Finálový koncert rozhodne o víťazovi Jim Beam Music
Cieľom projektu Jim Beam Music je vyhľadávanie a podpora mladých talentovaných skupín. Tento rok sa koná tretíkrát. Spomedzi vyše 60 prihlásených slovenských skupín vybrala odborná porota šiestich semifinalistov, ktorí sa predstavili na živých vystúpeniac
Písmo:A-|A+ Diskusia nie je otvorená
h na letných festivaloch. Z prvého semifinále, ktoré sa konalo na Klikkfeste v Nových Zámkoch, postúpila skupina Čisté tvary z Martina. Bojnický festival Letná Pauza hostil druhé semifinále, z ktorého vzišiel druhý finalista - Smola a hrušky. Obidve skupiny budú hrať na finálovom koncerte v Babylone.
Po dlhšom čase sa na pódiu predvedie skupina Love4Money. Ich koncert bude sprevádzať DJ EnergyX, čo sľubuje tanečnejšiu show. Večer odštartuje o 20.00 bratislavská formácia Animal Crackers, hrajúca rytmický, tanečný "beat funk". Gitara, basa, bicie a fantastický vokál Roba Wrigtha, ktorý strhol publikum na vystúpení na megapárty Disco tv.
Potom sa už k slovu dostanú finalisti Jim Beam Music, skupiny Čisté tvary a Smola a hrušky. Po ich vystúpeniach porota v zložení Rado "Vrabec" Orth, zakladateľ a líder Made to Mate, Matúš Kľúčik z Love4Money a "Galo" Galvánek, šéf OBD rozhodne, ktorá z nich sa stane víťazom Jim Beam Music.