19.00 Diskusné fórum BRATISLAVA NAHLAS, Astorka - Korzo 90, Suché mýto 17
19.30 English is Easy, Csaba is Dead, V. Klimáček, K. Vosátko, Divadlo GunaGu, Biela 6
19.00 Dvaja, J. Barč-Ivan, Divadlo aha, Školská 14
19.00 Návod na použitie, J. Nvota, Radošinské naivné divadlo, Škultétyho 5
19.00 Lord Norton a sluha James, Teátro Gedur, Istropolis, Trnavské mýto 1
KINÁ
Atlantída: Stratená ríša, USA, Hviezda, 15.00, 16.45 a 18.30 h; Istota, Karloveská 32, 17.30 h; Istropolis - kinosála, Trnavské mýto 1, 15.30 a 17.15 h; Polus Center, 14.10, 14.55, 16.15 a 17.00 h
Operácia Swordfish, USA, Hviezda, Nám. 1. mája, 20.30 h; Istropolis - kinosála, Trnavské mýto 1, 19.00 a 21.00 h; Polus Center, 17.40, 18.20, 19.50, 20.30, 22.00 a 22.40 h
Moulin Rouge, USA, Tatra, Nám. 1. mája, 16.00, 18.00 a 20.30 h; Polus Center, 14.20, 17.10, 19.45 a 22.25 h
Pikantné pokušenie 2 , USA, Ymca, Karpatská 2, 15.30 a 18.00 h; Polus Center 13.30, 15.40, 17.50, 20.05 a 22.15 h
Možno, Fr., FK Ymca, Karpatská 2, 20.30 h
Kytice, ČR, Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 17.30 a 20.00 h; Istropolis - Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h; Polus Center, 20.35 h
Scary Movie, USA, Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00 a 20.30 h; Istota, Karloveská 32, 20.00 h; Polus Center, 13.00, 15.00, 17.05, 19.00 a 21.00 h
Lost Highway, USA, FK Nostalgia, Starohorská 2, 18.00 h
Čarovný meč, USA, Zrkadlový háj, Rovniankova 4, 15.30 h
Múmia sa vracia, USA, Zrkadlový háj, Rovniankova 4, 19.30 h
Prci, prci, prcičky (Americké pokušenie 2), USA, Istropolis - veľká sála, Trnavské mýto 1, 15.30, 18.00 a 20.30 h
Rebeli, ČR, Charlie centrum, 17.00 h
Umelá inteligencia, USA, Charlie centrum, 17.30 h
Amélia z Montmartru, Fr.-Nem., Charlie centrum, 18.00 h
Tiger a drak, USA, Charlie centrum, 18.00 h
Ten, ktorý musí zomrieť, Fr.,-Tal., Charlie centrum, 19.00 h
Umelcova zmluva, VB, Charlie centrum, 20.00 h
Pätnásť minút, USA, Charlie centrum, 20.15 h
Zlatíčka pre každého, USA, Polus Center, 19.10 a 21.20 h
Denník princeznej, USA, Polus Center, 13.20, 15.45 a 18.10 h
Mačky a psi, USA, Polus Center, 13.40 a 15.40 h
Tmavomodrý svet, USA, Polus Center, 13.00, 15.20 a 17.45 h
Takmer dokonalý zločin, USA, Polus Center, 20.10 a 22.30 h
DISKOTÉKY
Rock, Harley Davidson, Rebarborová 1
Rockamotion, Rock undeground party, DJ Mathew, Club 39, Staré grunty
Mix Dance, Cirkus Barok, nábrežie Dunaja
PRE DETI
10.00 Ručné práce chlapčenské, vyrezávanie, M Klub, Gessayova 10
10.00 Anna, malá čarodejnica, divadlo, OS Slovany, Makovického 4, aj o 14. h
14.00 Hudobná výchova, M Klub, Gessayova 10
14.00 Ukáž svoju zručnosť, zábavné popoludnie, Areál Štrkovec, Drieňová 9
VÝSTAVY
Európan Galanda, výstava pri príležitosti vydania monografie M. G., SNG - Vodné kasárne, Rázusovo nábrežie 2, do 2. decembra
Štefan Prokop, súborné dielo, GMB - Mirbachov palác, Františkánske námestie 11, do 25. novembra
