SME
Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. LIGA ST. DORAST

8. kolo: Vysoká - Jarovce 0:9, Devínska Nová Ves - ŠKP Bratislava 0:1, Vrakuňa - Domino 6:0, I. Petržalka - FK Dúbravka 2:0, Stupava - BCT 3:1, V. Leváre - Vinohrady 1:0, Lamač - Rusovce 4:1, Kostolište - Rača 6:1, VTJ Ružinov - Dunajská Lužná 2:0.

1. ŠKP 9 9 50:8 27
2. V. Leváre 9 8 1 23:5 25
3. Vrakuňa 9 7 1 1 35:7 22
4. I. Petržalka 9 7 2 42:13 21
5. Stupava 9 6 1 2 33:12 19
6. Jarovce 9 6 1 2 31:15 19
7. VTJ Ružinov 9 6 1 2 19:6 19
8. D. N. Ves 9 5 3 1 16:1 18
9. Lamač 9 4 2 3 25:19 14
10. Domino 9 4 2 3 15:18 14
11. Kostolište 9 4 1 4 24:16 13
12. FK Dúbravka 9 3 3 3 17:14 12
13. BCT 9 1 2 6 16:22 5
14. Rača 9 3 6 9:41 3
15. D. Lužná 9 1 8 7:32 1
16. Rusovce 9 9 11:38
17. Vinohrady 9 9 4:40
18. Vysoká 9 9 2:72

III. LIGA ML. DORAST

6. kolo: Pezinok - BCT 11:0, Devínska Nová Ves - ŠKP Bratislava 2:2, Vrakuňa - Domino 1:0, Lamač - Dúbravka 0:0, Ekonóm - Rača 0:2.

1. Pezinok 6 4 1 1 15:2 13
2. FK Dúbravka 6 3 3 17:5 12
3. ŠKP 5 3 2 15:4 11
4. I. Petržalka 4 3 1 18:1 10
5. Vrakuňa 4 3 1 8:4 9
6. D. N. Ves 4 2 1 1 8:8 7
7. Rača 6 2 4 6:19 6
8. Lamač 5 1 2 2 5:8 5
9. Domino 5 1 1 3 9:10 4
10. Ekonóm 5 1 1 3 4:11 4

11. VTJ Ružinov 5 1 0 4 6:9 3

12. BCT 5 0 0 5 3:33 0

REG. LIGA ST. ŽIACI

6. kolo: FK Dúbravka - Slovan 0:3, D. N. Ves - Rapid 0:6, Vrakuňa - Pezinok 0:0, Malacky - PVFA 0:0, SFM Senec - I. Petržalka 0:3, ŠKP - Rača 2:4, Inter - Artmedia 1:1.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Rapid 8 8 20:1 24
2. Inter 9 7 1 1 30:3 22
3. Artmedia 8 6 2 37:2 20
4. PVFA 8 6 1 1 42:3 19
5. I. Petržalka 8 6 1 1 20:4 19
6. Rača 9 6 3 19:18 18
7. Slovan 9 3 6 11:16 9
8. SFM Senec 8 2 2 4 7:15 8
9. ŠKP 9 2 2 5 9:25 8
10. Vrakuňa 8 1 3 4 2:11 6
11. FK Dúbravka 8 1 2 5 6:26 5
12. Malacky 7 1 1 5 4:26 4
13. Pezinok 9 1 1 7 7:32 4
14. D. N. Ves 8 8 4:36

REG. LIGA ML. ŽIACI

6. kolo: FK Dúbravka - Slovan 0:3, Devínska Nová Ves - Rapid 0:5, Vrakuňa - Pezinok 0:1, Malacky - PVFA 1:3, SFM Senec - I. Petržalka 1:4, ŠKP - Rača 2:4, Inter - Artmedia 2:1.

1. Inter 9 7 1 1 42:7 22
2. Artmedia 8 7 1 37:7 21
3. PVFA 8 6 1 1 22:6 19
4. I. Petržalka 8 6 2 23:12 18
5. Slovan 9 5 1 3 27:14 16
6. Pezinok 9 5 1 3 23:13 16
7. Rača 9 5 1 3 21:21 16
8. Rapid 8 4 3 1 22:8 15
9. SFM Senec 8 3 1 4 14:17 10
10. Vrakuňa 8 2 6 11:27 6
11. Malacky 7 1 1 5 12:18 4
12. FK Dúbravka 8 1 7 4:33 3
13. ŠKP 9 1 8 9:42 3
14. D. N. Ves 8 8 3:45

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

6. kolo: PVFA - Rohožník 4:0, Gajary - Kostolište 0:0, Vrakuňa - Domino 0:5, I. Petržalka - V. Leváre 3:0, Modra - Sv. Jur 7:1, Rapid - Stupava 4:0, VTJ Ružinov - Kinkon 10:0.

1. Gajary 8 7 1 27:2 22
2. I. Petržalka 9 7 1 1 31:10 22
3. Domino 9 7 2 35:5 21
4. Modra 8 5 1 2 35:10 16
5. Rapid 7 5 1 1 19:8 16
6. V. Leváre 8 4 1 3 10:7 13
7. Rohožník 7 4 3 14:8 12
8. Kostološte 9 3 3 3 11:8 12
9. Vrakuňa 8 3 2 3 20:17 11
10. VTJ Ružinov 8 3 5 15:17 9
11. PVFA 8 1 3 4 7:9 6
12. Stupava 8 2 6 8:25 2
13. Sv. Jur 8 1 7 3:43 1
14. Kinkon 9 9 2:68

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

6. kolo: PVFA - Rohožník 5:0, Gajary - Kostolište 5:0, Vrakuňa - Domino 2:11, I. Petržalka - V. Leváre 0:3, Modra - Sv. Jur 11:0, Rapid - Stupava 1:1, VTJ Ružinov - Kinkon 1:0.

1. Domino 9 8 1 43:10 24
2. Gajary 8 7 1 30:2 22
3. Rapid 7 4 3 22:9 15
4. PVFA 8 4 3 1 21:11 15
5. Modra 8 4 1 3 28:12 13
6. VTJ Ružinov 8 4 1 3 10:14 13
7. Vrakuňa 8 3 1 4 26:29 10
8. V. Leváre 8 3 1 4 17:25 10
9. Stupava 8 3 1 4 15:23 10
10. Kinkon 9 2 3 4 16:20 9
11. Rohožník 7 3 4 19:27 9
12. Kostolište 9 2 1 6 13:24 7
13. I. Petržalka 9 1 1 7 10:30 4
14. Sv. Jur 8 1 7 7:41 1

PRÍPRAVKA A1 (pma 1)

6. kolo: SFM Senec - Inter 4:2, Domino - Žolík Malacky 0:8, Kinkon - ŠKP nehrali, PVFA - Koba 6:1, Slovan - Vrakuňa 10:0, Stupava - Devínska Nová Ves 1:4.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Slovan 7 6 1 42:3 19
2. Inter 7 6 1 68:5 18
3. PVFA 7 6 1 43:8 18
4. SFM Senec 7 5 1 1 17:16 16
5. ŠKP 6 4 2 12:11 12
6. Koba Senec 7 3 4 9:16 9
7. Domino 7 3 4 18:31 9
8. D. N. Ves 7 2 1 4 18:28 7
9. Vrakuňa 7 2 5 8:43 6
10. Žolik 7 1 1 5 12:34 4
11. Stupava 7 1 6 10:33 3
12. Kinkon 6 6 3:32

PRÍPRAVKA A2 (pma 2)

6. kolo: Pezinok - Spoje 1:1, Bernolákovo - Karlová Ves 2:1, Báhoň - BCT 2:1, Rapid - I. Petržalka 2:1, Lamač - Rača 8:1, Artmedia - Zohor 10:0.

1. Bernolákovo 7 6 1 44:15 18
2. Artmedia 7 5 2 39:18 15
3. Rapid 6 5 1 24:12 15
4. K. Ves 7 5 2 17:10 15
5. Lamač 7 4 1 2 36:19 13
6. Pezinok 7 3 2 2 16:8 11
7. I. Petržalka 7 2 1 4 11:19 7
8. Spoje 7 1 3 3 13:14 6
9. Rača 6 2 4 15:26 6
10. Báhoň 6 2 4 8:28 6
11. Zohor 6 1 5 2:29 3
12. BCT 7 1 6 6:33 1

PRÍPRAVKA B (pmb)

6. kolo: SFM Senec - Inter 3:0, FK Dúbravka - ŠKP 1:3, PVFA - Koba Senec 3:0, Slovan - Vrakuňa 9:0, VTJ Ružinov - Devínska Nová Ves 0:6.

1. Žolík 6 6 45:3 18
2. SFM Senec 7 6 1 33:9 18
3. Slovan 6 4 1 1 29:7 13
4. PVFA 7 4 1 2 35:15 13
5. Inter 7 4 1 2 35:17 13
6. FK Dúbravka 7 3 1 3 19:24 10
7. D. N. Ves 6 2 2 2 13:13 8
8. ŠKP 6 2 1 3 19:29 7
9. Koba Senec 6 1 5 5:28 1
10. VTJ Ružinov 6 6 5:42
11. Vrakuňa 6 6 2:53

PRÍPRAVKA C (pmc)

6. kolo: Domino - Žolík Malacky 1:1, PVFA - Ivanka 2:9, Slovan - Koba 6:3, Stupava - ČSFA Malacky 0:5.

1. Ivanka 5 4 1 35:5 13
2. Slovan 6 4 1 1 28:12 13
3. ČSFA Malacky 5 4 1 20:6 12
4. SFM Senec 5 3 1 1 22:6 10
5. Domino 6 3 1 2 14:11 10
6. PVFA 6 1 1 4 16:29 4
7. Stupava 5 1 4 3:25 3
8. Koba Senec 5 1 4 10:35 3
9. Žolík 5 1 4 8:27 1

ObFZ Bratislava-mesto

I. TRIEDA ST. ŽIACI

6. kolo: Karlová Ves - Spoje nehrali, Artmedia - Štart 8:1, Ekonóm - Lamač 3:5, Jarovce - Vajnory 0:1.

1. Artmedia 8 7 1 41:5 22
2. Vajnory 8 6 1 1 39:8 19
3. Jarovce 8 3 3 2 17:7 12
4. Lamač 8 3 2 3 23:25 11
5. K. Ves 7 3 1 3 28:18 10
6. Ekonóm 8 2 2 4 23:35 8
7. Spoje 7 1 6 9:42 3
8. Štart 8 1 7 15:55 3

I. TRIEDA ML. ŽIACI

6. kolo: K. Ves - Kinkon 1:4, PVFA - D. Lužná 6:0, Malacky - Lamač 0:8, Domino - Vajnory 0:7, Spoje - Vinohrady 2:0, Artmedia - Rusovce 3:0, Ekonóm - Z. Bystrica 7:0, Jarovce - Devínska Nová Ves 0:4.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Lamač 9 8 1 50:13 24
2. Kinkon 8 7 1 28:7 21
3. PVFA 9 6 1 2 33:8 19
4. Vajnory 9 6 3 32:15 18
5. K. Ves 9 5 2 2 36:15 17
6. D. N. Ves 8 5 2 1 29:9 17
7. Ekonóm 9 4 3 2 29:17 15
8. Artmedia 9 2 7 11:5 13
9. Malacky 9 4 1 4 32:27 13
10. Spoje 9 4 1 4 23:30 13
11. Domino 9 3 6 27:34 9
12. Jarovce 9 3 6 18:33 9
13. Vinohrady 9 2 7 15:55 6
14. D. Lužná 8 1 7 18:43 3
15. Rusovce 9 1 8 10:39 3

16. Z. Bystrica 8 0 1 7 3:44 1

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. LIGA SENIORI, sk. A

8. kolo: Kuchyňa - Báhoň 1:3, Suchohrad - Sološnica 3:3, Častá - Pernek 2:0, Vištuk - B. Pezinok 1:2, Borinka - Pl. Mikuláš 0:0, M. Leváre - Vinosady 3:0.

1. Častá 7 6 1 22:4 18
2. B. Pezinok 7 5 2 18:10 17
3. Pl. Mikuláš 6 4 2 13:3 14
4. M. Leváre 6 3 1 2 16:7 10
5. Pernek 6 3 1 2 15:9 10
6. Báhoň 7 2 4 1 15:11 10
7. Suchohrad 7 2 4 1 18:14 10
8. Borinka 6 1 4 1 9:11 7
9. Sološnica 7 1 3 3 8:13 6
10. Vištuk 6 1 1 4 11:17 4
11. M.-Kráľová 6 1 1 4 9:20 4
12. Vinosady 6 3 3 8:17 3
13. Kuchyňa 7 7 8:34

VI. LIGA SENIORI, sk. B

7. kolo: Kaplná - Ivanka 2:1, Kostolná - Čataj 4:1, Hamuliakovo - Hr. Šúr 3:1.

1. Hamuliakovo 6 4 1 1 16:7 13
2. Ivanka 6 3 2 1 16:8 11
3. Kaplná 6 3 1 2 12:9 10
4. Hr. Šúr 6 2 2 2 22:14 8
5. Kostolná 6 2 1 3 11:16 7
6. Miloslavov 6 2 1 3 4:11 7
7. Čataj 6 1 5 8:24 3

I. TRIEDA DORAST

8. kolo: PŠC Pezinok - Viničné 3:0, Zohor - Modra 2:2, Lozorno - Svätý Jur 0:2, Gajary - Ivanka 3:0, Bernolákovo - Kráľová 7:1, Jakubov - B. Pezinok 1:0, Blatné - Slovenský Grob 0:1.

1. PŠC Pezinok 7 7 30:6 21
2. B. Pezinok 8 5 1 2 15:11 16
3. Jakubov 7 5 2 18:16 15
4. Sl. Grob 7 4 1 2 23:15 13
5. Pl. Štvrtok 7 4 1 2 16:13 13
6. Gajary 7 3 2 2 21:12 11
7. Lozorno 7 3 1 3 13:11 10
8. Sv. Jur 8 3 1 4 15:22 10
9. Viničné 8 2 3 3 16:24 9
10. Kráľová p.S. 8 3 5 12:25 9
11. Blatné 7 2 2 3 8:8 8
12. Modra 8 2 2 4 12:19 8
13. Bernolákovo 7 2 5 17:15 6
14. Zohor 8 1 2 5 7:15 5
15. Ivanka 8 1 2 5 8:19 5

II. TRIEDA DORAST, sk. A

5. kolo: Rohožník - Záhorská Ves 3:3, Závod - Plavecký Mikuláš nenahlásili, Jablonové - Studienka 0:3.

1. Studienka 4 4 18:1 12
2. Z. Ves 4 3 1 12:5 10
3. Jablonové 5 2 3 12:8 6
4. Závod 4 2 2 8:6 6
5. Pl. Mikuláš 4 1 3 4:15 3
6. Rohožník 5 1 4 5:24 1

II. TRIEDA DORAST, sk. B

8. kolo: Grinava - Báhoň 1:2, Tomášov - M.-Kráľová 6:1, Kalinkovo - Šenkvice 3:5, Častá - Hamuliakovo nehrali, Vištuk - Nová Dedinka 0:3, Chorvátsky Grob - Doľany 1:3, Budmerice - Dubová 6:0.

1. Budmerice 7 7 39:3 21
2. Báhoň 8 7 1 38:11 21
3. Doľany 7 6 1 21:9 18
4. Grinava 8 4 1 3 28:24 13
5. N. Dedinka 7 3 2 2 21:10 11
6. Ch. Grob 8 3 2 3 14:15 11
7. Šenkvice 7 3 1 3 33:24 10
8. Tomášov 8 3 1 4 19:15 10
9. Malinovo 7 3 1 3 17:14 10
10. Hamuliakovo 6 3 1 2 17:19 10
11. Dubová 7 3 1 3 12:19 10
12. Kalinkovo 8 2 1 5 14:16 7
13. Častá 7 1 1 5 12:21 4
14. Vištuk 8 1 7 11:37 3
15. M.-Kráľová 7 7 6:65

Žiaci - skupina A

11. kolo: Malé Leváre - Suchohrad 2:1, Studienka - Závod 0:3, Plavecký Štvrtok - Vysoká 6:0, Plavecké Podhradie - Jablonové 0:1, Malacky A - Lozorno 11:1, Malacky B - Jakubov 4:1, Zohor - Pl. Mikuláš 4:2, Láb - Kuchyňa 6:4.

1. ČSFA A 11 11 117:7 33
2. Pl. Štvrtok 9 8 1 69:17 24
3. Lozorno 11 8 3 64:33 24
4. ČSFA B 10 7 1 2 33:17 22
5. Láb 9 7 2 39:17 21
6. Závod 10 7 3 21:26 21
7. Jakubov 10 6 1 3 49:26 19
8. Zohor 8 4 4 21:22 12
9. Suchohrad 10 3 2 5 12:19 11
10. Jablonové 10 3 1 6 16:25 10
11. Kuchyňa 10 3 1 6 29:46 10
12. Pl. Mikuláš 10 3 7 26:51 9
13. Studienka 11 2 1 8 12:58 7
14. Vysoká 10 1 1 8 7:39 4
15. M. Leváre 9 1 8 8:54 3
16. Pl. Podhradie 10 1 9 6:72 3

Žiaci - skupina B

9. kolo: Bernolákovo - Dunajská Lužná, Kaplná - Malinovo a Kráľová - Blatné nenahlásili, Ivanka - Báhoň 10:0, Rovinka - Nová Dedinka 7:0, Hamuliakovo - Čataj 1:1, Igram - Tomášov 2:3.

1. Rovinka 8 7 1 50:14 21
2. Tomášov 9 6 1 2 51:23 19
3. Ivanka 8 5 2 1 37:13 17
4. Bernolákovo 6 5 1 15:2 16
5. Kaplná 7 5 2 41:16 15
6. Báhoň 6 5 1 20:12 15
7. D. Lužná 8 3 1 4 19:19 10

8. Kráľová 6 3 0 3 34:18 9

9. Igram 8 2 2 4 14:20 8
10. Hamuliakovo 9 1 2 6 9:57 5
11. N. Dedinka 8 1 1 6 8:30 4
12. Malinovo 7 1 1 5 7:29 4
13. Čataj 8 1 1 6 8:32 4
14. Blatné 6 1 5 9:37 3

Žiaci - skupina C

7. kolo: Budmerice - Grinava 2:2, Sl. Grob A - Dubová 3:3, Doľany - Častá 3:2, B. Pezinok - Limbach nehrali, Viničné - Jablonec 0:1, Šenkvice - Slovenský Grob B 5:1.

1. Jablonec 7 7 28:2 21
2. Grinava 7 5 1 1 29:10 16
3. Sl. Grob A 7 4 1 2 29:14 13
4. Budmerice 7 4 1 2 24:14 13
5. Doľany 7 4 3 29:13 12
6. Dubová 7 3 1 3 15:23 10
7. Limbach 6 3 3 12:10 9
8. Viničné 7 2 1 4 26:19 7
9. B. Pezinok 6 2 4 17:18 6
10. Častá 7 2 5 11:22 6
11. Sl. Grob B 7 1 1 5 14:35 4
12. Šenkvice 7 1 6 9:63 3

(boj, hup)

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  2. Hygge ako životný štýl
  3. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  5. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  6. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  7. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  8. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  9. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  10. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  1. Garmin predstavuje Lily, svoje najmenšie inteligentné hodinky
  2. Babylon Berlín: Najdrahší nemecký seriál
  3. Potravinové intolerancie bude KRAJ riešiť aj tento rok
  4. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  5. Závod zamestnáva 500 ľudí. Tatravagónka v Trebišove má 50 rokov
  6. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
  7. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  8. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  9. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  10. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 20 722
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 19 921
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 18 119
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 8 462
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 119
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 7 770
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 442
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 271
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 147
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 6 540
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu