4:1.
1. ŠKP | 15 | 14 | 1 | 73:13 | 42 | |
2. VTJ Ružinov | 15 | 11 | 2 | 2 | 54:10 | 35 |
3. I. Petržalka | 15 | 11 | 4 | 61:24 | 33 | |
4. Vrakuňa | 13 | 10 | 1 | 2 | 51:11 | 31 |
5. V. Leváre | 15 | 10 | 1 | 4 | 37:23 | 31 |
6. Stupava | 15 | 9 | 3 | 3 | 52:23 | 30 |
7. Kostolište | 15 | 9 | 1 | 5 | 39:21 | 28 |
8. Lamač | 15 | 8 | 2 | 5 | 39:31 | 26 |
9. Domino | 15 | 7 | 3 | 5 | 22:28 | 24 |
10. Jarovce | 14 | 7 | 2 | 5 | 38:36 | 23 |
11. D. N. Ves | 14 | 6 | 4 | 4 | 22:17 | 22 |
12. FK Dúbravka | 15 | 4 | 4 | 7 | 24:31 | 16 |
13. D. Lužná | 15 | 3 | 3 | 9 | 22:40 | 12 |
14. BCT | 15 | 3 | 2 | 10 | 29:36 | 11 |
15. Rača | 14 | 2 | 4 | 8 | 16:53 | 10 |
16. Rusovce | 15 | 1 | 1 | 13 | 15:55 | 4 |
17. Vinohrady | 15 | 1 | 14 | 11:59 | 1 | |
18. Vysoká | 14 | 14 | 5:99 |
III. LIGA ML. DORAST
11. kolo: Dúbravka - Pezinok 2:2, ŠKP - VTJ Ružinov 3:0, BCT - Ekonóm 0:3, D. N. Ves - Lamač 0:4, Vrakuňa - I. Petržalka 1:4.
1. ŠKP | 10 | 8 | 2 | 38:4 | 26 | |
2. I. Petržalka | 9 | 7 | 1 | 1 | 40:7 | 22 |
3. FK Dúbravka | 10 | 6 | 4 | 26:8 | 22 | |
4. Pezinok | 10 | 6 | 2 | 2 | 23:9 | 20 |
5. Vrakuňa | 9 | 4 | 1 | 4 | 14:14 | 13 |
6. Rača | 9 | 4 | 5 | 10:20 | 12 | |
7. Lamač | 9 | 3 | 2 | 4 | 13:14 | 11 |
8. Domino | 9 | 3 | 2 | 4 | 17:19 | 11 |
9. D. N. Ves | 9 | 3 | 2 | 4 | 15:24 | 11 |
10. Ekonóm | 9 | 2 | 1 | 6 | 8:32 | 7 |
11. VTJ Ružinov 9 1 1 7 8:16 4
12. BCT 10 0 0 10 6:51 0
REG. LIGA ST. ŽIACI
Konečná tabuľka jesennej časti
1. Rapid | 13 | 12 | 1 | 42:5 | 37 | |
2. PVFA | 13 | 10 | 1 | 2 | 60:4 | 31 |
3. Artmedia | 13 | 9 | 4 | 47:6 | 31 | |
4. Inter | 13 | 9 | 2 | 2 | 38:8 | 29 |
5. I. Petržalka | 13 | 8 | 2 | 3 | 30:14 | 26 |
6. Rača | 13 | 6 | 2 | 5 | 23:27 | 20 |
7. Slovan | 13 | 6 | 7 | 21:20 | 18 | |
8. Vrakuňa | 13 | 4 | 4 | 5 | 9:15 | 16 |
9. Pezinok | 13 | 4 | 1 | 8 | 19:37 | 13 |
10. SFM Senec | 13 | 3 | 2 | 8 | 11:31 | 11 |
11. Malacky | 13 | 3 | 2 | 8 | 12:37 | 11 |
12. ŠKP | 13 | 2 | 2 | 9 | 10:52 | 8 |
13. FK Dúbravka | 13 | 1 | 4 | 8 | 8:33 | 7 |
14. D. N. Ves | 13 | 1 | 12 | 6:47 | 1 |
REG. LIGA ML. ŽIACI
Konečná tabuľka jesennej časti
1. Artmedia | 13 | 12 | 1 | 67:11 | 36 | |
2. Inter | 13 | 11 | 1 | 1 | 67:5 | 34 |
3. PVFA | 13 | 10 | 1 | 2 | 39:11 | 31 |
4. Slovan | 13 | 8 | 2 | 3 | 40:17 | 26 |
5. Rapid | 13 | 7 | 3 | 3 | 42:14 | 24 |
6. Pezinok | 13 | 7 | 2 | 4 | 30:18 | 23 |
7. I. Petržalka | 13 | 7 | 1 | 5 | 33:26 | 22 |
8. Rača | 13 | 6 | 2 | 5 | 25:42 | 20 |
9. Malacky | 13 | 5 | 2 | 6 | 29:24 | 17 |
10. SFM Senec | 13 | 4 | 2 | 7 | 19:34 | 14 |
11. Vrakuňa | 13 | 2 | 1 | 10 | 14:59 | 7 |
12. D. N. Ves | 13 | 1 | 1 | 11 | 10:58 | 4 |
13. FK Dúbravka | 13 | 1 | 12 | 6:49 | 3 | |
14. ŠKP | 13 | 1 | 12 | 11:64 | 3 |
DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI
1. Gajary | 13 | 11 | 2 | 38:5 | 35 | |
2. Domino | 13 | 10 | 1 | 2 | 48:5 | 31 |
3. I. Petržalka | 13 | 9 | 2 | 2 | 38:17 | 29 |
4. V. Leváre | 11 | 7 | 1 | 3 | 25:10 | 22 |
5. Modra | 13 | 7 | 1 | 5 | 40:25 | 22 |
6. Rapid | 13 | 6 | 2 | 5 | 26:23 | 20 |
7. Rohožník | 13 | 6 | 1 | 6 | 22:19 | 19 |
8. PVFA | 13 | 5 | 3 | 5 | 22:11 | 18 |
9. VTJ Ružinov | 12 | 5 | 2 | 5 | 30:18 | 17 |
10. Vrakuňa | 13 | 4 | 3 | 6 | 28:30 | 15 |
11. Kostološte | 13 | 3 | 4 | 6 | 13:15 | 13 |
12. Sv. Jur | 12 | 1 | 1 | 10 | 5:59 | 4 |
13. Stupava | 13 | 3 | 10 | 9:35 | 3 | |
14. Kinkon | 11 | 1 | 10 | 4:76 | 3 |
DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI
1. Gajary | 13 | 12 | 1 | 51:7 | 37 | |
2. Domino | 13 | 12 | 1 | 67:11 | 36 | |
3. Rapid | 13 | 9 | 2 | 2 | 40:21 | 29 |
4. PVFA | 13 | 8 | 3 | 2 | 40:16 | 27 |
5. Modra | 13 | 6 | 2 | 5 | 37:26 | 20 |
6. VTJ Ružinov | 12 | 6 | 2 | 4 | 24:17 | 20 |
7. Stupava | 13 | 6 | 1 | 6 | 27:30 | 19 |
8. Vrakuňa | 13 | 4 | 2 | 7 | 36:44 | 14 |
9. V. Leváre | 11 | 4 | 1 | 6 | 24:34 | 13 |
10. Kinkon | 12 | 3 | 3 | 6 | 18:27 | 12 |
11. Rohožník | 13 | 3 | 1 | 9 | 27:47 | 10 |
12. I. Petržalka | 13 | 3 | 1 | 9 | 18:52 | 10 |
13. Kostolište | 13 | 2 | 2 | 9 | 22:38 | 8 |
14. Sv. Jur | 13 | 1 | 12 | 7:68 | 1 |
PRÍPRAVKA A1 (pma 1)
Konečná tabuľka jesennej časti
1. Inter | 11 | 11 | 99:6 | 33 | ||
2. Slovan | 11 | 9 | 1 | 1 | 66:10 | 28 |
3. PVFA | 11 | 9 | 2 | 62:15 | 27 | |
4. SFM Senec | 11 | 7 | 1 | 3 | 28:22 | 22 |
5. ŠKP | 11 | 6 | 1 | 4 | 25:31 | 19 |
6. Koba Senec | 11 | 4 | 2 | 5 | 17:23 | 14 |
7. D. N. Ves | 11 | 4 | 2 | 5 | 23:31 | 14 |
8. Domino | 11 | 4 | 7 | 22:45 | 12 | |
9. Žolik | 11 | 3 | 1 | 7 | 34:45 | 10 |
10. Vrakuňa | 11 | 3 | 8 | 12:60 | 9 | |
11. Stupava | 11 | 1 | 1 | 9 | 12:48 | 4 |
12. Kinkon | 11 | 1 | 10 | 4:68 | 1 |
PRÍPRAVKA A2 (pma 2)
Konečná tabuľka jesennej časti
1. Bernolákovo | 11 | 9 | 2 | 65:20 | 27 | |
2. Artmedia | 11 | 9 | 2 | 62:24 | 27 | |
3. K. Ves | 11 | 8 | 1 | 2 | 29:11 | 25 |
4. Pezinok | 11 | 7 | 2 | 2 | 36:15 | 23 |
5. Lamač | 11 | 7 | 1 | 3 | 48:22 | 22 |
6. Rapid | 11 | 6 | 1 | 4 | 31:28 | 19 |
7. I. Petržalka | 11 | 4 | 1 | 6 | 19:32 | 13 |
8. Rača | 11 | 4 | 7 | 32:41 | 12 | |
9. Zohor | 11 | 3 | 8 | 12:44 | 9 | |
10. Báhoň | 11 | 3 | 8 | 12:54 | 9 | |
11. Spoje | 11 | 1 | 3 | 7 | 16:28 | 6 |
12. BCT | 11 | 1 | 10 | 7:50 | 1 |
PRÍPRAVKA B (pmb)
Konečná tabuľka jesennej časti
1. Žolík | 10 | 9 | 1 | 61:8 | 28 | |
2. SFM Senec | 10 | 9 | 1 | 49:10 | 27 | |
3. Slovan | 10 | 7 | 2 | 1 | 51:11 | 23 |
4. PVFA | 10 | 6 | 1 | 3 | 46:24 | 19 |
5. D. N. Ves | 10 | 5 | 2 | 3 | 20:16 | 17 |
6. Inter | 10 | 4 | 1 | 5 | 39:31 | 13 |
7. FK Dúbravka | 10 | 4 | 1 | 5 | 24:36 | 13 |
8. ŠKP | 10 | 3 | 1 | 6 | 31:44 | 10 |
9. Koba Senec | 10 | 1 | 1 | 8 | 8:37 | 4 |
10. VTJ Ružinov | 10 | 1 | 9 | 9:57 | 3 | |
11. Vrakuňa | 10 | 1 | 9 | 6:70 | 3 |
PRÍPRAVKA C (pmc)
Konečná tabuľka jesennej časti
1. Ivanka | 8 | 6 | 1 | 1 | 43:9 | 19 |
3. Slovan | 8 | 6 | 1 | 1 | 34:15 | 19 |
2. SFM Senec | 8 | 5 | 1 | 2 | 32:12 | 16 |
4. Domino | 8 | 5 | 1 | 2 | 22:13 | 16 |
5. ČSFA Malacky | 8 | 5 | 3 | 32:16 | 15 | |
6. Stupava | 8 | 3 | 5 | 13:29 | 9 | |
7. PVFA | 8 | 2 | 1 | 5 | 19:35 | 7 |
8. Koba Senec | 8 | 1 | 7 | 11:48 | 3 | |
9. Žolík | 8 | 1 | 7 | 11:40 | 1 |
ObFZ Bratislava-mesto
I. TRIEDA ST. ŽIACI
11. kolo: Štart - K. Ves 4:7, Lamač - Spoje 5:3, Vajnory - Artmedia 2:5, Jarovce - Ekonóm 1:2.
1. Artmedia | 13 | 11 | 2 | 57:12 | 35 | |
2. Vajnory | 14 | 10 | 2 | 2 | 78:22 | 32 |
3. Lamač | 14 | 8 | 2 | 4 | 51:40 | 26 |
4. K. Ves | 13 | 4 | 4 | 5 | 47:41 | 16 |
5. Ekonóm | 13 | 4 | 3 | 6 | 32:46 | 15 |
6. Jarovce | 14 | 3 | 3 | 8 | 22:31 | 12 |
7. Štart | 14 | 3 | 11 | 28:72 | 9 | |
8. Spoje | 13 | 3 | 10 | 19:70 | 9 |
I. TRIEDA ML. ŽIACI
11. kolo: Rusovce - K. Ves 1:5, Vinohrady - Z. Bystrica 0:2, Vajnory - D. N. Ves 2:0, Lamač - Jarovce 4:1, D. Lužná - Ekonóm 1:13, Kinkon - Artmedia 0:2, PVFA - Spoje 9:0, Malacky - Domino 2:6.
1. Lamač | 15 | 13 | 1 | 1 | 83:16 | 40 |
2. PVFA | 15 | 12 | 1 | 2 | 66:11 | 37 |
3. Kinkon | 15 | 12 | 3 | 57:19 | 36 | |
4. D. N. Ves | 15 | 10 | 2 | 3 | 51:17 | 32 |
5. Vajnory | 15 | 10 | 1 | 4 | 50:19 | 31 |
6. Artmedia | 15 | 6 | 8 | 1 | 42:11 | 26 |
7. K. Ves | 15 | 8 | 2 | 5 | 54:40 | 26 |
8. Spoje | 15 | 7 | 1 | 7 | 43:50 | 22 |
9. Ekonóm | 15 | 5 | 5 | 5 | 39:33 | 20 |
10. Malacky | 15 | 6 | 1 | 8 | 50:47 | 19 |
11. Jarovce | 15 | 6 | 9 | 37:55 | 18 | |
12. Domino | 15 | 4 | 11 | 36:66 | 12 | |
13. Z. Bystrica | 15 | 3 | 1 | 11 | 19:64 | 10 |
14. D. Lužná | 15 | 3 | 12 | 26:88 | 9 | |
15. Vinohrady | 15 | 2 | 1 | 12 | 17:76 | 7 |
16. Rusovce 15 1 0 14 13:71 3
ObFZ Bratislava-vidiek
VI. LIGA SENIORI, sk. A
13. kolo: B. Pezinok - Kuchyňa 5:0, Pernek - Pl. Mikuláš 3:0, M.-Kráľová - Vinosady 1:0, Sološnica - M. Leváre 3:0, Báhoň - Borinka 3:1, Suchohrad - Vištuk 2:0.
1. B. Pezinok | 12 | 10 | 2 | 37:12 | 32 | |
2. Častá | 11 | 10 | 1 | 34:7 | 30 | |
3. Pernek | 11 | 6 | 2 | 3 | 23:12 | 20 |
4. Báhoň | 11 | 5 | 4 | 2 | 25:15 | 19 |
5. Pl. Mikuláš | 11 | 6 | 1 | 4 | 24:15 | 19 |
6. Borinka | 11 | 4 | 4 | 3 | 20:19 | 16 |
7. Sološnica | 11 | 3 | 4 | 4 | 16:16 | 13 |
8. Suchohrad | 11 | 3 | 4 | 4 | 22:25 | 13 |
9. M. Leváre | 11 | 4 | 1 | 6 | 20:23 | 13 |
10. Vinosady | 11 | 1 | 5 | 5 | 13:26 | 8 |
11. Vištuk | 11 | 2 | 1 | 8 | 18:29 | 7 |
12. M.-Kráľová | 11 | 2 | 1 | 8 | 15:37 | 7 |
13. Kuchyňa | 11 | 1 | 1 | 9 | 17:48 | 4 |
VI. LIGA SENIORI, sk. B
12. kolo: Ivanka - Čataj 3:1, Miloslavov - Kaplná 0:3 kont., Hr. Šúr - Kostolná 3:0.
1. Hamuliakovo | 10 | 7 | 2 | 1 | 25:11 | 23 |
2. Ivanka | 10 | 6 | 3 | 1 | 29:11 | 21 |
3. Hr. Šúr | 11 | 5 | 3 | 3 | 36:17 | 18 |
4. Kaplná | 10 | 5 | 1 | 4 | 19:16 | 16 |
5. Kostolná | 10 | 3 | 1 | 6 | 15:28 | 10 |
6. Miloslavov | 11 | 2 | 2 | 7 | 6:24 | 8 |
7. Čataj | 10 | 1 | 2 | 7 | 14:37 | 5 |
I. TRIEDA DORAST
13. kolo: B. Pezinok - PŠC Pezinok 2:1, Kráľová - Pl. Štvrtok 0:3, Ivanka - Sl. Grob 1:0, Sv. Jur - Blatné 1:1, Viničné - Jakubov 1:5, Zohor - Bernolákovo 0:1, Lozorno - Gajary 1:2.
1. PŠC Pezinok | 11 | 9 | 2 | 46:12 | 27 | |
2. Pl. Štvrtok | 11 | 8 | 1 | 2 | 31:16 | 25 |
3. B. Pezinok | 12 | 8 | 1 | 3 | 25:18 | 25 |
4. Lozorno | 12 | 7 | 1 | 4 | 35:22 | 22 |
5. Bernolákovo | 12 | 7 | 5 | 25:18 | 21 | |
6. Jakubov | 11 | 6 | 1 | 4 | 27:23 | 19 |
7. Gajary | 12 | 5 | 3 | 4 | 30:21 | 18 |
8. Sl. Grob | 12 | 5 | 1 | 6 | 29:33 | 16 |
9. Sv. Jur | 12 | 4 | 2 | 6 | 22:36 | 14 |
10. Blatné | 12 | 3 | 4 | 5 | 14:13 | 13 |
11. Modra | 12 | 3 | 4 | 5 | 18:25 | 13 |
12. Ivanka | 11 | 3 | 3 | 5 | 13:20 | 12 |
13. Viničné | 13 | 3 | 3 | 7 | 21:37 | 12 |
14. Kráľová p.S. | 12 | 4 | 8 | 15:33 | 12 | |
15. Zohor | 13 | 1 | 2 | 10 | 11:35 | 5 |
II. TRIEDA DORAST, sk. A
10. kolo: Z. Ves - Rohožník 3:3, Pl. Mikuláš - Závod 2:3, Studienka - Jablonové 0:2.
1. Z. Ves | 9 | 7 | 2 | 37:9 | 23 | |
2. Studienka | 10 | 6 | 1 | 3 | 32:12 | 19 |
3. Jablonové | 9 | 5 | 4 | 22:14 | 15 | |
4. Závod | 9 | 5 | 4 | 29:27 | 15 | |
5. Rohožník | 10 | 1 | 3 | 6 | 15:41 | 6 |
6. Pl. Mikuláš | 9 | 1 | 8 | 8:40 | 3 |
II. TRIEDA DORAST, sk. B
13. kolo: N. Dedinka - Grinava 8:3, Hamuliakovo - Doľany 3:1, Šenkvice - Dubová 3:0 kont., M.-Kráľová - Budmerice 0:8, Malinovo - Ch. Grob 3:0, Báhoň - Vištuk 6:0, Tomášov - Kalinkovo 3:0.
1. Budmerice | 12 | 11 | 1 | 60:7 | 34 | |
2. Báhoň | 12 | 11 | 1 | 52:13 | 33 | |
3. Doľany | 12 | 9 | 1 | 2 | 32:13 | 28 |
4. Malinovo | 12 | 8 | 1 | 3 | 31:17 | 25 |
5. Ch. Grob | 13 | 6 | 3 | 4 | 25:22 | 21 |
6. N. Dedinka | 12 | 5 | 2 | 5 | 37:20 | 17 |
7. Šenkvice | 12 | 5 | 2 | 5 | 46:38 | 17 |
8. Grinava | 11 | 5 | 1 | 5 | 34:38 | 16 |
9. Hamuliakovo | 12 | 5 | 1 | 6 | 25:34 | 16 |
10. Tomášov | 11 | 4 | 1 | 6 | 23:19 | 13 |
11. Častá | 12 | 4 | 1 | 7 | 24:29 | 13 |
12. Dubová | 12 | 4 | 1 | 7 | 16:34 | 13 |
13. Kalinkovo | 12 | 3 | 1 | 8 | 19:28 | 10 |
14. Vištuk | 13 | 2 | 11 | 18:56 | 6 | |
15. M.-Kráľová | 12 | 12 | 13:87 |
Žiaci - skupina A
1. ČSFA A | 15 | 15 | 178:9 | 45 | ||
2. Pl. Štvrtok | 14 | 13 | 1 | 101:21 | 39 | |
3. Láb | 14 | 12 | 2 | 64:23 | 36 | |
4. ČSFA B | 14 | 10 | 1 | 3 | 58:25 | 31 |
5. Jakubov | 15 | 9 | 1 | 5 | 71:49 | 28 |
6. Lozorno | 14 | 9 | 5 | 74:44 | 27 | |
7. Závod | 15 | 9 | 6 | 34:39 | 27 | |
8. Zohor | 15 | 8 | 7 | 42:38 | 24 | |
9. Suchohrad | 14 | 5 | 2 | 7 | 20:31 | 17 |
10. Studienka | 15 | 4 | 1 | 10 | 23:68 | 13 |
11. Pl. Mikuláš | 13 | 4 | 9 | 35:67 | 12 | |
12. Kuchyňa | 12 | 3 | 1 | 8 | 31:55 | 10 |
13. Jablonové | 15 | 3 | 1 | 11 | 17:63 | 10 |
14. M. Leváre | 14 | 3 | 11 | 16:75 | 9 | |
15. Vysoká | 15 | 2 | 1 | 12 | 19:87 | 7 |
16. Pl. Podhradie | 14 | 1 | 13 | 9:98 | 3 |
Žiaci - skupina B
Konečná tabuľka jesennej časti
1. Rovinka | 13 | 12 | 1 | 79:17 | 36 | |
3. Ivanka | 13 | 10 | 2 | 1 | 70:16 | 32 |
2. Bernolákovo | 13 | 10 | 1 | 2 | 30:8 | 31 |
4. Tomášov | 13 | 9 | 2 | 2 | 70:26 | 29 |
5. Kráľová | 13 | 8 | 1 | 4 | 69:26 | 25 |
6. Kaplná | 13 | 7 | 6 | 61:38 | 21 | |
7. Igram | 13 | 5 | 3 | 5 | 38:29 | 18 |
9. D. Lužná | 13 | 4 | 3 | 6 | 27:33 | 15 |
8. Báhoň | 13 | 5 | 8 | 23:52 | 15 |
10. Hamuliakovo 13 3 2 8 20:62 11
11. Čataj | 13 | 2 | 4 | 7 | 16:42 | 10 |
12. Blatné | 13 | 3 | 10 | 18:77 | 9 | |
13. N. Dedinka | 13 | 2 | 1 | 10 | 13:54 | 7 |
14. Malinovo | 13 | 1 | 1 | 11 | 10:64 | 4 |
Žiaci - skupina C
Konečná tabuľka jesennej časti
1. Jablonec | 11 | 11 | 59:3 | 33 | ||
2. Sl. Grob A | 11 | 7 | 2 | 2 | 47:19 | 23 |
3. Grinava | 11 | 7 | 1 | 3 | 45:20 | 22 |
4. Budmerice | 11 | 7 | 1 | 3 | 37:23 | 22 |
5. Dubová | 11 | 7 | 1 | 3 | 35:25 | 22 |
6. Limbach | 11 | 5 | 6 | 20:29 | 15 | |
7. Viničné | 11 | 4 | 1 | 6 | 37:30 | 13 |
8. B. Pezinok | 11 | 4 | 1 | 6 | 28:34 | 13 |
9. Doľany | 11 | 4 | 7 | 34:32 | 12 | |
10. Častá | 11 | 3 | 8 | 22:35 | 9 | |
11. Sl. Grob B | 11 | 2 | 1 | 8 | 16:55 | 7 |
12. Šenkvice | 11 | 1 | 10 | 12:87 | 3 |
(boj, hup)