SME
Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. LIGA ST. DORAST

5. kolo: Kostolište - Vysoká 9:0, VTJ Ružinov - Lamač 1:0, D. Lužná - V. Leváre 1:3, Rača - Stupava 2:2, Rusovce - I. Petržalka 2:5, Vinohrady - Vrakuňa 1:4, BCT - D. N. Ves 0:5, FK Dúbravka - Jarovce 4:1, Domino - ŠKP 0:5.

1. ŠKP 6 6 30:7 18
2. D. N. Ves 6 5 1 16:0 16
3. V. Leváre 6 5 1 16:3 16
4. Vrakuňa 6 5 1 27:6 15
5. Jarovce 6 4 1 1 19:9 13
6. Domino 6 4 1 1 13:9 13
7. I. Petržalka 6 4 2 30:12 12
8. FK Dúbravka 6 3 1 2 16:11 10
9. Stupava 6 3 1 2 13:11 10
10. VTJ Ružinov 6 3 1 2 7:6 10
11. Kostolište 6 3 3 17:10 9
12. Lamač 6 2 1 3 15:14 7
13. BCT 6 1 2 3 15:15 5
14. Rača 6 2 4 5:29 2
15. Rusovce 6 6 9:25
16. Vinohrady 6 6 3:22
17. D. Lužná 6 6 4:25
18. Vysoká 6 6 1:42

III. LIGA ML. DORAST

3. kolo: Ekonóm - Pezinok 0:1, VTJ Ružinov - Lamač 3:1, Rača - Vrakuňa 0:3, Dúbravka - D. N. Ves 5:0, Domino - ŠKP 1:5.

1. FK Dúbravka 3 2 1 14:3 7
2. Pezinok 3 2 1 3:0 7
3. I. Petržalka 2 2 7:0 6
4. Vrakuňa 2 2 6:2 6
5. ŠKP 2 1 1 6:2 4
6. VTJ Ružinov 3 1 2 5:5 3

7. D. N. Ves 2 1 0 1 2:5 3

8. Rača 3 1 2 2:6 3
9. Lamač 3 1 2 2:6 1
10. Domino 2 1 1 1:5 1
11. Ekonóm 3 1 2 1:8 1
12. BCT 2 2 3:10

REG. LIGA ST. ŽIACI

3. kolo: ŠKP - FK Dúbravka nenahlásili, Inter - SFM Senec 5:0, Artmedia - Malacky 10:1, Rača - Vrakuňa 2:1, I. Petržalka - D. N. Ves 4:0, PVFA - Slovan 4:1, Pezinok - Rapid 0:1.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Artmedia 4 4 21:1 12
2. Inter 5 4 1 20:3 12
3. Rapid 4 4 8:1 12
4. Rača 5 4 1 11:7 12
5. PVFA 4 3 1 25:3 9
6. I. Petržalka 4 3 1 9:3 9
7. ŠKP 4 2 1 1 6:3 7
8. Vrakuňa 5 2 1 2 4:5 7
9. SFM Senec 5 2 1 2 7:9 7
10. FK Dúbravka 3 1 1 1 4:12 4
11. Slovan 5 5 2:15
12. D. N. Ves 5 5 2:19
13. Pezinok 5 5 3:21
14. Malacky 4 4 1:21

REG. LIGA ML. ŽIACI

3. kolo: ŠKP - FK Dúbravka nenahlásili, Inter - SFM Senec 2:0, Artmedia - Malacky 5:1, Rača - Vrakuňa 5:1, I. Petržalka - D. N. Ves 2:1, PVFA - Slovan 2:1, Pezinok - Rapid 0:2.

1. Artmedia 4 4 26:2 12
2. Inter 5 4 1 21:5 12
3. Pezinok 5 3 1 1 12:7 10
4. SFM Senec 5 3 1 1 11:7 10
5. PVFA 4 2 1 1 7:4 7
6. Rapid 4 2 1 1 8:5 7
7. Rača 5 2 1 2 14:14 7
8. I. Petržalka 4 2 2 8:8 6
9. Slovan 5 2 3 10:11 6
10. Vrakuňa 5 2 3 10:18 6
11. Malacky 4 1 1 2 9:11 4
12. ŠKP 4 1 3 6:13 3
13. FK Dúbravka 3 3 1:10
14. D. N. Ves 5 5 2:30

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

3. kolo: Rapid - PVFA 3:1, VTJ Ružinov - Modra 6:0, Kinkon - I. Petržalka 2:1, Stupava - Vrakuňa a Sv. Jur - Gajary nenahlásili, V. Leváre - Rohožník 1:2, Domino - Kostolište 3:0.

1. Rohožník 4 4 13:1 12
2. Domino 5 4 1 14:3 12
3. V. Leváre 5 3 1 1 7:2 10
4. Gajary 3 3 12:2 9
5. I. Petržalka 5 3 2 7:7 9
6. Vrakuňa 3 2 1 7:3 7
7. Kostološte 5 2 1 2 9:5 7
8. Rapid 4 2 1 1 10:8 7
9. Modra 4 1 1 2 7:11 4
10. VTJ Ružinov 4 1 3 8:10 3
11. Kinkon 5 1 4 2:16 3
12. PVFA 5 2 3 3:8 2
13. Stupava 4 1 3 3:12 1
14. Sv. Jur 4 4 0:14

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

3. kolo: Rapid - PVFA 2:2, VTJ Ružinov - Modra 3:0, Kinkon - I. Petržalka 2:2, Stupava - Vrakuňa a Svätý Jur - Gajary nenahlásili, Veľké Leváre - Rohožník 6:3, Domino - Kostolište 3:1.

1. Domino 5 5 18:4 15
2. Rapid 4 3 1 14:5 10
3. Kinkon 5 2 2 1 12:10 8
PVFA 5 2 2 1 12:10 8
5. Gajary 3 2 1 10:1 7
6. Kostolište 5 2 1 2 13:12 7
7. Rohožník 4 2 2 15:12 6
8. VTJ Ružinov 4 2 2 4:8 6
9. Modra 4 1 1 2 10:7 4
10. Vrakuňa 3 1 2 7:10 3
11. V. Leváre 4 1 3 8:14 3
12. Stupava 4 1 3 7:14 3
13. Sv. Jur 3 1 2 5:14 1
14. I. Petržalka 5 1 4 6:20 1

PRÍPRAVKA A1 (pma 1)

3. kolo: Slovan - SFM Senec 2:2, D. N. Ves - Kinkon 6:0, Koba - Inter 0:7, Stupava - PVFA, Vrakuňa - Domino a ŠKP - Žolik Malacky nenahlásili.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Inter 3 3 29:0 9
2. Slovan 3 2 1 13:2 7
3. Domino 2 2 12:7 6
4. SFM Senec 3 1 1 1 5:12 4
5. PVFA 2 1 1 9:3 3
6. Stupava 2 1 1 8:7 3
7. ŠKP 2 1 1 2:3 3
8. D. N. Ves 3 1 2 9:12 3
9. Koba Senec 3 1 2 2:8 3
10. Vrakuňa 2 1 1 4:17 3
11. Žolik 2 2 1:6
12. Kinkon 3 3 1:18

PRÍPRAVKA A2 (pma 2)

3. kolo: Artmedia - Rapid 4:2, Rača - Bernolákovo 4:7, BCT - K. Ves 0:3, Lamač - Pezinok, Zohor - Báhoň a I. Petržalka - Spoje nenahlásili.

1. Artmedia 3 3 18:5 9
2. K. Ves 3 3 11:2 9
3. Bernolákovo 3 2 1 19:9 6
4. Rapid 3 2 1 13:6 6
5. Pezinok 2 1 1 6:2 3
6. Lamač 2 1 1 12:10 3
7. I. Petržalka 2 1 1 5:6 3
8. Rača 3 1 2 7:11 3
9. Zohor 2 1 1 2:9 3
10. Spoje 2 2 1:3
11. BCT 3 3 1:13
12. Báhoň 2 2 1:20

PRÍPRAVKA B (pmb)

3. kolo: Slovan - SFM Senec 1:4, VTJ Ružinov - PVFA 0:17, D. N. Ves - FK Dúbravka 3:1, Koba - Inter 0:8, ŠKP - Žolík Malacky nehrali.

1. SFM Senec 3 3 19:3 9
2. Inter 3 2 1 21:3 7
3. Žolík 2 2 22:0 6
4. Slovan 3 2 1 14:6 6
5. D. N. Ves 2 1 1 5:3 4
6. PVFA 3 1 2 18:10 3
7. FK Dúbravka 3 1 2 7:15 3
8. ŠKP 2 1 1 4:12 1
9. Koba Senec 3 1 2 3:18 1
10. VTJ Ružinov 2 2 3:21
11. Vrakuňa 2 2 1:26

PRÍPRAVKA C (pmc)

3. kolo: Slovan - SFM Senec 4:1, Stupava - PVFA nehrali, ČSFA Malacky - Domino 1:2, Ivanka - Žolík Malacky 8:1.

1. Ivanka 3 2 1 23:2 7
2. Slovan 3 2 1 13:5 7
3. Domino 3 2 1 10:7 6
4. SFM Senec 3 1 1 1 11:5 4
5. ČSFA Malacky 2 1 1 5:4 3
6. Koba Senec 2 1 1 7:18 3
7. PVFA 2 1 1 3:12 1
8. Stupava 1 1 0:7
9. Žolík 3 3 7:19

ObFZ Bratislava-mesto

I. TRIEDA ST. ŽIACI

3. kolo: Ekonóm - K. Ves 3:2, Jarovce - Artmedia 0:0, Vajnory - Spoje 12:0, Lamač - Štart nenahlásili.

1. Artmedia 6 5 1 39:1 16
2. Vajnory 6 5 1 29:5 16
3. K. Ves 6 3 1 2 21:11 10
4. Jarovce 6 2 2 2 12:4 8
5. Ekonóm 5 2 1 2 17:19 7
6. Spoje 6 1 5 10:37 3
7. Lamač 4 2 2 7:16 2
8. Štart 5 5 1:43

I. TRIEDA ML. ŽIACI

3. kolo: Ekonóm - K. Ves 2:2, Jarovce - Artmedia 0:3, D. N. Ves - Spoje 13:0, Z. Bystrica - Domino 1:13, Rusovce - Malacky 2:5, Vinohrady - PVFA 0:6, Vajnory - Kinkon 0:1, Lamač - D. Lužná nehrali.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Kinkon 5 5 17:0 15
2. PVFA 5 4 1 19:2 13
3. K. Ves 5 3 2 27:7 11
4. D. N. Ves 4 3 1 21:6 9
5. Malacky 4 3 1 19:7 9
6. Lamač 4 3 1 16:8 9
7. Vajnory 4 2 2 12:8 6
8. Artmedia 4 1 3 5:2 6
9. Domino 4 2 2 19:18 6
10. Jarovce 5 2 3 12:15 6
11. Ekonóm 5 1 2 2 11:16 5
12. Rusovce 4 1 3 9:12 3

13. Vinohrady 5 1 0 4 12:29 3

14. Spoje 4 4 7:26
15. D. Lužná 3 3 6:25
16. Z. Bystrica 5 5 3:34

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. LIGA SENIORI, sk. A

5. kolo: Borinka - Kuchyňa 4:3, M. Leváre - Vištuk 7:0, Vinosady - Častá nenahlásili, B. Pezinok - Suchohrad 5:2, Pernek - Báhoň 2:2, M.-Kráľová - Sološnica 1:3.

1. Častá 4 4 14:0 12
2. B. Pezinok 5 3 2 14:8 11
3. Pl. Mikuláš 4 3 1 10:2 10
4. Pernek 5 3 1 1 15:7 10
5. Báhoň 5 1 3 1 11:9 6
6. Suchohrad 5 1 3 1 10:11 6
7. Borinka 4 1 2 1 7:9 5
8. M. Leváre 4 1 1 2 10:7 4
9. Vištuk 4 1 1 2 9:12 4
10. Sološnica 5 1 1 3 4:9 4
11. M.-Kráľová 5 1 1 3 9:15 4
12. Vinosady 3 2 1 4:7 2
13. Kuchyňa 5 5 7:28

VI. LIGA SENIORI, sk. B

5. kolo: Čataj - Ivanka 1:6, Kaplná - Miloslavov 0:1, Kostolná - Hr. Šúr 3:2.

1. Ivanka 4 3 1 14:5 10
2. Hamuliakovo 4 3 1 12:5 9
3. Hr. Šúr 5 2 2 1 21:11 8
4. Kaplná 4 2 1 1 9:6 7
5. Miloslavov 5 2 3 3:10 6
6. Kostolná 4 1 3 6:14 3
7. Čataj 4 4 5:19

I. TRIEDA DORAST

5. kolo: Blatné - Jakubov 1:2, Sl. Grob - Bernolákovo 2:1, Pl. Štvrtok - Gajary 3:1, B. Pezinok - Lozorno 3:1, Kráľová - Zohor 2:1, Ivanka - Viničné 2:2, Sv. Jur - Modra 1:2.

1. PŠC Pezinok 5 5 24:5 15
2. Pl. Štvrtok 6 4 1 1 14:9 13
3. B. Pezinok 6 4 1 1 12:9 13
4. Sl. Grob 6 3 1 2 22:15 10
5. Lozorno 5 3 2 12:8 9
6. Jakubov 5 3 2 13:14 9
7. Kráľová p.S. 6 3 3 11:14 9
8. Blatné 5 2 2 1 7:4 8
9. Modra 6 2 1 3 9:14 7
10. Viničné 6 1 3 2 13:20 6
11. Gajary 5 1 2 2 14:12 5
12. Zohor 6 1 1 4 4:10 4
13. Ivanka 6 1 1 4 7:15 4
14. Sv. Jur 6 1 1 4 10:21 4
15. Bernolákovo 5 1 4 9:11 3

II. TRIEDA DORAST, sk. A

3. kolo: Pl. Mikuláš - Z. Ves nehrali, Rohožník - Studienka 0:6, Závod - Jablonové 1:0.

1. Studienka 2 2 12:0 6
2. Jablonové 3 2 1 12:2 6
3. Závod 3 2 1 7:3 6
4. Z. Ves 1 1 2:1 3
5. Pl. Mikuláš 2 2 0:11
6. Rohožník 3 3 2:18

II. TRIEDA DORAST, sk. B

5. kolo: Ch. Grob - Grinava 2:2, Budmerice - Vištuk 12:0, Dubová - Častá 4:2, Doľany - Kalinkovo 2:0, N. Dedinka - Tomášov 0:2, Šenkvice - Báhoň 1:4, M.-Kráľová - Malinovo 0:4.

1. Báhoň 6 6 34:6 18
2. Budmerice 5 5 25:1 15
3. Grinava 6 4 1 1 25:14 13
4. Doľany 5 4 1 15:7 12
5. Ch. Grob 6 3 1 2 12:11 10
6. Dubová 5 3 2 11:12 9
7. N. Dedinka 5 2 1 2 16:7 7
8. Kalinkovo 6 2 1 3 11:10 7
9. Malinovo 6 2 1 3 13:12 7
10. Hamuliakovo 5 2 1 2 16:19 7
11. Šenkvice 5 2 3 26:19 6
12. Tomášov 6 2 4 10:12 6
13. Častá 6 1 5 10:19 3
14. Vištuk 6 1 5 10:31 3
15. M.-Kráľová 6 6 5:59

Žiaci - skupina A

6. kolo: Suchohrad - Malacky B 1:1, Zohor - Malacky A 0:7, Láb - Pl. Podhradie 8:1, Kuchyňa - Pl. Štvrtok 2:7, Pl. Mikuláš - Studienka 6:1, Jakubov - M. Leváre 11:1, Lozorno - Závod 8:1, Jablonové - Vysoká 4:1.

1. ČSFA A 7 7 67:3 21
2. Jakubov 7 5 1 1 34:12 16
3. Lozorno 6 5 1 44:10 15
4. Pl. Štvrtok 6 5 1 48:16 15
5. Láb 7 5 2 32:13 15
6. ČSFA B 7 4 1 2 21:14 13
7. Závod 7 4 3 12:25 12
8. Suchohrad 6 3 1 2 10:14 10
9. Zohor 6 3 3 17:14 9
10. Kuchyňa 6 2 1 3 9:14 7
11. Pl. Mikuláš 6 2 4 19:36 6
12. Jablonové 7 1 1 5 11:22 4
13. Vysoká 6 1 5 5:23 3
14. Pl. Podhradie 7 1 6 6:50 3
15. Studienka 7 1 6 5:48 1
16. M. Leváre 4 4 3:29

Žiaci - skupina B

5. kolo: Blatné - D. Lužná 1:4, Malinovo - Báhoň a Kaplná - Čataj nenahlásili, Bernolákovo - N. Dedinka 2:0, Kráľová - Tomášov 4:5, Ivanka - Igram 2:2, Rovinka - Hamuliakovo 13:1.

1. Bernolákovo 5 4 1 9:1 13
2. Rovinka 5 4 1 33:11 12
3. Tomášov 5 4 1 30:12 12
4. Báhoň 4 4 17:1 12
5. Ivanka 5 3 1 1 18:9 10

6. Kráľová 5 2 0 3 25:18 6

7. Igram 4 1 2 1 7:5 5
8. N. Dedinka 5 1 1 3 7:10 4
9. Malinovo 4 1 1 2 5:13 4
10. Kaplná 3 1 2 11:14 3
11. Čataj 4 1 3 6:14 3
12. D. Lužná 5 1 4 8:18 3
13. Blatné 5 1 4 9:25 3
14. Hamuliakovo 5 1 4 5:39 3

Žiaci - skupina C

5. kolo: Dubová - Grinava 4:6, Budmerice - Častá 5:2, Sl. Grob A - Limbach 2:0, Doľany - Jablonec 0:2, B. Pezinok - Sl. Grob B 6:2, Viničné - Šenkvice 13:1.

1. Jablonec 5 5 23:2 15
2. Sl. Grob A 5 4 1 24:8 12
3. Budmerice 5 4 1 21:10 12
4. Grinava 5 4 1 14:8 12
5. Doľany 5 3 2 25:7 9
6. Viničné 5 2 3 23:15 6
7. B. Pezinok 5 2 3 17:14 6
8. Limbach 5 2 3 8:9 6
9. Dubová 5 2 3 10:19 6
10. Častá 5 1 4 6:17 3
11. Sl. Grob B 5 1 4 10:27 3
12. Šenkvice 5 5 4:49
Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  3. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  5. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  6. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  7. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  8. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  9. Zelená Bratislava
  10. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  1. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  3. Prebudili ste sa už v sude, sene alebo teepee? Je to zážitok!
  4. Počas pandémie je dôležité aj správne kúrenie
  5. Bezbariérové vozidlo
  6. Na NFŠ môže byť rýchlo 72 špeciálnych lôžok pre COVID 19
  7. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  8. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  9. Zelená Bratislava
  10. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 29 484
  2. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 15 758
  3. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 15 460
  4. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 13 423
  5. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 13 121
  6. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 428
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 459
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 330
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 238
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 8 995
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu