BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJe

III. LIGA ST. DORAST

24. kolo: MŠK Petržalka - Zohor 3:0 kont., Vrakuňa - VTJ Ružinov 0:2, Vysoká - D. N. Ves 5:2, Rača - Vinohrady 9:0, PVFA - Rusovce 7:0, Dúbravka - Trnávka 1:6, Lamač - Stupava 2:3.

1. PVFA 24 19 3 2 104:23 60
2. I. Petržalka 24 17 3 4 63:28 54
3. Ružinov 24 16 3 5 64:30 51
4. Rača 24 14 4 6 64:39 46
5. Trnávka 24 11 9 4 59:38 42
6. Vrakuňa 24 12 4 8 67:37 40
7. Lamač 24 12 4 8 72:59 40
8. Stupava 24 12 3 9 43:36 39
9. D. N. Ves 24 8 3 13 45:55 27
10. Dúbravka 24 7 2 15 39:76 23
11. Rusovce 24 6 4 14 39:70 22
12. Vinohrady 24 4 3 17 40:82 15
13. Vysoká 24 4 1 19 36:86 13
14. Zohor 24 1 4 19 16:92 7

III. LIGA ML. DORAST

24. kolo: MŠK Petržalka - Jarovce 2:1, Vrakuňa - VTJ Ružinov 0:1, Domino - D. N. Ves 3:3, Rača - Pezinok 0:1, PVFA - Kinkon 1:1, Dúbravka - BCT 4:0, Lamač - Štart 5:0.

1. I. Petržalka 24 22 1 1 107:8 67
2. Jarovce 24 16 3 5 72:33 51
3. Dúbravka 23 15 5 3 44:17 50
4. PVFA 24 14 5 5 68:30 47
5. Kinkon 23 12 6 5 45:24 42
6. Vrakuňa 24 12 5 7 44:29 41
7. Ružinov 24 8 5 11 24:27 29
8. D. N. Ves 24 9 1 14 36:65 28
9. Pezinok 24 8 3 13 31:63 27
10. Domino 24 7 4 13 33:42 25
11. Lamač 24 5 6 13 25:53 21
12. Štart 24 5 4 15 27:92 19
13. Rača 24 4 4 16 26:56 16
14. BCT 24 3 2 19 20:63 11

REG. LIGA ST. ŽIACI

24. kolo: MŠK Petržalka - Rapid 0:2, Vrakuňa - Artmedia 0:1, Slovan - SFM Senec 2:1, Inter - PVFA 3:1, Malacky - Stupava 2:3, D. N. Ves - Koba 0:4, Pezinok - Čunovo 1:1.

1. Inter 23 22 1 131:12 67
2. Koba 23 19 2 2 92:19 59
3. PVFA 23 14 6 3 54:18 48
4. Rapid 23 14 3 6 38:22 45
5. Slovan 23 12 5 6 34:28 41
6. Artmedia 23 11 3 9 60:36 36
7. Pezinok 23 7 4 12 27:52 25
8. Čunovo 23 7 3 13 28:62 24
9. D. N. Ves 23 7 2 14 21:48 23
10. Vrakuňa 23 6 3 14 27:50 21
11. SFM Senec 23 6 2 15 31:65 20
12. I. Petržalka 23 6 1 16 34:69 19
13. ŠK Malacky 23 5 3 15 31:79 18
14. Stupava 23 5 2 16 20:68 17

REG. LIGA ML. ŽIACI

24. kolo: MŠK Petržalka - Rapid 2:0, Vrakuňa - Artmedia 0:3, Slovan - SFM Senec 3:0, Inter - PVFA 2:0, Malacky - Stupava 1:1, D. N. Ves - Koba 0:3, Pezinok - Čunovo 2:0.

