SME
Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. LIGA ST. DORAST

12. kolo: Vysoká - Vrakuňa 0:9, I. Petržalka - D. N. Ves 4:1, Stupava - Jarovce 3:1, V. Leváre - ŠKP 0:5, Lamač - Domino 5:1, Kostolište - FK Dúbravka 2:0, VTJ Ružinov - BCT 4:1, D. Lužná - Vinohrady 3:0, Rača - Rusovce 3:2.

1. ŠKP 14 13 1 69:13 39
2. I. Petržalka 14 11 3 60:20 33
3. VTJ Ružinov 14 10 2 2 48:10 32
4. V. Leváre 14 10 1 3 35:19 31
5. Vrakuňa 12 9 1 2 47:10 28
6. Kostolište 14 9 1 4 38:19 28
7. Stupava 14 8 3 3 46:22 27
8. Lamač 13 7 2 4 37:26 23
9. D. N. Ves 13 6 4 3 21:11 22
10. Domino 14 6 3 5 20:27 21
11. Jarovce 13 6 2 5 34:34 20
12. FK Dúbravka 13 4 4 5 23:23 16
13. BCT 14 3 2 9 29:35 11
14. D. Lužná 14 2 3 9 21:40 9
15. Rača 13 1 4 8 14:53 7
16. Rusovce 14 1 13 13:54 1
17. Vinohrady 14 1 13 11:57 1
18. Vysoká 13 13 4:97

III. LIGA ML. DORAST

10. kolo: Pezinok - Vrakuňa 3:1, I. Petržalka - D. N. Ves 8:0, Lamač - BCT 3:1, Ekonóm - ŠKP 0:12, VTJ Ružinov - Domino 1:1, Rača - Dúbravka 0:1.

1. ŠKP 9 7 2 35:4 23
2. FK Dúbravka 9 6 3 24:6 21
3. I. Petržalka 8 6 1 1 36:6 19
4. Pezinok 8 6 1 1 21:4 19
5. Vrakuňa 8 4 1 3 12:10 13
6. Domino 9 3 2 4 17:19 11
7. D. N. Ves 8 3 2 3 15:20 11
8. Rača 8 3 5 7:20 9
9. Lamač 8 2 2 4 9:14 8
10. VTJ Ružinov 8 1 1 6 8:13 4

11. Ekonóm 8 1 1 6 5:30 4

12. BCT 9 0 0 9 6:47 0

REG. LIGA ST. ŽIACI

10. kolo: FK Dúbravka - Vrakuňa 0:2, Malacky - D. N. Ves 5:1, SFM Senec - Slovan 0:3, ŠKP - Rapid 1:9, Inter - Pezinok 4:1, Artmedia - PVFA 1:0, Rača - I. Petržalka 2:3.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Rapid 12 11 1 38:4 34
2. PVFA 13 10 1 2 60:4 31
3. Artmedia 13 9 4 47:6 31
4. Inter 13 9 2 2 38:8 29
5. I. Petržalka 13 8 2 3 30:14 26
6. Rača 13 6 2 5 23:27 20
7. Slovan 13 6 7 21:20 18
8. Vrakuňa 12 3 4 5 8:15 13
9. SFM Senec 12 3 2 7 10:27 11
10. Malacky 13 3 2 8 12:37 11
11. Pezinok 12 3 1 8 13:37 10
12. ŠKP 12 2 2 8 10:46 8
13. FK Dúbravka 13 1 4 8 8:33 7
14. D. N. Ves 12 1 11 6:46 1

REG. LIGA ML. ŽIACI

10. kolo: FK Dúbravka - Vrakuňa 1:2, Malacky - D. N. Ves 2:1, SFM Senec - Slovan 0:4, ŠKP - Rapid 0:6, Inter - Pezinok 4:0, Artmedia - PVFA 1:1, Rača - I. Petržalka 2:2.

1. Artmedia 13 11 1 1 66:11 34
2. PVFA 13 10 2 1 39:10 32
3. Inter 13 10 1 2 55:9 31
4. Slovan 13 8 2 3 40:17 26
5. I. Petržalka 13 7 1 5 33:26 22
6. Rapid 12 6 3 3 38:13 21
7. Pezinok 12 6 2 4 26:18 20
8. Rača 13 6 2 5 25:42 20
9. Malacky 13 5 2 6 29:24 17
10. SFM Senec 12 4 2 6 18:30 14
11. Vrakuňa 13 3 1 9 18:47 10
12. D. N. Ves 13 1 1 11 10:58 4
13. FK Dúbravka 13 1 12 6:49 3
14. ŠKP 12 1 11 11:60 3

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

10. kolo: PVFA - Vrakuňa 3:1, I. Petržalka - Gajary 2:2, Modra - Rohožník 0:1, Rapid - Kostolište 2:0, VTJ Ružinov - Domino 0:0, Kinkon - V. Leváre nehrali, Stupava - Sv. Jur 0:1.

1. Gajary 12 10 2 36:5 32
2. Domino 13 10 1 2 48:5 31
3. I. Petržalka 13 9 2 2 38:17 29
4. V. Leváre 11 7 1 3 25:10 22
5. Modra 13 7 1 5 40:25 22
6. Rapid 13 6 2 5 26:23 20
7. Rohožník 13 6 1 6 22:19 19
8. PVFA 13 5 3 5 22:12 18
9. VTJ Ružinov 12 5 2 5 30:18 17
10. Vrakuňa 12 4 3 5 29:28 15
11. Kostološte 13 3 4 6 13:15 13
12. Sv. Jur 12 1 1 10 5:59 4
13. Stupava 13 3 10 9:35 3
14. Kinkon 11 1 10 4:76 3

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

10. kolo: PVFA - Vrakuňa 3:1, I. Petržalka - Gajary 0:4, Modra - Rohožník 4:2, Rapid - Kostolište 5:4, VTJ Ružinov - Domino 0:3, Kinkon - V. Leváre nehrali, Stupava - Sv. Jur 5:0.

1. Domino 13 12 1 67:11 36
2. Gajary 12 11 1 44:6 34
3. Rapid 13 9 2 2 40:21 29
4. PVFA 13 8 3 2 40:16 27
5. Modra 13 7 1 5 38:25 22
6. VTJ Ružinov 12 6 2 4 24:17 20
7. Stupava 13 6 1 6 27:30 19
8. Vrakuňa 12 4 2 6 35:38 14
9. V. Leváre 11 4 1 6 24:34 13
10. I. Petržalka 13 3 1 9 18:51 10
11. Kinkon 11 2 3 6 17:27 9
12. Rohožník 13 3 10 26:48 9
13. Kostolište 13 2 2 9 22:38 8
14. Sv. Jur 12 1 11 7:67 1

PRÍPRAVKA A1 (pma 1)

10. kolo: SFM Senec - Kinkon 3:0 kont., PVFA - Domino 5:0, Slovan - Inter 1:7, Stupava - Žolík Malacky 0:4, D. N. Ves - ŠKP 0:1, Vrakuňa - Koba Senec 1:8.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Inter 11 11 99:6 33
2. Slovan 11 9 1 1 66:10 28
3. PVFA 11 9 2 62:15 27
4. SFM Senec 11 7 1 3 28:22 22
5. ŠKP 11 6 1 4 25:31 19
6. Koba Senec 11 4 2 5 17:23 14
7. D. N. Ves 11 4 2 5 23:31 14
8. Žolik 11 3 1 7 34:45 10
9. Domino 10 3 7 19:45 9
10. Vrakuňa 11 3 8 12:60 9
11. Stupava 11 1 1 9 12:48 4
12. Kinkon 10 1 9 4:65 1

PRÍPRAVKA A2 (pma 2)

10. kolo: Pezinok - Báhoň 5:0, Rapid - Bernolákovo 0:8, Lamač - Spoje 4:0, Artmedia - K. Ves 4:3, Zohor - BCT 3:1, Rača - I. Petržalka 1:3.

1. K. Ves 11 8 1 2 29:11 25
2. Bernolákovo 10 8 2 57:20 24
3. Artmedia 10 8 2 57:24 24
4. Pezinok 11 7 2 2 36:15 23
5. Lamač 11 7 1 3 48:21 22
6. Rapid 11 6 1 4 31:28 19
7. I. Petržalka 11 4 1 6 19:33 13
8. Rača 11 4 7 32:41 12
9. Zohor 11 3 8 12:44 9
10. Báhoň 10 3 7 12:46 9
11. Spoje 11 1 3 7 15:28 6
12. BCT 10 1 9 7:45 1

PRÍPRAVKA B (pmb)

10. kolo: SFM Senec - FK Dúbravka 4:1, Slovan - Inter 6:1, VTJ Ružinov - Žolík Malacky 0:1, D. N. Ves - ŠKP 1:0, Vrakuňa - Koba Senec 2:0.

1. Žolík 10 9 1 61:8 28
2. SFM Senec 10 9 1 49:10 27
3. Slovan 10 7 2 1 51:11 23
4. PVFA 10 6 1 3 46:24 19
5. D. N. Ves 10 5 2 3 20:16 17
6. Inter 9 4 1 4 38:28 13
7. ŠKP 10 3 1 6 31:44 10
8. FK Dúbravka 9 3 1 5 21:35 10
9. Koba Senec 10 1 1 8 8:37 4
10. VTJ Ružinov 10 1 9 9:57 3
11. Vrakuňa 10 1 9 6:70 3

PRÍPRAVKA C (pmc)

1. Ivanka 7 6 1 42:6 19
2. SFM Senec 8 5 1 2 32:12 16
3. Slovan 7 5 1 1 31:14 16
4. Domino 8 5 1 2 22:13 16
5. ČSFA Malacky 8 5 3 32:16 15
6. Stupava 8 3 5 13:29 9
7. PVFA 8 2 1 5 19:35 7
8. Koba Senec 8 1 7 11:48 3
9. Žolík 8 1 7 11:40 1

ObFZ Bratislava-mesto

I. TRIEDA ST. ŽIACI

10. kolo: K. Ves - Ekonóm 3:3, Artmedia - Jarovce 3:1, Vajnory - Spoje nehrali, Štart - Lamač 0:3.

1. Artmedia 12 10 2 52:10 32
2. Vajnory 11 8 2 1 58:16 26
3. Lamač 13 7 2 4 46:37 23
4. K. Ves 12 3 4 5 40:37 13
5. Jarovce 13 3 3 7 21:29 12
6. Ekonóm 12 3 3 6 30:45 12
7. Spoje 11 3 8 16:49 9
8. Štart 12 3 9 23:63 9

I. TRIEDA ML. ŽIACI

10. kolo: K. Ves - Malacky 6:4, Domino - PVFA 0:6, Spoje - Kinkon 5:6, Artmedia - D. Lužná 15:1, Ekonóm - Lamač 0:5, Jarovce - Vajnory 0:8, D. N. Ves - Vinohrady 6:0, Z. Bystrica - Rusovce 2:1.

1. Lamač 13 12 1 78:14 36
2. Kinkon 14 12 2 57:17 36
3. PVFA 14 11 1 2 57:11 34
4. D. N. Ves 14 10 2 2 51:15 32
5. Vajnory 14 9 1 4 48:19 28
6. K. Ves 14 7 2 5 49:39 23
7. Artmedia 13 5 7 1 39:10 22
8. Spoje 14 7 1 6 43:41 22
9. Malacky 14 6 1 7 48:41 19
10. Jarovce 14 6 8 36:51 18
11. Ekonóm 14 4 5 5 26:32 17
12. Domino 14 3 11 30:64 9
13. D. Lužná 14 3 11 25:75 9
14. Z. Bystrica 14 2 1 11 17:64 7
15. Vinohrady 14 2 1 11 17:74 7

16. Rusovce 14 1 0 13 12:66 3

ObFZ Bratislava-vidiek

Skryť Vypnúť reklamu

VI. LIGA SENIORI, sk. A

12. kolo: Častá - Suchohrad 4:0, Vištuk - Báhoň 0:3, Borinka - Sološnica 1:1, M. Leváre - M.-Kráľová nenahlásili, Vinosady - Pernek 0:0, Pl. Mikuláš - B. Pezinok 1:2.

1. Častá 11 10 1 34:7 30
2. B. Pezinok 11 9 2 32:12 29
3. Pl. Mikuláš 10 6 2 2 24:9 20
4. Pernek 10 5 2 3 20:12 17
5. Báhoň 10 4 4 2 22:14 16
6. Borinka 10 3 5 2 16:16 14
7. M. Leváre 9 3 1 5 18:19 10
8. Sološnica 10 2 4 4 13:16 10
9. Suchohrad 10 2 4 4 20:25 10
10. Vinosady 10 1 5 4 13:25 8
11. Vištuk 10 2 1 7 18:27 7
12. M.-Kráľová 9 1 1 7 13:35 4
13. Kuchyňa 10 1 1 8 17:43 4

VI. LIGA SENIORI, sk. B

11. kolo: Kostolná - Hamuliakovo 0:1, Kaplná - Hr. Šúr 1:0, Čataj - Miloslavov 1:1.

1. Hamuliakovo 10 7 2 1 25:11 23
2. Ivanka 9 5 3 1 26:10 18
3. Hr. Šúr 10 4 3 3 33:17 15
4. Kaplná 9 4 1 4 16:16 13
5. Kostolná 9 3 1 5 15:25 10
6. Miloslavov 10 2 2 6 6:21 8
7. Čataj 9 1 2 6 13:34 5

I. TRIEDA DORAST

12. kolo: PŠC Pezinok - Lozorno 2:3, Gajary - Zohor 6:0, Bernolákovo - Viničné 2:1, Jakubov - Modra 1:1, Blatné - Ivanka 0:0, Sl. Grob - Kráľová nenahlásili, Pl. Štvrtok - B. Pezinok 6:1.

1. PŠC Pezinok 10 9 1 45:10 27
2. Lozorno 11 7 1 3 34:20 22
3. Pl. Štvrtok 10 7 1 2 28:16 22
4. B. Pezinok 10 6 1 3 18:17 19
5. Bernolákovo 11 6 5 24:18 18
6. Jakubov 9 5 1 3 20:19 16
7. Gajary 11 4 3 4 28:20 15
8. Sl. Grob 9 4 1 4 25:25 13
9. Modra 12 3 4 5 18:25 13
10. Blatné 11 3 3 5 13:12 12
11. Viničné 12 3 3 6 20:32 12
12. Kráľová p.S. 10 4 6 13:26 12
13. Sv. Jur 10 3 1 6 18:33 10
14. Ivanka 10 2 3 5 12:20 9
15. Zohor 12 1 2 9 11:34 5

II. TRIEDA DORAST, sk. A

9. kolo: Jablonové - Z. Ves 4:0, Závod - Studienka a Pl. Mikuláš - Rohožník nenahlásili.

1. Z. Ves 8 6 1 1 30:10 19
2. Studienka 7 5 2 24:7 15
3. Jablonové 8 5 3 24:10 15
4. Závod 7 4 3 25:19 12
5. Pl. Mikuláš 7 1 6 5:34 3
6. Rohožník 7 1 6 7:35 1

II. TRIEDA DORAST, sk. B

12. kolo: Grinava - Tomášov nenahlásili, Častá - Báhoň 1:2, Vištuk - Malinovo 0:3, Ch. Grob - M.-Kráľová 4:2, Budmerice - Šenkvice 7:2, Dubová - Hamuliakovo 3:0 kont., Doľany - N. Dedinka 2:1.

1. Budmerice 11 10 1 52:7 31
2. Báhoň 11 10 1 46:13 30
3. Doľany 11 9 1 1 31:10 28
4. Malinovo 11 7 1 3 28:17 22
5. Ch. Grob 12 6 3 3 25:19 21
6. Grinava 10 5 1 4 31:30 16
7. N. Dedinka 11 4 2 5 29:17 14
8. Šenkvice 11 4 2 5 43:38 14
9. Častá 12 4 1 7 24:29 13
10. Hamuliakovo 11 4 1 6 22:33 13
11. Dubová 11 4 1 6 16:31 13
12. Tomášov 10 3 1 6 20:19 10
13. Kalinkovo 11 3 1 7 19:25 10
14. Vištuk 12 2 10 18:50 6
15. M.-Kráľová 11 11 13:79

Žiaci - skupina A

15. kolo: Pl. Štvrtok - Suchohrad 8:2, Pl. Podhradie - Studienka 0:9, Malacky A - M. Leváre 14:2, Malacky B - Závod 6:0, Zohor - Vysoká 5:2, Láb - Jablonové 4:1, Kuchyňa - Lozorno nenahlásili, Pl. Mikuláš - Jakubov 5:8.

