Kamoš - Tatra, 18.30, 20.30; Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00
Duchovia Titaniku - Orange Imax, 13.00, 18.00
Space Station - Orange Imax, 14.00, 17.00, 20.00
Ocean Wonderland - Orange Imax, 15.00, 19.00
Chrobáky! - Orange Imax, 16.00, 21.00
Harry Potter a väzeň z Azkabanu - Hviezda, 17.15, 20.00; Multikino Metropolis, 13.25, 15.15, 16.00, 17.50, 18.45, 20.25 (dabing); Palace/Aupark, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.00, 19.30, 20.30
Nikde v Afrike - Záhradné, 21.15
Deň po tom - Istropolis, 17.45; Multikino Metropolis, 13.05, 17.15, 21.20; Palace/Aupark, 14.40, 18.10, 21.10
Dvadsať do tucta - Istropolis, 20.00
Kamoši - FK IC.SK, 18.30; Palace/Aupark, 19.10, 21.40
Láska moja, kde si? - FK IC.SK, 18.45
Stratené v preklade - FK IC.SK, 20.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.40
Tajomné okno - FK IC.SK, 20.45
21 gramov - Istota, 17.30, 20.00
Shrek 2 - Multikino Metropolis, 13.00, 13.40, 14.20, 15.00, 15.40, 16.20, 17.00, 17.40, 18.20, 19.00, 19.40, 20.20, 21.00, 21.40; Palace/Aupark, 14.00, 15.00, 15.40, 16.00, 17.00, 17.40, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00
Krajina strelcov - Multikino Metropolis, 16.35, 19.05; Palace/Aupark, 20.50
50-krát a stále prvý raz - Multikino Metropolis, 13.35, 18.35; Palace/Aupark, 19.40, 21.50
Trója - Multikino Metropolis, 15.35, 20.35; Palace/Aupark, 16.40, 20.20
Dvanásť do tucta - Multikino Metropolis, 15.25, 21.45; Palace/Aupark, 14.20, 16.20,
Drž hubu! - Multikino Metropolis, 14.45, 21.35; Palace/Aupark, 14.50, 17.20, 19.20, 21.20
Úsvit mŕtvych - Multikino Metropolis, 19.35; Palace/Aupark, 21.30
Starsky a Hutch - Palace/Aupark, 16.10, 18.40
Šialené rande - Palace/Aupark, 15.10, 17.10
Koncerty
Dychová promenáda: Dychová hudba ozbrojených síl SR - Hviezdoslavovo námestie, o 18.00
Orchester Solistes Europeéns Luxembourg, J. M. Händler. Program: G. Gershwin, A. Dvořák - Koncertná sieň Slovenskej filharmónie, Palackého 2, o 18.00
Traditional club - Café Studio Club, Laurinská ulica, o 18.00
Žalman a spol. - Nádvorie Starej radnice, o 19.30
Kluby
Aligator - Live music, koncert, o 21.00
Budha Bar - Under the City by C.O.D.E., o 20.30
Club 39 - The RockaMotion / DJ Mathew, o 22.00
Harley Davidson - Erotický štvrtok
Kráter - Oldies party, o 21.00
Radosť - From funk till down by DJ Koki / Funkadelic Brothers / house music, o 22.00
Pre deti
Klauniáda Vlada Kulíška - Grassalkovichova záhrada, o 17.00