23. kolo: Stupava - MŠK Petržalka nehrali, Trnávka - Lamač 3:3, Rusovce - Dúbravka 2:1, Vinohrady - PVFA 0:5, D. N. Ves - Rača 1:1, VTJ Ružinov - Vysoká 3:2, Zohor - Vrakuňa 0:6.
1. PVFA | 22 | 18 | 2 | 2 | 96:22 | 56 |
2. I. Petržalka | 22 | 16 | 3 | 3 | 57:24 | 51 |
3. Ružinov | 22 | 15 | 2 | 5 | 61:29 | 47 |
4. Rača | 23 | 13 | 4 | 6 | 55:39 | 43 |
5. Vrakuňa | 23 | 12 | 4 | 7 | 67:35 | 40 |
6. Lamač | 23 | 12 | 4 | 7 | 70:56 | 40 |
7. Trnávka | 23 | 10 | 9 | 4 | 53:37 | 39 |
8. Stupava | 22 | 10 | 3 | 9 | 36:31 | 33 |
9. D. N. Ves | 23 | 8 | 3 | 12 | 43:50 | 27 |
10. Dúbravka | 23 | 7 | 2 | 14 | 38:70 | 23 |
11. Rusovce | 23 | 6 | 4 | 13 | 39:63 | 22 |
12. Vinohrady | 23 | 4 | 3 | 16 | 40:73 | 15 |
13. Vysoká | 23 | 3 | 1 | 19 | 31:84 | 10 |
14. Zohor | 23 | 1 | 4 | 18 | 16:89 | 7 |
III. LIGA ML. DORAST
23. kolo: Štart - MŠK Petržalka 0:17, BCT - Lamač 3:1, Kinkon - Dúbravka nehrali, Pezinok - PVFA 1:6, D. N. Ves - Rača 3:2, VTJ Ružinov - Domino 1:0, Jarovce - Vrakuňa 4:1.
1. I. Petržalka | 23 | 21 | 1 | 1 | 105:7 | 64 |
2. Jarovce | 23 | 16 | 3 | 4 | 71:31 | 51 |
3. Dúbravka | 22 | 14 | 5 | 3 | 40:17 | 47 |
4. PVFA | 22 | 13 | 4 | 5 | 65:28 | 43 |
5. Kinkon | 22 | 12 | 5 | 5 | 44:23 | 41 |
6. Vrakuňa | 23 | 12 | 5 | 6 | 44:28 | 41 |
7. D. N. Ves | 23 | 9 | 14 | 33:62 | 27 | |
8. Ružinov | 22 | 7 | 5 | 10 | 22:25 | 26 |
9. Domino | 23 | 7 | 3 | 13 | 30:39 | 24 |
10. Pezinok | 23 | 7 | 3 | 13 | 30:63 | 24 |
11. Štart | 23 | 5 | 4 | 14 | 27:87 | 19 |
12. Lamač | 23 | 4 | 6 | 13 | 20:53 | 18 |
13. Rača | 23 | 4 | 4 | 15 | 26:55 | 16 |
14. BCT | 23 | 3 | 2 | 18 | 20:59 | 11 |
REG. LIGA ST. ŽIACI
23. kolo: Čunovo - MŠK Petržalka 3:0, Koba - Pezinok 5:0, Stupava - D. N. Ves 0:2, PVFA - Malacky 8:0, SFM Senec - Inter 2:8, Artmedia - Slovan 1:1, Rapid - Vrakuňa 1:0.
1. Inter | 22 | 21 | 1 | 128:11 | 64 | |
2. Koba | 22 | 18 | 2 | 2 | 88:19 | 56 |
3. PVFA | 22 | 14 | 6 | 2 | 53:15 | 48 |
4. Rapid | 22 | 13 | 3 | 6 | 36:22 | 42 |
5. Slovan | 22 | 11 | 5 | 6 | 32:27 | 38 |
6. Artmedia | 22 | 10 | 3 | 9 | 59:36 | 33 |
7. Pezinok | 22 | 7 | 3 | 12 | 26:51 | 24 |
8. D. N. Ves | 22 | 7 | 2 | 13 | 21:44 | 23 |
9. Čunovo | 22 | 7 | 2 | 13 | 27:61 | 23 |
10. Vrakuňa | 22 | 6 | 3 | 13 | 27:49 | 21 |
11. SFM Senec | 22 | 6 | 2 | 14 | 30:63 | 20 |
12. I. Petržalka | 22 | 6 | 1 | 15 | 34:67 | 19 |
13. ŠK Malacky | 22 | 5 | 3 | 14 | 29:76 | 18 |
14. Stupava | 22 | 4 | 2 | 16 | 17:66 | 14 |
REG. LIGA ML. ŽIACI
23. kolo: Čunovo - MŠK Petržalka 0:5, Koba - Pezinok 4:2, Stupava - D. N. Ves 8:0, PVFA - Malacky 5:0, SFM Senec - Inter 0:6, Artmedia - Slovan 1:0, Rapid - Vrakuňa 1:0.
1. Inter | 22 | 19 | 3 | 109:19 | 57 | |
2. Slovan | 22 | 17 | 5 | 87:22 | 51 | |
3. I. Petržalka | 22 | 17 | 5 | 77:30 | 51 | |
4. Artmedia | 21 | 14 | 4 | 3 | 45:17 | 46 |
5. Koba | 22 | 14 | 3 | 5 | 72:29 | 45 |
6. PVFA | 22 | 14 | 2 | 6 | 69:29 | 44 |
7. Rapid | 22 | 13 | 5 | 4 | 47:16 | 44 |
8. Stupava | 22 | 7 | 3 | 12 | 37:54 | 24 |
9. SFM Senec | 22 | 7 | 1 | 14 | 27:54 | 22 |
10. Vrakuňa | 22 | 4 | 4 | 14 | 15:63 | 16 |
11. ŠK Malacky | 20 | 4 | 2 | 14 | 16:73 | 14 |
12. Čunovo | 22 | 3 | 2 | 17 | 8:81 | 11 |
13. Pezinok | 21 | 3 | 1 | 17 | 11:64 | 10 |
14. D. N. Ves | 22 | 2 | 1 | 19 | 20:89 | 7 |
DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI
23. kolo: Sv. Jur - Rapid 0:6, Rača - Kostolište 3:0, Dúbravka - ŠKP 4:0, PVFA - Lozorno 6:1, MŠK Petržalka - V. Leváre 1:1, VTJ Ružinov - Domino 4:2, Gajary - Kinkon 11:1.
1. Rapid | 22 | 19 | 2 | 1 | 82:13 | 59 |
2. Dúbravka | 22 | 16 | 1 | 5 | 58:17 | 49 |
3. Rača | 22 | 15 | 3 | 4 | 54:22 | 48 |
4. Kostolište | 22 | 12 | 2 | 8 | 60:46 | 38 |
5. Domino | 22 | 11 | 4 | 7 | 42:41 | 37 |
6. Kinkon | 22 | 11 | 2 | 9 | 52:37 | 35 |
7. ŠKP | 20 | 11 | 1 | 8 | 44:25 | 34 |
8. Ružinov | 22 | 8 | 5 | 9 | 38:35 | 29 |
9. I. Petržalka | 21 | 8 | 4 | 9 | 44:55 | 28 |
10. Gajary | 22 | 7 | 4 | 11 | 25:39 | 25 |
11. V. Leváre | 22 | 6 | 2 | 14 | 25:53 | 20 |
12. PVFA | 21 | 5 | 4 | 12 | 34:55 | 19 |
13. Lozorno | 22 | 3 | 1 | 18 | 34:91 | 10 |
14. Sv. Jur | 22 | 2 | 1 | 19 | 12:75 | 7 |
DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI
23. kolo: Sv. Jur - Rapid 0:4, Rača - Kostolište 5:0, Dúbravka - ŠKP 1:1, PVFA - Lozorno 6:0, MŠK Petržalka - V. Leváre 8:2, VTJ Ružinov - Domino 2:4, Gajary - Kinkon 8:0.
1. Rača | 22 | 20 | 1 | 1 | 106:15 | 61 |
2. Kinkon | 22 | 18 | 1 | 3 | 91:23 | 55 |
3. Gajary | 22 | 14 | 3 | 5 | 71:23 | 45 |
4. V. Leváre | 22 | 11 | 4 | 7 | 62:40 | 37 |
5. Dúbravka | 22 | 11 | 4 | 7 | 36:30 | 37 |
6. ŠKP | 20 | 10 | 3 | 7 | 44:26 | 33 |
7. PVFA | 21 | 9 | 4 | 8 | 54:41 | 31 |
8. Ružinov | 22 | 8 | 5 | 9 | 35:48 | 29 |
9. I. Petržalka | 21 | 8 | 1 | 12 | 55:73 | 25 |
10. Rapid | 22 | 7 | 2 | 13 | 39:50 | 23 |
11. Domino | 22 | 7 | 2 | 13 | 41:55 | 23 |
12. Kostolište | 22 | 5 | 1 | 16 | 27:84 | 16 |
13. Sv. Jur | 22 | 4 | 3 | 15 | 20:57 | 15 |
14. Lozorno | 22 | 2 | 2 | 18 | 19:135 | 8 |
PRÍPRAVKA A
23. kolo: Vrakuňa - SFM Senec 1:8, Inter - Artmedia 11:2, Lamač - D. N. Ves 1:4, PVFA - ŠKP 0:2, MŠK Petržalka - Slovan 2:6, Koba - Rapid 1:0, Stupava - Kinkon nehrali.
1. SFM Senec | 22 | 18 | 2 | 2 | 99:18 | 56 |
2. Inter | 22 | 17 | 2 | 3 | 91:24 | 53 |
3. PVFA | 22 | 16 | 2 | 4 | 58:21 | 50 |
4. Slovan | 22 | 14 | 3 | 5 | 82:43 | 45 |
5. Kinkon | 20 | 12 | 2 | 6 | 44:21 | 38 |
6. ŠKP Dúbravka | 22 | 11 | 2 | 9 | 38:34 | 35 |
7. D. N. Ves | 22 | 10 | 3 | 9 | 37:37 | 33 |
8. Rapid | 22 | 9 | 4 | 9 | 52:43 | 31 |
9. Koba Senec | 22 | 8 | 5 | 9 | 31:41 | 29 |
10. Vrakuňa | 22 | 5 | 2 | 15 | 43:67 | 17 |
11. Stupava | 21 | 4 | 3 | 14 | 23:58 | 15 |
12. I. Petržalka | 22 | 3 | 4 | 15 | 24:77 | 13 |
13. Lamač | 21 | 3 | 2 | 16 | 20:80 | 11 |
14. A. Petržalka | 22 | 3 | 2 | 17 | 22:100 | 11 |
PRÍPRAVKA B
23. kolo: Rača - SFM Senec 1:5, Inter - Pezinok 6:1, Dúbravka - D. N. Ves 4:0, PVFA - ŠKP 1:2, Malacky - Slovan 1:2, VTJ Ružinov - Domino 1:3, Bernolákovo - Kinkon nehrali.
1. Inter | 22 | 20 | 1 | 1 | 147:17 | 61 |
2. Slovan | 22 | 18 | 3 | 1 | 121:30 | 57 |
3. Žolik Malacky | 22 | 17 | 2 | 3 | 107:23 | 53 |
4. FK Dúbravka | 22 | 14 | 3 | 5 | 61:26 | 45 |
5. Bernolákovo | 21 | 10 | 3 | 8 | 56:39 | 33 |
6. SFM Senec | 22 | 9 | 4 | 9 | 51:50 | 31 |
7. Domino | 22 | 8 | 3 | 11 | 42:78 | 27 |
8. ŠKP Dúbravka | 22 | 7 | 5 | 10 | 48:55 | 26 |
9. PŠC Pezinok | 22 | 6 | 6 | 10 | 32:48 | 24 |
10. Kinkon | 21 | 7 | 1 | 13 | 37:77 | 22 |
11. PVFA | 22 | 5 | 5 | 12 | 49:82 | 20 |
12. VTJ Ružinov | 22 | 5 | 2 | 15 | 42:98 | 17 |
13. Rača | 22 | 3 | 3 | 16 | 45:131 | 12 |
14. D. N. Ves | 22 | 3 | 1 | 18 | 16:100 | 10 |
PRÍPRAVKA C
23. kolo: Vrakuňa - SFM Senec 3:6, K. Ves - Spoje 9:1, Ivanka - Báhoň 1:0, Malacky - Slovan 3:0, Koba - Domino 3:3.
1. K. Ves | 19 | 18 | 1 | 141:24 | 54 | |
2. Slovan | 19 | 16 | 1 | 2 | 157:25 | 49 |
3. Žolik Malacky | 19 | 14 | 1 | 4 | 83:31 | 43 |
4. Báhoň | 18 | 11 | 1 | 6 | 59:40 | 34 |
5. Ivanka | 18 | 10 | 1 | 7 | 45:46 | 31 |
6. Koba Senec | 19 | 7 | 2 | 10 | 44:74 | 23 |
7. Stupava | 19 | 7 | 2 | 10 | 36:87 | 23 |
8. SFM Senec | 17 | 4 | 5 | 8 | 27:46 | 17 |
9. PVFA | 19 | 4 | 4 | 11 | 30:71 | 16 |
10. Spoje | 18 | 4 | 3 | 11 | 42:87 | 15 |
11. Vrakuňa | 19 | 2 | 3 | 14 | 19:93 | 9 |
12. Domino | 18 | 2 | 1 | 15 | 29:88 | 7 |
ObFZ Bratislava-mesto
I. TRIEDA DORAST
19. kolo: Jarovce - Z. Bystrica 3:1, Ekonóm - Domino 0:12.
1. Jarovce | 15 | 12 | 1 | 2 | 49:12 | 37 |
2. Domino | 14 | 9 | 1 | 4 | 51:19 | 28 |
3. BCT | 14 | 8 | 1 | 5 | 41:20 | 25 |
4. Z. Bystrica | 15 | 4 | 2 | 9 | 22:38 | 14 |
5. Ekonóm | 14 | 1 | 13 | 9:83 | 1 |
I. trieda starší žiaci
19. kolo: Domino - Lamač 0:1, Vajnory - Štart 3:2, Vinohrady - D. N. Ves nehrali, BCT - Jarovce 3:2, Vrakuňa - K. Ves nehrali.
1. Vrakuňa | 16 | 13 | 2 | 1 | 53:12 | 41 |
2. Vajnory | 17 | 13 | 1 | 3 | 57:17 | 40 |
3. K. Ves | 15 | 13 | 2 | 109:34 | 39 | |
4. BCT | 18 | 7 | 4 | 7 | 43:27 | 25 |
5. Štart | 17 | 7 | 1 | 9 | 42:51 | 22 |
6. D. N. Ves | 16 | 5 | 4 | 7 | 27:39 | 19 |
7. Ekonóm | 17 | 6 | 1 | 10 | 20:36 | 19 |
8. Jarovce | 17 | 5 | 2 | 10 | 28:47 | 17 |
9. Lamač | 15 | 5 | 2 | 8 | 28:53 | 17 |
10. Domino | 17 | 5 | 1 | 11 | 27:49 | 16 |
11. Vinohrady | 17 | 3 | 14 | 21:90 | 9 |
I. trieda mladší žiaci
17. kolo: Vajnory - Lamač 1:12, Kalinkovo - Spoje nehrali, D. Lužná - Jarovce 1:11, Ekonóm - Rusovce 4:4, Vrakuňa - K. Ves nehrali.
1. Lamač | 15 | 14 | 1 | 134:17 | 43 | |
2. K. Ves | 15 | 12 | 3 | 92:41 | 36 | |
3. Spoje | 16 | 11 | 1 | 4 | 85:29 | 34 |
4. Ekonóm | 17 | 9 | 2 | 6 | 52:40 | 29 |
5. Vrakuňa | 16 | 7 | 9 | 46:44 | 21 | |
6. D. Lužná | 17 | 7 | 10 | 55:80 | 21 | |
7. Jarovce | 17 | 6 | 1 | 10 | 46:76 | 19 |
8. Vajnory | 16 | 5 | 1 | 10 | 28:76 | 16 |
9. Rusovce | 14 | 2 | 1 | 11 | 16:57 | 7 |
10. Kalinkovo 15 2 1 12 19:113 7
ObFZ Bratislava-vidiek
VI. LIGA SENIORI, sk. A
21. kolo: Suchohrad - Kuchyňa 4:0, M. Kráľová - Častá 2:1, Vinosady - Pernek 6:0, Báhoň - Borinka 3:2, B. Pezinok - Vištuk 5:0, Sv. Jur - Sološnica 3:0 kont.
1. Sv. Jur | 20 | 16 | 1 | 3 | 66:20 | 49 |
2. B. Pezinok | 20 | 13 | 3 | 4 | 64:23 | 42 |
3. Suchohrad | 20 | 12 | 3 | 5 | 60:31 | 39 |
4. Častá | 20 | 11 | 5 | 4 | 57:20 | 38 |
5. Vinosady | 20 | 8 | 7 | 5 | 32:27 | 31 |
6. Vištuk | 20 | 8 | 3 | 9 | 36:49 | 27 |
7. M. Kráľová | 20 | 8 | 2 | 10 | 38:69 | 26 |
8. Pernek | 20 | 8 | 1 | 11 | 40:55 | 25 |
9. Báhoň | 20 | 6 | 4 | 10 | 34:50 | 22 |
10. Sološnica | 20 | 4 | 4 | 12 | 27:51 | 16 |
11. Borinka | 20 | 4 | 2 | 14 | 26:45 | 14 |
12. Kuchyňa | 20 | 4 | 1 | 15 | 34:74 | 13 |
FK Kuchyňa sa po skončení súťaže odrátajú 3 body.
VI. LIGA SENIORI, sk. B
25. kolo: Ivanka - D. Lužná 0:4, Rovinka B - Hr. Šúr 1:3, Kaplná - Čataj 11:0, Miloslavov - Hamuliakovo 3:3.
1. D. Lužná | 25 | 15 | 5 | 5 | 68:29 | 50 |
2. Rovinka | 25 | 14 | 5 | 6 | 56:33 | 47 |
3. Ivanka | 25 | 13 | 3 | 9 | 40:31 | 42 |
4. Hamuliakovo | 25 | 11 | 6 | 8 | 50:36 | 39 |
5. Hr. Šúr | 25 | 11 | 5 | 9 | 56:48 | 38 |
6. Kaplná | 25 | 9 | 5 | 11 | 57:52 | 32 |
7. Miloslavov | 25 | 7 | 7 | 11 | 47:55 | 28 |
8. Čataj | 25 | 1 | 2 | 22 | 10:99 | 5 |
ŠK Čataj sa po skončení súťaže odrátajú 3 body.
I. TRIEDA DORAST
27. kolo: Bernolákovo - Sv. Jur nehrali, Ivanka - Sl. Grob 1:1, V. Leváre - Jakubov 2:3, PŠC Pezinok - Gajary 4:2, Lozorno - Kostolište 3:0, B. Pezinok - D. Lužná 2:3, Kráľová - Modra 5:0.
1. V. Leváre | 25 | 18 | 4 | 3 | 94:29 | 58 |
2. Kostolište | 24 | 17 | 3 | 4 | 82:31 | 54 |
3. D. Lužná | 23 | 16 | 2 | 5 | 85:41 | 50 |
4. PŠC Pezinok | 25 | 15 | 3 | 7 | 58:45 | 48 |
5. Kráľová p.S. | 24 | 13 | 5 | 6 | 60:36 | 44 |
6. Jakubov | 24 | 13 | 2 | 9 | 69:48 | 41 |
7. Gajary | 24 | 13 | 1 | 10 | 65:49 | 40 |
8. Ivanka | 24 | 12 | 1 | 11 | 61:42 | 37 |
9. Lozorno | 25 | 9 | 3 | 13 | 54:69 | 30 |
10. Bernolákovo | 23 | 7 | 5 | 11 | 36:58 | 26 |
11. Modra | 24 | 6 | 4 | 14 | 27:70 | 22 |
12. B. Pezinok | 24 | 5 | 5 | 14 | 38:71 | 20 |
13. Sl. Grob | 25 | 5 | 4 | 16 | 43:90 | 19 |
14. Sv. Jur | 22 | 4 | 5 | 13 | 16:47 | 17 |
15. Viničné | 24 | 3 | 1 | 20 | 16:78 | 10 |
II. TRIEDA DORAST, sk. A
16. kolo: Pl. Štvrtok - Závod 1:1, Pl. Mikuláš - Láb 3:0.
1. Pl. Štvrtok | 12 | 10 | 1 | 1 | 49:14 | 31 |
2. Závod | 11 | 8 | 3 | 43:13 | 27 | |
3. Jablonové | 11 | 5 | 2 | 4 | 16:13 | 17 |
4. Láb | 12 | 4 | 1 | 7 | 28:23 | 13 |
5. Rohožník | 11 | 3 | 2 | 6 | 21:33 | 11 |
6. Studienka | 11 | 3 | 8 | 15:35 | 9 | |
7. Pl. Mikuláš | 12 | 2 | 1 | 9 | 12:53 | 7 |
II. TRIEDA DORAST, sk. B
25. kolo: Blatné - Malinovo nehrali, Tomášov - Ch. Grob 1:0, Limbach - Častá 3:0 kont., Báhoň - Šenkvice 4:1, Doľany - Budmerice 2:2, Grinava - Dubová nehrali.
1. Báhoň | 22 | 17 | 2 | 3 | 100:24 | 53 |
2. Blatné | 21 | 15 | 2 | 4 | 69:38 | 47 |
3. Doľany | 22 | 13 | 5 | 4 | 64:31 | 44 |
4. Šenkvice | 23 | 13 | 4 | 6 | 81:48 | 43 |
5. Budmerice | 22 | 12 | 4 | 6 | 89:38 | 40 |
6. Malinovo | 22 | 12 | 2 | 8 | 51:35 | 38 |
7. N. Dedinka | 22 | 11 | 2 | 9 | 61:42 | 35 |
8. Grinava | 21 | 9 | 3 | 9 | 43:42 | 30 |
9. Tomášov | 22 | 9 | 3 | 10 | 47:57 | 30 |
10. Limbach | 22 | 6 | 1 | 15 | 25:66 | 19* |
11. Častá | 22 | 5 | 1 | 16 | 27:109 | 16 |
12. Dubová | 21 | 2 | 2 | 17 | 16:70 | 8 |
13. Ch. Grob | 22 | 1 | 3 | 18 | 21:94 | 6* |
*obojstranná kontumácia
Žiaci - skupina A
22. kolo: Láb - Kuchyňa 4:2, Vysoká - Pl. Podhradie nehrali, Zohor - Suchohrad 5:4, Jablonové - Pl. Štvrtok 1:5, Jakubov - Rohožník 0:17, Pl. Mikuláš - M. Leváre nehrali, Studienka - Závod 5:2.
1. Rohožník | 23 | 23 | 216:6 | 69 | ||
2. Pl. Štvrtok | 22 | 17 | 1 | 4 | 118:31 | 52 |
3. Studienka | 22 | 16 | 1 | 5 | 103:22 | 49 |
4. Jablonové | 23 | 15 | 2 | 6 | 121:35 | 47 |
5. Zohor | 21 | 14 | 2 | 5 | 103:26 | 44 |
6. Láb | 23 | 11 | 3 | 9 | 54:85 | 36 |
7. Závod | 21 | 9 | 4 | 8 | 52:50 | 31 |
8. Kuchyňa | 20 | 8 | 12 | 55:83 | 24 | |
9. M. Leváre | 21 | 7 | 2 | 12 | 42:86 | 23 |
10. Suchohrad | 23 | 6 | 3 | 14 | 31:99 | 21 |
11. Vysoká | 21 | 6 | 1 | 14 | 36:96 | 19 |
12. Pl. Mikuláš | 21 | 5 | 3 | 13 | 29:68 | 18 |
13. Jakubov | 22 | 3 | 19 | 32:136 | 9 | |
14. Pl. Podhradie | 21 | 1 | 20 | 10:179 | 3 |
Žiaci - skupina B
22. kolo: Čataj - Malinovo nehrali, Báhoň - Bernolákovo 12:5, Rovinka - Ivanka nehrali, N. Dedinka - Kráľová 3:5, D. Lužná - Kaplná 4:1, Hamuliakovo - Tomášov 2:2.
1. Báhoň | 21 | 18 | 1 | 2 | 106:22 | 55 |
2. D. Lužná | 20 | 17 | 1 | 2 | 90:24 | 52 |
3. Tomášov | 21 | 15 | 2 | 4 | 73:24 | 47 |
4. Kaplná | 21 | 11 | 1 | 9 | 88:51 | 34 |
5. Igram | 20 | 9 | 6 | 5 | 49:35 | 33 |
6. Bernolákovo | 22 | 8 | 4 | 10 | 68:59 | 28 |
7. Ivanka | 20 | 9 | 1 | 10 | 40:39 | 28 |
8. Malinovo | 21 | 8 | 3 | 10 | 36:62 | 27 |
9. Rovinka | 21 | 7 | 4 | 10 | 31:64 | 25 |
10. Hamuliakovo | 21 | 6 | 3 | 12 | 37:68 | 21 |
11. Čataj | 20 | 4 | 2 | 14 | 22:53 | 14 |
12. Kráľová p.S. | 21 | 4 | 2 | 15 | 23:99 | 14 |
13. N. Dedinka | 21 | 3 | 2 | 16 | 27:90 | 11 |
Žiaci - skupina C
24. kolo: Dubová - Sl. Grob nehrali, Častá - Modra A 2:5, Limbach - Modra B 2:2, Grinava - Budmerice 3:0, Jablonec - Vištuk nehrali, B. Pezinok - Doľany 1:1. (boj, hup)
1. Modra A | 23 | 22 | 1 | 126:17 | 67 | |
2. Častá | 22 | 20 | 2 | 91:18 | 60 | |
3. Grinava | 22 | 15 | 7 | 52:27 | 45 | |
4. Šenkvice | 22 | 12 | 4 | 6 | 65:35 | 40 |
5. Vištuk | 22 | 12 | 1 | 9 | 66:42 | 37 |
6. Dubová | 22 | 11 | 2 | 9 | 65:30 | 35 |
7. Viničné | 22 | 11 | 2 | 9 | 65:41 | 35 |
8. Budmerice | 23 | 9 | 4 | 10 | 41:46 | 31 |
9. Doľany | 23 | 9 | 2 | 12 | 44:50 | 29 |
10. Jablonec | 22 | 9 | 1 | 12 | 41:51 | 28 |
11. B. Pezinok | 23 | 8 | 1 | 14 | 65:62 | 25 |
12. Limbach | 22 | 2 | 4 | 16 | 21:110 | 10 |
13. Modra B | 22 | 2 | 1 | 19 | 18:157 | 7 |
14. Sl. Grob | 22 | 1 | 3 | 18 | 16:90 | 6 |