DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA - Z. Egressy: Portugália , o 19.00
MALÁ SCÉNA - J. P. Sartre: S vylúčením verejnosti , o 19.00
DIVADLO ARÉNA - W. Mastrosimone: Totálne mimo , o 19.00
ASTORKA KORZO '90 - P. Zelenka, M. Frayn: Odchody vlakov , o 19.00
MESTSKÉ DIVADLO BRATISLAVA - S. Shepard: Posadnutí láskou , o 19.30
DIVADLO GUNAGU - K. Vosátko - V. Klimáček: English is easy, Csaba is dead , o 19.30
TÚLAVÉ DIVADLO - J. Nvota - K. Žiška: Noc ako na dlani, kabaret, o 19.00
KINÁ
Návrat do 3D - Orange Imax, 13.00, 17.00, 20.00
Chrobáky - Orange Imax, 14.00
Ocean Wonderland - Orange Imax, 15.00
Space Station - Orange Imax, 16.00, 19.00, 21.00
T-Rex - Orange Imax, 18.00
Sila ľudskosti - Tatra, 18.00
V mene cti - Kino Cafe, 14.00, 16.00, 18.00
Post Coitum - Multikino Metropolis, 13.15, 15.20, 17.25, 19.30, 21.35; Palace/Aupark, 15.50, 18.10, 20.20
Superstar - Multikino Metropolis, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Palace/Aupark, 15.30, 17.40; Mladosť, 16.00
Purpurové rieky 2 - Anjeli apokalypsy - Multikino Metropolis, 13.50, 15.45, 17.40, 18.30, 19.35, 21.30; Palace/Aupark, 15.10, 17.20, 18.00, 19.30, 20.10, 21.40; FK Igric, 19.00; Hviezda, 20.45
Terminal - Multikino Metropolis, 13.35, 16.00, 18.25, 20.50; Palace/Aupark, 15.00, 17.50, 20.30
Trója - Tatra, 20.00
Osada - Multikino Metropolis, 13.10, 15.20, 17.30, 18.15, 19.40, 21.50; Palace/Aupark, 14.40, 16.10, 17.30, 18.30, 19.50, 20.50
Ja, robot - Multikino Metropolis, 13.20, 15.40, 18.00, 18.40, 20.20; Palace/Aupark, 14.30, 16.50, 19.20, 21.50; Hviezda, 17.00
Stepfordské paničky - Multikino Metropolis, 16.20, 20.25; Palace/Aupark, 14.50, 17.10, 19.10, 21.10; Hviezda, 19.00
Garfield - Multikino Metropolis, 14.55, 16.40; Palace/Aupark, 15.00, 17.00
Fahrenheit 9/11 - Multikino Metropolis, 20.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.40
Hellboy - Multikino Metropolis, 14.00; Palace/Aupark, 16.30, 21.20
Kill Bill 2 - Palace/Aupark, 19.40
Shrek 2 - Palace/Aupark, 14.00, 16.00
Dogville - Palace/Aupark, 20.00
Prezumpcia viny - Palace/Aupark, 15.40, 18.20, 20.40
Riddick: Kronika temna - Palace/Aupark, 14.10, 18.50
Drž hubu! - Istota, 17.30, 20.00
Dom bláznov - Mladosť, 18.00
Padlé ženy - Mladosť, 20.00
21 gramov - Múzeum, 19.30
KONCERTY
Gabriel, piano - Cafe Studio Club, Laurinská ul., o 19.00
Fire Stars (SK), Commando (Nem.), Embers (Maď.), Heaven Shall Burn (Nem.) - Stoka, Pribinova 1, o 19.00
Bratislavské hudobné slávnosti
Koncert, program: Anton Webern - Im Sommerwind, idyla M 63, Juraj Beneš - Koncert pre klavír a orchester č. 2, Johannes Brahms - Symfónia č. 4 e mol op. 98. Účinkujú: Bruckner Orchester Linz, Bernhard Klee (dirigent), Daniela Varínska (klavír) - Koncertná sieň Slovenskej filharmónie, o 19.30
En Chantan m'aven a membrar, hudba trubadúrov, truverov a minnesängrov, účinkujú: Ensemble Lucidarium, Francis Biggi - umelecký vedúci - koncertná sieň Klarisky, o 17.00
PODUJATIA
Protidrogové fórum : občiansky dialóg s odborníkmi - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 19.00
PRE DETI
Veselín a Popleta, účinkuje: Pidivadlo, Praha - Bibiana, Panská 41, o 14.00
Zahrajme sa na hlinu II: O pravekej nádobke , keramické dielne pre deti z MŠ a I. stupňa ZŠ - CC Centrum, Jiráskova 3, o 10.00 a 14.00
Tvoríme s našimi ratolesťami , výtvarno-tvorivé dielne pre deti a mamičky na materskej dovolenke - DK Lúky, Vígľašská 1, o 10.00
Stoličkové hry , súťažno-zábavný program - klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 14.00
KLUBY
Aligator - Dorian Grey, o 21.00
Casey - Oldies Night Disco / DJ Pizza, o 21.00
Cirkus Barok - Disco, o 20.00
Club 39 - Oldies Party by DJ Vladki, o 22.00
Lilith - Ethno Deepness, o 19.00
Radosť - Naked night by DJs Glaubic, Keče (benchmark) & Rado Rovny (direct) / deep house, chillout & live act, o 21.00