SME
Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. LIGA ST. DORAST

8. kolo: Vysoká - Jarovce 0:9, Devínska Nová Ves - ŠKP Bratislava 0:1, Vrakuňa - Domino 6:0, I. Petržalka - FK Dúbravka 2:0, Stupava - BCT 3:1, V. Leváre - Vinohrady 1:0, Lamač - Rusovce 4:1, Kostolište - Rača 6:1, VTJ Ružinov - Dunajská Lužná 2:0.

1. ŠKP 9 9 50:8 27
2. V. Leváre 9 8 1 23:5 25
3. Vrakuňa 9 7 1 1 35:7 22
4. I. Petržalka 9 7 2 42:13 21
5. Stupava 9 6 1 2 33:12 19
6. Jarovce 9 6 1 2 31:15 19
7. VTJ Ružinov 9 6 1 2 19:6 19
8. D. N. Ves 9 5 3 1 16:1 18
9. Lamač 9 4 2 3 25:19 14
10. Domino 9 4 2 3 15:18 14
11. Kostolište 9 4 1 4 24:16 13
12. FK Dúbravka 9 3 3 3 17:14 12
13. BCT 9 1 2 6 16:22 5
14. Rača 9 3 6 9:41 3
15. D. Lužná 9 1 8 7:32 1
16. Rusovce 9 9 11:38
17. Vinohrady 9 9 4:40
18. Vysoká 9 9 2:72

III. LIGA ML. DORAST

6. kolo: Pezinok - BCT 11:0, Devínska Nová Ves - ŠKP Bratislava 2:2, Vrakuňa - Domino 1:0, Lamač - Dúbravka 0:0, Ekonóm - Rača 0:2.

1. Pezinok 6 4 1 1 15:2 13
2. FK Dúbravka 6 3 3 17:5 12
3. ŠKP 5 3 2 15:4 11
4. I. Petržalka 4 3 1 18:1 10
5. Vrakuňa 4 3 1 8:4 9
6. D. N. Ves 4 2 1 1 8:8 7
7. Rača 6 2 4 6:19 6
8. Lamač 5 1 2 2 5:8 5
9. Domino 5 1 1 3 9:10 4
10. Ekonóm 5 1 1 3 4:11 4

11. VTJ Ružinov 5 1 0 4 6:9 3

12. BCT 5 0 0 5 3:33 0

REG. LIGA ST. ŽIACI

6. kolo: FK Dúbravka - Slovan 0:3, D. N. Ves - Rapid 0:6, Vrakuňa - Pezinok 0:0, Malacky - PVFA 0:0, SFM Senec - I. Petržalka 0:3, ŠKP - Rača 2:4, Inter - Artmedia 1:1.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Rapid 8 8 20:1 24
2. Inter 9 7 1 1 30:3 22
3. Artmedia 8 6 2 37:2 20
4. PVFA 8 6 1 1 42:3 19
5. I. Petržalka 8 6 1 1 20:4 19
6. Rača 9 6 3 19:18 18
7. Slovan 9 3 6 11:16 9
8. SFM Senec 8 2 2 4 7:15 8
9. ŠKP 9 2 2 5 9:25 8
10. Vrakuňa 8 1 3 4 2:11 6
11. FK Dúbravka 8 1 2 5 6:26 5
12. Malacky 7 1 1 5 4:26 4
13. Pezinok 9 1 1 7 7:32 4
14. D. N. Ves 8 8 4:36

REG. LIGA ML. ŽIACI

6. kolo: FK Dúbravka - Slovan 0:3, Devínska Nová Ves - Rapid 0:5, Vrakuňa - Pezinok 0:1, Malacky - PVFA 1:3, SFM Senec - I. Petržalka 1:4, ŠKP - Rača 2:4, Inter - Artmedia 2:1.