Štyria: Eva Masaryková, Karin Lunterová, Ivan Patúc, Peter Machata, GMB - Pálffyho palác, do 25. novembra
Salón Galérie Ardan, diela výtvarných umelcov, ktorí v uplynulých 10 rokoch vystavovali v galérii, ut - so 16.00 - 19.00 h, Galéria Ardan, Lermontovova 14, do 30. novembra
Dotyk Afriky - nová línia využitia skla v úžitkovom nábytku, K.F.A. Gallery, Karpatská 11, do 29. novembra
Jozef Könyöki a Bratislavské pamiatky, Stará radnica, Primaciálne nám. 3, ut - pia 10.00 - 17.00 h, so - ne 11.00 - 18.00 h
Josef Jíra - Obrazy, grafika, kresby, Štúdio L+S, Nám. 1. mája
Outsiderova premiéra II - Filip Kaprál Fikta, Galéria BURYzone, Čajakova 11, str - štv 14.00 - 22.00, pia 14.00 - 24.00 h, do 29. novembra
11. ROČNÍK MESIACA FOTOGR0AFIE
Ak nie je uvedené inak, výstava trvá do 30. novembra:
Fero Tomík - retrospektíva tvorby, Galéria Profil, Prepoštská 4, ut - ne 13.00 - 18.00 h, do 2. decembra
Lewis Carroll - rodinné portréty z 19. storočia, Bibiana, Panská 41
Túžba túžiť - súčasná škandinávska fotografia, UBS, Dostojevského rad 2, ut - ne 13.00 - 18.00 h, do 25. novembra
Sergej Čilikov - o živote na ruskej provincii, Galéria Slovenskej poisťovne, Dostojevského rad 28, po - pia 9.00 - 17.00 h
Fujifilm Europress Photo Awards 2001 - víťazné práce, Galéria Café Parnas, Panská 12, po - pia 9.00 - 24.00 h, so 14.00 - 24.00 h, ne 14.00 - 23.00 h
Hermanovce 2001 - fotografie rómskych a nerómskych detí, Dom Quo Vadis, Hurbanovo nám. 1, po - št 16.00 - 21.00 h, pia - so 17.00 - 19.00 h
Digital Olympus - kol. výstava, Artotéka, Kapucínska 1, po - str - št 12.30 - 18.00 h, ut - pia 10.00 - 16.00 h
Aivis Smulders - meditatívne obrazy, Focus, Štúrova 9, po - pia 9.00 - 17.00 h
Nottingham Trent University - práce učiteľov a študentov z VB, galéria Medium, Hviezdoslavovo nám. 18, po - pia 10.00 - 17.00 h, so 10.00 - 16.00 h
Éva Köves - fragmenty, Kultúrny inštitút Maďarskej republiky, Palisády 54, po - št 9.00 - 16.00 h, pia 9.00 - 13.00 h, so 15.00 - 18.00 h, ne 13.00 - 18.00 h
Slovenská fotografia 1925 - 2000 - moderna, postmoderna, postfotografia, SNG, Rázusovo nábr. 2, ut - ne 10.00 - 18.00 h, do 10. februára 2002
Jordan Jordanov - tradície a premeny súčasného bulharského vidieka, Bulharské kultúrne stredisko, Jesenského 7, po - pia 10.00 - 18.00 h, so 15.00 - 18.00 h, ne 14.00 - 18.00 h
Takis Roidakis - dokum. reflexie z krajiny pri Egejskom mori, Galéria Palisády, Palisády 51, ut - ne 14.00 - 18.00 h
Pavel Mára - transformácia duchovného a fyzického kultu krásy, Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, po - so 12.00 - 18.00 h
Christiane Hantzsch - hravo erotická fotografia flóry, kaviareň Srdce, Nám. SNP 13, po - ne 8.00 - 20.00 h
Gilbert Garcin - komediálno-surrealistický svet okolo nás, Francúzsky inštitút, Sedlárska 7, po - pia 9.00 - 13.00h, 14.00 - 18.00 h, so - ne 10.00 - 17.00 h
Marlene Dietrichová - život slávnej herečky v dobovej fotografii, Goetheho inštitút, Panská 33, po - št 9.00 - 12.00 h, 13.30 - 17.30 h, pia 9.00 - 12.00 h