SME
Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. LIGA ST. DORAST

4. kolo: Vysoká - Domino 1:3, ŠKP - FK Dúbravka 6:0, Jarovce - BCT 2:1, D. N. Ves - Vinohrady 3:0, Vrakuňa - Rusovce 6:1, I. Petržalka - Rača 10:1, Stupava - D. Lužná 5:1, V. Leváre - VTJ Ružinov 2:0, Lamač - Kostolište 2:0.

1. ŠKP 5 5 25:7 15
2. Jarovce 5 4 1 18:5 13
3. D. N. Ves 5 4 1 11:0 13
4. V. Leváre 5 4 1 13:2 13
5. Domino 5 4 1 13:4 13
6. Vrakuňa 5 4 1 23:5 12
7. I. Petržalka 5 3 2 25:10 9
8. Stupava 5 3 2 11:9 9
9. FK Dúbravka 5 2 1 2 12:10 7
10. Lamač 5 2 1 2 15:13 7
11. VTJ Ružinov 5 2 1 2 6:6 7
12. Kostolište 5 2 3 8:10 6
13. BCT 5 1 2 2 15:10 5
14. Rača 5 1 4 3:27 1
15. Rusovce 5 5 7:20
16. Vinohrady 5 5 2:18
17. D. Lužná 5 5 3:22
18. Vysoká 5 5 1:33

III. LIGA ML. DORAST

2. kolo: Pezinok - Domino 0:4, BCT - Dúbravka 2:8, D. N. Ves - Rača 2:0, I. Petržalka - VTJ Ružinov 1:0, Lamač - Ekonóm 1:1.

1. I. Petržalka 2 2 7:0 6
2. FK Dúbravka 2 1 1 9:3 4
3. Domino 1 1 4:0 3

4. D. N. Ves 1 1 0 0 2:0 3

5. Vrakuňa 1 1 3:2 3
6. Rača 2 1 1 2:3 3
7. Pezinok 2 1 1 2:4 3
8. ŠKP 1 1 1:1 1
9. Lamač 2 1 1 1:3 1
10. Ekonóm 2 1 1 1:7 1
11. VTJ Ružinov 2 2 2:4
12. BCT 2 2 3:10

REG. LIGA ST. ŽIACI

2. kolo: FK Dúbravka - Pezinok 1:0, Rapid - PVFA 2:1, Slovan - I. Petržalka 0:2, D. N. Ves - Rača 0:2, Vrakuňa - Artmedia 0:2, Malacky - Inter 0:6, SFM Senec - ŠKP 2:0.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Artmedia 3 3 11:0 9
2. Rapid 3 3 7:1 9
3. SFM Senec 3 2 1 7:3 7
4. PVFA 3 2 1 21:2 6
5. Inter 3 2 1 12:3 6
6. I. Petržalka 3 2 1 5:3 6
7. Rača 3 2 1 4:5 6
8. ŠKP 3 1 1 1 3:2 4
9. Vrakuňa 3 1 1 1 2:3 4
10. FK Dúbravka 3 1 1 1 4:12 4
11. Slovan 3 3 1:8
12. D. N. Ves 3 3 1:12
13. Malacky 3 3 0:11
14. Pezinok 3 3 2:15

REG. LIGA ML. ŽIACI

2. kolo: FK Dúbravka - Pezinok 0:4, Rapid - PVFA 1:1, Slovan - I. Petržalka 3:1 D. N. Ves - Rača 0:4, Vrakuňa - Artmedia 0:8, Malacky - Inter 1:3, SFM Senec - ŠKP 4:1.

1. Artmedia 3 3 21:1 9
2. Pezinok 3 3 9:2 9
3. SFM Senec 3 2 1 8:3 7
4. Inter 3 2 1 14:5 6
5. Slovan 3 2 1 9:4 6
6. Vrakuňa 3 2 1 7:10 6
7. PVFA 3 1 1 1 5:3 4
8. Malacky 3 1 1 1 8:6 4
9. Rapid 3 1 1 1 6:5 4
10. I. Petržalka 3 1 2 6:7 3
11. Rača 3 1 2 6:10 3
12. ŠKP 3 3 4:12
13. FK Dúbravka 3 3 1:10
14. D. N. Ves 3 3 0:26

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

2. kolo: PVFA - Domino 0:2, Kostolište - V. Leváre 0:1, Rohožník - Sv. Jur 3:0, Gajary - Stupava 3:1, Vrakuňa - Kinkon 3:0 kont., I. Petržalka - VTJ Ružinov 2:0, Modra - Rapid 3:4.

1. Rohožník 3 3 11:0 9
2. Gajary 3 3 12:2 9
3. Vrakuňa 3 2 1 7:3 7
4. V. Leváre 3 2 1 3:0 7
5. Domino 3 2 1 8:2 6
6. I. Petržalka 3 2 1 4:4 6
7. Modra 3 1 1 1 7:5 4
8. Kostološte 3 1 1 1 3:2 4
9. Rapid 3 1 1 1 7:7 4
10. PVFA 3 2 1 1:3 2
11. Stupava 3 1 2 2:9 1
12. VTJ Ružinov 3 3 2:10
13. Kinkon 3 3 0:9
14. Sv. Jur 3 3 0:11

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

2. kolo: PVFA - Domino 0:5, Kostolište - V. Leváre 4:0, Rohožník - Sv. Jur 7:1, Gajary - Stupava 5:0, Vrakuňa - Kinkon 3:5, I. Petržalka - VTJ Ružinov 0:1, Modra - Rapid 1:3.

1. Domino 3 3 11:2 9
2. Rapid 3 3 12:3 9
3. Gajary 3 2 1 10:1 7
4. Kostolište 3 2 1 11:5 7
5. Rohožník 3 2 1 12:6 6
6. Modra 3 1 1 1 10:4 4
7. Kinkon 3 1 1 1 6:7 4
8. PVFA 3 1 1 1 5:6 4
9. Vrakuňa 3 1 2 7:10 3
10. Stupava 3 1 2 6:10 3
11. VTJ Ružinov 3 1 2 1:8 3
12. Sv. Jur 3 1 2 5:14 1
13. V. Leváre 3 3 2:11
14. I. Petržalka 3 3 2:13

PRÍPRAVKA A1 (pma 1)

2. kolo: SFM Senec - ŠKP 3:1, Žolik Malacky - Koba 0:2, Inter - Vrakuňa 16:0, Domino - D. N. Ves 6:3, Kinkon - Stupava 1:4, PVFA - Slovan 0:3.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Inter 1 1 16:0 3
2. Domino 1 1 6:3 3
3. Stupava 1 1 4:1 3
4. Slovan 1 1 3:0 3
5. SFM Senec 1 1 3:1 3
6. Koba Senec 1 1 2:0 3
7. ŠKP 1 1 1:3
8. Žolik 1 1 0:2
9. D. N. Ves 1 1 3:6
10. Kinkon 1 1 1:4
11. PVFA 1 1 0:3
12. Vrakuňa 1 1 0:16

PRÍPRAVKA A2 (pma 2)

2. kolo: Pezinok - BCT 6:0, K. Ves - I. Petržalka 5:1, Spoje - Rača 1:2, Bernolákovo - Zohor nehrali, Báhoň - Artmedia 0:10, Rapid - Lamač 9:2.

1. Artmedia 1 1 10:0 3
2. Rapid 1 1 9:2 3
3. Pezinok 1 1 6:0 3
4. K. Ves 1 1 5:1 3
5. Rača 1 1 2:1 3
6. Spoje 1 1 1:2
7. I. Petržalka 1 1 1:5
8. BCT 1 1 0:6
9. Lamač 1 1 2:9
10. Báhoň 1 1 0:10

Bernolákovo a Zohor ešte nehrali.

PRÍPRAVKA B (pmb)

2. kolo: SFM Senec - ŠKP 9:1, Žolík Malacky - Koba 7:0, Inter - Vrakuňa 10:1, FK Dúbravka - VTJ Ružinov 4:3, PVFA - Slovan 0:4.

1. Inter 1 1 10:1 3
2. SFM Senec 1 1 9:1 3
3. Žolík 1 1 7:0 3
4. Slovan 1 1 4:0 3
5. FK Dúbravka 1 1 4:3 3
6. VTJ Ružinov 1 1 3:4
7. PVFA 1 1 0:4
8. Žolík 1 1 0:7
9. ŠKP 1 1 1:9
10. Vrakuňa 1 1 1:10

D. N. Ves ešte nehrala.

PRÍPRAVKA C (pmc)

2. kolo: SFM Senec - Ivanka 1:1, Žolík Malacky - Koba 4:7, Domino - Stupava 7:0, PVFA - Slovan 3:3.

1. Domino 1 1 7:0 3
2. Koba Senec 1 1 7:4 3
3. PVFA 1 1 3:3 1
Slovan 1 1 3:3 1
5. SFM Senec 1 1 1:1 1
Ivanka 1 1 1:1 1
7. Žolík 1 1 4:7
8. Stupava 1 1 0:7

ČSFA Malacky ešte nehrali.

ObFZ Bratislava-mesto

I. TRIEDA ST. ŽIACI

2. kolo: K. Ves - Lamač 8:1, Štart - Vajnory 0:7, Spoje - Jarovce 0:5, Artmedia - Ekonóm 4:0.

1. Artmedia 3 3 11:1 9
2. Jarovce 3 2 1 10:0 7
3. Vajnory 3 2 1 13:3 7
4. K. Ves 3 1 1 1 9:6 4
5. Ekonóm 3 1 2 10:13 3
6. Spoje 3 1 2 8:15 3
7. Lamač 3 1 2 3:12 1
8. Štart 3 3 1:15

I. TRIEDA ML. ŽIACI

2. kolo: K. Ves - Lamač 6:1, D. Lužná - Vajnory 0:8, Kinkon - Vinohrady 5:0, PVFA - Rusovce 4:0, Žolík Malacky - Z. Bystrica 9:1, Domino - D. N. Ves 1:4, Spoje - Jarovce 2:3, Artmedia - Ekonóm 1:1.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Kinkon 3 3 10:0 9
2. K. Ves 3 2 1 19:4 7
3. PVFA 3 2 1 7:0 7
4. Malacky 3 2 1 14:5 6
5. Jarovce 3 2 1 12:6 6
6. Vajnory 3 2 1 12:7 6
7. Lamač 3 2 1 11:8 6
8. D. N. Ves 3 2 1 8:6 6
9. Ekonóm 3 1 1 1 7:8 4
10. Artmedia 3 3 2:2 3
11. Rusovce 3 1 2 7:7 3
12. Vinohrady 3 1 2 11:17 3

13. Domino 3 1 0 2 6:17 3

14. Spoje 3 3 7:13
15. Z. Bystrica 3 3 2:16
16. D. Lužná 3 3 6:25

ObFZ Bratislava-vidiek

V. liga - vidiek, 4. kolo: Jablonové - Pl. Podhradie 0:0. Most - Šenkvice 2:5 (1:4). Igram - N. Dedinka 4:1 (3:0), Chobot 3, Augustín - Sendrey. D. Lužná - Doľany 6:2 (4:1). Kalinkovo - Závod 4:1 (3:0), Furzeš, Kufer, Péder - Kurinec. Bernolákovo - Budmerice 3:0 (2:0), Gál, Cisár, Tučáni. Sv. Jur B - Vysoká pri Morave 5:1 (2:1), Lisý 2, Tomaškovič 2, Gabura - Masarovič.

1. Bernolákovo 4 4 14:0 12
2. Šenkvice 4 3 1 10:4 10
3. Doľany 4 3 1 14:11 9
4. Kalinkovo 4 2 1 1 15:9 7
5. D. Lužná 4 2 1 1 8:4 7
6. Sv. Jur 4 2 1 1 10:7 7
7. Závod 4 2 1 1 6:5 7
8. Igram 4 1 2 1 6:5 5
9. Pl. Podhradie 4 1 1 2 7:7 4
10. Budmerice 4 3 1 4:7 3
11. Jablonové 4 2 2 3:9 2
12. N. Dedinka 4 2 2 3:10 2
13. Most 4 1 3 5:13 1
14. Vysoká 4 4 4:18

VI. LIGA SENIORI, sk. A

4. kolo: Kuchyňa - M. Kráľová 3:4, Sološnica - Pernek 1:3, Báhoň - B. Pezinok 2:2, Suchohrad - Pl. Mikuláš 1:1, Častá - M. Leváre 2:0, Vištuk - Borinka 1:1.

1. Častá 4 4 14:0 12
2. Pl. Mikuláš 4 3 1 10:2 10
3. Pernek 4 3 1 13:5 9
4. B. Pezinok 4 2 2 9:6 8
5. Suchohrad 3 1 2 6:4 5
6. Báhoň 4 1 2 1 9:7 5
7. Vištuk 3 1 1 1 9:5 4
8. M.-Kráľová 4 1 1 2 8:12 4
9. Borinka 3 2 1 3:6 2
10. Vinosady 2 1 1 2:5 1
11. M. Leváre 3 1 2 3:7 1
12. Sološnica 4 1 3 1:8 1
13. Kuchyňa 4 4 4:24

VI. LIGA SENIORI, sk. B

4. kolo: Hamuliakovo - Kostolná 5:1, Hr. Šúr - Kaplná 4:4, Miloslavov - Čataj 2:1.

1. Hamuliakovo 4 3 1 12:5 9
2. Hr. Šúr 4 2 2 19:8 8
3. Ivanka 3 2 1 8:4 7
4. Kaplná 3 2 1 9:5 7
5. Miloslavov 4 1 3 2:10 3
6. Čataj 3 3 4:13
7. Kostolná 3 3 3:12

I. TRIEDA DORAST

4. kolo: PŠC Pezinok - Sv. Jur 10:1, Modra - Ivanka 1:0, Viničné - Kráľová 3:0, Zohor - B. Pezinok 0:2, Lozorno - Pl. Štvrtok 3:2, Gajary - Sl. Grob 3:3, Bernolákovo - Blatné 0:2.

1. PŠC Pezinok 5 5 24:5 15
2. Pl. Štvrtok 5 3 1 1 11:8 10
3. B. Pezinok 5 3 1 1 9:8 10
4. Lozorno 4 3 1 11:5 9
5. Blatné 4 2 2 6:2 8
6. Sl. Grob 5 2 1 2 20:14 7
7. Jakubov 4 2 2 11:13 6
8. Kráľová p.S. 5 2 3 9:13 6
9. Gajary 4 1 2 1 13:9 5
10. Viničné 5 1 2 2 11:18 5
11. Modra 5 1 1 3 7:13 4
12. Sv. Jur 5 1 1 3 9:19 4
13. Bernolákovo 4 1 3 8:9 3
14. Ivanka 4 1 3 4:11 3
15. Zohor 4 1 3 1:7 1

II. TRIEDA DORAST, sk. A

2. kolo: Z. Ves - Závod 2:1, Jablonec - Rohožník 7:1, Studienka - Pl. Mikuláš 6:0.

1. Jablonové 2 2 12:1 6
2. Studienka 1 1 6:0 3
3. Závod 2 1 1 6:3 3
4. Z. Ves 1 1 2:1 3
5. Rohožník 2 2 2:12
6. Pl. Mikuláš 2 2 0:11

II. TRIEDA DORAST, sk. B

4. kolo: Grinava - M.-Kráľová 9:0, Malinovo - Šenkvice 5:2, Báhoň - Hamuliakovo 6:1, Tomášov - Doľany 0:4, Kalinkovo - Dubová 4:1, Častá - Budmerice 1:3, Vištuk - Ch. Grob 3:2.

1. Báhoň 5 5 30:5 15
2. Budmerice 4 4 13:1 12
3. Grinava 5 4 1 23:12 12
4. Doľany 4 3 1 13:7 9
5. Ch. Grob 5 3 2 10:9 9
6. N. Dedinka 4 2 1 1 16:5 7
7. Kalinkovo 5 2 1 2 11:8 7
8. Hamuliakovo 5 2 1 2 16:19 7
9. Šenkvice 4 2 2 25:15 6
10. Dubová 4 2 2 7:10 6
11. Malinovo 5 1 1 3 9:12 4
12. Tomášov 5 1 4 8:12 3
13. Častá 5 1 4 8:15 3
14. Vištuk 5 1 4 10:19 3
15. M.-Kráľová 5 5 5:55

ŽIACI - SKUPINA A

5. kolo: Jablonové - Suchohrad 1:2, Vysoká - Lozorno 0:7, Závod - Jakubov 1:6, M. Leváre - Pl. Mikuláš nenahlásili, Studienka - Kuchyňa 1:1, Pl. Štvrtok - Láb 7:2, Pl. Podhradie - Zohor 1:4, ČSFA Malacky A - ČSFA Malacky B 4:1.

1. ČSFA A 5 5 55:3 15
2. Lozorno 5 4 1 36:9 12
3. Jakubov 5 3 1 1 19:8 10
4. Pl. Štvrtok 4 3 1 29:13 9
5. Láb 4 3 1 16:7 9
6. ČSFA B 5 3 2 18:13 9
7. Suchohrad 5 3 2 9:13 9
8. Závod 5 3 2 9:18 9
9. Kuchyňa 4 2 1 1 8:5 7
10. Zohor 3 2 1 10:5 6
11. Pl. Mikuláš 4 1 3 12:23 3
12. Vysoká 5 1 4 4:19 3
13. Jablonové 5 1 4 6:19 1
14. Studienka 4 1 3 1:31 1
15. M. Leváre 2 2 2:10
16. Pl. Podhradie 5 5 3:41

ŽIACI - SKUPINA B

4. kolo: D. Lužná - Rovinka 0:7, Hamuliakovo - Ivanka 0:7, Igram - Kráľová 0:2, Tomášov - Kaplná 9:3, Čataj - Bernolákovo nezahlásili, N. Dedinka - Malinovo 1:1, Báhoň - Blatné 4:0.

1. Báhoň 4 4 17:1 12
2. Tomášov 4 3 1 25:8 9
3. Bernolákovo 3 2 1 6:1 7

4. Ivanka 2 2 0 0 12:3 6

5. Rovinka 3 2 1 18:9 6
6. Igram 3 1 1 1 5:3 4
7. N. Dedinka 3 1 1 1 4:4 4
8. Kaplná 3 1 2 11:14 3
9. Kráľová 2 1 1 4:8 3
10. Čataj 2 1 1 5:10 3
11. Hamuliakovo 3 1 2 2:11 3
12. Malinovo 3 1 2 2:12 1
13. D. Lužná 4 4 4:17
14. Blatné 3 3 4:18

ŽIACI - SKUPINA C

3. kolo: Častá - Grinava 1:4, Dubová - Limbach 2:1, Budmerice - Jablonec 0:3, Doľany - Šenkvice 14:0, Sl. Grob A - Sl. Grob B a B. Pezinok - Viničné nenahlásili.

1. Doľany 3 3 23:2 9
2. Jablonec 3 3 17:1 9
3. Sl. Grob A 2 2 11:2 6
4. Budmerice 3 2 1 12:5 6
5. Grinava 3 2 1 6:3 6
6. Limbach 3 2 1 5:3 6
7. Dubová 3 2 1 6:11 6
8. Viničné 2 2 3:8
9. B. Pezinok 2 2 0:5
10. Sl. Grob B 2 2 3:9
11. Častá 3 3 2:12
12. Šenkvice 3 3 2:29

(boj, hup)

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Máš dosť teórie a poučiek? Študuj, cestuj, pracuj a ži!
  2. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  3. Na VŠEMvs získaš kvalitné štúdium v moderných priestoroch
  4. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  5. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
  6. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  7. Neberieme štúdium športovo, ale športujeme
  8. Tip na náhradu za rúško: Kvalitný nákrčník ochráni aj pred zimou
  9. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
  10. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tracíciou!
  1. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  2. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  3. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  4. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  5. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
  6. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
  7. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  8. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  9. Novinka medzi prefabrikátmi
  10. Virtuálne prechádzky ako pomoc turistom pri orientácií
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 34 786
  2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 15 696
  3. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 415
  4. Aká je chémia vôní 11 417
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 303
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 770
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 639
  8. Bývanie v meste predlžuje život 8 262
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 721
  10. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 5 851
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu