OPERA A BALET SND - J. Beneš: The Players, o 19.00
DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA - J. B. P. Moliére: Mizantrop, o 19.00
MALÁ SCÉNA - L. Andrejev: Katarína, o 19.00
NOVÁ SCÉNA - Kleopatra, muzikál, o 19.00 organizované predstavenie
ŠTÚDIO L+S - Uragán, verejná nahrávka, o 19.00
DIVADLO ARÉNA - E. Albee: Koza alebo Kto je Sylvia?, komédia, o 19.00 organizované predstavenie
DIVADLO WEST - J. di Pietro, J. Roberts: Milujem ťa, ale..., muzikálová komédia, o 19.00
Dni animácie, kino Tatra
9.00 Obrázková knižka animácie Gena Deitcha
10.30 Čarovný svet rozprávok Fréderica Backa
13.30 Čarovný svet prírody Fréderica Backa
15.00 Cartoon on the Bay
18.00 Chiméry Evy a Jana Švankmajerovcov
20.00 Víťazné filmy z MF animovaných filmov Annecy 2003
20.00 Víťazné filmy súťaže animovaných filmov Cartoon d'or Brusel 2003
PODUJATIA
Dinštruktáž / kinoinak. Hravá pocta všetkým pravidlám, ktoré osvietili 16 mm film - A4 - nultý priestor, Nám. SNP 12, o 20.00
PRE DETI
Na vlnách snov - Bibiana, Panská 41, o 10.00 a 14.00
Za poznaním života I. Prednáška o sexuálnej výchove - M-Klub, Rovniankova 3, o 14.00
Kto je šikovnejší, ten vyhráva. Kvízové popoludnie pre I. a IV. ročník ZŠ - CC Centrum, Jiráskova 3, o 14.00
Ufúľané obrázky, tvorivé dielne s využitím výtvarných techník - Klub 22, Vavilovova 22, o 17. 30
Kde sa stala chyba, keď v rybníku nie je ryba - Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 10.00 a 14.00
VERNISÁŽE
Asia Katz: Podoby žien v galilejskej predstave - SNM, Vajanského nábr. 2, o 16.30
KLUBY
Budha bar - WhollaLottaRecords by allthatdžez, o 21.00
Casey - Disco Mix / DJ Pizza, o 21.00
Cirkus Barok - Disco, o 20.00
Club 39 - Hip & Hop by DJ Vladki, o 22.00
Galéria Duna - Black party / DJ Darkoldus, o 21.00
Harley Davidson - rock
Hlbočina - DJ Komár, o 21.00
Lilith - Nu Jazz Madness, o 19.00
Radosť - Deep click by DJs Superskank, Barbie Idijot (leporelo) & special guest / minimal & klik'n'cuts, o 21.00
KONCERTY
Klub Déja vu - Hlava XXII, Bazová 9, o 18.00
Zuzana Navarová & Koa - Babylon, Karpatská 2, o 20.00
Celtic Session - Slovak Pub, Obchodná ul. o 18.00
Silent Duo - Cafe Studio Club, Laurinská ul, o 19.00
Jednofázové kvasenie - GunaGU, Františkánske nám. 7, o 19.30
Overground, krst CD - Stoka, Pribinova 1, o 20.00
Program kín nájdete v denníku na 36. strane