1. Inter 24 21 3 113:19 63
2. I. Petržalka 24 19 5 81:31 57
3. Slovan 24 18 1 5 91:23 55
4. Artmedia 23 15 5 3 53:17 50
5. Koba 24 15 3 6 77:32 48
6. PVFA 24 15 2 7 72:31 47
7. Rapid 24 14 5 5 54:18 47
8. Stupava 24 8 4 12 41:57 28
9. SFM Senec 24 7 2 15 27:57 23
10. Vrakuňa 24 4 4 16 15:68 16
11. ŠK Malacky 22 4 3 15 17:81 15
12. Pezinok 23 4 2 17 13:64 14
13. Čunovo 24 3 2 19 8:86 11
14. D. N. Ves 24 2 1 21 20:98 7

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

24. kolo: Rapid - Gajary 3:1, Kinkon - VTJ Ružinov 1:3, Domino - MŠK Petržalka 0:0, V. Leváre - PVFA 1:3, Lozorno - Dúbravka 1:3, ŠKP - Rača 3:0, Kostolište - Sv. Jur 3:1.

1. Rapid 24 21 2 1 87:15 65
2. Dúbravka 24 17 2 5 62:19 53
3. Rača 24 15 4 5 55:26 49
4. Kostolište 24 14 2 8 65:47 44
5. ŠKP 22 13 1 8 51:26 40
6. Domino 24 11 5 8 43:44 38
7. Kinkon 24 11 2 11 54:44 35
8. Ružinov 24 9 5 10 42:40 32
9. I. Petržalka 23 8 5 10 44:57 29
10. Gajary 24 8 4 12 27:42 28
11. V. Leváre 24 7 2 15 30:57 23
12. PVFA 23 6 4 13 38:58 22
13. Lozorno 24 3 1 20 35:95 10
14. Sv. Jur 24 3 1 20 15:78 10

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

24. kolo: Rapid - Gajary 1:0, Kinkon - VTJ Ružinov 1:2, Domino - MŠK Petržalka 3:3, V. Leváre - PVFA 3:2, Lozorno - Dúbravka 0:6, ŠKP - Rača 3:0, Kostolište - Sv. Jur 0:2.

1. Rača 23 20 1 2 106:18 61
2. Kinkon 24 18 1 5 92:27 55
3. Gajary 24 15 3 6 74:24 48
4. V. Leváre 24 13 4 7 67:42 43
5. Dúbravka 23 12 4 7 42:30 40
6. ŠKP 22 12 3 7 49:26 39
7. Ružinov 24 9 5 10 37:51 32
8. PVFA 22 9 4 9 56:44 31
9. I. Petržalka 23 9 2 12 61:76 29
10. Domino 24 8 3 13 48:61 27
11. Rapid 24 8 2 14 43:54 26
12. Sv. Jur 23 5 3 15 22:57 18
13. Kostolište 24 5 1 18 27:89 16
14. Lozorno 24 2 2 20 19:144 8

PRÍPRAVKA A

20. kolo: SFM Senec - Rapid 4:0, Slovan - Kinkon 2:3, ŠKP - Stupava 0:0, D. N. Ves - Koba 1:2, Artmedia - MŠK Petržalka 2:2, Vrakuňa - PVFA 0:8, Inter - Lamač 13:1.

1. SFM Senec 23 19 2 2 103:18 59
2. Inter 23 18 2 3 104:25 56
3. PVFA 23 17 2 4 66:21 53
4. Slovan 23 14 3 6 84:46 45
5. Kinkon 22 13 3 6 49:25 42
6. ŠKP Dúbravka 23 11 3 9 38:34 36
7. D. N. Ves 23 10 3 10 38:39 33
8. Koba Senec 24 9 6 9 35:44 33
9. Rapid 23 9 4 10 52:47 31
10. Vrakuňa 23 5 2 16 43:75 17
11. Stupava 22 4 4 14 23:58 16
12. I. Petržalka 23 3 5 15 26:79 14
13. A. Petržalka 23 3 3 17 24:102 12
14. Lamač 22 3 2 17 21:93 11

PRÍPRAVKA B

20. kolo: SFM Senec - Domino 0:2, Slovan - Kinkon 11:3, ŠKP - Bernolákovo 3:0, D. N. Ves - VTJ Ružinov nehrali, Pezinok - Malacky 1:3, Rača - PVFA 2:8, Inter - Dúbravka 5:1.

