Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 22. NOVEMBER

19.00 Zvonár z Notre Dame, M. Jarre, SND – Opera a balet, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Veselé panie Windsorské, W. Shakespeare, SND – DPOH, Laurinská 21

19.00 Stoličky, E. Ionesco, Malá scéna

19.00 Zorba, NS, Kollárovo nám. 20

20.00 Hrdina tisíc tvárí, BDT v Aréne, Viedenská 10

19.00 Hra na Zuzanu, M. Macourek, ŠD Ívery, MKC, Školská 14

PIATOK 23. NOVEMBER

19.00 Barbier zo Sevilly, G. Rossini, SND

19.00 Búrka, W. Shakespeare, DPOH

19.00 Inkognito, J. Palárik, Malá scéna

19.00 Návrat do púšte, Nová scéna

19.00 Krehká nežnosť, Ľ. Peevski, West, Kolárska 3

19.00 Liga pasáž Borisa Filana, Astorka – Korzo 90, Suché mýto 17

20.00 Hrdina tisíc tvárí, BDT v Aréne, Viedenská 10

10.30 Pobrežie, E. Albee, divadlo AHA, MKC, Školská

19.30 Mäkkýš, H. Davies, divadlo AHA, MKC, Školská

SOBOTA 24. NOVEMBER

11.00 Narodil sa chrobáčik, T. Frešo, SND

19.00 La Traviata, G. Verdi, SND

19.00 Vládca Oidipus, Sofokles, DPOH

19.00 Scény z manželského života, I. Bergman, MS

19.00 Hamlet, muzikál, Nová scéna, aj o 16.00 h

19.00 Matka, J. A. Pitínský, Astorka – Korzo 90

20.00 Hrdina tisíc tvárí, BDT v Aréne, Viedenská 10

NEDEĽA 25. NOVEMBER

19.00 Na skle maľované, Bryll – Gärtnerová, DPOH

19.00 Nože v sliepkach, D. Harrower, Malá scéna

19.00 Hamlet, muzikál, Nová scéna, aj o 16.00 h

19.00 Turecká kaviareň, R. Thomas, West, Kolárska 3

19.00 Na koho to slovo padne, Astorka – Korzo 90

15.00 O divnej čiapke, divadlo Aréna, Viedenská 10

14.30 Úplne popletená rozprávka, M. Janoušek, divadlo AHA, MKC, Školská 14

PONDELOK 26. NOVEMBER

19.00 Don Giovanni, W. A. Mozart, SND

11.00 Beatles, hud-dramat. kompozícia, Nová scéna

19.00 Niekto to rád horúce, Nová scéna

19.30 Čechov – boxer, V. Klimáček, Divadlo GUnaGU, MKC, klub Čierny havran, Biela 6

19.30 Kovbojka ako delo, S. Shepard, divadlo AHA, MKC, Školská 14

19.00 JÁÁÁNOŠÍÍÍK (po 30 rokoch), J. Nvota, RND, Škultétyho 5

UTOROK 27. NOVEMBER

13.00 Narodil sa chrobáčik, T. Frešo, SND

19.00 Mária Stuartová, F. Schiller, DPOH

19.00 Stoličky, E. Ionesco, Malá scéna

19.00 Beatles, hud-dramat. kompozícia, Nová scéna

19.00 Niekto to rád horúce, Nová scéna

19.00 Kvarteto, H. Müller, Astorka – Korzo 90

19.00 JÁÁÁNOŠÍÍÍK (po 30 rokoch), J. Nvota, RND, Škultétyho 5

STREDA 28. NOVEMBER

19.00 Rigoletto, G. Verdi, SND

19.00 Portugália, Z. Egressy, DPOH

19.00 Človek pre všetky časy, R. Bolt, Malá scéna

19.00 Niekto to rád horúce, Nová scéna

19.00 Večierok, T. S. Eliot, Astorka – Korzo 90

19.30 Čechov – boxer, V. Klimáček, Divadlo GUnaGU, MKC, klub Čierny havran, Biela 6

KINÁ

ŠTVRTOK 22. NOVEMBER

Kto z koho, USA, Hviezda, Nám. 1. mája, 18.30 a 20.45 h; Polus, 14.00, 16.30, 19.00 a 21.30 h

Pikantné pokušenie, USA, Ymca, Karpatská 2, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus center, 13.30, 15.40, 17.50, 20.05 a 22.15 h

Denník Bridget Jonesovej, USA, Obzor, Radlinského 18, 18.00 a 20.30 h

Príbeh o rytierovi, USA, Nádej, Rača, 17.30 a 20.00 h

Takmer dokonalý zločin, USA, Devín, Devínska Nová Ves, 19.45 h; Polus center, 21.10 h

Tmavomodrý svet, ČR, Odboj, Dúbravka, Jadranská, 19.30 h; Kino a FK Igric, DK Dúbravka, Saratovská 2/a, 19.00 h

Operácia Swordfish, USA, Istota, Karloveská 32, 20.00 h; Polus centrum, 18.20, 20.30 a 22.40 h; Charlie centrum, 19.00 h

Zviera, USA, Nivy, Súťažná 18, 19.00 h

Atlantída: Stratená ríša, USA, Polus center, 14.10, 14.55, 16.15 a 17.00 h

Moulin Rouge, USA, Polus center, 14.20, 17.05, 19.45 a 22.25 h

Zlatíčka pre každého, USA, Polus, 19.10 a 21.20 h

Scary Movie 2, USA, Polus center, 14.50, 16.55 a 18.55 h; Charlie centrum, 18.30 h

Denník princeznej, USA, Polus, 15.15 a 17.40 h

Sklenený dom, USA, Polus center, 20.10 a 22.30 h

Čokoláda, USA, Polus center, 13.10, 16.00 a 18.35 h

Rozstrel, USA, Polus center, 21.00 h

Amelia z Montmartru, Fr.-Nem., Charlies, 18.00 h

The Plastic People Of The Universe, ČR, Charlie centrum, 17.30 a 20.45 h

Rebelanti, ČR, Charlie centrum, 17.00 h

Kým sa zotmie, USA, Charlie centrum, 20.15 h

Umelcova zmluva, VB, Charlie centrum, 20.00 h

Grek Zorba, USA-Grécko, Charlie centrum, 19.00 h

PIATOK 23. NOVEMBER

Kto z koho, USA, Hviezda, 18.30 a 20.45 h; Polus center, 14.00, 16.30, 19.00 a 21.30 h

Pikantné pokušenie, USA, Ymca, Karpatská 2, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus center, 13.30, 15.40, 17.50, 20.05 a 22.15 h

Denník Bridget Jonesovej, USA, Obzor, Radlinského 18, 18.00 a 20.30 h

Príbeh o rytierovi, USA, Nádej, Rača, 17.30 a 20.00 h

Takmer dokonalý zločin, USA, Devín, Devínska Nová Ves, 17.15 a 19.45 h; Polus, 21.10 a 23.40 h

Tmavomodrý svet, ČR, Odboj, Dúbravka, Jadranská, 17.00 a 19.30 h

Angelin popol, USA-VB, FK Nostalgia, Stav. fakulta, Starohorská 2, 18.30 h

Operácia Swordfish, USA, Istota, Karloveská 32, 20.00 h; Polus center, 18.20, 20.30 a 22.40 h; Charlie centrum, 19.00 h

Atlantída: Stratená ríša, USA, Polus center, 14.10, 14.55, 16.15 a 17.00 h

Moulin Rouge, USA, Polus center, 14.20, 17.05, 19.45 a 22.25 h

Zlatíčka pre každého, USA, Polus, 19.10 a 21.20 h

Scary Movie 2, USA, Polus center, 14.50, 16.55 a 18.55 a 23.55 h; Charlie centrum, 18.30 h

Denník princeznej, USA, Polus, 15.15 a 17.40 h

Sklenený dom, USA, Polus center, 20.10 a 22.30 h

Čokoláda, USA, Polus center, 13.10, 16.00 a 18.35 h

Rozstrel, USA, Polus center, 21.00 a 23.10 h

Amelia z Montmartru, Fr.-Nem., Charlies, 18.00 h

The Plastic People Of The Universe, ČR, Charlie centrum, 17.30 a 20.45 h

Rebelanti, ČR, Charlie centrum, 17.00 h

Kým sa zotmie, USA, Charlie centrum, 20.15 h

Noc na Zemi, USA, Charlie centrum, 20.00 h

Iná láska, SR, Charlie centrum, 19.30 h

SOBOTA 24. NOVEMBER

Kto z koho, USA, Hviezda, 18.30 a 20.45 h; Polus center, 11.30, 14.00, 16.30, 19.00 a 21.30 h

Pikantné pokušenie, USA, Ymca, Karpatská 2, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus center, 11.20, 13.30, 15.40, 17.50, 20.05 a 22.15 h

Denník Bridget Jonesovej, USA, Obzor, Radlinského 18, 15.30, 18.00 a 20.30 h

Planéta opíc, USA, Nádej, Rača, 17.30 a 20.00 h

Lara Croft: Tomb Raider, USA, Devín, Devínska Nová Ves, 17.15 a 19.45 h

Shrek, USA, Odboj, Dúbravka, 15.00 a 17.00 h

Svadby podľa Mary, USA, Odboj, Dúbravka, Jadranská, 17.00 a 19.30 h

Mačky a psi, USA, Zora, Trnávka, 14.30 a 16.30 h

Jurský park, USA, Zora, Okružná 1, Trnávka, 19.00 h

Operácia Swordfish, USA, Istota, Karloveská 32, 20.00 h; Polus center, 18.20, 20.30 a 22.40 h; Charlie centrum, 19.00 h

Atlantída: Stratená ríša, USA, Polus center, 10.00, 10.45, 12.05, 14.10, 14.55, 16.15 a 17.00 h

Moulin Rouge, USA, Polus center, 11.40, 14.20, 17.05, 19.45 a 22.25 h

Zlatíčka pre každého, USA, Polus center, 19.10, 21.20 a 23.30 h

Scary Movie 2, USA, Polus center, 10.40, 12.45, 14.50, 16.55, 18.55 a 23.55 h; Charlies 18.30 h

Denník princeznej, USA, Polus center, 10.10, 12.40, 15.15 a 17.40 h

Sklenený dom, USA, Polus center, 20.10 a 22.30 h

Čokoláda, USA, Polus, 10.35, 13.10, 16.00 a 18.35 h

Takmer dokonalý zločin, USA, Polus, 21.10 a 23.40 h

Rozstrel, USA, Polus center, 21.00 h a 23.10 h

Kytica, ČR, Charlie centrum, 17.00 a 18.35 h

The Plastic People Of The Universe, ČR, Charlie centrum, 17.30 a 20.45 h

Rebelanti, ČR, Charlie centrum, 17.00 h

Kým sa zotmie, USA, Charlie centrum, 20.15 h

Pipi v kajine Taka Tuka, Švéd.-NSR, Charlies, 16.00 h

Noc na Zemi, USA, Charlie centrum, 20.00 h

Iná láska, SR, Charlie centrum, 19.30 h

NEDEĽA 25. NOVEMBER

Kto z koho, USA, Hviezda, Nám. 1. mája, 18.30 a 20.45 h; Polus center, 11.30, 14.00, 16.30, 19.00 a 21.30 h

Pikantné pokušenie, USA, Ymca, Karpatská 2, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus center, 11.20, 13.30, 15.40, 17.50, 20.05 a 22.15 h

Denník Bridget Jonesovej, USA, Obzor, Radlinského 18, 15.30, 18.00 a 20.30 h

Planéta opíc, USA, Nádej, Rača, 17.30 a 20.00 h

Princezná zo starého mlyna, ČR, Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h

Lara Croft: Tomb Raider, USA, Devín, Devínska Nová Ves, 17.15 a 19.45 h

Život chrobáka, USA, Devín, DNV, 15.15 h

Svadby podľa Mary, USA, Odboj, Dúbravka, Jadranská, 17.00 a 19.30 h

Mačky a psi, USA, Zora, Okružná 1, Trnávka, 14.30 h

Jurský park, USA, Zora, Trnávka, 16.30 a 19.00 h

Operácia Swordfish, USA, Istota, Karloveská 32, 20.00 h; Polus center, 18.20, 20.30 a 22.40 h; Charlie centrum, 19.00 h

Shrek, USA, Kino a FK Igric, DK Dúbravka, 19.00 h

O zatúlanej princeznej, USA, DK Ružinov, 15.00 h

Všetko, čo chcete vedieť o sexe, ale bojíte sa na to opýtať, USA, FK Ružinov, 18.00 h

Atlantída: Stratená ríša, USA, Polus center, 10.00, 10.45, 12.05, 14.10, 14.55, 16.15 a 17.00 h

Moulin Rouge, USA, Polus center, 11.40, 14.20, 17.05, 19.45 a 22.25 h

Zlatíčka pre každého, USA, Polus center, 19.10, 21.20 a 23.30 h

Scary Movie 2, USA, Polus, 10.40, 12.45, 14.50, 16.55, 18.55 a 23.55 h; Charlies, 18.30 h

Denník princeznej, USA, Polus center, 10.10, 12.40, 15.15 a 17.40 h

Sklenený dom, USA, Polus center, 20.10 a 22.30 h

Čokoláda, USA, Polus, 10.35, 13.10, 16.00 a 18.35 h

Takmer dokonalý zločin, USA, Polus, 21.10 a 23.40 h

Rozstrel, USA, Polus center, 21.00 a 23.10 h

Kytica, ČR, Charlie centrum, 17.00 a 18.35 h

The Plastic People Of The Universe, ČR, Charlie centrum, 17.30 a 20.45 h

Rebelanti, ČR, Charlie centrum, 17.00 h

Kým sa zotmie, USA, Charlie centrum, 20.15 h

Pipi v kajine Taka Tuka, Švéd.-NSR, Charlies, 16.00 h

Noc na Zemi, USA, Charlie centrum, 20.00 h

Keď hviezdy boli červené, SR-Fr., Charlies, 19.30 h

PONDELOK 26. NOVEMBER

Kto z koho, USA, Hviezda, 18.30 a 20.45 h; Polus center, 14.00, 16.30, 19.00 a 21.30 h

Pikantné pokušenie, USA, Ymca, Karpatská 2, 15.30 a 18.00 h; Polus center, 13.30, 15.40, 17.50, 20.05 a 22.15 h

The Plastic People Of The Universe, ČR, FK Ymca, 20.30 h

Sacra corona, Maď., FK Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 18.00 h

Príbuzenstvo, Jap., FK Múzeum, MMB, Primaciálne nám. 3, 19.00 h

Amelia z Montmartru, Fr.-Nem., Obzor, Radlinského 18, 18.00 a 20.30 h; Charlie centrum, 18.00 h

Príbeh Alvina Straighta, USA, FK Nostalgia, Stav. fakulta, Starohorská 2, 18.30 a 20.45 h

Čokoláda, USA, Istota, Karloveská 32, 20.00 h; Polus center, 13.10, 16.00 a 18.35 h

Kytice, ČR, Kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 19.30

Atlantída: Stratená ríša, USA, Polus center, 14.10, 14.55, 16.15 a 17.00 h

Operácia Swordfish, USA, Polus center, 18.20, 20.30 a 22.40 h; Charlie centrum, 19.00 a 20.45 h

Moulin Rouge, USA, Polus center, 14.20, 17.05, 19.45 a 22.25 h

Zlatíčka pre každého, USA, Polus, 19.10 a 21.20 h

Scary Movie 2, USA, Polus center, 14.50, 16.55 a 18.55 h; Charlie centrum, 18.30 h

Denník princeznej, USA, Polus, 15.15 a 17.40 h

Sklenený dom, USA, Polus center, 20.10 a 22.30 h

Takmer dokonalý zločin, USA, Polus center, 21.10 h

Rozstrel, USA, Polus center, 21.00 h

Cigáni idú do neba, Rus., Charlie centrum, 17.15 h

Rebelanti, ČR, Charlie centrum, 17.00 h

Kým sa zotmie, USA, Charlie centrum, 20.15 h

Noc na Zemi, USA, Charlie centrum, 20.00 h

Keď hviezdy boli červené, SR-Fr., Charlies, 19.30 h

UTOROK 27. NOVEMBER

Kto z koho, USA, Hviezda, Nám. 1. mája, 18.30 a 20.45 h; Polus, 14.00, 16.30, 19.00 a 21.30 h

Pikantné pokušenie, USA, Ymca, Karpatská 2, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus center, 13.30, 15.40, 17.50, 20.05 a 22.15 h

Sklenený tiger, Maď., FK Mladosť, 18.00 h

Slepí frajeri, Maď., FK Mladosť, 18.00 h

Amelia z Montmartru, Fr., Obzor, Radlinského 18, 18.00 a 20.30 h, Charlie centrum, 18.00 h

Tmavomodrý svet, ČR, Nádej, Rača, 17.30 a 20.00 h

Čokoláda, USA, Istota, Karloveská 32, 20.00 h; Polus center, 13.10, 16.00 a 18.35 h

Atlantída: Stratená ríša, USA, Polus center, 14.10, 14.55, 16.15 a 17.00 h

Operácia Swordfish, USA, Polus center, 18.20, 20.30 a 22.40 h; Charlie centrum, 19.00 a 20.45 h

Moulin Rouge, USA, Polus center, 14.20, 17.05, 19.45 a 22.25 h

Zlatíčka pre každého, USA, Polus, 19.10 a 21.20 h

Scary Movie 2, USA, Polus center, 14.50, 16.55 a 18.55 h; Charlie centrum, 18.30 h

Denník princeznej, USA, Polus, 15.15 a 17.40 h

Sklenený dom, USA, Polus center, 20.10 a 22.30 h

Takmer dokonalý zločin, USA, Polus center, 21.10 h

Rozstrel, USA, Polus center, 21.00 h

Cigáni idú do neba, Rus., Charlie centrum, 17.15 h

Rebelanti, ČR, Charlie centrum, 17.00 h

Kým sa zotmie, USA, Charlie centrum, 20.15 h

Cudzejší než raj, USA, Charlie centrum, 20.00 h

Keď hviezdy boli červené, SR-Fr., Charlies, 19.30 h

STREDA 28. NOVEMBER

Kto z koho, USA, Hviezda, Nám. 1. mája, 18.30 a 20.45 h; Polus, 14.00, 16.30, 19.00 a 21.30 h

Pikantné pokušenie, USA, Ymca, Karpatská 2, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus center, 13.30, 15.40, 17.50, 20.05 a 22.15 h

Torza, Maď., FK Mladosť, Hviezd. nám. 14, 18.00 h

Posledná večera u arabského šedého koňa, Maď., FK Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 20.00 h

Krajinka, SR, FK Múzeum, MMB, Prim. nám. 3, 19.00 h

Amelia z Montmartru, Fr.-Nem., Obzor, Radlinského 18, 18.00 a 20.30 h; Charlie centrum, 18.00 h

Tmavomodrý svet, ČR, Nádej, Rača, 17.30 a 20.00 h

Kufre pána Silberschmidta, Hol.-Belg., FK Nostalgia, Starohorská 2, 18.30 h

Hlavná stanica, Braz.-Fr., FK Nostalgia, 20.45 h

Čokoláda, USA, Istota, Karloveská 32, 20.00 h; Polus center, 13.10, 16.00 a 18.35 h

Legenda o slávnom návrate, USA, DK Ružinov, 18.00 h

Vladárová nová tvár, USA, Nivy, Súťažná 18, 16.00 h

Atlantída: Stratená ríša, USA, Polus center, 14.10, 14.55, 16.15 a 17.00 h

Operácia Swordfish, USA, Polus center, 18.20, 20.30 a 22.40 h; Charlie centrum, 19.00 a 20.45 h

Moulin Rouge, USA, Polus center, 14.20, 17.05, 19.45 a 22.25 h

Zlatíčka pre každého, USA, Polus, 19.10 a 21.20 h

Scary Movie 2, USA, Polus center, 14.50, 16.55 a 18.55 h; Charlie centrum, 18.30 h

Denník princeznej, USA, Polus, 15.15 a 17.40 h

Sklenený dom, USA, Polus center, 20.10 a 22.30 h

Takmer dokonalý zločin, USA, Polus center, 21.10 h

Rozstrel, USA, Polus center, 21.00 h

Cigáni idú do neba, Rus, Charlie centrum, 17.15 h

Rebelanti, ČR, Charlie centrum, 17.00 h

Kým sa zotmie, USA, Charlie centrum, 20.15 h

Cudzejší než raj, USA, Charlie centrum, 20.00 h

Keď hviezdy boli červené, SR-Fr., Charlies, 19.30 h

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 22. NOVEMBER

16.00 Koncert na pamiatku F. Liszta, Zichyho palác, Ventúrska 9

18.00 New Metal Millenium 2001, DK Lúky, Vígľašská 1

18.30 Duchovný svet Rómov, Quo Vadis, Hurbanovo n.

18.30 Jednofázové kvasenie, M. Janoušek, F. Frešo, koncert, Hlava XII, Bazová 9

19.00 Marie Rottrová a Neřez, koncert, DK Ružinov, Ružinovská 28

20.30 Šipoš Trio, koncert, Jazz café, Ventúrska 5

21.00 Boboš and Frozen Dozen, Aligátor, Laurinská 7

21.00 Hex hrá The Cure, Charlies pub, Špitálska

PIATOK 23. NOVEMBER

16.00 Brass Seans 2001, medzinár. festival brass hudby, koncert, Zichyho palác, aj o 19.00 h

19.00 Jesenný 002 Country bál, SD Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Janek Ledecký, koncert, štúdio SRo, Mýtna 1

19.00 Music Club: Zóna A, A bude hůř, Panadana, DK Lúky, Vígľašská 1

19.30 Intímne divadlo: Tieto steny, Čajovňa v podzemí, Bernolák, Bernolákova 1

20.30 Vlado Vizár, koncert, Jazz café, Ventúrska 5

SOBOTA 24. NOVEMBER

9.30 Cesty 2001, stretnutie cestovateľov, do 20.00 h

10.00 Esperantský deň, České centrum, Hviezd. n. 18

16.00 Brass Seans 2001, medzinár. festival brass hudby, koncert, Zichyho palác, aj o 19.00 h

17.00 Manželské áno po rokoch, hrá Akcent, sólisti spevohry NS, DK Dúbravka, Saratovská 2/A

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú, DH 11 z Ivánky, SD Nové Mesto, Vajnorská 21

18.15 Piráti krásy, večer poézie P. Ušák-Olivu, Quo Vadis, Hurbanovo nám.

19.00 Andrej Jobus a Dura & ZVA 12-78, koncert, MKC, Školská 14

19.00 Flamenco festival, koncerty, SD Nivy, Súťažná 18

20.30 Ľ. Tamaškovič, koncert, Jazz café, Ventúrska 5

NEDEĽA 25. NOVEMBER

10.30 Bratislavské gitarové kvarteto, Mirbachov palác, Františk. nám. 11

14.00 Tón na Dunaji, amer. tubista J. Funderbunk, skupina TUBAROSE, Zichyho palác, Ventúrska 9

16.00 Hráme Katarínam, V kvintet V. Valoviča, DK Račan, Detvianska 3

16.00 Brass Seans 2001, medzinár. festival brass hudby, koncert, Zichyho palác, aj o 19.00 h

19.00 Bratislava Hot Serenaders, SD Nivy, Súťažná 18

PONDELOK 26. NOVEMBER

17.00 Vstúpte!, divadelná komédia, DK Dúbravka, Saratovská 2/A, aj o 20.00

18.00 Orfeus 2001, študent. festival súčasnej hudby, Mozartova sieň Rak. veľvysl., Ventúrska 10, do 30. 11.

19.00 Komorný koncert Hudobnej mládeže Slovenska, Klarisky, Farská 4

UTOROK 27. NOVEMBER

17.00 Benefičný koncert, pre autistov a zdrav. postihnutých, DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

17.30 ZUŠ E. Suchoňa, Zichyho palác, Ventúrska 9

18.00 Večer dokumentu, CC Centrum, Jiráskova 3

18.00 Sakrálna architektúra, Quo Vadis, Hurban. nám.

19.00 Pavel Dobeš, folkový koncert, SRo, Mýtna 1

19.00 Musica Alterna, foyer Slov. filharm., Palackého 2

19.00 Komorný koncert poslucháčov HTF VŠMU, Klarisky, Farská 4

STREDA 28. NOVEMBER

16.00 Kurátor predstavuje – Európan Galanda, SNG, Vodné kasárne, 2. poschodie

17.00 ZUŠ Sklenárova, Zichyho palác, Ventúrska 9

18.00 Novyje imena, koncert ruskej skupiny, Ruské centrum vedy a kultúry, Fr. Kráľa 2

19.00 Symfonický orchester VŠMU, Slovenská filharmónia, Palackého 2

19.00 Trojkoncert: Trip Jazz, Klub Za zrkadlom, Rovniankova 3

20.30 Silvia Josifovská Band, Hystéria, Odbojárov 9

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 22. NOVEMBER

Funkadelic by Koki, Budha bar, Medená 16

99 Luftballons, 4 Izby, Heydukova 19

Disco party, Apollon, Panenská 24

Beerfest, Elam, Staré grunty 53

Disco, Kráter Pub, Vysoká 15

Rock, Aligátor, Laurinská 7

Disco, Jalta Bar, Gorkého 15

Break and Steppa, DJs Onion, Duna, Radlinského 11

Scream party, Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Reggae night, DJ Thierry, Club 39, Staré grunty 51

Before weekend flight, Crystal Music club, Špitálska 37

PIATOK 23. NOVEMBER

Disco party, Apollon, Panenská 24

Start to the weekend, Crystal Music club, Špitálska 37

Androgyny Party 02, Cranberis hits, Duna, Radlinského

Charlies pub is different, Charlies Pub, Špitálska 4

DJ Night, Sams, Gorkého 1

Disco, Hystéria, Odbojárov 9

Disco, Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Palicavonzvreca, U club, Náb. arm. gen. L. Svobodu

Disco, Manhattan Pub, Bajkalská 30

Clubbing Sound Better with You, Club 39, Staré grunty

Disco, Kráter, Vysoká 15

Oldies disco, Tatra club, Námestie 1. mája

Rock, Aligátor, Laurinská 7

Disco, Jalta bar, Gorkého 15

Rock, Harley Davidson, Rebarborová 1

Hot Sex Night, DJ Roller, Elam, Staré grunty 53

SOBOTA 24. NOVEMBER

Ibiza night, Eden, Žabotova 7

All you can eat, DJ Magalova, Budha bar, Medená 16

Nočné krídla, disco, Elam, Staré grunty 53

80s Disco, Radlinského 11

Charlies pub is different, Charlies Pub, Špitálska 4

Katarínska noc, Harley Davidson, Rebarborová 1

Rock, Aligátor, Laurinská 7

Leporelo, U Club, Náb. arm. gen. L. Svobodu

Essential Selection From Underground Music, Crystal Music club, Špitálska 37

Hauz, U club, Náb. arm. gen. L. Svobodu

Oldies disco, Tatra club, Námestie 1. mája

Disco, Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki, Club 39, Staré grunty

Dúhová party, Apollon, Panenská 24

Swanx party, Cirkus Baroko, nábrežie Dunaja

NEDEĽA 25. NOVEMBER

Rock, Harley Davidson, Rebarborová 1

Rock Night, Aligátor, Laurinská 7

Sunday, Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, Club 39, Staré grunty

Lunge sunday, Crystal Music club, Špitálska 37

PONDELOK 26. NOVEMBER

Rock, Harley Davidson, Rebarborová 1

Rockamotion, Rock undeground party, DJ Mathew, Club 39, Staré grunty

Mix Dance, Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

After work club, Crystal Music club, Špitálska 37

UTOROK 27. NOVEMBER

Deep House Varios Night, Crystal Music club, Špitálska 37

Disco, Elam, Staré grunty 53

Rock, Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies party, DJ Mayoo, Club 39, Staré grunty 5

Disco, Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Destroying Guitars, DJ Zollino, Duna, Radlinského

Charlies pub is different, Charlies Pub, Špitálska 4

STREDA 28. NOVEMBER

I::SEEK::YOU::, Duna, Radlinského

Rock, Harley Davidson, Rebarborová 1

Rock Night, Aligátor, Laurinská 7

Housemaniacs, DJ Vojto, Club 39, Staré grunty 51

Disco, Kráter Pub, Vysoká 15

Disco, Jalta bar, Gorkého 15

Oldies, Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

99 Luftballons, hauz, 4 Izby, Heydukova 19

Half price night, Charlies, Špitálska 4

Bratislava goes black, Crystal Music club, Špitálska

PRE DETI

ŠTVRTOK 22. NOVEMBER

10.00 Petržalská myš 2001, 2. roč. prehliadky animovaných filmov, CC Centrum, Jiráskova 3

10.00 Vodník Čľup, Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Čo písmenká nevedeli, CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 O veľkom primášovi Barovi, na motívy rómskej ľud. rozprávky, Bibiana, Panská 41

14.00 Hviezdnou oblohou, beseda o vesmíre, Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Vyčistíme rozprávku, divadlo, DK Račan, Detvianska 3

PIATOK 23. NOVEMBER

10.00 O dvoch babkách ježibabkách, dramatizácia rozprávky, Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

10.00 Na tú svätú Katarínu, ľudové zvyky na škole, M Klub, Gessayova

16.00 Disko nielen pre Katarínky, tanečné popoludnie s darčekom, SD Trnávka, Bulharská 60

NEDEĽA 25. NOVEMBER

10.00 Luskáčik, Štátne bábkové divadlo, Dunajská 36, aj o 14.30 h

10.30 Diskohry, DK Ružinov, Ružinovská 28

14.30 Úplne popletená rozprávka, divadlo AHA, MKC, Školská 14

15.00 Malá škola nápadov, mikulášska papučka, Klub 22, Vavilovova 22

15.00 O kukučke, ktorá prestala kukať, PKO, Nábrežie arm. gen. L. Svobodu 3

15.00 Šípová Ruženka, muzikál, SD Nivy, Súťažná 18

16.00 Dar pre deduška, Bibiana, Panská 41

PONDELOK 26. NOVEMBER

14.00 Hra s vetrom, šport. popol., Areál Štrkovec

UTOROK 27. NOVEMBER

10.00 Dar pre deduška, Bibiana, Panská 41

14.00 Kata, Katka, Katarína, zábavné popoludnie, Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Poďte s nami, uhádnite sami, kvízové popoludnie, Areál Štrkovec, Drieňova 9

14.00 Pestrá jeseň, výt.-tvor. dielne, DK Lúky, Vígľašská

STREDA 28. NOVEMBER

10.00 Dar pre deduška, Bibiana, Panská 41

10.00 Meštiacka škola, cudzie jazyky, M Klub, Gessayova 10

10.30 Stridžie dni, zvykoslovný program, SD Nové Mesto, Vajnorská 21

14.00 Je pravda, že…, kvízové popoludnie o zvieratkách, SD Prievoz, Kaštieľska 30

14.00 Tešíme sa všetci veľmi, rozprávka je predo dvermi, z cyklu hráme sa na rozprávku, Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

16.30 Predstavujeme sa, ZUŠ Exnárová, DK Ružinov, Ružinovská 28

Programy výstav na týždeň uverejníme zajtra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  2. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  3. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  4. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  5. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  6. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami
  7. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť
  8. Lety do exotiky už aj z Bratislavy
  9. Nonstop banka vo vrecku - aplikácia Mobil Banking
  10. Ako sme jazdili v socializme
  1. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  2. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  3. Už aj seniori presadajú do SUV
  4. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  5. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  6. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  7. Daikin predĺžil záruku na klimatizácie so službou Stand By Me
  8. Stavebný úrad neoprávnene predĺžil americkej ambasáde lehotu
  9. Grantová výzva na vykonávanie činností centier Europe Direct
  10. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami
  1. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov 27 372
  2. Ako sme jazdili v socializme 3 518
  3. Lety do exotiky už aj z Bratislavy 1 931
  4. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami 1 634
  5. Daikin predĺžil záruku na klimatizácie so službou Stand By Me 1 574
  6. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho 1 487
  7. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť 1 378
  8. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov 1 303
  9. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku 1 263
  10. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť 1 134