Električky číslo 1 pôjdu obojsmerne cez Špitálsku, Krížnu, Vazovovu a Radlinského ulicu.
Električky číslo 5 pôjdu obchádzkou cez Nám. SNP, Špitálsku ulicu a Americké nám.
Električky číslo 6 pôjdu zo železničnej stanice Nové Mesto cez Trnavské mýto, Krížnu, Špitálsku a Jesenského ulicu, Nám. Ľudovíta Štúra, Štúrovu ulicu, Kamenné námestie, Špitálsku a Krížnu ulicu a cez Trnavské mýto na ŽST Nové Mesto.
Električky číslo 9 obídu Obchodnú ulicu v oboch smeroch cez Nám. SNP a Špitálsku ulicu. (sita)