1. ČSFA A 15 15 178:9 45
2. Pl. Štvrtok 14 13 1 101:21 39
3. Láb 13 11 2 59:21 33
4. ČSFA B 14 10 1 3 58:25 31
5. Jakubov 15 9 1 5 71:49 28
6. Lozorno 13 9 4 72:39 27
7. Závod 15 9 6 34:39 27
8. Zohor 14 7 7 37:38 21
9. Suchohrad 13 5 2 6 18:28 17
10. Studienka 15 4 1 10 23:68 13
11. Kuchyňa 12 3 1 8 31:55 10
12. Jablonové 14 3 1 10 17:58 10
13. Pl. Mikuláš 12 3 9 32:65 9
14. Vysoká 15 2 1 12 19:87 7
15. M. Leváre 13 2 11 13:75 6
16. Pl. Podhradie 13 1 12 9:95 3

Žiaci - skupina B

13. kolo: Kráľová - D. Lužná nenahlásili, Ivanka - Kaplná 9:1, Rovinka - Bernolákovo 2:1, Hamuliakovo - Malinovo 3:0 kont., Igram - Blatné 8:2, Tomášov - Báhoň 5:1, Čataj - N. Dedinka 4:1.

1. Rovinka 13 12 1 79:17 36
2. Bernolákovo 13 10 1 2 30:8 31
3. Ivanka 12 9 2 1 63:15 29
4. Tomášov 12 8 2 2 63:26 26
5. Kráľová 12 7 1 4 63:26 22
6. Kaplná 13 7 6 61:38 21
7. Igram 13 5 3 5 38:29 18
8. Báhoň 13 5 8 23:52 15
9. D. Lužná 11 4 2 5 26:26 14

10. Hamuliakovo 12 3 2 7 19:59 11

11. Čataj 12 2 3 7 15:41 9
12. Blatné 13 3 10 18:77 9
13. N. Dedinka 11 1 1 9 10:46 4
14. Malinovo 12 1 1 10 9:57 4

Žiaci - skupina C

11. kolo: Doľany - Grinava 2:3, B. Pezinok - Sl. Grob A 3:3, Viničné - Budmerice 2:4, Šenkvice - Dubová 0:5, Sl. Grob B - Častá 2:1, Jablonec - Limbach 13:0.

1. Jablonec 11 11 59:3 33
2. Sl. Grob A 11 7 2 2 47:19 23
3. Grinava 11 7 1 3 45:20 22
4. Budmerice 11 7 1 3 37:23 22
5. Dubová 11 7 1 3 35:25 22
6. Limbach 11 5 6 20:29 15
7. Viničné 11 4 1 6 37:30 13
8. B. Pezinok 11 4 1 6 28:34 13
9. Doľany 11 4 7 34:32 12
10. Častá 11 3 8 22:34 9
11. Sl. Grob B 11 2 1 8 16:55 7
12. Šenkvice 11 1 10 11:87 3

(boj, hup)

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť
  2. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  7. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  8. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  10. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  1. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  2. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Ohlúpli sme počas Covid roka?
  8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  9. TOMRA víta kľúčový krok k spusteniu systému zálohovania
  10. Slovaktual umožní všetkým zamestnancom bezplatné testovanie
  1. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur 19 828
  2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 13 615
  3. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká? 12 112
  4. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 8 369
  5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 8 225
  6. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 7 705
  7. Riaditeľ VÚB: Udržateľnosť chceme vsadiť do DNA nášho podnikania 6 827
  8. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 742
  9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 707
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 014
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu