SME

Oddnes sa menia trasy niektorých električiek

Pre opravu trate bude oddnes vylúčená električková doprava medzi Karlovou Vsou a Dúbravkou a súčasne pre rekonštrukciu kanalizačného zberača nebudú premávať električky cez Obchodnú ulicu. Električková doprava cez Jesenského ul. a Nám. Ľ. Štúra bude ...

Pre opravu trate bude oddnes vylúčená električková doprava medzi Karlovou Vsou a Dúbravkou a súčasne pre rekonštrukciu kanalizačného zberača nebudú premávať električky cez Obchodnú ulicu. Električková doprava cez Jesenského ul. a Nám. Ľ. Štúra bude obnovená. Výluka električiek medzi Karlovou Vsou a Dúbravkou potrvá približne do 22. augusta, výluka električiek cez Obchodnú až do začiatku septembra.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Linka č. 1 bude v smere na hlavnú stanicu premávať po trase Karlova Ves - nábrežie - Šafárikovo nám. - Špitálska - Krížna - Vazovova - Radlinského - hlavná stanica a v opačnom smere po trase hlavná stanica - Radlinského - Vazovova - Krížna - Špitálska - Nám. Ľ. Štúra - nábrežie - Karlova Ves.

SkryťVypnúť reklamu

Linka č. 4 pôjde obojsmerne cez Nám. Ľ. Štúra a Jesenského ulicu.

Linka č. 5 bude premávať obojsmerne po trase Karlova Ves - nábrežie - tunel - Nám. SNP - Špitálska - Americké nám. - Radlinského - Račianske mýto - Rača.

Linka č. 6 bude mať trasu ŽST Nové Mesto - Trnavské mýto - Krížna - Špitálska - Nám. SNP - Kapucínska - tunel - nábrežie - Šafárikovo nám. - Špitálska - Krížna - Trnavské mýto - ŽST Nové Mesto.

Linka č. 7 nebude premávať.

Linka č. 9 pôjde obojsmerne cez tunel, Nám. SNP, Špitálsku a Krížnu ulicu.

Linky č. 11 a 14 pôjdu cez Nám. Ľ. Štúra a Šafárikovo nám.

Linka č. 12 pôjde po trase Karlova Ves - nábrežie - Šafárikovo nám. - Nám. Ľ. Štúra - nábrežie - Karlova Ves.

Zastávky Pri kríži až Dolné Krčace, Poštová, Vysoká obojsmerne a Technická univerzita smer Obchodná ulica budú zrušené. Električka č. 1 v smere na hlavnú stanicu nebude stáť na zastávke Nám. SNP. Linka č. 5 v smere do Rače a linka č. 9 v smere do Ružinova nezastavia na zastávke Floriánske nám. Linka č. 6 v smere do mesta a linka č. 9 obojsmerne nebudú zastavovať na Vazovovej. Náhradnú dopravu zabezpečí autobusová linka X12 po trase Dúbravka, Pri kríži - Karlova Ves, Borská. Zastavovať bude obojsmerne na zastávkach Pri kríži, OD Saratov, Drobného, Alexyho, Švantnerova, Damborského, Horné Krčace, Dolné Krčace, Borská. Linka č. 58 bude premávať po predĺženej trase zo ŽST Nové Mesto až po Technickú ulicu v Trnávke a späť. Z Mierovej kolónie bude pokračovať cez Magnetovú, Rožňavskú, Rádiovú a Edisonovu na Technickú ulicu. Na Magnetovej ulici bude zastavovať na nových zastávkach Mierová kolónia a Vihorlatská, na Rožňavskej na zastávke Vozovňa Trnávka, na Rádiovej na zastávke Rádiová, na Bočnej na zastávke Bočná a na Technickej ulici bude mať nástupište a výstupište Technická. Doterajšie nástupište a výstupište Mierová kolónia bude zrušené.

SkryťVypnúť reklamu

Linka č. 65 momentálne premáva pre rozkopávku v križovatke ulíc Edisonova - Galvaniho - Bočná z Rače len po Vozovňu Jurajov dvor a späť. V súvislosti s predĺžením linky č. 58 po Technickú ulicu bude po uvedenej trase premávať už natrvalo. (sita)

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Komerčné články

  1. Aká bytová architektúra dnes developerom predáva?
  2. Závod Carpathia v Prievidzi oslavuje jubileum
  3. Čo našli Strýco Filip a Miško Páleník v kuchyni Milana bez mapy?
  4. Pozitívne myslenie nie je všetko. Skutočnú silu nájdete inde
  5. Kondičný tréner: Ubolený zo sedavého zamestnania? Toto pomôže
  6. Firmu rozbiehal po maturite. Dnes má obrat vyše pol milióna
  7. Tieto chyby pri investovaní vám bránia zhodnotiť majetok
  8. Takto bude vyzerať nové námestie na začiatku Dúbravky
  1. Motoristi späť za volantom. Riziko nehôd opäť rastie.
  2. Lávové polia i skvostné pláže. Lanzarote je dôkazom sily prírody
  3. Tvorivé háčkovanie aj 30 otázok pre Hanu Gregorovú
  4. Budúci lesníci opäť v teréne: S LESY SR vysadia les novej generá
  5. Slovenské naj na jednom mieste. Stačí lúštiť
  6. Nový rekord v politickom terore utvorili Červení Khméri
  7. Šéf nemocníc v Šaci Sabol: Nemôžeme byť spokojní s počtom roboti
  8. Chcete dokonalé zuby? Čo vám reklamy nepovedia
  1. Domácnosti pozor, od júla sa mení výpočet poplatkov za elektrinu 104 229
  2. Firmu rozbiehal po maturite. Dnes má obrat vyše pol milióna 22 259
  3. Kondičný tréner: Ubolený zo sedavého zamestnania? Toto pomôže 12 081
  4. Tieto chyby pri investovaní vám bránia zhodnotiť majetok 7 129
  5. Takto bude vyzerať nové námestie na začiatku Dúbravky 5 791
  6. Pozitívne myslenie nie je všetko. Skutočnú silu nájdete inde 5 241
  7. Šaca - centrum robotickej chirurgie na východe Slovenska 4 544
  8. Čo robí Portugalsko jedinečným? Jedenásť typických vecí a zvykov 4 510
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťZatvoriť reklamu