1. Inter 23 21 1 1 152:18 64
2. Slovan 24 20 3 1 136:35 63
3. Žolik Malacky 24 19 2 3 112:25 59
4. FK Dúbravka 24 14 3 7 64:35 45
5. Bernolákovo 23 10 3 10 58:46 33
6. SFM Senec 23 9 4 10 51:52 31
7. Domino 24 9 3 12 45:80 30
8. ŠKP Dúbravka 23 8 5 10 51:55 29
9. Kinkon 23 8 1 14 44:90 25
10. PŠC Pezinok 23 6 6 11 33:51 24
11. PVFA 23 6 5 12 57:84 23
12. VTJ Ružinov 22 5 2 15 42:98 17
13. Rača 23 3 3 17 47:139 12
14. D. N. Ves 22 3 1 18 16:100 10

PRÍPRAVKA C

20. kolo: SFM Senec - Domino 7:0, Báhoň - Koba 7:1, Spoje - Malacky 2:5, Vrakuňa - PVFA 1:3, K. Ves - Ivanka 7:2.

1. K. Ves 20 19 1 148:26 57
2. Slovan 19 16 1 2 157:25 49
3. Žolik Malacky 21 16 1 4 93:34 49
4. Báhoň 19 12 1 6 66:41 37
5. Ivanka 19 10 1 8 47:53 31
6. Koba Senec 20 7 2 11 45:81 23
7. Stupava 19 7 2 10 36:87 23
8. SFM Senec 18 5 5 8 34:46 20
9. PVFA 20 5 4 11 33:72 19
10. Spoje 19 4 3 12 44:92 15
11. Vrakuňa 20 2 3 15 20:96 9
12. Domino 20 2 1 17 30:100 7

ObFZ Bratislava-mesto

I. TRIEDA DORAST

20. kolo: Z. Bystrica - Ekonóm 5:0, Domino - BCT 2:2.

1. Jarovce 15 12 1 2 49:12 37
2. Domino 15 9 2 4 53:21 29
3. BCT 15 8 2 5 43:22 26
4. Z. Bystrica 16 5 2 9 27:38 17
5. Ekonóm 15 1 14 9:88 1

I. trieda starší žiaci

20. kolo: Lamač - Vrakuňa 3:2, K. Ves - Ekonóm 4:3, Jarovce - Vinohrady 1:1, D. N. Ves - Vajnory 1:0, Štart - Domino 0:5.

1. K. Ves 17 15 2 117:39 45
2. Vrakuňa 17 13 2 2 55:15 41
3. Vajnory 18 13 1 4 57:18 40
4. BCT 18 7 4 7 43:27 25
5. D. N. Ves 17 6 4 7 28:39 22
6. Štart 18 7 1 10 42:56 22
7. Lamač 17 6 2 9 33:59 20
8. Domino 18 6 1 11 32:49 19
9. Ekonóm 18 6 1 11 23:40 19
10. Jarovce 18 5 3 10 29:48 18
11. Vinohrady 18 3 1 14 22:91 10

I. trieda mladší žiaci

18. kolo: Jarovce - Kalinkovo 3:0, Spoje - Vajnory 5:0, Lamač - Vrakuňa, K. Ves - Ekonóm a Rusovce - D. Lužná nehrali.

1. Lamač 15 14 1 134:17 43
2. K. Ves 16 13 3 96:42 39
3. Spoje 17 12 1 4 90:29 37
4. Ekonóm 17 9 2 6 52:40 29
5. Jarovce 18 7 1 10 49:76 22
6. Vrakuňa 17 7 10 47:48 21
7. D. Lužná 17 7 10 55:80 21
8. Vajnory 17 5 1 11 28:81 16
9. Rusovce 14 2 1 11 16:57 7

10. Kalinkovo 16 2 1 13 19:116 7

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. LIGA SENIORI, sk. A

22. kolo: Kuchyňa - Sv. Jur 2:3, Sološnica - B. Pezinok 1:4, Vištuk - Báhoň 0:1, Borinka - Vinosady 2:2, Pernek - M. Kráľová 1:0, Častá - Suchohrad 2:0.

1. Sv. Jur 21 17 1 3 69:22 52
2. B. Pezinok 21 14 3 4 68:24 45
3. Častá 21 12 5 4 59:20 41
4. Suchohrad 21 12 3 6 60:33 39
5. Vinosady 21 8 8 5 34:29 32
6. Pernek 21 9 1 11 41:55 28
7. Vištuk 21 8 3 10 36:50 27
8. M. Kráľová 21 8 2 11 38:70 26
9. Báhoň 21 7 4 10 35:50 25
10. Sološnica 21 4 4 13 28:55 16
11. Borinka 21 4 3 14 28:47 15
12. Kuchyňa 21 4 1 16 36:77 13

FK Kuchyňa sa po skončení súťaže odrátajú 3 body.

VI. LIGA SENIORI, sk. B

26. kolo: Hamuliakovo - Ivanka 5:2, Čataj - Miloslavov 2:2, Hr. Šúr - Kaplná 3:5, D. Lužná - Rovinka B 0:0.

1. D. Lužná 26 15 6 5 68:29 51
2. Rovinka 26 14 6 6 56:33 48
3. Hamuliakovo 26 12 6 8 55:38 42
4. Ivanka 26 13 3 10 42:36 42
5. Hr. Šúr 26 11 5 10 59:53 38
6. Kaplná 26 10 5 11 62:55 35
7. Miloslavov 26 7 8 11 49:57 29
8. Čataj 26 1 3 22 12:101 6

ŠK Čataj sa po skončení súťaže odrátajú 3 body.

I. TRIEDA DORAST

28. kolo: Sv. Jur - Kráľová 2:2, Modra - B. Pezinok 0:1, D. Lužná -Viničné 3:0, Kostolište - PŠC Pezinok 7:1, Gajary - V. Leváre 0:5, Jakubov - Ivanka 1:1, Sl. Grob - Bernolákovo 2:1.

1. V. Leváre 26 19 4 3 99:29 61
2. Kostolište 25 18 3 4 89:32 57
3. D. Lužná 24 17 2 5 88:41 53
4. PŠC Pezinok 26 15 3 8 59:52 48
5. Kráľová p.S. 25 13 6 6 62:38 45
6. Jakubov 25 13 3 9 70:49 42
7. Gajary 25 13 1 11 65:54 40
8. Ivanka 25 12 2 11 62:43 38
9. Lozorno 25 9 3 13 54:69 30
10. Bernolákovo 25 7 5 13 38:63 26
11. B. Pezinok 25 6 5 14 39:71 23
12. Modra 25 6 4 15 27:71 22
13. Sl. Grob 26 6 4 16 45:91 22
14. Sv. Jur 24 5 6 13 21:50 21
15. Viničné 25 3 1 21 16:81 10

II. TRIEDA DORAST, sk. A

8. kolo: Pl. Štvrtok - Láb 3:0 kont., Jablonové - Rohožník 1:0.

1. Pl. Štvrtok 12 10 1 1 49:14 31
2. Závod 11 8 3 43:13 27
3. Jablonové 12 5 3 4 16:13 18
4. Láb 12 4 1 7 28:23 13
5. Rohožník 11 3 2 6 21:33 11
6. Studienka 12 3 1 8 15:35 10
7. Pl. Mikuláš 12 2 1 9 12:53 7

II. TRIEDA DORAST, sk. B

26. kolo: N. Dedinka - Grinava 1:2, Dubová - Doľany 0:2, Budmerice - Báhoň 2:4, Šenkvice - Limbach 12:0, Častá - Tomášov 7:2, Ch. Grob - Blatné 1:3.

1. Báhoň 23 18 2 3 104:26 56
2. Blatné 23 17 2 4 73:39 53
3. Doľany 23 14 5 4 66:31 47
4. Šenkvice 24 14 4 6 93:48 46
5. Budmerice 23 12 4 7 91:42 40
6. Malinovo 23 12 2 9 51:36 38
7. N. Dedinka 23 11 2 10 62:44 35
8. Grinava 23 10 4 9 46:44 34
9. Tomášov 23 9 3 11 49:64 30
10. Limbach 23 6 1 16 25:78 19*
11. Častá 23 6 1 16 34:111 19
12. Dubová 23 2 3 18 17:73 9
13. Ch. Grob 23 1 3 19 22:97 6*

*obojstranná kontumácia

Žiaci - skupina A

23. kolo: Studienka - Láb 8:0, Závod - Pl. Mikuláš 5:0, M. Leváre - Jakubov 19:1, Pl. Štvrtok - Zohor 1:2, Suchohrad - Vysoká 3:1, Pl. Podhradie - Kuchyňa a Rohožník - Jablonové nehrali.

1. Rohožník 23 23 216:6 69
2. Studienka 23 17 1 5 111:22 52
3. Pl. Štvrtok 23 17 1 5 119:33 52
4. Jablonové 23 15 2 6 121:35 47
5. Zohor 22 15 2 5 105:27 47
6. Láb 24 11 3 10 54:93 36
7. Závod 22 10 4 8 57:50 34
8. M. Leváre 22 8 2 12 61:87 26
9. Kuchyňa 20 8 12 55:83 24
10. Suchohrad 24 7 3 14 34:100 24
11. Vysoká 22 6 1 15 37:99 19
12. Pl. Mikuláš 22 5 3 14 29:73 18
13. Jakubov 23 3 20 33:155 9
14. Pl. Podhradie 21 1 20 10:179 3

Žiaci - skupina B

23. kolo: Hamuliakovo - Igram 1:0, Ivanka - Báhoň 1:3, Tomášov - D. Lužná, Kaplná - N. Dedinka, Kráľová - Rovinka a Bernolákovo - Čataj nehrali.

1. Báhoň 22 19 1 2 109:23 58
2. D. Lužná 20 17 1 2 90:24 52
3. Tomášov 21 15 2 4 73:24 47
4. Kaplná 21 11 1 9 88:51 34
5. Igram 21 9 6 6 49:36 33
6. Bernolákovo 22 8 4 10 68:59 28
7. Ivanka 21 9 1 11 41:42 28
8. Malinovo 21 8 3 10 36:62 27
9. Rovinka 21 7 4 10 31:64 25
10. Hamuliakovo 22 7 3 12 38:68 24
11. Čataj 20 4 2 14 22:53 14
12. Kráľová p.S. 21 4 2 15 23:99 14
13. N. Dedinka 21 3 2 16 27:90 11

Žiaci - skupina C

25. kolo: Doľany - Jablonec 1:1, Vištuk - Grinava 3:1, Viničné - Limbach nehrali, Modra B - Častá 3:11, Modra A - Dubová 5:1, Sl. Grob - Šenkvice 3:3.

1. Modra A 24 23 1 131:18 70
2. Častá 23 21 2 102:21 63
3. Grinava 23 15 8 53:30 45
4. Šenkvice 23 12 5 6 68:38 41
5. Vištuk 23 13 1 9 69:43 40
6. Dubová 23 11 2 10 66:35 35
7. Viničné 22 11 2 9 65:41 35
8. Budmerice 23 9 4 10 41:46 31
9. Doľany 24 9 3 12 45:51 30
10. Jablonec 23 9 2 12 42:52 29
11. B. Pezinok 23 8 1 14 65:62 25
12. Limbach 22 2 4 16 21:110 10
13. Sl. Grob 23 1 4 18 19:93 7
14. Modra B 23 2 1 20 21:168 7

(boj, hup)

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  4. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  5. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  6. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  7. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  10. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  1. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  2. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  3. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  4. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  5. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  6. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  7. Nová michalovská nemocnica otvorí brány: toto musíte vidieť!
  8. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  9. Mladí vodiči preferujú čoraz silnejšie autá
  10. Ako sa zbaviť chladnej podlahy
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 14 621
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 9 548
  3. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 4 642
  4. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 3 667
  5. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 2 979
  6. Moskva alebo Petrohrad? 2 143
  7. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu 1 934
  8. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť 1 797
  9. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich 1 685
  10. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte 1 527