OPERA A BALET SND - G. Verdi: Aida, o 19.00
NOVÁ SCÉNA - Donaha! muzikál, o 19.00
DIVADLO ARÉNA - I. Bauersima, R. Desvignes: Tattoo, o 19.00
ASTORKA KORZO '90 - L. Lučenič & Satisfactory: Návrat do obdobia sixties, o 19.00
DIVADLO A.HA. - J. Steinbeck: Krv, o prastarých rodoch, o 19.00
MESTSKÉ DIVADLO BRATISLAVA - S. Shepard: Posadnutí láskou, o 19.30
DIVADLO GUNAGU - K. Vosátko - V. Klimáček: English is Easy, Csaba is dead, o 19.30
KINÁ
Duchovia Titanicu - Orange Imax, 13.00
Návrat do 3D - Orange Imax, 14.00, 19.00, 21.00
Ocean Wonderland - Orange Imax, 15.00, 18.00
Space Station - Orange Imax, 16.00, 20.00
Chrobáky - Orange Imax, 17.00
Sila ľudskosti - Tatra, 18.00
Trója - Tatra, 20.00
V mene cti - Kino Cafe, 14.00, 16.00, 18.00
Ruská archa - FK Nostalgia, 18.30
Kukuška - FK Nostalgia, 20.45
Post Coitum - Multikino Metropolis, 13.15, 15.20, 17.25, 19.30, 21.35; Palace/Aupark, 15.50, 18.10, 20.20
Superstar - Multikino Metropolis, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Palace/Aupark, 15.30, 17.40; Mladosť, 16.00
Purpurové rieky 2 - Anjeli apokalypsy - Multikino Metropolis, 13.50, 15.45, 17.40, 18.30, 19.35, 21.30; Palace/Aupark, 15.10, 17.20, 18.00, 19.30, 20.10, 21.40; Hviezda, 20.45
Terminál - Multikino Metropolis, 13.35, 16.00, 18.25, 20.50; Palace/Aupark, 15.00, 17.50, 20.30
Osada - Multikino Metropolis, 13.10, 15.20, 17.30, 18.15, 19.40, 21.50; Palace/Aupark, 14.40, 16.10, 17.30, 18.30, 19.50, 20.50; Istota, 17.30, 20.00
Ja, robot - Multikino Metropolis, 13.20, 15.40, 18.00, 18.40, 20.20; Palace/Aupark, 14.30, 16.50, 19.20, 21.50; Hviezda, 17.00
Stepfordské paničky - Multikino Metropolis, 16.20, 20.25; Palace/Aupark, 14.50, 17.10, 19.10, 21.10; Hviezda, 19.00
Garfield - Multikino Metropolis, 14.55, 16.40; Palace/Aupark, 15.00, 17.00
Fahrenheit 9/11 - Multikino Metropolis, 20.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.40
Hellboy - Multikino Metropolis, 14.00; Palace/Aupark, 16.30
Kill Bill 2 - Palace/Aupark, 19.40
Shrek 2 - Palace/Aupark, 14.00, 16.00
Prezumcia viny - Palace/Aupark, 15.40, 18.20, 20.40
Riddick: Kronika temna - Palace/Aupark, 14.10
Dogville - Palace/Aupark, 20.00
Dom bláznov - Mladosť, 18.00
Padlé ženy - Mladosť, 20.00
21 gramov - Múzeum, 19.30
KONCERTY
Gabriel, piano - Cafe Studio Club, Laurinská ul., o 19.00
Blues - Stoka, Pribinova 1, o 20.00
Bratislavské hudobné slávnosti
Medzinárodná tribúna mladých interpretov, New Talent 2004 - Cena SPP, finále súťaže. Program: Koncert troch finalistov súťaže New Talent v prvej časti, Alexander Porfirjevič Borodin: Polovecké tance z opery Knieža Igor. Účinkujú: Symfonický orchester Slovenského rozhlasu, Oliver Dohnányi (dirigent) - Veľké koncertné štúdio Slovenského rozhlasu, o 20.00
PODUJATIA
Hubárska poradňa, určovanie prinesených druhov húb a poradenská služba - Prírodovedné múzeum SNM, Vajanského nábr. 2, od 15.00 do 17.00
PRE DETI
Slamené variácie, výtvarno-tvorivé dielne - M-klub, Rovniankova 3, o 14.00
KLUBY
Casey - Disco Mix / DJ Pizza, o 21.00
Cirkus Barok - Disco, o 20.00
Club 39 - Goldies Hits by DJ Mathew, o 22.00
Harley Davidson - rock
Lilith - Soundtrack World, o 19.00
Radosť - Reggae in da mix / reggae & ska music, o 21.00