BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. LIGA ST. DORAST

9. kolo: D. Lužná - Vysoká 8:0, Rača - VTJ Ružinov 0:7, Rusovce - Kostolište 0:3, Vinohrady - Lamač 1:3, BCT - V. Leváre 3:1, FK Dúbravka - Stupava 2:2, Domino - I. Petržalka 1:3, ŠKP - Vrakuňa 3:1, Jarovce - D. N. Ves 2:2.

1. ŠKP 11 11 58:9 33
2. V. Leváre 11 9 1 1 30:12 28
3. VTJ Ružinov 11 8 1 2 36:6 25
4. Vrakuňa 11 8 1 2 38:10 25
5. I. Petržalka 11 8 3 49:20 24
6. Stupava 11 7 2 2 42:16 23
7. Jarovce 11 6 2 3 33:27 20
8. Kostolište 11 6 1 4 31:17 19
9. D. N. Ves 11 5 4 2 19:7 19
10. Lamač 11 5 2 4 28:22 17
11. Domino 11 5 2 4 18:22 17
12. FK Dúbravka 11 4 4 3 22:16 16
13. BCT 11 3 2 6 24:25 11
14. D. Lužná 11 1 1 9 15:37 4
15. Rača 11 3 8 10:50 3
16. Rusovce 11 11 11:44
17. Vinohrady 11 11 7:48
18. Vysoká 11 11 4:87

III. LIGA ML. DORAST

7. kolo: Rača - VTJ Ružinov 1:0, Dúbravka - Ekonóm 4:0, Domino - I. Petržalka 0:6, ŠKP - Vrakuňa 2:0, BCT - D. N. Ves 0:5.

1. FK Dúbravka 7 4 3 21:5 15
2. ŠKP 6 4 2 17:4 14
3. I. Petržalka 5 4 1 24:1 13
4. Pezinok 6 4 1 1 15:2 13
5. D. N. Ves 5 3 1 1 13:8 10
6. Vrakuňa 5 3 2 8:6 9
7. Rača 7 3 4 7:19 9
8. Lamač 5 1 2 2 5:8 5
9. Domino 6 1 1 4 9:16 4
10. Ekonóm 6 1 1 4 4:15 4

11. VTJ Ružinov 6 1 0 5 6:10 3

12. BCT 6 0 0 6 3:38 0

REG. LIGA ST. ŽIACI

7. kolo: Artmedia - FK Dúbravka 2:1, Rača - Inter 1:1, I. Petržalka - ŠKP 4:0, PVFA - SFM Senec 5:0, Pezinok - Malacky 2:0, Rapid - Vrakuňa 2:0, Slovan - D. N. Ves 3:0.

1. Rapid 9 9 22:1 27
2. PVFA 10 8 1 1 50:3 25
3. Artmedia 9 7 2 39:3 23
4. Inter 10 7 2 1 31:4 23
5. I. Petržalka 10 7 1 2 24:7 22
6. Rača 10 6 1 3 20:19 19
7. Slovan 10 4 6 14:16 12
8. SFM Senec 10 3 2 5 9:21 11
9. ŠKP 10 2 2 6 9:29 8
10. Malacky 9 2 1 6 6:28 7
11. Pezinok 10 2 1 7 9:32 7
12. Vrakuňa 9 1 3 5 2:13 6
13. FK Dúbravka 10 1 2 7 7:30 5
14. D. N. Ves 10 10 5:41

REG. LIGA ML. ŽIACI

7. kolo: Artmedia - FK Dúbravka 6:1, Rača - Inter 0:5, I. Petržalka - ŠKP 6:0, PVFA - SFM Senec 7:0, Pezinok - Malacky 3:1, Rapid - Vrakuňa 9:0, Slovan - Devínska Nová Ves 5:0.

1. Inter 10 8 1 1 47:7 25
2. PVFA 10 8 1 1 31:7 25
3. Artmedia 9 8 1 43:8 24
4. I. Petržalka 10 7 3 30:14 21
5. Slovan 10 6 1 3 32:14 19
6. Pezinok 10 6 1 3 26:14 19
7. Rapid 9 5 3 1 31:8 18
8. Rača 10 5 1 4 21:26 16
9. SFM Senec 10 4 1 5 18:26 13
10. Malacky 9 2 1 6 18:21 7
11. Vrakuňa 9 2 7 11:36 6
12. ŠKP 10 1 9 9:48 3
13. FK Dúbravka 10 1 9 5:44 3
14. D. N. Ves 10 10 5:54

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

7. kolo: Kinkon - PVFA 0:6, Stupava - VTJ Ružinov 0:3, Svätý Jur - Rapid 1:3, Veľké Leváre - Modra 7:0, Domino - I. Petržalka 14:0, Kostolište - Vrakuňa 2:2, Rohožník - Gajary 1:3.

1. Gajary 10 9 1 32:3 28
2. Domino 10 8 2 49:5 24
3. I. Petržalka 10 7 1 2 31:24 22
4. V. Leváre 10 6 1 3 21:7 19
5. Rapid 10 5 2 3 21:15 17
6. Modra 9 5 1 3 35:17 16
7. Rohožník 10 5 1 4 19:14 16
8. Kostološte 10 3 4 3 13:10 13
9. VTJ Ružinov 10 4 1 5 19:18 13
10. PVFA 10 3 3 4 15:9 12
11. Vrakuňa 9 3 3 3 22:19 12
12. Stupava 10 3 7 9:29 3
13. Sv. Jur 10 1 9 4:48 1
14. Kinkon 10 10 2:74

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

7. kolo: Kinkon - PVFA 0:3, Stupava - VTJ Ružinov 0:0, Svätý Jur - Rapid 0:2, V. Leváre - Modra 4:1, Domino - I. Petržalka 4:0, Kostolište - Vrakuňa 2:2, Rohožník - Gajary 0:3.

1. Gajary 10 9 1 36:3 28
2. Domino 10 9 1 47:10 27
3. Rapid 10 7 2 1 30:12 23
4. PVFA 10 6 3 1 32:11 21
5. VTJ Ružinov 10 5 2 3 13:14 17
6. Modra 9 4 1 4 29:16 13
7. V. Leváre 10 4 1 5 22:30 13
8. Stupava 10 4 1 5 18:27 13
9. Vrakuňa 9 3 2 4 28:31 11
10. Kinkon 10 2 3 5 16:23 9
11. Rohožník 10 3 7 20:35 9
12. Kostolište 10 2 2 6 15:26 8
13. I. Petržalka 10 1 1 8 10:34 4
14. Sv. Jur 10 1 9 7:51 1

PRÍPRAVKA A1 (pma 1)

7. kolo: D. N. Ves - SFM Senec 3:2, Vrakuňa - Stupava 3:1, Koba - Slovan 0:6, ŠKP - PVFA 3:8, Žolík Malacky - Kinkon 17:0, Inter - Domino 7:0.

1. Inter 8 8 77:3 24
2. Slovan 8 7 1 48:3 22
3. PVFA 8 7 1 51:11 21
4. SFM Senec 8 4 1 3 17:21 13
5. ŠKP 8 4 1 3 16:20 13
6. D. N. Ves 8 3 1 4 21:30 10
7. Koba Senec 8 3 5 9:22 9
8. Domino 8 3 5 18:38 9
9. Vrakuňa 8 3 5 11:44 9
10. Žolik 8 2 1 5 29:34 7
11. Stupava 8 1 7 11:36 3
12. Kinkon 8 1 7 4:50 1

PRÍPRAVKA A2 (pma 2)

7. kolo: Zohor - Pezinok 3:8, Rača - Artmedia 2:6, I. Petržalka - Lamač 1:3, BCT - Rapid 0:4, K. Ves - Báhoň 4:0, Spoje - Bernolákovo 2:3.

1. Bernolákovo 8 7 1 47:17 21
2. Artmedia 8 6 2 45:20 18
3. K. Ves 7 6 1 21:4 18
4. Rapid 8 6 2 28:15 18
5. Lamač 8 5 1 2 39:20 16
6. Pezinok 8 4 2 2 24:11 14
7. Rača 8 3 5 26:34 9
8. I. Petržalka 8 2 1 5 12:22 7
9. Zohor 8 2 6 8:37 6
10. Báhoň 8 2 6 10:41 6
11. Spoje 7 3 4 9:17 3
12. BCT 8 1 7 6:37 1

PRÍPRAVKA B (pmb)

7. kolo: D. N. Ves - SFM Senec 0:2, Vrakuňa - VTJ Ružinov 1:3, Koba - Slovan 0:4, ŠKP - PVFA 1:4, Žolík Malacky - FK Dúbravka 7:1.

1. Žolík 7 7 52:4 21
2. SFM Senec 8 7 1 35:9 21
3. Slovan 7 5 1 1 33:7 16
4. PVFA 8 5 1 2 39:16 16
5. Inter 7 4 1 2 35:17 13
6. FK Dúbravka 8 3 1 4 20:31 10
7. D. N. Ves 7 2 2 3 13:15 8
8. ŠKP 7 2 1 4 20:33 7
9. VTJ Ružinov 7 1 6 8:43 3
10. Koba Senec 7 1 6 5:32 1
11. Vrakuňa 7 7 3:56

PRÍPRAVKA C (pmc)

7. kolo: ČSFA Malacky - SFM Senec 3:6, Koba - Stupava 0:3, Ivanka - Slovan nehrali, Žolík Malacky - PVFA 1:3.

1. Ivanka 5 4 1 35:5 13
2. SFM Senec 6 4 1 1 28:9 13
3. Slovan 6 4 1 1 28:12 13
4. ČSFA Malacky 6 4 2 23:12 12
5. Domino 6 3 1 2 14:11 10
6. PVFA 7 2 1 4 19:30 7
7. Stupava 6 2 4 6:25 6
8. Koba Senec 6 1 5 10:38 3
9. Žolík 6 1 5 9:30 1

ObFZ Bratislava-mesto

I. TRIEDA ST. ŽIACI

7. kolo: Vajnory - K. Ves 3:3, Lamač - Jarovce 4:0, Štart - Ekonóm 0:2, Spoje - Artmedia 0:1.

1. Artmedia 9 8 1 42:5 25
2. Vajnory 10 7 2 1 48:12 23
3. Lamač 10 5 2 3 34:26 17
4. Jarovce 10 3 3 4 18:18 12
5. K. Ves 9 3 2 4 32:27 11
6. Ekonóm 10 3 2 5 26:40 11
7. Štart 10 2 8 20:58 6
8. Spoje 8 1 7 9:43 3

I. TRIEDA ML. ŽIACI

7. kolo: D. N. Ves - K. Ves 4:1, Z. Bystrica - Jarovce 0:6, Rusovce - Ekonóm 0:2, Vinohrady - Artmedia nenahlásili, Vajnory - Spoje 0:2, Lamač - Domino 10:1, D. Lužná - Malacky 0:11, Kinkon - PVFA nenahlásili.

1. Lamač 11 10 1 68:14 30
2. Kinkon 10 9 1 39:8 27
3. PVFA 10 7 1 2 41:8 22
4. Vajnory 11 7 4 36:17 21
5. D. N. Ves 10 6 2 2 33:15 20
6. Malacky 11 6 1 4 44:27 19
7. Artmedia 10 4 6 20:7 18
8. Spoje 11 6 5 36:33 18
9. K. Ves 11 5 2 4 37:29 17
10. Ekonóm 11 4 3 4 24:25 15
11. Jarovce 11 4 7 24:41 12
12. Domino 11 3 8 29:50 9
13. D. Lužná 10 2 8 21:56 6
14. Vinohrady 10 2 8 15:59 6
15. Z. Bystrica 11 1 1 9 13:52 4
16. Rusovce 11 1 10 10:49 3

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. LIGA SENIORI, sk. A

9. kolo: Vinosady - Kuchyňa 3:3, Pl. Mikuláš - M. Leváre 4:0, B. Pezinok - Borinka 2:0, Pernek - Vištuk 3:0, M. Kráľová - Častá 2:4, Báhoň - Suchohrad 4:0.

1. Častá 8 7 1 26:6 21
2. B. Pezinok 8 6 2 20:10 20
3. Pl. Mikuláš 7 5 2 17:3 17
4. Pernek 7 4 1 2 18:9 13
5. Báhoň 8 3 4 1 19:11 13
6. M. Leváre 7 3 1 3 16:11 10
7. Suchohrad 8 2 4 2 18:18 10
8. Borinka 7 1 4 2 9:13 7
9. Sološnica 7 1 3 3 8:13 6
10. Vištuk 7 1 1 5 11:20 4
11. Vinosady 7 4 3 11:20 4
12. M.-Kráľová 7 1 1 5 11:24 4
13. Kuchyňa 8 1 7 11:37 1

VI. LIGA SENIORI, sk. B

8. kolo: Ivanka - Hr. Šúr 0:0, Hamuliakovo - Miloslavov 2:0, Kostolná - Kaplná 3:1.

1. Hamuliakovo 7 5 1 1 18:7 16
2. Ivanka 7 3 3 1 16:8 12
3. Kaplná 7 3 1 3 13:12 10
4. Kostolná 7 3 1 3 14:17 10
5. Hr. Šúr 7 2 3 2 22:14 9
6. Miloslavov 7 2 1 4 4:13 7
7. Čataj 6 1 5 8:24 3

I. TRIEDA DORAST

9. kolo: Sl. Grob - PŠC Pezinok 1:6, Pl. Štvrtok - Blatné 2:1, Kráľová - Jakubov 2:1, Ivanka - Bernolákovo 2:4, Sv. Jur - Gajary 3:0 kont., Modra - Lozorno 3:2, Viničné - Zohor 1:0.

1. PŠC Pezinok 8 8 36:7 24
2. B. Pezinok 8 5 1 2 15:11 16
3. Pl. Štvrtok 8 5 1 2 18:14 16
4. Jakubov 8 5 3 19:18 15
5. Lozorno 8 4 1 3 22:13 13
6. Sl. Grob 8 4 1 3 24:21 13
7. Viničné 9 3 3 3 17:24 12
8. Kráľová p.S. 9 4 5 13:22 12
9. Modra 9 3 2 4 15:21 11
10. Sv. Jur 9 3 1 5 17:29 10
11. Bernolákovo 8 3 5 17:16 9
12. Gajary 8 2 2 4 18:17 8
13. Blatné 8 2 2 4 9:10 8
14. Ivanka 9 2 2 5 12:20 8
15. Zohor 9 1 2 6 7:16 5

II. TRIEDA DORAST, sk. A

6. kolo: Z. Ves - Studienka nehrali, Jablonové - Pl. Mikuláš 1:5, Závod - Rohožník 4:1.

1. Studienka 4 4 18:1 12
2. Závod 6 4 2 22:7 12
3. Z. Ves 4 3 1 12:5 10
4. Jablonové 6 2 4 13:13 6
5. Pl. Mikuláš 6 2 4 9:26 6
6. Rohožník 6 1 5 6:28 1

II. TRIEDA DORAST, sk. B

9. kolo: Dubová - Grinava 1:3, Doľany - Budmerice 0:0, N. Dedinka - Ch. Grob 0:2, Hamuliakovo - Vištuk 4:2, Šenkvice - Častá 2:4, M.-Kráľová - Kalinkovo 1:3, Malinovo - Tomášov 1:0.

1. Budmerice 8 7 1 39:3 22
2. Báhoň 8 7 1 38:11 21
3. Doľany 8 6 1 1 21:9 19
4. Grinava 9 5 1 3 31:25 16
5. Ch. Grob 9 4 2 3 16:15 14
6. Malinovo 8 4 1 3 18:14 13
7. Hamuliakovo 8 4 1 3 21:24 13
8. N. Dedinka 8 3 2 3 21:12 11
9. Šenkvice 8 3 1 4 35:28 10
10. Tomášov 9 3 1 5 19:16 10
11. Kalinkovo 9 3 1 5 17:17 10
12. Častá 9 3 1 5 19:23 10
13. Dubová 8 3 1 4 13:22 10
14. Vištuk 9 1 8 13:41 3
15. M.-Kráľová 8 8 7:68

Žiaci - skupina A

12. kolo: Suchohrad - Kuchyňa nenahlásili, Pl. Mikuláš - Láb 1:6, Jakubov - Zohor 5:2, Lozorno - Malacky B 5:1, Jablonové - Malacky A 0:15, Vysoká - Pl. Podhradie 5:3, Závod - Pl. Štvrtok 1:4, M. Leváre - Studienka 0:2.

1. ČSFA A 12 12 132:7 36
2. Pl. Štvrtok 12 11 1 84:19 33
3. Lozorno 12 9 3 69:34 27
4. Láb 11 9 2 47:18 27
5. Závod 12 8 4 25:30 24
6. Jakubov 12 7 1 4 55:35 22
7. ČSFA B 11 7 1 3 34:22 22
8. Zohor 12 5 7 27:33 15
9. Suchohrad 11 4 2 5 15:20 14
10. Kuchyňa 11 3 1 7 30:49 10
11. Jablonové 12 3 1 8 16:44 10
12. Studienka 12 3 1 8 14:58 10
13. Pl. Mikuláš 11 3 8 27:57 9
14. Vysoká 12 2 1 9 14:45 7
15. M. Leváre 12 2 10 11:61 6
16. Pl. Podhradie 11 1 10 9:77 3

Žiaci - skupina B

10. kolo: D. Lužná - Tomášov 2:2, Čataj - Igram 2:2, N. Dedinka - Hamuliakovo a Blatné - Ivanka nenahlásili, Báhoň - Rovinka 0:8, Malinovo - Kráľová 0:10, Bernolákovo - Kaplná 3:0.

1. Bernolákovo 10 9 1 27:4 28
2. Rovinka 10 9 1 62:15 27
3. Kaplná 10 7 3 55:21 21
4. Ivanka 9 6 2 1 44:13 20
5. Tomášov 10 6 2 2 53:25 20
6. Kráľová 10 6 1 3 57:21 19
7. Báhoň 10 5 5 22:32 15

8. D. Lužná 10 3 2 5 23:24 11

9. Igram 10 2 3 5 17:26 9
10. Čataj 10 1 3 6 11:35 6
11. Blatné 9 2 7 13:50 6
12. Hamuliakovo 9 1 2 6 9:57 5
13. N. Dedinka 9 1 1 7 8:37 4
14. Malinovo 10 1 1 8 8:49 4

Žiaci - skupina C

8. kolo: Grinava - Sl. Grob B 11:0, Jablonec - Šenkvice 8:0, Limbach - Viničné 1:2, Častá - B. Pezinok 3:4, Dubová - Doľany 6:0, Budmerice - Sl. Grob A 0:4.

1. Jablonec 8 8 36:2 24
2. Grinava 8 6 1 1 40:10 19
3. Sl. Grob A 8 5 1 2 33:14 16
4. Budmerice 8 4 1 3 24:18 13
5. Dubová 8 4 1 3 21:23 13
6. Doľany 8 4 4 29:19 12
7. B. Pezinok 8 4 4 24:22 12
8. Viničné 8 3 1 4 28:20 10
9. Limbach 8 3 5 14:15 9
10. Častá 8 2 6 14:26 6
11. Sl. Grob B 8 1 1 6 14:46 4
12. Šenkvice 8 1 7 9:71 3

(boj, hup)

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako na refinancovanie hypotéky
  2. Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV
  3. Príďte diskutovať o budúcnosti Európy v slovenských mestách
  4. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja
  5. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  6. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  7. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  8. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  9. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  10. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  1. Energetici predávajú nevyužívaný majetok
  2. Posledných 30 r. cena fotovoltických panelov klesla 100 násobne
  3. Trendy udržateľnej architektúry
  4. Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV
  5. Ako dobre bývať v centre Bratislavy?
  6. Príďte diskutovať o budúcnosti Európy v slovenských mestách
  7. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja
  8. Štýlové osvetlenie do obývačky: Rozhoduje i to, ako žijete
  9. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  10. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  1. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime 11 353
  2. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj 3 480
  3. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej 2 471
  4. Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV 2 058
  5. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok 1 855
  6. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja 1 616
  7. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove 1 153
  8. Ako na refinancovanie hypotéky 1 037
  9. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu 607
  10. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra 565