ŠTVRTOK 6. DECEMBER
19.00 Prelet nad kukučkiným hniezdom, D. Wasserman - DPOH, Laurinská 21
19.00 Na konci hry, S. Gray - MS, Dostojevského rad 7
19.00 Kontrabas, P. Süskind - Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
9.30 O divnej čiapke, M. Sládek - Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10, aj o 17.00 h
19.00 Elektrická bomba, J. Suchý - ŠD Ívery, MKC, Školská 14
19.00 Zimná rozprávka, W. Shakespeare - Štúdio Kaplnka, VŠMU, Ventúrska 3
PIATOK 7. DECEMBER
19.00 Noc v Benátkach - 1. premiéra, J. Strauss - SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Tančiareň, M. Huba - M. Porubjak - DPOH, Laurinská 21
19.00 Scény z manželského života - I. Bergman - Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Dvanásť stoličiek, satirická komédia - Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Grand Pierrot, M. Sládek - Ľ. Feldek - Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10
19.00 Krv, J. Steinbeck - Divadlo AHA, MKC, Školská 14
SOBOTA 8. DECEMBER
19.00 Noc v Benátkach - 2. premiéra, J. Strauss - SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Desať malých černoškov, A. Christie - DPOH, Laurinská 21
19.00 Picasso v bare Lapin Agile, S. Martin - Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Muž na zjedenie, S. Moncada - West, Kolárska 3
19.00 Grand Pierrto, M. Sládek - Ľ. Feldek - Divadlo Aréna, Viedenská cesta
14.30 Paťa a (asi) sedem trpaslíkov - Divadlo AHA, MKC, Školská 14
NEDEĽA 9. DECEMBER
19.00 Tančiareň, M. Huba - M. Porubjak - DPOH, Laurinská 21
19.00 Nože v sliepkach, D. Harrower - Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Kubo, ľudový muzikál - Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Cyrano - Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
19.00 Pozvánka do BSE, S. Popovič - West, Kolárska 3
11.00 Bambi, muzikál - Astorka Korzo 90, Suché mý- to 17, aj o 16.00 h
15.00 O divnej čiapke, M. Sládek - Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10
PONDELOK 10. DECEMBER
19.00 Noc v Benátkach, J. Strauss - SND, Hviezdoslavovo nám. 1
16.00 Vianoce s P. E. N. - Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
19.00 Dve na tri, verejná TV nahrávka - Astorka - Korzo 90, Suché mýto 17
10.30 Kovbojka ako delo, S. Shepard - Divadlo AHA, MKC, Školská 14
19.00 Jááánošííík (po 30 rokoch), J. Nvota - RND, Škultétyho 5
19.00 Lord Norton a sluha James - Istropolis, Trnavské mýto 1
19.00 Hra so smrťou (Burkovňa), R. Sirera - Štúdio Kaplnka, VŠMU, Ventúrska 3
UTOROK 11. DECEMBER
19.00 Labutie jazero, P. I. Čajkovskij - SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Desať malých černoškov, A. Christie - DPOH, Laurinská 21
19.00 Liliom, F. Molnár - Malá scéna, Dostojevského rad 1
19.00 LET S GO… Disco Pigs - Štúdio L+S, Námestie 1. mája 5
19.00 Ligapasáž B. Filana - Astorka - Korzo 90, Suché mýto 17
19.00 Tanec v aréne - Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10
19.00 Tata, O. Spišák - RND, Škultétyho 5
STREDA 12. DECEMBER
19.00 Čarovná flauta, W. A. Mozart - SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Chrobák v hlave, G. Feydeau - DPOH, Laurinská 21
19.00 S vylúčením verejnosti, J. P. Sartre - Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Predvianočný koncert A. Bartošovej a jej hostí - Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
19.00 České divadlo - PAT aneb Hra Králů, P. Kohout - West, Kolárska 3
19.00 Vražda sekerou v sv. Peterburgu, J. Novak - Astorka - Korzo 90, Suché mýto 17
19.00 Elektra, monodráma podľa Sofokla (Burkovňa) - Štúdio Kaplnka, VŠMU, Ventúrska 3
KINÁ
ŠTVRTOK 6. DECEMBER
Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR - Hviezda, Nám. 1. mája, 19.30 a 21.05 h
Prci, prci prcičky, USA - Hviezda, Nám. 1. mája, 20.30 h
Amélia z Montmartru, Fr. - Ymca, Karpatská 2, 15.30, 18.00 a 20.30 h
FK Múzeum v decembri nepremieta.
Mačky a psi, USA - Obzor, Radlinského 18, 16.00 h
Ignoranti, Tal. - Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00 a 20.00 h
Scary Movie, USA - Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h
Záhada Blair Witch, USA - Odboj, Dúbravka, Jadranská ulica, 17.00 a 19.30 h
Biela vdova, VB - Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h
Všetko o mojej matke, Špan./Fr. - FK Igric v DK Dúbravka, Saratovská 2/a, 19.00 h
Planéta opíc, USA - Nivy, Súťažná 18, 19.00 h
Bratstvo vlka, Fr. - Istropolis Kinosála 1, 17.00 a 20.00 h
O maškrtnom medvedíkovi - Istropolis Kinečko, 17.00 h
Čokoláda, USA - Istropolis Art kino, 17.30 a 20.00 h
Nepovedz ani slovo, USA - Istropolis Teátro, 17.30 a 19.30 h
Kytice, ČR - Charlie centrum, 17.00 h
Denník princeznej, USA - Charlie centrum, 18.00 h
Mouling Rouge, USA - Charlie centrum, 17.30 h
Memento, USA - Charlie centrum, 18.30 a 20.30 h
Kto z koho, USA - Charlie centrum, 18.15 h
Rozstrel, N. Zéland - Charlie centrum, 20.30 h
Čínske kúpele, Čína - Charlie centrum, 20.00 h
Samotári, ČR/Slovinsko - Charlie centrum, 19.30 h
PIATOK 7. DECEMBER
Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR - Hviezda, Nám. 1. mája, 19.30 a 21.05 h
Prci, prci prcičky, USA - Hviezda, Nám. 1. mája, 20.30 h
Amélia z Montmartru, Fr. - Ymca, Karpatská 2, 15.30, 18.00 a 20.30 h
Ignoranti, Tal. - Obzor, Radlinského 18
Scary Movie, USA - Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h
Biela vdova, USA - Odboj, Dúbravka, Jadranská, 19.30 h
Pán Tadeáš, Poľ./Fr. - FK Nostalgia, Stavebná fakulta, Starohorská 2, 18.30 h
Večnosť a deň, Gr./Fr./Tal. - FK Nostalgia, 20.45 h
Biela vdova, VB - Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h
Bratstvo vlka, Fr. - Istropolis kinosála 1, 17.00 a 20.00 h
Čokoláda, USA - Istropolis Art Kino, 17.30 a 20.00 h
Nepovedz ani slovo, USA - Istropolis Teátro, 17.30 a 19.30 h
Kytice, ČR - Charlie centrum, 17.00 h
Denník princeznej, USA - Charlie centrum, 18.00 h
Moulin Rouge, USA - Charlie centrum, 17.30 h
Memento, USA - Charlie centrum, 18.30 a 20.30 h
Kto z koho, USA - Charlie centrum, 18.15 h
Rozstrel, N. Zéland - Charlie centrum, 20.30 h
Angelin popol, USA - Charlie centrum, 20.00 h
Samotári, ČR/Slovinsko - Charlie centrum, 19.30 h
SOBOTA 8. DECEMBER
Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR - Hviezda, Nám. 1. mája, 19.30 a 21.05 h
Prci, prci prcičky, USA - Hviezda, Nám. 1. mája, 20.30 h
Amélia z Montmartru, Fr. - Ymca, Karpatská 2, 15.30, 18.00 a 20.30 h
Moulin Rouge, USA - Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00 a 20.00 h
Umelá inteligencia, USA - Devín, Devínska Nová Ves, 17.15 a 19.45 h
Denník Bridget Jonesovej, USA - Odboj, Dúbravka, Jadranská, 17.00 a 19.30 h
Planéta opíc, USA - Zora, Okružná 1, Trnávka, 16.30 h
Mačky a psy, USA - Istota, Karloveská 32, 15.00 h
Sklenený dom, USA - Istota, 17.30 a 20.00 h
Umelá inteligencia, USA - Nivy, Súťažná 18, 19.00 h
Tři oříšky pro Popelku, ČR - Nivy, Súťažná 18, 16.00 h
Bratstvo vlka, Fr. - Istropolis Kinosála 1, 17.00 a 20.00 h
O maškrtnom medvedíkovi - Istropolis Kinečko, 15.00 a 17.00 h
Čokoláda, USA - Istropolis Art kino, 17.30 a 20.00 h
Nepovedz ani slovo, USA - Istropolis Teátro, 17.30 a 19.30 h
Kytica, ČR - Charlie centrum, 17.00 h
Denník princeznej, USA - Charlie centrum, 18.00 h
Memento, USA - Charlie centrum, 18.30 a 20.30 h
Kto z koho, USA - Charlie centrum, 18.15 h
Rozstrel, N. Zéland - Charlie centrum, 20.30 h
Rebelanti, ČR - Charlie centrum, 17.30 h
Perinbaba, SR/Nem. - Charlie centrum, 16.00 h
Angelin Popol, USA/VB - Charlie centrum, 20.00 h
Samotári, ČR/Slovin., Charlie centrum, 19.30 h
NEDEĽA 9. DECEMBER
Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR - Hviezda, Nám. 1. mája, 19.30 a 21.05 h; Polus center, 12.00, 14.10, 16.20, 18.35 a 20.50 h
Prci, prci prcičky, USA - Hviezda, 20.30 h
Amélia z Montmartru, Fr. - Ymca, Karpatská 2, 15.30, 18.00 a 20.30 h
Bratstvo vlka, Fr. - Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.00, 17.30 a 20.00 h
Moulin Rouge, USA - Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00 a 20.00 h; Polus center, 19.15 a 22.00 h
Umelá inteligencia, USA - Devín, Devínska Nová Ves, 17.15 a 19.45 h
Z pekla štěstí, ČR - Devín, 15.15 h
Denník Bridget Jonesovej, USA - Odboj, Dúbravka, Jadranská, 17.00 a 19.30 h
Mačky a psy, USA - Istota, Karloveská 32, 10.00 a 15.00 h
Scary Movie, USA - Istota, 17.30 a 20.00 h; Polus center, 13.15, 15.15 a 17.15 h
Spy Kids, USA - FK Igric v DK Dúbravka, 17.00 h
Planéta opíc, USA - Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 19.30 h; Istropolis kinosála 1, 15.30, 18.00 a 20.30 h
Rýchlo a zbesilo, USA - Lúky, Vígľašská 1, 20.00 h
Dr. Dolittle II, USA - Lúky, Vígľašská 1, 16.00 h
Bratstvo vlka, Fr. - Istropolis - veľká sála, 17.00 a 20.00 h
O maškrtnom medvedíkovi - Istropolis Kinečko, 15.00 a 17.00 h
Čokoláda, USA - Istropolis Art Kino, 17.30 a 20.00 h
Nepovedz ani slovo, USA - Istropolis Teátro, 17.30 a 19.30 h; Polus center, 19.10 a 21.20 h
Kytice, ČR- Charlie centrum, 17.00 h
Denník princeznej, USA - Charlie centrum, 18.00 h
Memento, USA - Charlie centrum, 18.30 a 20.30 h
Kto z koho, USA - Charlie centrum, 18.15 h; Polus center, 13.30, 16.00, 18.30 a 21.00 h
Rozstrel, N. Zéland - Charlie centrum, 20.30 h; Polus center, 13.35, 15.45 a 18.05 h
Rebeli, ČR - Charlie centrum, 17.30 h
Perinbaba, SR/Nemecko - Charlie centrum, 16.00 h
Angelin popol, USA/VB - Charlie centrum, 20.00 h
Samotári, ČR/Slovin. - Charlie centrum, 19.30 h
Pikantné pokušenie 2, USA - Polus, 13.30, 15.40, 17.50, 20.05 a 22.15 h
Atlantída: Stratená ríša, USA - Polus, 12.50, 14.55 a 17.00 h
Operácia Swordfish, USA - Polus, 14.30, 16.40, 18.50 a 21.10 h
Zlatíčka pre každého, USA - Polus, 13.40, 15.50 a 18.00 h
Sklenený dom, USA - Polus, 20.10 a 22.30 h
Takmer dokonalý zločin, USA - Polus, 20.15 a 22.35 h
PONDELOK 10. DECEMBER
Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR - Hviezda, Nám. 1. mája, 19.30 a 21.05 h; Polus center, 12.00, 14.10, 16.20, 18.35 a 20.50 h
Prci, prci prcičky, USA - Hviezda, 20.30 h
Amélia z Montmartru, Fr. - Ymca, Karpatská 2, 15.30 a 18.00 h
Bratstvo vlka, Fr. - Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.00, 17.30 a 20.00 h; VS Istropolis, 17.00 a 20.00 h
Tri farby: Červená, Poľ. - Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00 a 20.00 h
Posledné tango v Paríži, Tal.-Fr. - FK Nostalgia, Stavebná fakulta, Starohorská 2, 18.30 h
Braček, kde si?, USA - FK Nostalgia, 20.45 h
Denník Bridget Jonesovej, VB - Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h; Istropolis kinosála 1, 20.30 h
Planéta opíc, USA - Istropolis kinosála 1, 15.30 a 18.00 h
O maškrtnom medvedíkovi, Istropolis Kinečko, 17.00 h
Čokoláda, USA - Istropolis Art kino, 17.30 a 20.00 h
Kytice, ČR - Charlie centrum, 17.00 h
Denník princeznej, USA - Charlie centrum, 18.00 h
Memento, USA - Charlie centrum, 18.30 a 20.30 h
Kto z koho, USA - Charlie centrum, 18.15 h; Polus, 13.30, 16.00, 18.30 a 21.00 h
Rozstrel, N. Zéland - Charlie centrum, 20.30 h; Polus, 13.35, 15.45 a 18.05 h
Angelin popol, USA/VB - Charlie centrum, 20.00 h
Samotári, ČR/Slovinsko - Charlie centrum, 19.30 h
Atlantída: Stratená ríša, USA - Charlie centrum; Polus, 12.50, 14.55 a 17.00 h
Pikantné pokušenie 2, USA - Polus, 13.30, 15.40, 17.50, 20.05 a 22.15 h
Nepovedz ani slovo, USA - Polus, 19.10 a 21.20 h
Operácia Swordfish, USA - Polus, 14.30, 16.40, 18.50 a 21.10 h
Scary Movie 2, USA - Polus, 13.15, 15.15 a 17.15 h
Moulin Rouge, USA - Polus, 19.15 a 22.00 h
Zlatíčka pre každého, USA - Polus, 13.40 a 18.00 h
Sklenený dom, USA - Polus, 20.10 a 22.30 h
Takmer dokonalý zločin, USA - Polus, 20.15 a 22.35 h
UTOROK 11. DECEMBER
Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR - Hviezda, Nám. 1. mája, 19.30 a 21.05 h; Polus, 12.00, 14.10, 16.20, 18.35 a 20.50 h
Prci, prci prcíčky, USA - Hviezda, 20.30 h
Bratstvo vlka, Fr. - Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.00, 17.30 a 20.00 h; Istropolis - veľká sála 17.00 a 20.00 h
Amélia z Montmartru, Fr. - FK Mladosť, 20.00 h
Tri farby: Modrá, Poľ. - Obzor, Radlinského 18
Denník Bridget Jonesovej, VB - Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h; Istropolis kinosála 1, 20.30 h
Mŕtvy muž, USA-Nem. - FK Lúky, Vígľašská 1, 20.00 h
Planéta opíc, USA - Istropolis kinosála 1, 16.00 a 18.00 h
O maškrtnom medvedíkovi - Istropolis Kinečko, 17.00 h
Čokoláda, USA - Istropolis Art kino, 17.30 a 20.00 h
Kytice, ČR - Charlie centrum, 17.00 h
Denník princeznej, USA - Charlie centrum, 18.00 h
Memento, USA - Charlie centrum, 18.30 a 20.30 h
Kto z koho, USA - Charlie centrum, 18.15 h; Polus, 13.30, 16.00, 18.30 a 21.00 h
Rozstrel, N. Zéland - Charlie centrum, 20.30 h; Polus, 13.35, 15.45 a 18.05 h
Angelin popol, USA - Charlie centrum, 20.00 h
Samotári, ČR/Slovinsko - Charlie centrum, 19.30 h
Atlantída: Stratená ríša, USA - Polus, 12.50, 14.55 a 17.00 h
Pikantné pokušenie, USA - Polus, 13.30, 15.40, 17.50, 20.05 a 22.15 h
Nepovedz ani slovo, USA - Polus, 19.10 a 21.20 h
Operácia Swordfish, USA - Polus, 14.30, 16.40, 18.50 a 21.10 h
Scary Movie 2, USA - Polus, 13.15, 15.15 a 17.15 h
Moulin Rouge, USA - Polus, 19.15 a 22.00 h
Zlatíčka pre každého, USA - Polus, 13.40, 15.50 a 18.00 h
Sklenený dom, USA - Polus, 20.10 a 22.30 h
Takmer dokonalý zločin, USA - Polus, 20.15 a 22.35 h
STREDA 12. DECEMBER
Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR - Hviezda, Nám. 1. mája, 19.30 a 21.05 h; Polus center, 12.00, 14.10, 16.20, 18.35 a 20.50 h
Prci, prci prcíčky, USA - Hviezda, 20.30 h
Bratstvo vlka, Fr. - Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.00, 17.30 a 20.00 h
Mounty Python - Obzor, Radlinského 18, 18.00 a 20.00 h
Zásady muštárne, USA - FK Nostalgia, Stavebná fakulta, Starohorská 2, 18.30 h
Tri sezóny, USA/Vietnam - FK Nostalgia, 20.45 h
Rebelanti, ČR - Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h
Planéta opíc, USA - DK Ružinov, Ružinovská 28, 18.00 h; Istropolis kinosála 1, 15.30 a 18.00
Malena, USA - FK Za zrkadlom, Rovniankova 3, 19.00 h
Kytica, ČR - Lúky, Vígľašská 1, 20.00 h
Denník Bridget Jonesovej, VB - Istropolis, 20.30 h
O maškrtnom medvedíkovi - Istropolis Kinečko, 17.00 h
Čokoláda, USA - Istropolis Art kino, 17.30 a 20.00 h
Denník princeznej, USA - Charlie centrum, 18.00 h
Memento, USA - Charlie centrum, 18.30 a 20.30 h
Kto z koho, USA - Charlie centrum, 18.15 h; Polus, 13.30, 16.00, 18.30 a 21.00 h
Rozstrel, N. Zéland - Charlie centrum, 20.30 h; Polus, 13.5, 15.45 a 18.05 h
Angelin popol, USA/VB - Charlie centrum, 20.00 h
Samotári, ČR/Slovinsko - Charlie centrum, 19.30 h
Atlantída: Stratená ríša, USA - Polus, 12.50, 14.55 a 17.00 h
Pikantné pokušenie 2, USA - Polus, 13.30, 15.40, 17.50, 20.05 a 22.15 h
Nepovedz ani slovo, USA - Polus, 19.10 a 21.20 h
Operácia Swordfish, USA - Polus, 14.30, 16.40, 18.50 a 21.10 h
Scary Movie 2, USA - Polus, 13.15, 15.15 a 17.15 h
Moulin Rouge, USA - Polus, 19.15 a 22.00 h
Zlatíčka pre každého, USA - Polus, 13.40, 15.50 a 18.00 h
Sklenený dom, USA - Polus, 20.10 a 22.30 h
Takmer dokonalý zločin, USA - Polus, 20.15 a 22.35 h
DISKOTÉKY
ŠTVRTOK 6. DECEMBER
99 Luftballons, 4 Izby, Heydukova 19
Disco party, Apollon, Panenská 24
Beerfest, Elam, Staré grunty 53
Disco, Kráter Pub, Vysoká 15
Disco, Jalta Bar, Gorkého 15
Antrogyny evening, Duna, Radlinského 11
Scream party, Cirkus Barok, nábrežie Dunaja
Reggae night, DJ Thierry, Club 39, Staré grunty 51
Before weekend flight, Crystal Music club, Špitálska 37
PIATOK 7. DECEMBER
Start to the weekend, Crystal Music club, Špitálska 37
Loop Dozer, drum and bass evening, Duna, Radlinského
Charlies pub is different, Charlies Pub, Špitálska 4
DJ Night, Sams, Gorkého 1
Disco, Hystéria, Odbojárov 9
Freedom party, Cirkus Barok, nábrežie Dunaja
Palicavonzvreca, U club, Náb. arm. gen. L. Svobodu
Disco, Manhattan Pub, Bajkalská 30
Clubbing Sound Better with You, Club 39, Staré grunty 51
Disco, Kráter, Vysoká 15
Oldies disco, Tatra club, Námestie 1. mája
Rock, Aligátor, Laurinská 7
Disco, Jalta bar, Gorkého 15
Rock, Harley Davidson, Rebarborová 1
Music is everything, DJ Roller, Elam, Staré grunty 53
Standa, U club, Nábr. ar. gen. L. Svobodu
SOBOTA 8. DECEMBER
Ibiza night, Eden, Žabotova 7
Oldies Disco, Elam, Staré grunty 53
Mexický Mikuláš, Harley Davidson, Rebarborová 1
Rock, Aligátor, Laurinská 7
Dramatique, U Club, Náb. arm. gen. L. Svobodu
Essential Selection From Underground Music, Crystal Music club, Špitálska 37
Hauz, U club, Náb. arm. gen. L. Svobodu
Oldies disco, Tatra club, Námestie 1. mája
Disco, Kráter, Vysoká 15
Saturday Night Fever, DJ Puki, Club 39, Staré grunty
Swanx party, Cirkus Baroko, nábrežie Dunaja
NEDEĽA 9. DECEMER
Rock, Harley Davidson, Rebarborová 1
Rock Night, Aligátor, Laurinská 7
Sunday, Cirkus Barok, nábrežie Dunaja
Rytmo de la Noche, DJ Mayoo, latino fiesta, Club 39, Staré grunty
Lunge sunday, Crystal Music club, Špitálska 37
PONDELOK 10. DECEMBER
Rock, Harley Davidson, Rebarborová 1
Rockamotion, Rock undeground party, DJ Mathew, Club 39, Staré grunty
Mix Dance, Cirkus Barok, nábrežie Dunaja
After work club, Crystal Music club, Špitálska 37
UTOROK 11. DECEMBER
Deep House Varios Night, Crystal Music club, Špitálska 37
Disco, Elam, Staré grunty 53
Rock, Harley Davidson, Rebarborová 1
Oldies party, DJ Mayoo, Club 39, Staré grunty 5
Disco, Cirkus Barok, nábrežie Dunaja
Charlies pub is different, Charlies Pub, Špitálska 4
STREDA 12. DECEMBER
Rock, Harley Davidson, Rebarborová 1
Rock Night, Aligátor, Laurinská 7
Housemaniacs, DJ Vojto, Club 39, Staré grunty 51
Disco, Kráter Pub, Vysoká 15
Disco, Jalta Bar, Gorkého 15
Oldies, Cirkus Barok, nábrežie Dunaja
99 Luftballons, hauz, 4 Izby, Heydukova 19
Half price night, Charlies, Špitálska 4
Bratislava goes black, Crystal Music club, Špitálska 37
Charlies pub is different, Charlies Pub, Špitálska 4
PRE DETI
ŠTVRTOK 6. DECEMBER
10.00 Mikuláš, Mikuláš, čo v tom koši máš, nádielka s rozprávkou - Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a
14.00 Anjel, čert a Mikuláš - Divadlo Dunajka, DK Lúky, Vígľašská 1
14.00 Mikulášske čmáranice, výtvarno-tvorivé dielne - CC Centrum, Jiráskova 3
14.00 Popoludnie otázok a odpovedí, vedomostný kvíz - Areál Štrkovec, Drieňova 9
14.00 Mikulášske potešenie, program so sladkým potešením - SK Nové Mesto, Vajnorská 21
15.00 Betlehemská hra, ľudové pastierske hry, otvorenie výstavy Naše Vianoce (možno aj) na skle maľované - Bibiana, Panská 41
16.00 Vrece plné prekvapení, výtvarno-tvorivé dielne - M Klub, Gessayova 10
17.00 Princezná Mrazonetka, detský muzikál - PKO, Nábr. arm. gen. Ľ. Svobodu 3
17.30 Mikulášsky večer, rozprávky a sladkosti - DK Dúbravka, Saratovská 2/A
18.00 ZUŠ Halkova, koncert - Zichyho palác, Ventúrska 9
18.00 Bratislavský mládež. violenčelový zbor, koncert - Zichyho palác
PIATOK 7. DECEMBER
8.00 Súťaž vo viazaní kvetov - SK Nové Mesto, Vajnorská 21
10.00 Mikuláš, Mikuláš, čo v tom koši máš, nádielka s rozprávkou - Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a
15.00 Ping-Pong - Klub 22, Vavilovova 22
19.00 Slovácký krúžek a Skaličané, spol. večer rodákov - OS Kramáre, Stromová 18
SOBOTA 8. DECEMBER
9.00 Mikulášku, dobrý stýčku, bábkové predstavenie manželov Šebovcov - DK Ružinov, Ružinovská 28
9.30 Prešporskí Paganini, súťaž žiakov husľových tried ZUŠ - Zichyho palác, Ventúrska 9
10.00 Zdobenie vianočných medovníčkov - Primaciálny palác, do 18.00 h
10.00 Hra so snehovými vločkami, výtvarno-tvorivé dielne - M Kub, Gessayova 10
10.30 Hurá na Mikuláša, divadelno-zábav. pásmo - DK Dúbravka, Saratovská 2/A
11.00 Výroba vianočných ozdôb - Stará radnica, Primac. námestie, do 18.00 h
12.00 Pečenie korunovačného vola - Františkánske nám.
14.30 Paťa a (asi) sedem trpaslíkov - MKŠ Školská 14
15.00 Modrá, biela, snehobiela, tvorivé dielne - maľba na sklo - Bibiana, Panská 41
16.00 Betlehemská hra, ľudové pastierske hry - Bibiana
16.00 Vianoce v Prievoze, pestrý vianočný kultúrny program - SD Prievoz, Kaštieľská 30
16.00 Tři oříšky pro Popelku, film - SD Nivy, Súťažná 18
18.30 Mikulášsky balíček, tanečná škola V. Sádovskej - DK Lúky, Vígľašská 1
NEDEĽA 9. DECEMBER
10.00 Luskáčik - Štátne bábkové divadlo, Dunajská 36, aj o 14.30 h
10.00 Zdobenie vianočných medovníčkov - Primaciálny palác, do 18.00 h
10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie - divadlo Maškrta, DK Ružinov, Ružinovská 28
11.00 Výroba vianočných ozdôb - Stará radnica, Primac. námestie, do 18.00 h
14.30 Duchovplná rozprávka - MKC Školská 14
15.00 Vianočné dekorácie a ozdoby, tvorivé dielne - Klub 22, Vavilovova 22
15.00 Prešporskí Paganini, galakoncert - Zichyho palác, Ventúrska 9
16.00 DR. Dolittle II. - DK Lúky, Vígľašská 1
PONDELOK 10. DECEMBER
10.00 Zázračná breza, dramatizácia rozprávky - Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a
10.00 Nie sme doma, maľujeme, výtvarno-tvorivé dielne - CC Centrum, Jiráskova 3
16.00 Mikuláš, pre deti zo soc. odkázaných rodín - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
UTOROK 11. DECEMBER
9.00 Mikulášska nádielka, koncert taneč. školy Nezábudka - DK Lúky, Vígľašská 1, aj o 11.00 h
10.00 Bol raz jeden…(dom) - Klub 22, Vavilovova 22
10.00 Modrá, biela, snehobiela, maľba na sklo - Bibiana, Panská 41
14.00 Vianočné dobroty, pečenie - MKC Gaštanova 19
14.00 Betlehemská hra, ľudové pastierske hry - Bibiana
14.00 Gašparko a Janko v pekle, bábkové predstavenie - OS Slvoany, Makovického 4
14.00 Hry na voľný čas, súťažno-zábavné podujatie - Areál Štrkovec, Drieňova 9
14.00 Dobroland, bláznivá muzikál. show pre hendikepované deti - DK Ružinov, Ružinovská 28
14.00 Netradičné vianočné ozdoby, tvorivá dielňa - Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a
14.00 Už sa zvianočnieva, výtvarno-tvorivé dielne - CC Centrum, Jiráskova 3
14.00 Predvianočný poštárik, zábavné popoludnie - M Kub, Gessayova 10
17.00 ZUŠ Topoľčianska, koncert - Zichyho palác, Ventúrska 9
STREDA 12. DECEMBER
9.30 Vianočné sypané, pásmo s vianoč. pesničkami, zvykmi, riekankami - SD Nivy, Súťažná 18
10.00 Vianoce s Paťou Jariabkovou a Detským baletným štúdiom, program pre hendikep. deti - SK Nové Mesto, Vajnorská 21
10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, stromček - Klub 22, Vavilovova 22
10.00 Betlehemská hra, ľudové pastierske hry - Bibiana, Panská 41
14.00 Modrá, biela, snehobiela, maľba na sklo - Bibiana
14.00 Už sa zvianočnieva, výtvarno-tvorivé dielne - CC Centrum, Jiráskova 3
14.00 Malé vianočné prekvapenia, výtvarné popoludnie - MKC Gaštanová 19
14.00 Praktické drobnosti, tvorivá dielňa - M Kub, Gessayova 10
14.00 Netradičné vianočné ozdoby, tvorivá dielňa - Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a
14.00 Lucia, tvorivá dielňa o ľudových zvykoch - Areál Štrkovec, Drieňova 9
14.00 Na Ondreja, na Luciu, karnevalové popoludnie - SD Prievoz, Kaštieľska 30
18.00 Miss stredných škôl - DK Dúbravka, Saratovská 2/A
KONCERTY A PODUJATIA
ŠTVRTOK 6. DECEMBER
17.00 Vernisáž knihy Kaj Džas - Kam kráčaš, o rómsko- -nerómskom spolužití - Zichyho palác, Ventúrska 9
17.00 Prezentácia knihy Slovenská fotografia 1925 - 2000 - Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4
19.00 Biblický krúžok v angličtine - Quo vadis, Hurbanovo nám.
19.00 Beánia, fakulta manažmentu Uk - DK Ružinov, Ružinovská 28
19.00 Spevácky zbor mesta Bratislava - Slovenská filharmónia, Palackého 2
19.00 Komorný koncert, poslucháči HTF VŠMU - Klarisky, Farská 4
19.00 Take one, koncert - Hlava XII, Bazová 9
PIATOK 7. DECEMBER
15.00 Tichá romanca, duchovná poézia - M Kub, Gessayova 10
17.00 Aglow, ekumen. stretnutie kresťan. žien - SD Nivy, Súťažná 18
17.00 Vianočný koncert - Prezidentská záhrada
18.00 Improliga 2001, sútaž v divadelnej improvizácii - PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3
18.30 Recitál poézie - Quo vadis, Hurbanovo nám.
19.00 Bluesový Mikuláš, Žalman Brothers Band - KS Elán, Hagarova 7
19.00 Music club: Podzemie, Nevieme, Tón, Faps, DJ Kam?Čo? - DK Lúky, Vígľašská 1
19.00 Spevácky zbor mesta Bratislava - Slovenská filharmónia, Palackého 2
20.30 Vlado Vizár, koncert - Jazz café, Ventúrska 5
21.00 Lucia Lužinská & Band - Aligátor, Laurinská 7
SOBOTA 8. DECEMBER
17.00 Za dychovkou na Vajnorskú - SK Nové Mesto, Vajnorská 21
17.00 Večer pre nás dvoch - DK Dúbravka, Saratovská 2/A
18.00 Cesta pravdy, koncert skupiny Continentals Singers - DK Ružinov, Ružinovská 28
20.00 Monkey Business, koncert - PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3
20.30 Peter Cardarelli, koncert - Jazz café, Ventúrska 5
NEDEĽA 9. DECEMBER
10.30 Nedeľné matiné, koncert - Mirbachov palác, Františk. námestie 11
14.00 Súbor Tarasa Ševčenka, spoločen. posedenie - DK Ružinov, Ružinovská 28
15.00 Vianočné dekorácie a ozdoby, tvorivé dielne pre dospelých - Klub 22, Vavilovova 22
16.00 Momentum Musicum: komorné koncerty - CC Centrum, Jiráskova 3
16.00 Vianočná show Alkany - PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3
16.00 Vianočný koncert - Prezidentská záhrada
PONDELOK 10. DECEMBER
8.00 Chuťovky, natáčanie - SD Trnávka, Bulharská 60
14.00 Vianočné posedenie, stretnutie dôchodcov - DK Ružinov, Ružinovská 28
15.00 Rezervé pre seniorov, beseda - SD Trnávka, Bulharská 60
16.00 Pochod za ľudské práva - začiatok pred Starou tržnicou
18.00 Videomaratón, filmy až do svitania - Elam, Staré grunty 53
18.30 Vianočný koncert, Chorus Seraphicus - Quo Vadis, Hurbanovo nám.
19.00 Takí rovnakí, takí odlišní, tanečné vystúpenie skupiny Allegro - DK Ružinov, Ružinovská 28
19.00 Orchestrálny koncert II., komorný koncert Academia - VŠMU Klarisky, Farská 4
UTOROK 11. DECEMBER
8.00 Chuťovky, natáčanie - SD Trnávka, Bulharská 60
17.15 Musica poetica da camera Vianoce 01, stará hudba na dobových nástrojoch - SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2
18.00 Šťastie, zdravie prajeme vám…, vianočný program - DK Dúbravka, Saratovská 2/A
18.30 Rozpravy, členovia Slov. psychotron. spoloč. a Lekár. spol. naturálnej medicíny - SD Prievoz, Kaštieľska 30
19.00 Pred muzikou, program súboru Lúčnica - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
19.00 Samson Lenk, koncert - Slov. rozhlas, Mýtna 1
STREDA 12. DECEMBER
18.15 Ekumenický večer - Quo vadis, Hurbanovo nám.
18.45 Klee and Take one, koncert - Elam, Staré grunty 53
19.00 Slovenská filharmónia - Slovenská filharmónia, Palackého 2
19.00 Tóny na Dunaji, komorný koncert - Zichyho palác, Ventúrska 9
19.00 Le Payaco - Duna, Radlinského 11
20.30 Hot Haus, koncert - Hystéria, Odbojárov 9
VÝSTAVY
Koloman Sokol - GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, ut - ne 10.00 - 17.00 h, do 10. februára
Chihuly - Pálfyho palác, Panská 19, ut - ne 10.00 - 17.00 h, do 16. decembra
A. Adámková: neobrazy - galéria Linea, Drieňová 34, po - pia 8.00 - 17.00 h, do 31. decembra
Gŕŕŕ!!! … žbuch!, český alternatívny komiks - galéria BURYzone, Čajakova 11, str - štv 14.00 - 22.00, pia 14.00 - 24.00 h, do 7. decembra
Maľujme si nádej, detské výtvarné práce - Magistrát, Primaciálne námestie
Vianočné mosty medzi mestami, medzinárodná výstava detských výtvarných prác - Stará radnica, do 31. decembra
Slovenská fotografia 1925 - 2000 - moderna, postmoderna, postfotografia - SNG, Rázusovo nábr. 2, ut - ne 10.00 - 18.00 h, do 10. februára 2002
Cena Arch 2001 - K.F.A Gallery, Karpatská 11, po - pia 8.00 - 16.30, do 20. decembra
Omfalos Bratislavensis, sochy M. Lettricha - K.Gallery, Ventúrska 8