Futsal

2. liga - Bratislava

1. kolo: FC Pohotovosť Semic - LMH Team A 6:2, Across Pinerola B - Budweiser 3:2, Danubit A - Slovmatic FOFO B 1:6, Jost 2004 - FK Jozef Tiso 3:2, KPP Baraberi - SKRužinov 5:1, Maxima - SF Festglas 7:2, Pohotovosť - 4FSC 5:0 kont., FC Funus Terno - Relax 0:4, Karpatia Juniors - FC Minimax A 1:3, predohrávky: Relax - Karpatia Juniors 2:6, Račianský výber - FC Minimax A 2:5

1. A bratislavská liga

1. kolo: Tre Kronor - MO Slovakia 1:1, Cekan Mekenroff 1897 - Palma 3:5, Emtrikve - SATS 2:1, Wild Boys 02 - Everton FC 5:0, TV Com Hurricanes - ELZA Lions 4:2, AC Bells - Likra 5:0, Microcom Team - SK Engerau 97 6:0, Piton Šamorín - Kappa Team 1:6, Hujeri - Hemerhoidi 2:2, Dopravoprojekt - RSV Sport 5:0 kont.

1. B bratislavská liga

1. kolo: Zemaci - Dynamo Energia 6:1, KPSF '92 - Danubit B 4:2, Slovmatic FOFO C - AK 47 3:1, Respo - FC Cataluna A 5:0 kont., Akademik - FK Sport 4:2, Alžbetka - LEO Stars 3:4, VÚB - Karlovka 1983 6:3, Insta - FC Minimax B 2:0, Admiral GFW - KMF Borik 5:0 kont., BF PosAm - LMH Team B 5:0 kont.

1. C bratislavská EFL liga

1. kolo: 1. FC Torpédo Nevädzová - Yellow stars 2:3, Titanic - SUMA consulting 0:3, FC DB Petržalka - FC Chaos 8:4, PDA Úder B - Moscardos disputar 2:2, FC Lúky - PDA Úder 3:6, Kufríkovci - Albion 0:4, Snipers - FC Lúky B 4:4

2. A bratislavská liga

2. kolo: FC Severka - Interweld 1991 5:8, FC Franco Šamorín - Linde 3:7, Ex Rapid - Saxum ELVS 7:5, FC L.A. - King Kongs 5:9, Komáre - Celtic 6:6, KSF Rendez - MFP 1:4

2. B bratislavská liga

2. kolo: SK Slovan TP - SK Salamander Pitral 2:1, Corer - FK Sport B 3:3, FC Paraboys Šamorín - FC Pošeň 11:2, Vagabond - Red Devils 2:2, FC Cataluna B - MF Hyeny 1:6, Suprise 04 - FC Rusovce 3:8, V.J.K. - Havanna Club 6:4

2. C bratislavská liga

2. kolo: Kofola Z - Kozmos 2:5, FC Horstrans - LMH Team C 5:5, Kappa Team B - Fortuna Labordi 1:2, Krátky proces - FK Sokol 2:0, Rosenheim 04 - Independiente 5:6, Červená hviezda - KSF Vinohrady 2:6

Bratislavská liga 40

1. kolo: Ajax - Admiral OLD 4:2, Tonic - Zsl. Tlačiarne 4:4, SK Karpatská - Karlovka 3:3, FC Funus TERNO 40 - Dopravoprojekt 3:4, Metropol - Salami 6:2, Račianský výber - Slovmatic FOFO OLD 2:6, Karpatia 86 OLD - SK Palma 3:1, FC Semic OLD Boys - ACC Tufo 5:1

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  4. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  9. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  10. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  1. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  2. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  3. Exkurzia študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  4. Prichádza Black Friday, jazdenku môžete mať so zľavou 2000 eur
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 17 466
  2. Eilat: Slnko, teplo a zábava 10 052
  3. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 7 513
  4. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 4 400
  5. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek 2 745
  6. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 2 672
  7. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 2 003
  8. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba 1 749
  9. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky 1 512
  10. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50% 1 435