SME
Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. LIGA ST. DORAST

10. kolo: Vysoká - D. N. Ves 0:1, Vrakuňa - Jarovce nehrali, I. Petržalka - ŠKP 3:1, Stupava - Domino 0:0, V. Leváre - Dúbravka 5:1, Lamač - BCT nehrali, Kostolište - Vinohrady 3:1, VTJ Ružinov - Rusovce 5:0, D. Lužná - Rača 1:1.

1. ŠKP 12 11 1 59:12 33
2. V. Leváre 12 10 1 1 35:13 31
3. VTJ Ružinov 12 9 1 2 41:6 28
4. I. Petržalka 12 9 3 52:21 27
5. Vrakuňa 11 8 1 2 38:10 25
6. Stupava 12 7 3 2 42:16 24
7. Kostolište 12 7 1 4 34:18 22
8. D. N. Ves 12 6 4 2 20:7 22
9. Jarovce 11 6 2 3 33:27 20
10. Domino 12 5 3 4 18:22 18
11. Lamač 11 5 2 4 28:22 17
12. FK Dúbravka 12 4 4 4 23:21 16
13. BCT 11 3 2 6 24:25 11
14. D. Lužná 12 1 2 9 16:38 5
15. Rača 12 4 8 11:51 4
16. Rusovce 12 12 11:49
17. Vinohrady 12 12 8:51
18. Vysoká 12 12 4:88

III. LIGA ML. DORAST

8. kolo: Pezinok - D. N. Ves 3:1, Vrakuňa - BCT nehrali, I. Petržalka - ŠKP 0:3, Lamač - Domino nehrali, VTJ Ružinov - Dúbravka 1:2.

1. FK Dúbravka 8 5 3 23:6 18
2. ŠKP 7 5 2 20:4 17
3. Pezinok 7 5 1 1 18:3 16
4. I. Petržalka 6 4 1 1 24:4 13
5. D. N. Ves 6 3 1 2 14:11 10
6. Vrakuňa 5 3 2 8:6 9
7. Rača 7 3 4 7:19 9
8. Lamač 5 1 2 2 5:8 5
9. Domino 6 1 1 4 9:16 4
10. Ekonóm 6 1 1 4 4:15 4

11. VTJ Ružinov 7 1 0 6 7:12 3

12. BCT 6 0 0 6 3:38 0

REG. LIGA ST. ŽIACI

8. kolo: FK Dúbravka - D. N. Ves nenahlásili, Vrakuňa - Slovan 4:2, Malacky - Rapid 1:6, SFM Senec - Pezinok 1:3, ŠKP - PVFA 0:8, Inter - I. Petržalka 3:1, Artmedia - Rača nehrali.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Rapid 11 10 1 29:3 31
2. PVFA 11 9 1 1 58:3 28
3. Inter 11 8 2 1 34:5 26
4. Artmedia 10 7 3 40:4 24
5. I. Petržalka 11 7 1 3 25:10 22
6. Rača 10 6 1 3 20:19 19
7. Slovan 11 4 7 16:20 12
8. SFM Senec 11 3 2 6 10:24 11
9. Vrakuňa 11 2 4 5 6:15 10
10. Pezinok 11 3 1 7 12:33 10
11. Malacky 11 2 2 7 7:34 8
12. ŠKP 11 2 2 7 9:37 8
13. FK Dúbravka 10 1 2 7 7:30 5
14. D. N. Ves 10 10 5:41

REG. LIGA ML. ŽIACI

8. kolo: FK Dúbravka - Devínska Nová Ves nehrali, Vrakuňa - Slovan 2:3, Malacky - Rapid 3:0, SFM Senec - Pezinok 0:0, ŠKP - PVFA 2:6, Inter - I. Petržalka 4:1, Artmedia - Rača nehrali.

1. Inter 11 9 1 1 51:8 28
2. PVFA 11 9 1 1 37:9 28
3. Artmedia 10 9 1 45:9 27
4. Slovan 11 7 1 3 35:16 22
5. I. Petržalka 11 7 4 31:18 21
6. Pezinok 11 6 2 3 26:14 20
7. Rapid 11 5 3 3 32:13 18
8. Rača 10 5 1 4 21:26 16
9. SFM Senec 11 4 2 5 18:26 14
10. Malacky 11 4 1 6 26:22 13
11. Vrakuňa 11 2 9 14:44 6
12. FK Dúbravka 10 1 9 5:44 3
13. ŠKP 11 1 10 11:54 3
14. D. N. Ves 10 10 5:54

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

8. kolo: PVFA - Gajary 0:2, Vrakuňa - Rohožník nehrali, I. Petržalka - Kostolište 2:0, Modra - Domino 0:5, Rapid - V. Leváre 3:4, VTJ Ružinov - Sv. Jur 11:0, Kinkon - Stupava 1:0.

1. Gajary 11 10 1 34:3 31
2. Domino 11 9 2 44:5 27
3. I. Petržalka 11 8 1 2 33:14 25
4. V. Leváre 11 7 1 3 25:10 22
5. Modra 11 6 1 4 39:24 19
6. Rapid 11 5 2 4 24:19 17
7. VTJ Ružinov 11 5 1 5 30:18 16
8. Rohožník 10 5 1 4 19:14 16
9. Kostološte 11 3 4 4 13:12 13
10. PVFA 11 3 3 5 15:11 12
11. Vrakuňa 10 3 3 4 24:23 12
12. Stupava 11 3 8 9:30 3
13. Kinkon 11 1 10 3:74 3
14. Sv. Jur 11 1 10 4:59 1

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

8. kolo: PVFA - Gajary 3:4, Vrakuňa - Rohožník nehrali, I. Petržalka - Kostolište 4:1, Modra - Domino 0:4, Rapid - V. Leváre 4:2, VTJ Ružinov - Sv. Jur 11:0, Kinkon - Stupava 1:4.

1. Gajary 11 10 1 40:6 31
2. Domino 11 10 1 61:10 30
3. Rapid 11 8 2 1 34:14 26
4. PVFA 11 6 3 2 35:15 21
5. VTJ Ružinov 11 6 2 3 24:14 20
6. Modra 11 5 1 5 31:21 16
7. Stupava 11 5 1 5 22:28 16
8. V. Leváre 11 4 1 6 24:34 13
9. Vrakuňa 10 3 2 5 29:33 11
10. Kinkon 11 2 3 6 17:27 9
11. Rohožník 10 3 7 20:35 9
12. Kostolište 11 2 2 7 16:30 8
13. I. Petržalka 11 2 1 8 14:45 7
14. Sv. Jur 11 1 10 7:62 1

PRÍPRAVKA A1 (pma 1)

8. kolo: SFM Senec - Domino 2:1, Kinkon - Inter 0:12, PVFA - Žolík Malacky 4:1, Slovan - ŠKP 10:0, Stupava - Koba Senec 0:0, D. N. Ves - Vrakuňa 2:0.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Inter 9 9 89:3 27
2. Slovan 9 8 1 58:3 25
3. PVFA 9 8 1 55:12 24
4. SFM Senec 9 5 1 3 19:22 16
5. D. N. Ves 9 4 1 4 23:30 13
6. ŠKP 9 4 1 4 16:30 13
7. Koba Senec 9 3 1 5 9:22 10
8. Domino 9 3 6 19:40 9
9. Vrakuňa 9 3 6 11:46 9
10. Žolik 9 2 1 6 30:38 7
11. Stupava 9 1 1 7 11:36 4
12. Kinkon 9 1 8 4:62 1

PRÍPRAVKA A2 (pma 2)

8. kolo: Pezinok - Bernolákovo 3:2, Báhoň - Spoje 2:0, Rapid - K. Ves 1:1, Lamač - BCT 5:0, Artmedia - I. Petržalka 8:1, Zohor - Rača 0:3.

1. K. Ves 9 7 1 1 25:7 22
2. Artmedia 9 7 2 53:21 21
3. Bernolákovo 9 7 2 49:20 21
4. Lamač 9 6 1 2 44:20 19
5. Rapid 9 6 1 2 29:16 19
6. Pezinok 9 5 2 2 27:13 17
7. Rača 9 4 5 29:34 12
8. Báhoň 9 3 6 12:41 9
9. I. Petržalka 9 2 1 6 13:30 7
10. Zohor 9 2 7 8:40 6
11. Spoje 9 3 6 11:22 3
12. BCT 9 1 8 6:42 1

PRÍPRAVKA B (pmb)

8. kolo: FK Dúbravka - Inter nenahlásili, PVFA - Žolík Malacky 2:6, Slovan - ŠKP 9:1, VTJ Ružinov - Koba 1:3, D. N. Ves - Vrakuňa 4:1.

1. Žolík 8 8 58:6 24
2. SFM Senec 8 7 1 35:9 21
3. Slovan 8 6 1 1 42:8 19
4. PVFA 9 5 1 3 41:22 16
5. Inter 7 4 1 2 35:17 13
6. D. N. Ves 8 3 2 3 17:16 11
7. FK Dúbravka 8 3 1 4 20:31 10
8. ŠKP 8 2 1 5 21:42 7
9. Koba Senec 8 1 1 6 8:33 4
10. VTJ Ružinov 8 1 7 9:46 3
11. Vrakuňa 8 8 4:60

PRÍPRAVKA C (pmc)

8. kolo: SFM Senec - Domino 2:3, Slovan - Žolík Malacky 3:2, Stupava - Ivanka 0:4, ČSFA Malacky - Koba 8:1.

1. Ivanka 6 5 1 39:5 16
2. Slovan 7 5 1 1 31:14 16
3. ČSFA Malacky 7 5 2 31:13 15
4. SFM Senec 7 4 1 2 30:12 13
5. Domino 7 4 1 2 17:13 13
6. PVFA 7 2 1 4 19:30 7
7. Stupava 7 2 5 6:29 6
8. Koba Senec 7 1 6 11:46 3
9. Žolík 7 1 6 11:33 1

ObFZ Bratislava-mesto

I. TRIEDA ST. ŽIACI

8. kolo: K. Ves - Artmedia 2:2, Spoje - Ekonóm 2:1, Štart - Jarovce 3:2, Lamač - Vajnory 4:8.

1. Artmedia 11 9 2 48:9 29
2. Vajnory 11 8 2 1 58:16 26
3. Lamač 11 5 2 4 38:34 17
4. K. Ves 10 3 3 4 34:29 12
5. Jarovce 11 3 3 5 20:23 12
6. Ekonóm 11 3 2 6 27:42 11
7. Štart 11 3 8 23:60 9
8. Spoje 10 2 8 13:48 6

I. TRIEDA ML. ŽIACI

8. kolo: K. Ves - PVFA 1:4, Malacky - Kinkon nenahlásili, Domino - D. Lužná 0:3, Spoje - Lamač 0:5, Artmedia - Vajnory 1:3, Ekonóm - Vinohrady 1:1, Jarovce - Rusovce 10:1, D. N. Ves - Z. Bystrica 6:0.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Lamač 12 11 1 73:14 33
2. PVFA 12 9 1 2 48:11 28
3. Kinkon 11 9 2 41:11 27
4. Vajnory 12 8 4 39:18 24
5. D. N. Ves 11 7 2 2 39:15 23
6. Malacky 11 6 1 4 44:27 19
7. Artmedia 12 4 7 1 24:9 19
8. Spoje 12 6 1 5 35:35 19
9. K. Ves 12 5 2 5 38:33 17
10. Ekonóm 12 4 4 4 25:26 16
11. Jarovce 12 5 7 34:42 15
12. Domino 12 3 9 29:53 9
13. D. Lužná 11 3 8 24:56 9
14. Vinohrady 12 2 1 9 16:66 7
15. Z. Bystrica 12 1 1 10 13:58 4

16. Rusovce 12 1 0 11 11:59 3

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. LIGA SENIORI, sk. A

9. kolo: Kuchyňa - Suchohrad 4:1, Častá - Sološnica 2:0, Vištuk - M. Kráľová 7:0, Borinka - Pernek 2:0 nedohrané, M. Leváre - B. Pezinok 1:6, Vinosady - Pl. Mikuláš 2:1.

1. Častá 9 8 1 28:6 24
2. B. Pezinok 9 7 2 26:11 23
3. Pl. Mikuláš 8 5 2 1 18:5 17
4. Báhoň 8 3 4 1 19:11 13
5. Pernek 8 4 1 3 18:11 13
6. M. Leváre 8 3 1 4 17:17 10
7. Borinka 8 2 4 2 11:13 10
8. Suchohrad 9 2 4 3 19:22 10
9. Vištuk 8 2 1 5 18:20 7
10. Vinosady 8 1 4 3 13:21 7
11. Sološnica 8 1 3 4 8:15 6
12. M.-Kráľová 8 1 1 6 11:31 4
13. Kuchyňa 9 1 1 7 15:38 4

VI. LIGA SENIORI, sk. B

9. kolo: Kostolná - Ivanka 1:7, Čataj - Hamuliakovo 2:2, Miloslavov - Hr. Šúr 0:4.

1. Hamuliakovo 8 5 2 1 20:9 17
2. Ivanka 8 4 3 1 23:9 15
3. Hr. Šúr 8 3 3 2 26:14 12
4. Kaplná 7 3 1 3 13:12 10
5. Kostolná 8 3 1 4 15:24 10
6. Miloslavov 8 2 1 5 4:17 7
7. Čataj 7 1 1 5 10:26 4

I. TRIEDA DORAST

10. kolo: PŠC Pezinok - Zohor 7:0, Lozorno - Viničné 4:1, Gajary - Modra 2:2, Bernolákovo - Sv. Jur 4:1, Jakubov - Ivanka nehrali, Blatné - B. Pezinok 0:2, Sl. Grob - Pl. Štvrtok 1:4.

1. PŠC Pezinok 9 9 43:7 27
2. Pl. Štvrtok 9 6 1 2 22:15 19
3. B. Pezinok 9 6 1 2 17:11 19
4. Lozorno 9 5 1 3 26:14 16
5. Jakubov 8 5 3 19:18 15
6. Sl. Grob 9 4 1 4 25:25 13
7. Bernolákovo 9 4 5 21:17 12
8. Modra 10 3 3 4 17:23 12
9. Kráľová p.S. 9 4 5 13:22 12
10. Viničné 10 3 3 4 18:28 12
11. Sv. Jur 10 3 1 6 18:33 10
12. Gajary 9 2 3 4 20:19 9
13. Blatné 9 2 2 5 9:12 8
14. Ivanka 9 2 2 5 12:20 8
15. Zohor 10 1 2 7 7:23 5

II. TRIEDA DORAST, sk. A

7. kolo: Závod - Z. Ves 12:0, Rohožník - Jablonové 4:1, Pl. Mikuláš - Studienka 5:1.

1. Z. Ves 7 5 1 1 18:18 16
2. Závod 7 5 2 37:7 15
3. Studienka 7 4 3 20:12 12
4. Jablonové 7 3 4 17:13 9
5. Pl. Mikuláš 7 2 5 10:30 6
6. Rohožník 7 1 1 5 10:32 4

II. TRIEDA DORAST, sk. B

10. kolo: Tomášov - Báhoň 1:3, Kalinkovo - Malinovo 2:4, Častá - M.-Kráľová 3:1, Vištuk - Šenkvice 1:3, Ch. Grob - Hamuliakovo 3:0 kont., Budmerice - N. Dedinka 3:1, Dubová - Doľany 0:3.

1. Budmerice 9 8 1 42:4 25
2. Báhoň 9 8 1 41:12 24
3. Doľany 9 7 1 1 24:9 22
4. Ch. Grob 10 5 2 3 19:15 17
5. Malinovo 9 5 1 3 22:16 16
6. Grinava 9 5 1 3 31:25 16
7. Šenkvice 9 4 1 4 39:29 13
8. Častá 10 4 1 5 22:24 13
9. Hamuliakovo 9 4 1 4 21:27 13
10. N. Dedinka 9 3 2 4 22:15 11
11. Tomášov 10 3 1 6 20:19 10
12. Kalinkovo 10 3 1 6 19:22 10
13. Dubová 9 3 1 5 13:25 10
14. Vištuk 10 1 9 14:44 3
15. M.-Kráľová 9 9 8:71

Žiaci - skupina A

13. kolo: Studienka - Suchohrad 0:1, Pl. Štvrtok - M. Leváre nenahlásili, Pl. Podhradie - Závod 0:9, Malacky A - Vysoká 29:0, Malacky B - Jablonové 10:0, Zohor - Lozorno 5:3, Láb - Jakubov 8:2, Kuchyňa - Pl. Mikuláš nenahlásili.

1. ČSFA A 13 13 161:7 39
2. Pl. Štvrtok 12 11 1 84:19 33
3. Láb 12 10 2 55:20 30
4. Lozorno 13 9 4 72:39 27
5. Závod 13 9 4 34:30 27
6. ČSFA B 12 8 1 3 44:22 25
7. Jakubov 13 7 1 5 57:43 22
8. Zohor 13 6 7 32:36 18
9. Suchohrad 12 5 2 5 16:20 17
10. Kuchyňa 11 3 1 7 30:49 10
11. Jablonové 13 3 1 9 16:54 10
12. Studienka 13 3 1 9 14:59 10
13. Pl. Mikuláš 11 3 8 27:57 9
14. Vysoká 13 2 1 10 14:74 7
15. M. Leváre 12 2 10 11:61 6
16. Pl. Podhradie 12 1 11 9:86 3

Žiaci - skupina B

11. kolo: Kaplná - D. Lužná nenahlásili, Kráľová - Bernolákovo 1:2, Ivanka - Malinovo nenahlásili, Rovinka - Blatné 10:0, Hamuliakovo - Báhoň 7:0, Igram - N. Dedinka 5:1, Tomášov - Čataj 5:0.

1. Bernolákovo 11 10 1 29:5 31
2. Rovinka 11 10 1 72:15 30
3. Tomášov 11 7 2 2 58:25 23
4. Kaplná 10 7 3 55:21 21
5. Ivanka 9 6 2 1 44:13 20
6. Kráľová 11 6 1 4 58:23 19
7. Báhoň 11 5 6 22:39 15
8. Igram 11 3 3 5 22:27 12
9. D. Lužná 10 3 2 5 23:24 11

10. Hamuliakovo 10 2 2 6 16:57 8

11. Čataj 11 1 3 7 11:40 6
12. Blatné 10 2 8 13:60 6
13. N. Dedinka 10 1 1 8 9:42 4
14. Malinovo 10 1 1 8 8:49 4

Žiaci - skupina C

9. kolo: Sl. Grob A - Grinava 4:1, Doľany - Budmerice 2:3, B. Pezinok - Dubová 0:3, Viničné - Častá 5:0, Šenkvice - Limbach 4:1, Sl. Grob B - Jablonec 0:6.

1. Jablonec 9 9 42:2 27
2. Grinava 9 6 1 2 41:14 19
3. Sl. Grob A 9 6 1 2 37:15 19
4. Budmerice 9 5 1 3 27:20 16
5. Dubová 9 5 1 3 24:23 16
6. Viničné 9 4 1 4 33:20 13
7. Doľany 9 4 5 31:22 12
8. B. Pezinok 9 4 5 24:25 12
9. Limbach 9 3 6 15:19 9
10. Častá 9 2 7 14:31 6
11. Šenkvice 9 2 7 13:72 6
12. Sl. Grob B 9 1 1 7 14:52 4

(boj, hup)

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
  3. Táto pomôcka zlepší život všetkým imobilným ľuďom
  4. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  5. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  6. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tracíciou!
  7. Máš dosť teórie a poučiek? Študuj, cestuj, pracuj a ži!
  8. Na VŠEMvs získaš kvalitné štúdium v moderných priestoroch
  9. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  10. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  1. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  2. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  3. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  4. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  5. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  6. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť
  7. Budúcnosť M&A v Európe
  8. Zdravá pečeň zlepšuje metabolizmus aj celkové zdravie
  9. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
  10. Toto si zapamätajte! Takto určite nakúpite bezpečne
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 31 069
  2. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 11 945
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 10 381
  4. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 9 016
  5. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 8 721
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 531
  7. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 527
  8. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 8 384
  9. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 8 347
  10. Učiteľka roka 2018: Koľko času by malo dieťa tráviť za počítačom 8 220
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu