NOVÁ SCÉNA - Donaha! muzikál, o 19.00 druhá premiéra
DIVADLO ARÉNA - E. Albee: Koza alebo Kto je Sylvia? komédia, o 19.00
DIVADLO GUnaGU - K. Vosátko - V. Klimáček: English is Easy, Csaba is dead , o 19.30
KINÁ
Duchovia Titanicu - Orange Imax, 13.00
Návrat do 3D - Orange Imax, 14.00, 19.00, 21.00
Ocean Wonderland - Orange Imax, 15.00, 18.00
Chrobáky - Orange Imax, 17.00
Space Station - Orange Imax, 16.00, 20.00
Sentiment - Tatra, 18.00, 20.00
Kill Bill 2 - Hviezda, 18.00, 20.30; Multikino Metropolis, 17.25, 21.35; Palace/Aupark, 14.40, 17.40, 20.40
Bodysong - Mladosť, 18.00
Syn nevesty - Mladosť, 20.00
Večer dokumentu - Múzeum, 18.30
Dogville - Istota, 17.30, 20.00; FK IC.SK, 18.00; Palace/Aupark, 15.50, 18.40, 21.30
Okno naproti - Kino Cafe, 14.00, 16.00, 18.00
Náhradné diely - FK Nostalgia, 18.30
Vlak života - FK Nostalgia, 20.45
Umučenie Krista - ARTkino/Za zrkadlom, 20.09
Kocka 2 - FK IC.SK, 18.15, 20.15
Anjel univerza - FK IC.SK, 18.30
Ruská archa - FK IC.SK, 20.00
Príbeh Alvina Straighta - FK IC.SK, 20.00
Knoflikáři - FK IC.SK, 20.30
Osada - Multikino Metropolis, 13.00, 14.05, 14.45, 15.10, 16.15, 17.20, 18.25, 19.30, 20.00, 20.35, 21.40; Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 18.30, 19.00, 20.50, 21.20
Terminál - Multikino Metropolis, 13.15, 15.15, 17.45, 19.20, 20.10; Palace/Aupark, 15.00, 17.30, 20.00, 21.10
Morgiana - FK IC.SK, 18.00
Ja, robot - Multikino Metropolis, 13.20, 15.40, 18.00, 20.20, 21.45; Palace/Aupark, 14.50, 15.40, 17.10, 18.10, 19.30, 21.50
Fahrenheit 9/11 - Multikino Metropolis, 17.10, 19.40; Palace/Aupark, 18.00, 20.30
Hriešny tanec 2 - Multikino Metropolis, 15.45, 17.30; Palace/Aupark, 15.20, 17.20
Hellboy - Multikino Metropolis, 14.25, 19.05; Palace/Aupark, 15.30, 17.50, 20.20
Riddick: Kronika temna - Multikino Metropolis, 16.50, 21.55; Palace/Aupark, 14.00, 16.30, 18.50
Garfield - Multikino Metropolis, 13.30, 15.20; Palace/Aupark, 14.00, 16.00
Prezumpcia viny - Palace/Aupark, 19.20, 21.30
Shrek 2 - Palace/Aupark, 14.20, 16.20 (ČD), 13.40, 21.00 (ČT)
Padlé ženy - Palace/Aupark, 17.00, 19.20
Dom bláznov - Palace/Aupark, 15.00, 21.40
KONCERTY
Blues v krčme - Stoka, Pribinova 1, o 20.00
Swingový koncert Danušky Daniškovej, hostia: A. Javorková, D. Dušek - Divadlo a.ha, MKC Školská 14, o 19.00
Gabriel, piano - Cafe Studio Club, Laurinská ul., o 19.00
PODUJATIA
Poézia a výtvarné umenie v Astorke - autorské čítanie dvojice Gerhard Ruiss (básnik a prozaik, Viedeň) a Marián Hatala (básnik a prekladateľ) - divadlo Astorka, Nám. SNP 33, o 18.00
Hubárska poradňa, určovanie prinesených húb a poradenská služba - Prírodovedné múzeum SNM, Vajanského nábr. 2, od 15.00 do 17.00
KLUBY
Budha Bar - All you Can Eat by Magalova /allthatDžez/, o 21.00
Casey - Disco Mix / DJ Pizza, o 21.00
Cirkus Barok - Disco, o 20.00
Club 39 - Goldies Hits by DJ Mathew, o 22.00
Harley Davidson - rock
Lilith - Soundtrack World, o 19.00
Filmostrada
Dogville - Palace Cinemas (Aupark) o 15.50, 18.40, 21.30; Filmový klub ic.sk o 18.00; Istota o 17.30, 20.00
Padlé ženy - Palace Cinemas (Aupark) o 17.00, 19.20
Ruská archa - Filmový klub ic.sk o 20.00
Dom bláznov (pred hlavným filmom Noc v hohoteli) - Palace Cinemas (Aupark) o 15.00, 21.40
Bodysong - Mladosť o 18.00
Syn nevesty - Mladosť o 20.00