NOVÁ SCÉNA - Donaha! muzikál, o 19.00
DIVADLO ARÉNA - E. Albee: Koza alebo Kto je Sylvia? komédia, o 19.00
DIVADLO A.HA. - J. Steinbeck: Krv, o prastarých rodoch, o 19.00
DIVADLO GUNAGU - K. Vosátko - V. Klimáček: Caligari, o 19.30
KINÁ
Virtuálny svet 3D - Orange Imax, 13.00
Návrat do 3D - Orange Imax, 14.00, 19.00, 21.00
Ocean Wonderland - Orange Imax, 15.00, 18.00
Space Station - Orange Imax, 16.00, 20.00
Cesta človeka - Orange Imax, 17.00
Non Plus Ultras - Tatra, 18.00, 20.00
Hriešny tanec 2 - Hviezda, 16.45
Osada - Hviezda, 18.30, 20.30; Multikino Metropolis, 16.05, 21.25; Palace/Aupark, 16.40, 19.10, 21.40
Trio z belleville - Mladosť, 18.30; FK IC.SK, 18.30; Palace/Aupark, 16.20, 18.20
Láska je slepá - Mladosť, 20.00
Večer dokumentu M. Hmolka - Múzeum
Ráno v Benátkach - FK IC.SK, 18.00
Mistři - FK IC.SK, 18.15
Erasmus - FK IC.SK, 18.30
Fahrneheit 9/11 - FK IC.SK, 20.15
Tajomná rieka - FK IC.SK, 20.15
Želary - FK IC.SK, 20.30
Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe - FK IC.SK, 20.40
V mene cti - Kino Cafe, 14.00, 16.00, 18.00
Medvedie srdce - FK Nostalgia, 18.30
Návrat - FK Nostalgia, 20.45
Ja, robot - Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 21.20
Príbeh žraloka - Multikino Metropolis, 13.15, 13.40, 14.20, 15.05, 16.10, 16.55, 17.35, 18.00, 18.45, 20.35; Palace/Aupark, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 20.00 (ČD); 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 (ČT)
Vybíjaná: Choď do toho na plné gule - Multikino Metropolis, 13.10, 14.45, 15.15, 16.50, 17.20, 19.25, 21.30
Anakonda: Lov na krvavú orchideu - Multikino Metropolis, 14.50, 16.50, 17.45, 18.55, 19.45, 21.45; Palace/Aupark, 14.50, 17.40, 19.00, 19.50, 21.10
Denník princeznej 2: Kráľovstvo v ohrození - Multikino Metropolis, 13.00, 15.25, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 14.10, 16.30, 18.50
Bournov mýtus - Multikino Metropolis, 14.00, 18.15, 20.20; Palace/Aupark, 16.20, 18.40, 20.50
Post Coitum - Multikino Metropolis, 19.50, 21.50; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.10
Purpurové rieky 2 - Anjeli apokalypsy - Multikino Metropolis, 15.35, 19.30; Palace/Aupark, 16.10, 18.20, 20.30
Terminál - Multikino Metropolis, 19.00; Palace/Aupark, 15.50
Garfield - Palace/Aupark, 14.30
Stepfordské paničky - Palace/Aupark, 15.10, 17.20, 19.20, 21.20
Shrek 2 - Palace/Aupark, 14.20
Večný svit nepoškvrnenej mysle - Palace/Aupark, 20.20