1. Inter 9 7 1 1 42:7 22
2. Artmedia 8 7 1 37:7 21
3. PVFA 8 6 1 1 22:6 19
4. I. Petržalka 8 6 2 23:12 18
5. Slovan 9 5 1 3 27:14 16
6. Pezinok 9 5 1 3 23:13 16
7. Rača 9 5 1 3 21:21 16
8. Rapid 8 4 3 1 22:8 15
9. SFM Senec 8 3 1 4 14:17 10
10. Vrakuňa 8 2 6 11:27 6
11. Malacky 7 1 1 5 12:18 4
12. FK Dúbravka 8 1 7 4:33 3
13. ŠKP 9 1 8 9:42 3
14. D. N. Ves 8 8 3:45

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

6. kolo: PVFA - Rohožník 4:0, Gajary - Kostolište 0:0, Vrakuňa - Domino 0:5, I. Petržalka - V. Leváre 3:0, Modra - Sv. Jur 7:1, Rapid - Stupava 4:0, VTJ Ružinov - Kinkon 10:0.

1. Gajary 8 7 1 27:2 22
2. I. Petržalka 9 7 1 1 31:10 22
3. Domino 9 7 2 35:5 21
4. Modra 8 5 1 2 35:10 16
5. Rapid 7 5 1 1 19:8 16
6. V. Leváre 8 4 1 3 10:7 13
7. Rohožník 7 4 3 14:8 12
8. Kostološte 9 3 3 3 11:8 12
9. Vrakuňa 8 3 2 3 20:17 11
10. VTJ Ružinov 8 3 5 15:17 9
11. PVFA 8 1 3 4 7:9 6
12. Stupava 8 2 6 8:25 2
13. Sv. Jur 8 1 7 3:43 1
14. Kinkon 9 9 2:68

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

6. kolo: PVFA - Rohožník 5:0, Gajary - Kostolište 5:0, Vrakuňa - Domino 2:11, I. Petržalka - V. Leváre 0:3, Modra - Sv. Jur 11:0, Rapid - Stupava 1:1, VTJ Ružinov - Kinkon 1:0.

1. Domino 9 8 1 43:10 24
2. Gajary 8 7 1 30:2 22
3. Rapid 7 4 3 22:9 15
4. PVFA 8 4 3 1 21:11 15
5. Modra 8 4 1 3 28:12 13
6. VTJ Ružinov 8 4 1 3 10:14 13
7. Vrakuňa 8 3 1 4 26:29 10
8. V. Leváre 8 3 1 4 17:25 10
9. Stupava 8 3 1 4 15:23 10
10. Kinkon 9 2 3 4 16:20 9
11. Rohožník 7 3 4 19:27 9
12. Kostolište 9 2 1 6 13:24 7
13. I. Petržalka 9 1 1 7 10:30 4
14. Sv. Jur 8 1 7 7:41 1

PRÍPRAVKA A1 (pma 1)

6. kolo: SFM Senec - Inter 4:2, Domino - Žolík Malacky 0:8, Kinkon - ŠKP nehrali, PVFA - Koba 6:1, Slovan - Vrakuňa 10:0, Stupava - Devínska Nová Ves 1:4.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Slovan 7 6 1 42:3 19
2. Inter 7 6 1 68:5 18
3. PVFA 7 6 1 43:8 18
4. SFM Senec 7 5 1 1 17:16 16
5. ŠKP 6 4 2 12:11 12
6. Koba Senec 7 3 4 9:16 9
7. Domino 7 3 4 18:31 9
8. D. N. Ves 7 2 1 4 18:28 7
9. Vrakuňa 7 2 5 8:43 6
10. Žolik 7 1 1 5 12:34 4
11. Stupava 7 1 6 10:33 3
12. Kinkon 6 6 3:32

PRÍPRAVKA A2 (pma 2)

6. kolo: Pezinok - Spoje 1:1, Bernolákovo - Karlová Ves 2:1, Báhoň - BCT 2:1, Rapid - I. Petržalka 2:1, Lamač - Rača 8:1, Artmedia - Zohor 10:0.

1. Bernolákovo 7 6 1 44:15 18
2. Artmedia 7 5 2 39:18 15
3. Rapid 6 5 1 24:12 15
4. K. Ves 7 5 2 17:10 15
5. Lamač 7 4 1 2 36:19 13
6. Pezinok 7 3 2 2 16:8 11
7. I. Petržalka 7 2 1 4 11:19 7
8. Spoje 7 1 3 3 13:14 6
9. Rača 6 2 4 15:26 6
10. Báhoň 6 2 4 8:28 6
11. Zohor 6 1 5 2:29 3
12. BCT 7 1 6 6:33 1

PRÍPRAVKA B (pmb)

6. kolo: SFM Senec - Inter 3:0, FK Dúbravka - ŠKP 1:3, PVFA - Koba Senec 3:0, Slovan - Vrakuňa 9:0, VTJ Ružinov - Devínska Nová Ves 0:6.

1. Žolík 6 6 45:3 18
2. SFM Senec 7 6 1 33:9 18
3. Slovan 6 4 1 1 29:7 13
4. PVFA 7 4 1 2 35:15 13
5. Inter 7 4 1 2 35:17 13
6. FK Dúbravka 7 3 1 3 19:24 10
7. D. N. Ves 6 2 2 2 13:13 8
8. ŠKP 6 2 1 3 19:29 7
9. Koba Senec 6 1 5 5:28 1
10. VTJ Ružinov 6 6 5:42
11. Vrakuňa 6 6 2:53

PRÍPRAVKA C (pmc)

6. kolo: Domino - Žolík Malacky 1:1, PVFA - Ivanka 2:9, Slovan - Koba 6:3, Stupava - ČSFA Malacky 0:5.

1. Ivanka 5 4 1 35:5 13
2. Slovan 6 4 1 1 28:12 13
3. ČSFA Malacky 5 4 1 20:6 12
4. SFM Senec 5 3 1 1 22:6 10
5. Domino 6 3 1 2 14:11 10
6. PVFA 6 1 1 4 16:29 4
7. Stupava 5 1 4 3:25 3
8. Koba Senec 5 1 4 10:35 3
9. Žolík 5 1 4 8:27 1

ObFZ Bratislava-mesto

I. TRIEDA ST. ŽIACI

6. kolo: Karlová Ves - Spoje nehrali, Artmedia - Štart 8:1, Ekonóm - Lamač 3:5, Jarovce - Vajnory 0:1.

1. Artmedia 8 7 1 41:5 22
2. Vajnory 8 6 1 1 39:8 19
3. Jarovce 8 3 3 2 17:7 12
4. Lamač 8 3 2 3 23:25 11
5. K. Ves 7 3 1 3 28:18 10
6. Ekonóm 8 2 2 4 23:35 8
7. Spoje 7 1 6 9:42 3
8. Štart 8 1 7 15:55 3

I. TRIEDA ML. ŽIACI

6. kolo: K. Ves - Kinkon 1:4, PVFA - D. Lužná 6:0, Malacky - Lamač 0:8, Domino - Vajnory 0:7, Spoje - Vinohrady 2:0, Artmedia - Rusovce 3:0, Ekonóm - Z. Bystrica 7:0, Jarovce - Devínska Nová Ves 0:4.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Lamač 9 8 1 50:13 24
2. Kinkon 8 7 1 28:7 21
3. PVFA 9 6 1 2 33:8 19
4. Vajnory 9 6 3 32:15 18
5. K. Ves 9 5 2 2 36:15 17
6. D. N. Ves 8 5 2 1 29:9 17
7. Ekonóm 9 4 3 2 29:17 15
8. Artmedia 9 2 7 11:5 13
9. Malacky 9 4 1 4 32:27 13
10. Spoje 9 4 1 4 23:30 13
11. Domino 9 3 6 27:34 9
12. Jarovce 9 3 6 18:33 9
13. Vinohrady 9 2 7 15:55 6
14. D. Lužná 8 1 7 18:43 3
15. Rusovce 9 1 8 10:39 3

16. Z. Bystrica 8 0 1 7 3:44 1

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. LIGA SENIORI, sk. A

8. kolo: Kuchyňa - Báhoň 1:3, Suchohrad - Sološnica 3:3, Častá - Pernek 2:0, Vištuk - B. Pezinok 1:2, Borinka - Pl. Mikuláš 0:0, M. Leváre - Vinosady 3:0.

1. Častá 7 6 1 22:4 18
2. B. Pezinok 7 5 2 18:10 17
3. Pl. Mikuláš 6 4 2 13:3 14
4. M. Leváre 6 3 1 2 16:7 10
5. Pernek 6 3 1 2 15:9 10
6. Báhoň 7 2 4 1 15:11 10
7. Suchohrad 7 2 4 1 18:14 10
8. Borinka 6 1 4 1 9:11 7
9. Sološnica 7 1 3 3 8:13 6
10. Vištuk 6 1 1 4 11:17 4
11. M.-Kráľová 6 1 1 4 9:20 4
12. Vinosady 6 3 3 8:17 3
13. Kuchyňa 7 7 8:34

VI. LIGA SENIORI, sk. B

7. kolo: Kaplná - Ivanka 2:1, Kostolná - Čataj 4:1, Hamuliakovo - Hr. Šúr 3:1.

1. Hamuliakovo 6 4 1 1 16:7 13
2. Ivanka 6 3 2 1 16:8 11
3. Kaplná 6 3 1 2 12:9 10
4. Hr. Šúr 6 2 2 2 22:14 8
5. Kostolná 6 2 1 3 11:16 7
6. Miloslavov 6 2 1 3 4:11 7
7. Čataj 6 1 5 8:24 3

I. TRIEDA DORAST

8. kolo: PŠC Pezinok - Viničné 3:0, Zohor - Modra 2:2, Lozorno - Svätý Jur 0:2, Gajary - Ivanka 3:0, Bernolákovo - Kráľová 7:1, Jakubov - B. Pezinok 1:0, Blatné - Slovenský Grob 0:1.

1. PŠC Pezinok 7 7 30:6 21
2. B. Pezinok 8 5 1 2 15:11 16
3. Jakubov 7 5 2 18:16 15
4. Sl. Grob 7 4 1 2 23:15 13
5. Pl. Štvrtok 7 4 1 2 16:13 13
6. Gajary 7 3 2 2 21:12 11
7. Lozorno 7 3 1 3 13:11 10
8. Sv. Jur 8 3 1 4 15:22 10
9. Viničné 8 2 3 3 16:24 9
10. Kráľová p.S. 8 3 5 12:25 9
11. Blatné 7 2 2 3 8:8 8
12. Modra 8 2 2 4 12:19 8
13. Bernolákovo 7 2 5 17:15 6
14. Zohor 8 1 2 5 7:15 5
15. Ivanka 8 1 2 5 8:19 5

II. TRIEDA DORAST, sk. A

5. kolo: Rohožník - Záhorská Ves 3:3, Závod - Plavecký Mikuláš nenahlásili, Jablonové - Studienka 0:3.

1. Studienka 4 4 18:1 12
2. Z. Ves 4 3 1 12:5 10
3. Jablonové 5 2 3 12:8 6
4. Závod 4 2 2 8:6 6
5. Pl. Mikuláš 4 1 3 4:15 3
6. Rohožník 5 1 4 5:24 1

II. TRIEDA DORAST, sk. B

8. kolo: Grinava - Báhoň 1:2, Tomášov - M.-Kráľová 6:1, Kalinkovo - Šenkvice 3:5, Častá - Hamuliakovo nehrali, Vištuk - Nová Dedinka 0:3, Chorvátsky Grob - Doľany 1:3, Budmerice - Dubová 6:0.

1. Budmerice 7 7 39:3 21
2. Báhoň 8 7 1 38:11 21
3. Doľany 7 6 1 21:9 18
4. Grinava 8 4 1 3 28:24 13
5. N. Dedinka 7 3 2 2 21:10 11
6. Ch. Grob 8 3 2 3 14:15 11
7. Šenkvice 7 3 1 3 33:24 10
8. Tomášov 8 3 1 4 19:15 10
9. Malinovo 7 3 1 3 17:14 10
10. Hamuliakovo 6 3 1 2 17:19 10
11. Dubová 7 3 1 3 12:19 10
12. Kalinkovo 8 2 1 5 14:16 7
13. Častá 7 1 1 5 12:21 4
14. Vištuk 8 1 7 11:37 3
15. M.-Kráľová 7 7 6:65

Žiaci - skupina A

11. kolo: Malé Leváre - Suchohrad 2:1, Studienka - Závod 0:3, Plavecký Štvrtok - Vysoká 6:0, Plavecké Podhradie - Jablonové 0:1, Malacky A - Lozorno 11:1, Malacky B - Jakubov 4:1, Zohor - Pl. Mikuláš 4:2, Láb - Kuchyňa 6:4.

1. ČSFA A 11 11 117:7 33
2. Pl. Štvrtok 9 8 1 69:17 24
3. Lozorno 11 8 3 64:33 24
4. ČSFA B 10 7 1 2 33:17 22
5. Láb 9 7 2 39:17 21
6. Závod 10 7 3 21:26 21
7. Jakubov 10 6 1 3 49:26 19
8. Zohor 8 4 4 21:22 12
9. Suchohrad 10 3 2 5 12:19 11
10. Jablonové 10 3 1 6 16:25 10
11. Kuchyňa 10 3 1 6 29:46 10
12. Pl. Mikuláš 10 3 7 26:51 9
13. Studienka 11 2 1 8 12:58 7
14. Vysoká 10 1 1 8 7:39 4
15. M. Leváre 9 1 8 8:54 3
16. Pl. Podhradie 10 1 9 6:72 3

Žiaci - skupina B

9. kolo: Bernolákovo - Dunajská Lužná, Kaplná - Malinovo a Kráľová - Blatné nenahlásili, Ivanka - Báhoň 10:0, Rovinka - Nová Dedinka 7:0, Hamuliakovo - Čataj 1:1, Igram - Tomášov 2:3.

1. Rovinka 8 7 1 50:14 21
2. Tomášov 9 6 1 2 51:23 19
3. Ivanka 8 5 2 1 37:13 17
4. Bernolákovo 6 5 1 15:2 16
5. Kaplná 7 5 2 41:16 15
6. Báhoň 6 5 1 20:12 15
7. D. Lužná 8 3 1 4 19:19 10

8. Kráľová 6 3 0 3 34:18 9

9. Igram 8 2 2 4 14:20 8
10. Hamuliakovo 9 1 2 6 9:57 5
11. N. Dedinka 8 1 1 6 8:30 4
12. Malinovo 7 1 1 5 7:29 4
13. Čataj 8 1 1 6 8:32 4
14. Blatné 6 1 5 9:37 3

Žiaci - skupina C

7. kolo: Budmerice - Grinava 2:2, Sl. Grob A - Dubová 3:3, Doľany - Častá 3:2, B. Pezinok - Limbach nehrali, Viničné - Jablonec 0:1, Šenkvice - Slovenský Grob B 5:1.

1. Jablonec 7 7 28:2 21
2. Grinava 7 5 1 1 29:10 16
3. Sl. Grob A 7 4 1 2 29:14 13
4. Budmerice 7 4 1 2 24:14 13
5. Doľany 7 4 3 29:13 12
6. Dubová 7 3 1 3 15:23 10
7. Limbach 6 3 3 12:10 9
8. Viničné 7 2 1 4 26:19 7
9. B. Pezinok 6 2 4 17:18 6
10. Častá 7 2 5 11:22 6
11. Sl. Grob B 7 1 1 5 14:35 4
12. Šenkvice 7 1 6 9:63 3

(boj, hup)

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  3. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  4. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  8. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  1. Duálnu prax v dm nahradilo počas pandémie online vzdelávanie
  2. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  3. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  4. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  5. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  7. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  8. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  9. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  10. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  1. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 19 980
  2. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 14 878
  3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 14 422
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 672
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 12 402
  6. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 12 086
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 461
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 11 413
  9. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 674
  10. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 405
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu