BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. LIGA ST. DORAST

4. kolo: Vysoká - Domino 1:3, ŠKP - FK Dúbravka 6:0, Jarovce - BCT 2:1, D. N. Ves - Vinohrady 3:0, Vrakuňa - Rusovce 6:1, I. Petržalka - Rača 10:1, Stupava - D. Lužná 5:1, V. Leváre - VTJ Ružinov 2:0, Lamač - Kostolište 2:0.

1. ŠKP 5 5 25:7 15
2. Jarovce 5 4 1 18:5 13
3. D. N. Ves 5 4 1 11:0 13
4. V. Leváre 5 4 1 13:2 13
5. Domino 5 4 1 13:4 13
6. Vrakuňa 5 4 1 23:5 12
7. I. Petržalka 5 3 2 25:10 9
8. Stupava 5 3 2 11:9 9
9. FK Dúbravka 5 2 1 2 12:10 7
10. Lamač 5 2 1 2 15:13 7
11. VTJ Ružinov 5 2 1 2 6:6 7
12. Kostolište 5 2 3 8:10 6
13. BCT 5 1 2 2 15:10 5
14. Rača 5 1 4 3:27 1
15. Rusovce 5 5 7:20
16. Vinohrady 5 5 2:18
17. D. Lužná 5 5 3:22
18. Vysoká 5 5 1:33

III. LIGA ML. DORAST

2. kolo: Pezinok - Domino 0:4, BCT - Dúbravka 2:8, D. N. Ves - Rača 2:0, I. Petržalka - VTJ Ružinov 1:0, Lamač - Ekonóm 1:1.

1. I. Petržalka 2 2 7:0 6
2. FK Dúbravka 2 1 1 9:3 4
3. Domino 1 1 4:0 3

4. D. N. Ves 1 1 0 0 2:0 3

5. Vrakuňa 1 1 3:2 3
6. Rača 2 1 1 2:3 3
7. Pezinok 2 1 1 2:4 3
8. ŠKP 1 1 1:1 1
9. Lamač 2 1 1 1:3 1
10. Ekonóm 2 1 1 1:7 1
11. VTJ Ružinov 2 2 2:4
12. BCT 2 2 3:10

REG. LIGA ST. ŽIACI

2. kolo: FK Dúbravka - Pezinok 1:0, Rapid - PVFA 2:1, Slovan - I. Petržalka 0:2, D. N. Ves - Rača 0:2, Vrakuňa - Artmedia 0:2, Malacky - Inter 0:6, SFM Senec - ŠKP 2:0.

1. Artmedia 3 3 11:0 9
2. Rapid 3 3 7:1 9
3. SFM Senec 3 2 1 7:3 7
4. PVFA 3 2 1 21:2 6
5. Inter 3 2 1 12:3 6
6. I. Petržalka 3 2 1 5:3 6
7. Rača 3 2 1 4:5 6
8. ŠKP 3 1 1 1 3:2 4
9. Vrakuňa 3 1 1 1 2:3 4
10. FK Dúbravka 3 1 1 1 4:12 4
11. Slovan 3 3 1:8
12. D. N. Ves 3 3 1:12
13. Malacky 3 3 0:11
14. Pezinok 3 3 2:15

REG. LIGA ML. ŽIACI

2. kolo: FK Dúbravka - Pezinok 0:4, Rapid - PVFA 1:1, Slovan - I. Petržalka 3:1 D. N. Ves - Rača 0:4, Vrakuňa - Artmedia 0:8, Malacky - Inter 1:3, SFM Senec - ŠKP 4:1.

1. Artmedia 3 3 21:1 9
2. Pezinok 3 3 9:2 9
3. SFM Senec 3 2 1 8:3 7
4. Inter 3 2 1 14:5 6
5. Slovan 3 2 1 9:4 6
6. Vrakuňa 3 2 1 7:10 6
7. PVFA 3 1 1 1 5:3 4
8. Malacky 3 1 1 1 8:6 4
9. Rapid 3 1 1 1 6:5 4
10. I. Petržalka 3 1 2 6:7 3
11. Rača 3 1 2 6:10 3
12. ŠKP 3 3 4:12
13. FK Dúbravka 3 3 1:10
14. D. N. Ves 3 3 0:26

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

2. kolo: PVFA - Domino 0:2, Kostolište - V. Leváre 0:1, Rohožník - Sv. Jur 3:0, Gajary - Stupava 3:1, Vrakuňa - Kinkon 3:0 kont., I. Petržalka - VTJ Ružinov 2:0, Modra - Rapid 3:4.

1. Rohožník 3 3 11:0 9
2. Gajary 3 3 12:2 9
3. Vrakuňa 3 2 1 7:3 7
4. V. Leváre 3 2 1 3:0 7
5. Domino 3 2 1 8:2 6
6. I. Petržalka 3 2 1 4:4 6
7. Modra 3 1 1 1 7:5 4
8. Kostološte 3 1 1 1 3:2 4
9. Rapid 3 1 1 1 7:7 4
10. PVFA 3 2 1 1:3 2
11. Stupava 3 1 2 2:9 1
12. VTJ Ružinov 3 3 2:10
13. Kinkon 3 3 0:9
14. Sv. Jur 3 3 0:11

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

2. kolo: PVFA - Domino 0:5, Kostolište - V. Leváre 4:0, Rohožník - Sv. Jur 7:1, Gajary - Stupava 5:0, Vrakuňa - Kinkon 3:5, I. Petržalka - VTJ Ružinov 0:1, Modra - Rapid 1:3.

1. Domino 3 3 11:2 9
2. Rapid 3 3 12:3 9
3. Gajary 3 2 1 10:1 7
4. Kostolište 3 2 1 11:5 7
5. Rohožník 3 2 1 12:6 6
6. Modra 3 1 1 1 10:4 4
7. Kinkon 3 1 1 1 6:7 4
8. PVFA 3 1 1 1 5:6 4
9. Vrakuňa 3 1 2 7:10 3
10. Stupava 3 1 2 6:10 3
11. VTJ Ružinov 3 1 2 1:8 3
12. Sv. Jur 3 1 2 5:14 1
13. V. Leváre 3 3 2:11
14. I. Petržalka 3 3 2:13

PRÍPRAVKA A1 (pma 1)

2. kolo: SFM Senec - ŠKP 3:1, Žolik Malacky - Koba 0:2, Inter - Vrakuňa 16:0, Domino - D. N. Ves 6:3, Kinkon - Stupava 1:4, PVFA - Slovan 0:3.

1. Inter 1 1 16:0 3
2. Domino 1 1 6:3 3
3. Stupava 1 1 4:1 3
4. Slovan 1 1 3:0 3
5. SFM Senec 1 1 3:1 3
6. Koba Senec 1 1 2:0 3
7. ŠKP 1 1 1:3
8. Žolik 1 1 0:2
9. D. N. Ves 1 1 3:6
10. Kinkon 1 1 1:4
11. PVFA 1 1 0:3
12. Vrakuňa 1 1 0:16

PRÍPRAVKA A2 (pma 2)

2. kolo: Pezinok - BCT 6:0, K. Ves - I. Petržalka 5:1, Spoje - Rača 1:2, Bernolákovo - Zohor nehrali, Báhoň - Artmedia 0:10, Rapid - Lamač 9:2.

1. Artmedia 1 1 10:0 3
2. Rapid 1 1 9:2 3
3. Pezinok 1 1 6:0 3
4. K. Ves 1 1 5:1 3
5. Rača 1 1 2:1 3
6. Spoje 1 1 1:2
7. I. Petržalka 1 1 1:5
8. BCT 1 1 0:6
9. Lamač 1 1 2:9
10. Báhoň 1 1 0:10

Bernolákovo a Zohor ešte nehrali.

PRÍPRAVKA B (pmb)

2. kolo: SFM Senec - ŠKP 9:1, Žolík Malacky - Koba 7:0, Inter - Vrakuňa 10:1, FK Dúbravka - VTJ Ružinov 4:3, PVFA - Slovan 0:4.

1. Inter 1 1 10:1 3
2. SFM Senec 1 1 9:1 3
3. Žolík 1 1 7:0 3
4. Slovan 1 1 4:0 3
5. FK Dúbravka 1 1 4:3 3
6. VTJ Ružinov 1 1 3:4
7. PVFA 1 1 0:4
8. Žolík 1 1 0:7
9. ŠKP 1 1 1:9
10. Vrakuňa 1 1 1:10

D. N. Ves ešte nehrala.

PRÍPRAVKA C (pmc)

2. kolo: SFM Senec - Ivanka 1:1, Žolík Malacky - Koba 4:7, Domino - Stupava 7:0, PVFA - Slovan 3:3.

1. Domino 1 1 7:0 3
2. Koba Senec 1 1 7:4 3
3. PVFA 1 1 3:3 1
Slovan 1 1 3:3 1
5. SFM Senec 1 1 1:1 1
Ivanka 1 1 1:1 1
7. Žolík 1 1 4:7
8. Stupava 1 1 0:7

ČSFA Malacky ešte nehrali.

ObFZ Bratislava-mesto

I. TRIEDA ST. ŽIACI

2. kolo: K. Ves - Lamač 8:1, Štart - Vajnory 0:7, Spoje - Jarovce 0:5, Artmedia - Ekonóm 4:0.

1. Artmedia 3 3 11:1 9
2. Jarovce 3 2 1 10:0 7
3. Vajnory 3 2 1 13:3 7
4. K. Ves 3 1 1 1 9:6 4
5. Ekonóm 3 1 2 10:13 3
6. Spoje 3 1 2 8:15 3
7. Lamač 3 1 2 3:12 1
8. Štart 3 3 1:15

I. TRIEDA ML. ŽIACI

2. kolo: K. Ves - Lamač 6:1, D. Lužná - Vajnory 0:8, Kinkon - Vinohrady 5:0, PVFA - Rusovce 4:0, Žolík Malacky - Z. Bystrica 9:1, Domino - D. N. Ves 1:4, Spoje - Jarovce 2:3, Artmedia - Ekonóm 1:1.

1. Kinkon 3 3 10:0 9
2. K. Ves 3 2 1 19:4 7
3. PVFA 3 2 1 7:0 7
4. Malacky 3 2 1 14:5 6
5. Jarovce 3 2 1 12:6 6
6. Vajnory 3 2 1 12:7 6
7. Lamač 3 2 1 11:8 6
8. D. N. Ves 3 2 1 8:6 6
9. Ekonóm 3 1 1 1 7:8 4
10. Artmedia 3 3 2:2 3
11. Rusovce 3 1 2 7:7 3
12. Vinohrady 3 1 2 11:17 3

13. Domino 3 1 0 2 6:17 3

14. Spoje 3 3 7:13
15. Z. Bystrica 3 3 2:16
16. D. Lužná 3 3 6:25

ObFZ Bratislava-vidiek

V. liga - vidiek, 4. kolo: Jablonové - Pl. Podhradie 0:0. Most - Šenkvice 2:5 (1:4). Igram - N. Dedinka 4:1 (3:0), Chobot 3, Augustín - Sendrey. D. Lužná - Doľany 6:2 (4:1). Kalinkovo - Závod 4:1 (3:0), Furzeš, Kufer, Péder - Kurinec. Bernolákovo - Budmerice 3:0 (2:0), Gál, Cisár, Tučáni. Sv. Jur B - Vysoká pri Morave 5:1 (2:1), Lisý 2, Tomaškovič 2, Gabura - Masarovič.

1. Bernolákovo 4 4 14:0 12
2. Šenkvice 4 3 1 10:4 10
3. Doľany 4 3 1 14:11 9
4. Kalinkovo 4 2 1 1 15:9 7
5. D. Lužná 4 2 1 1 8:4 7
6. Sv. Jur 4 2 1 1 10:7 7
7. Závod 4 2 1 1 6:5 7
8. Igram 4 1 2 1 6:5 5
9. Pl. Podhradie 4 1 1 2 7:7 4
10. Budmerice 4 3 1 4:7 3
11. Jablonové 4 2 2 3:9 2
12. N. Dedinka 4 2 2 3:10 2
13. Most 4 1 3 5:13 1
14. Vysoká 4 4 4:18

VI. LIGA SENIORI, sk. A

4. kolo: Kuchyňa - M. Kráľová 3:4, Sološnica - Pernek 1:3, Báhoň - B. Pezinok 2:2, Suchohrad - Pl. Mikuláš 1:1, Častá - M. Leváre 2:0, Vištuk - Borinka 1:1.

1. Častá 4 4 14:0 12
2. Pl. Mikuláš 4 3 1 10:2 10
3. Pernek 4 3 1 13:5 9
4. B. Pezinok 4 2 2 9:6 8
5. Suchohrad 3 1 2 6:4 5
6. Báhoň 4 1 2 1 9:7 5
7. Vištuk 3 1 1 1 9:5 4
8. M.-Kráľová 4 1 1 2 8:12 4
9. Borinka 3 2 1 3:6 2
10. Vinosady 2 1 1 2:5 1
11. M. Leváre 3 1 2 3:7 1
12. Sološnica 4 1 3 1:8 1
13. Kuchyňa 4 4 4:24

VI. LIGA SENIORI, sk. B

4. kolo: Hamuliakovo - Kostolná 5:1, Hr. Šúr - Kaplná 4:4, Miloslavov - Čataj 2:1.

1. Hamuliakovo 4 3 1 12:5 9
2. Hr. Šúr 4 2 2 19:8 8
3. Ivanka 3 2 1 8:4 7
4. Kaplná 3 2 1 9:5 7
5. Miloslavov 4 1 3 2:10 3
6. Čataj 3 3 4:13
7. Kostolná 3 3 3:12

I. TRIEDA DORAST

4. kolo: PŠC Pezinok - Sv. Jur 10:1, Modra - Ivanka 1:0, Viničné - Kráľová 3:0, Zohor - B. Pezinok 0:2, Lozorno - Pl. Štvrtok 3:2, Gajary - Sl. Grob 3:3, Bernolákovo - Blatné 0:2.

1. PŠC Pezinok 5 5 24:5 15
2. Pl. Štvrtok 5 3 1 1 11:8 10
3. B. Pezinok 5 3 1 1 9:8 10
4. Lozorno 4 3 1 11:5 9
5. Blatné 4 2 2 6:2 8
6. Sl. Grob 5 2 1 2 20:14 7
7. Jakubov 4 2 2 11:13 6
8. Kráľová p.S. 5 2 3 9:13 6
9. Gajary 4 1 2 1 13:9 5
10. Viničné 5 1 2 2 11:18 5
11. Modra 5 1 1 3 7:13 4
12. Sv. Jur 5 1 1 3 9:19 4
13. Bernolákovo 4 1 3 8:9 3
14. Ivanka 4 1 3 4:11 3
15. Zohor 4 1 3 1:7 1

II. TRIEDA DORAST, sk. A

2. kolo: Z. Ves - Závod 2:1, Jablonec - Rohožník 7:1, Studienka - Pl. Mikuláš 6:0.

1. Jablonové 2 2 12:1 6
2. Studienka 1 1 6:0 3
3. Závod 2 1 1 6:3 3
4. Z. Ves 1 1 2:1 3
5. Rohožník 2 2 2:12
6. Pl. Mikuláš 2 2 0:11

II. TRIEDA DORAST, sk. B

4. kolo: Grinava - M.-Kráľová 9:0, Malinovo - Šenkvice 5:2, Báhoň - Hamuliakovo 6:1, Tomášov - Doľany 0:4, Kalinkovo - Dubová 4:1, Častá - Budmerice 1:3, Vištuk - Ch. Grob 3:2.

1. Báhoň 5 5 30:5 15
2. Budmerice 4 4 13:1 12
3. Grinava 5 4 1 23:12 12
4. Doľany 4 3 1 13:7 9
5. Ch. Grob 5 3 2 10:9 9
6. N. Dedinka 4 2 1 1 16:5 7
7. Kalinkovo 5 2 1 2 11:8 7
8. Hamuliakovo 5 2 1 2 16:19 7
9. Šenkvice 4 2 2 25:15 6
10. Dubová 4 2 2 7:10 6
11. Malinovo 5 1 1 3 9:12 4
12. Tomášov 5 1 4 8:12 3
13. Častá 5 1 4 8:15 3
14. Vištuk 5 1 4 10:19 3
15. M.-Kráľová 5 5 5:55

ŽIACI - SKUPINA A

5. kolo: Jablonové - Suchohrad 1:2, Vysoká - Lozorno 0:7, Závod - Jakubov 1:6, M. Leváre - Pl. Mikuláš nenahlásili, Studienka - Kuchyňa 1:1, Pl. Štvrtok - Láb 7:2, Pl. Podhradie - Zohor 1:4, ČSFA Malacky A - ČSFA Malacky B 4:1.

1. ČSFA A 5 5 55:3 15
2. Lozorno 5 4 1 36:9 12
3. Jakubov 5 3 1 1 19:8 10
4. Pl. Štvrtok 4 3 1 29:13 9
5. Láb 4 3 1 16:7 9
6. ČSFA B 5 3 2 18:13 9
7. Suchohrad 5 3 2 9:13 9
8. Závod 5 3 2 9:18 9
9. Kuchyňa 4 2 1 1 8:5 7
10. Zohor 3 2 1 10:5 6
11. Pl. Mikuláš 4 1 3 12:23 3
12. Vysoká 5 1 4 4:19 3
13. Jablonové 5 1 4 6:19 1
14. Studienka 4 1 3 1:31 1
15. M. Leváre 2 2 2:10
16. Pl. Podhradie 5 5 3:41

ŽIACI - SKUPINA B

4. kolo: D. Lužná - Rovinka 0:7, Hamuliakovo - Ivanka 0:7, Igram - Kráľová 0:2, Tomášov - Kaplná 9:3, Čataj - Bernolákovo nezahlásili, N. Dedinka - Malinovo 1:1, Báhoň - Blatné 4:0.

1. Báhoň 4 4 17:1 12
2. Tomášov 4 3 1 25:8 9
3. Bernolákovo 3 2 1 6:1 7

4. Ivanka 2 2 0 0 12:3 6

5. Rovinka 3 2 1 18:9 6
6. Igram 3 1 1 1 5:3 4
7. N. Dedinka 3 1 1 1 4:4 4
8. Kaplná 3 1 2 11:14 3
9. Kráľová 2 1 1 4:8 3
10. Čataj 2 1 1 5:10 3
11. Hamuliakovo 3 1 2 2:11 3
12. Malinovo 3 1 2 2:12 1
13. D. Lužná 4 4 4:17
14. Blatné 3 3 4:18

ŽIACI - SKUPINA C

3. kolo: Častá - Grinava 1:4, Dubová - Limbach 2:1, Budmerice - Jablonec 0:3, Doľany - Šenkvice 14:0, Sl. Grob A - Sl. Grob B a B. Pezinok - Viničné nenahlásili.

1. Doľany 3 3 23:2 9
2. Jablonec 3 3 17:1 9
3. Sl. Grob A 2 2 11:2 6
4. Budmerice 3 2 1 12:5 6
5. Grinava 3 2 1 6:3 6
6. Limbach 3 2 1 5:3 6
7. Dubová 3 2 1 6:11 6
8. Viničné 2 2 3:8
9. B. Pezinok 2 2 0:5
10. Sl. Grob B 2 2 3:9
11. Častá 3 3 2:12
12. Šenkvice 3 3 2:29

(boj, hup)

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  3. Ako sa zbaviť chladnej podlahy
  4. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  5. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  6. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  7. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  8. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  9. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  10. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  1. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  2. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  3. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  4. Nová michalovská nemocnica otvorí brány: toto musíte vidieť!
  5. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  6. Mladí vodiči preferujú čoraz silnejšie autá
  7. Ako sa zbaviť chladnej podlahy
  8. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  9. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  10. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 7 727
  2. Moskva alebo Petrohrad? 5 011
  3. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 4 423
  4. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 3 117
  5. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich 2 937
  6. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 2 525
  7. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu 2 299
  8. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte 2 179
  9. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť 1 512
  10. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni 1 200