BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJe

III. LIGA ST. DORAST

23. kolo: Stupava - MŠK Petržalka nehrali, Trnávka - Lamač 3:3, Rusovce - Dúbravka 2:1, Vinohrady - PVFA 0:5, D. N. Ves - Rača 1:1, VTJ Ružinov - Vysoká 3:2, Zohor - Vrakuňa 0:6.

1. PVFA 22 18 2 2 96:22 56
2. I. Petržalka 22 16 3 3 57:24 51
3. Ružinov 22 15 2 5 61:29 47
4. Rača 23 13 4 6 55:39 43
5. Vrakuňa 23 12 4 7 67:35 40
6. Lamač 23 12 4 7 70:56 40
7. Trnávka 23 10 9 4 53:37 39
8. Stupava 22 10 3 9 36:31 33
9. D. N. Ves 23 8 3 12 43:50 27
10. Dúbravka 23 7 2 14 38:70 23
11. Rusovce 23 6 4 13 39:63 22
12. Vinohrady 23 4 3 16 40:73 15
13. Vysoká 23 3 1 19 31:84 10
14. Zohor 23 1 4 18 16:89 7

III. LIGA ML. DORAST

23. kolo: Štart - MŠK Petržalka 0:17, BCT - Lamač 3:1, Kinkon - Dúbravka nehrali, Pezinok - PVFA 1:6, D. N. Ves - Rača 3:2, VTJ Ružinov - Domino 1:0, Jarovce - Vrakuňa 4:1.

1. I. Petržalka 23 21 1 1 105:7 64
2. Jarovce 23 16 3 4 71:31 51
3. Dúbravka 22 14 5 3 40:17 47
4. PVFA 22 13 4 5 65:28 43
5. Kinkon 22 12 5 5 44:23 41
6. Vrakuňa 23 12 5 6 44:28 41
7. D. N. Ves 23 9 14 33:62 27
8. Ružinov 22 7 5 10 22:25 26
9. Domino 23 7 3 13 30:39 24
10. Pezinok 23 7 3 13 30:63 24
11. Štart 23 5 4 14 27:87 19
12. Lamač 23 4 6 13 20:53 18
13. Rača 23 4 4 15 26:55 16
14. BCT 23 3 2 18 20:59 11

REG. LIGA ST. ŽIACI

23. kolo: Čunovo - MŠK Petržalka 3:0, Koba - Pezinok 5:0, Stupava - D. N. Ves 0:2, PVFA - Malacky 8:0, SFM Senec - Inter 2:8, Artmedia - Slovan 1:1, Rapid - Vrakuňa 1:0.

1. Inter 22 21 1 128:11 64
2. Koba 22 18 2 2 88:19 56
3. PVFA 22 14 6 2 53:15 48
4. Rapid 22 13 3 6 36:22 42
5. Slovan 22 11 5 6 32:27 38
6. Artmedia 22 10 3 9 59:36 33
7. Pezinok 22 7 3 12 26:51 24
8. D. N. Ves 22 7 2 13 21:44 23
9. Čunovo 22 7 2 13 27:61 23
10. Vrakuňa 22 6 3 13 27:49 21
11. SFM Senec 22 6 2 14 30:63 20
12. I. Petržalka 22 6 1 15 34:67 19
13. ŠK Malacky 22 5 3 14 29:76 18
14. Stupava 22 4 2 16 17:66 14

REG. LIGA ML. ŽIACI

23. kolo: Čunovo - MŠK Petržalka 0:5, Koba - Pezinok 4:2, Stupava - D. N. Ves 8:0, PVFA - Malacky 5:0, SFM Senec - Inter 0:6, Artmedia - Slovan 1:0, Rapid - Vrakuňa 1:0.

1. Inter 22 19 3 109:19 57
2. Slovan 22 17 5 87:22 51
3. I. Petržalka 22 17 5 77:30 51
4. Artmedia 21 14 4 3 45:17 46
5. Koba 22 14 3 5 72:29 45
6. PVFA 22 14 2 6 69:29 44
7. Rapid 22 13 5 4 47:16 44
8. Stupava 22 7 3 12 37:54 24
9. SFM Senec 22 7 1 14 27:54 22
10. Vrakuňa 22 4 4 14 15:63 16
11. ŠK Malacky 20 4 2 14 16:73 14
12. Čunovo 22 3 2 17 8:81 11
13. Pezinok 21 3 1 17 11:64 10
14. D. N. Ves 22 2 1 19 20:89 7

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

23. kolo: Sv. Jur - Rapid 0:6, Rača - Kostolište 3:0, Dúbravka - ŠKP 4:0, PVFA - Lozorno 6:1, MŠK Petržalka - V. Leváre 1:1, VTJ Ružinov - Domino 4:2, Gajary - Kinkon 11:1.

1. Rapid 22 19 2 1 82:13 59
2. Dúbravka 22 16 1 5 58:17 49
3. Rača 22 15 3 4 54:22 48
4. Kostolište 22 12 2 8 60:46 38
5. Domino 22 11 4 7 42:41 37
6. Kinkon 22 11 2 9 52:37 35
7. ŠKP 20 11 1 8 44:25 34
8. Ružinov 22 8 5 9 38:35 29
9. I. Petržalka 21 8 4 9 44:55 28
10. Gajary 22 7 4 11 25:39 25
11. V. Leváre 22 6 2 14 25:53 20
12. PVFA 21 5 4 12 34:55 19
13. Lozorno 22 3 1 18 34:91 10
14. Sv. Jur 22 2 1 19 12:75 7

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

23. kolo: Sv. Jur - Rapid 0:4, Rača - Kostolište 5:0, Dúbravka - ŠKP 1:1, PVFA - Lozorno 6:0, MŠK Petržalka - V. Leváre 8:2, VTJ Ružinov - Domino 2:4, Gajary - Kinkon 8:0.

1. Rača 22 20 1 1 106:15 61
2. Kinkon 22 18 1 3 91:23 55
3. Gajary 22 14 3 5 71:23 45
4. V. Leváre 22 11 4 7 62:40 37
5. Dúbravka 22 11 4 7 36:30 37
6. ŠKP 20 10 3 7 44:26 33
7. PVFA 21 9 4 8 54:41 31
8. Ružinov 22 8 5 9 35:48 29
9. I. Petržalka 21 8 1 12 55:73 25
10. Rapid 22 7 2 13 39:50 23
11. Domino 22 7 2 13 41:55 23
12. Kostolište 22 5 1 16 27:84 16
13. Sv. Jur 22 4 3 15 20:57 15
14. Lozorno 22 2 2 18 19:135 8

PRÍPRAVKA A

23. kolo: Vrakuňa - SFM Senec 1:8, Inter - Artmedia 11:2, Lamač - D. N. Ves 1:4, PVFA - ŠKP 0:2, MŠK Petržalka - Slovan 2:6, Koba - Rapid 1:0, Stupava - Kinkon nehrali.

1. SFM Senec 22 18 2 2 99:18 56
2. Inter 22 17 2 3 91:24 53
3. PVFA 22 16 2 4 58:21 50
4. Slovan 22 14 3 5 82:43 45
5. Kinkon 20 12 2 6 44:21 38
6. ŠKP Dúbravka 22 11 2 9 38:34 35
7. D. N. Ves 22 10 3 9 37:37 33
8. Rapid 22 9 4 9 52:43 31
9. Koba Senec 22 8 5 9 31:41 29
10. Vrakuňa 22 5 2 15 43:67 17
11. Stupava 21 4 3 14 23:58 15
12. I. Petržalka 22 3 4 15 24:77 13
13. Lamač 21 3 2 16 20:80 11
14. A. Petržalka 22 3 2 17 22:100 11

PRÍPRAVKA B

23. kolo: Rača - SFM Senec 1:5, Inter - Pezinok 6:1, Dúbravka - D. N. Ves 4:0, PVFA - ŠKP 1:2, Malacky - Slovan 1:2, VTJ Ružinov - Domino 1:3, Bernolákovo - Kinkon nehrali.

1. Inter 22 20 1 1 147:17 61
2. Slovan 22 18 3 1 121:30 57
3. Žolik Malacky 22 17 2 3 107:23 53
4. FK Dúbravka 22 14 3 5 61:26 45
5. Bernolákovo 21 10 3 8 56:39 33
6. SFM Senec 22 9 4 9 51:50 31
7. Domino 22 8 3 11 42:78 27
8. ŠKP Dúbravka 22 7 5 10 48:55 26
9. PŠC Pezinok 22 6 6 10 32:48 24
10. Kinkon 21 7 1 13 37:77 22
11. PVFA 22 5 5 12 49:82 20
12. VTJ Ružinov 22 5 2 15 42:98 17
13. Rača 22 3 3 16 45:131 12
14. D. N. Ves 22 3 1 18 16:100 10

PRÍPRAVKA C

23. kolo: Vrakuňa - SFM Senec 3:6, K. Ves - Spoje 9:1, Ivanka - Báhoň 1:0, Malacky - Slovan 3:0, Koba - Domino 3:3.

1. K. Ves 19 18 1 141:24 54
2. Slovan 19 16 1 2 157:25 49
3. Žolik Malacky 19 14 1 4 83:31 43
4. Báhoň 18 11 1 6 59:40 34
5. Ivanka 18 10 1 7 45:46 31
6. Koba Senec 19 7 2 10 44:74 23
7. Stupava 19 7 2 10 36:87 23
8. SFM Senec 17 4 5 8 27:46 17
9. PVFA 19 4 4 11 30:71 16
10. Spoje 18 4 3 11 42:87 15
11. Vrakuňa 19 2 3 14 19:93 9
12. Domino 18 2 1 15 29:88 7

ObFZ Bratislava-mesto

I. TRIEDA DORAST

19. kolo: Jarovce - Z. Bystrica 3:1, Ekonóm - Domino 0:12.

1. Jarovce 15 12 1 2 49:12 37
2. Domino 14 9 1 4 51:19 28
3. BCT 14 8 1 5 41:20 25
4. Z. Bystrica 15 4 2 9 22:38 14
5. Ekonóm 14 1 13 9:83 1

I. trieda starší žiaci

19. kolo: Domino - Lamač 0:1, Vajnory - Štart 3:2, Vinohrady - D. N. Ves nehrali, BCT - Jarovce 3:2, Vrakuňa - K. Ves nehrali.

1. Vrakuňa 16 13 2 1 53:12 41
2. Vajnory 17 13 1 3 57:17 40
3. K. Ves 15 13 2 109:34 39
4. BCT 18 7 4 7 43:27 25
5. Štart 17 7 1 9 42:51 22
6. D. N. Ves 16 5 4 7 27:39 19
7. Ekonóm 17 6 1 10 20:36 19
8. Jarovce 17 5 2 10 28:47 17
9. Lamač 15 5 2 8 28:53 17
10. Domino 17 5 1 11 27:49 16
11. Vinohrady 17 3 14 21:90 9

I. trieda mladší žiaci

17. kolo: Vajnory - Lamač 1:12, Kalinkovo - Spoje nehrali, D. Lužná - Jarovce 1:11, Ekonóm - Rusovce 4:4, Vrakuňa - K. Ves nehrali.

1. Lamač 15 14 1 134:17 43
2. K. Ves 15 12 3 92:41 36
3. Spoje 16 11 1 4 85:29 34
4. Ekonóm 17 9 2 6 52:40 29
5. Vrakuňa 16 7 9 46:44 21
6. D. Lužná 17 7 10 55:80 21
7. Jarovce 17 6 1 10 46:76 19
8. Vajnory 16 5 1 10 28:76 16
9. Rusovce 14 2 1 11 16:57 7

10. Kalinkovo 15 2 1 12 19:113 7

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. LIGA SENIORI, sk. A

21. kolo: Suchohrad - Kuchyňa 4:0, M. Kráľová - Častá 2:1, Vinosady - Pernek 6:0, Báhoň - Borinka 3:2, B. Pezinok - Vištuk 5:0, Sv. Jur - Sološnica 3:0 kont.

1. Sv. Jur 20 16 1 3 66:20 49
2. B. Pezinok 20 13 3 4 64:23 42
3. Suchohrad 20 12 3 5 60:31 39
4. Častá 20 11 5 4 57:20 38
5. Vinosady 20 8 7 5 32:27 31
6. Vištuk 20 8 3 9 36:49 27
7. M. Kráľová 20 8 2 10 38:69 26
8. Pernek 20 8 1 11 40:55 25
9. Báhoň 20 6 4 10 34:50 22
10. Sološnica 20 4 4 12 27:51 16
11. Borinka 20 4 2 14 26:45 14
12. Kuchyňa 20 4 1 15 34:74 13

FK Kuchyňa sa po skončení súťaže odrátajú 3 body.

VI. LIGA SENIORI, sk. B

25. kolo: Ivanka - D. Lužná 0:4, Rovinka B - Hr. Šúr 1:3, Kaplná - Čataj 11:0, Miloslavov - Hamuliakovo 3:3.

1. D. Lužná 25 15 5 5 68:29 50
2. Rovinka 25 14 5 6 56:33 47
3. Ivanka 25 13 3 9 40:31 42
4. Hamuliakovo 25 11 6 8 50:36 39
5. Hr. Šúr 25 11 5 9 56:48 38
6. Kaplná 25 9 5 11 57:52 32
7. Miloslavov 25 7 7 11 47:55 28
8. Čataj 25 1 2 22 10:99 5

ŠK Čataj sa po skončení súťaže odrátajú 3 body.

I. TRIEDA DORAST

27. kolo: Bernolákovo - Sv. Jur nehrali, Ivanka - Sl. Grob 1:1, V. Leváre - Jakubov 2:3, PŠC Pezinok - Gajary 4:2, Lozorno - Kostolište 3:0, B. Pezinok - D. Lužná 2:3, Kráľová - Modra 5:0.

1. V. Leváre 25 18 4 3 94:29 58
2. Kostolište 24 17 3 4 82:31 54
3. D. Lužná 23 16 2 5 85:41 50
4. PŠC Pezinok 25 15 3 7 58:45 48
5. Kráľová p.S. 24 13 5 6 60:36 44
6. Jakubov 24 13 2 9 69:48 41
7. Gajary 24 13 1 10 65:49 40
8. Ivanka 24 12 1 11 61:42 37
9. Lozorno 25 9 3 13 54:69 30
10. Bernolákovo 23 7 5 11 36:58 26
11. Modra 24 6 4 14 27:70 22
12. B. Pezinok 24 5 5 14 38:71 20
13. Sl. Grob 25 5 4 16 43:90 19
14. Sv. Jur 22 4 5 13 16:47 17
15. Viničné 24 3 1 20 16:78 10

II. TRIEDA DORAST, sk. A

16. kolo: Pl. Štvrtok - Závod 1:1, Pl. Mikuláš - Láb 3:0.

1. Pl. Štvrtok 12 10 1 1 49:14 31
2. Závod 11 8 3 43:13 27
3. Jablonové 11 5 2 4 16:13 17
4. Láb 12 4 1 7 28:23 13
5. Rohožník 11 3 2 6 21:33 11
6. Studienka 11 3 8 15:35 9
7. Pl. Mikuláš 12 2 1 9 12:53 7

II. TRIEDA DORAST, sk. B

25. kolo: Blatné - Malinovo nehrali, Tomášov - Ch. Grob 1:0, Limbach - Častá 3:0 kont., Báhoň - Šenkvice 4:1, Doľany - Budmerice 2:2, Grinava - Dubová nehrali.

1. Báhoň 22 17 2 3 100:24 53
2. Blatné 21 15 2 4 69:38 47
3. Doľany 22 13 5 4 64:31 44
4. Šenkvice 23 13 4 6 81:48 43
5. Budmerice 22 12 4 6 89:38 40
6. Malinovo 22 12 2 8 51:35 38
7. N. Dedinka 22 11 2 9 61:42 35
8. Grinava 21 9 3 9 43:42 30
9. Tomášov 22 9 3 10 47:57 30
10. Limbach 22 6 1 15 25:66 19*
11. Častá 22 5 1 16 27:109 16
12. Dubová 21 2 2 17 16:70 8
13. Ch. Grob 22 1 3 18 21:94 6*

*obojstranná kontumácia

Žiaci - skupina A

22. kolo: Láb - Kuchyňa 4:2, Vysoká - Pl. Podhradie nehrali, Zohor - Suchohrad 5:4, Jablonové - Pl. Štvrtok 1:5, Jakubov - Rohožník 0:17, Pl. Mikuláš - M. Leváre nehrali, Studienka - Závod 5:2.

1. Rohožník 23 23 216:6 69
2. Pl. Štvrtok 22 17 1 4 118:31 52
3. Studienka 22 16 1 5 103:22 49
4. Jablonové 23 15 2 6 121:35 47
5. Zohor 21 14 2 5 103:26 44
6. Láb 23 11 3 9 54:85 36
7. Závod 21 9 4 8 52:50 31
8. Kuchyňa 20 8 12 55:83 24
9. M. Leváre 21 7 2 12 42:86 23
10. Suchohrad 23 6 3 14 31:99 21
11. Vysoká 21 6 1 14 36:96 19
12. Pl. Mikuláš 21 5 3 13 29:68 18
13. Jakubov 22 3 19 32:136 9
14. Pl. Podhradie 21 1 20 10:179 3

Žiaci - skupina B

22. kolo: Čataj - Malinovo nehrali, Báhoň - Bernolákovo 12:5, Rovinka - Ivanka nehrali, N. Dedinka - Kráľová 3:5, D. Lužná - Kaplná 4:1, Hamuliakovo - Tomášov 2:2.

1. Báhoň 21 18 1 2 106:22 55
2. D. Lužná 20 17 1 2 90:24 52
3. Tomášov 21 15 2 4 73:24 47
4. Kaplná 21 11 1 9 88:51 34
5. Igram 20 9 6 5 49:35 33
6. Bernolákovo 22 8 4 10 68:59 28
7. Ivanka 20 9 1 10 40:39 28
8. Malinovo 21 8 3 10 36:62 27
9. Rovinka 21 7 4 10 31:64 25
10. Hamuliakovo 21 6 3 12 37:68 21
11. Čataj 20 4 2 14 22:53 14
12. Kráľová p.S. 21 4 2 15 23:99 14
13. N. Dedinka 21 3 2 16 27:90 11

Žiaci - skupina C

24. kolo: Dubová - Sl. Grob nehrali, Častá - Modra A 2:5, Limbach - Modra B 2:2, Grinava - Budmerice 3:0, Jablonec - Vištuk nehrali, B. Pezinok - Doľany 1:1. (boj, hup)

1. Modra A 23 22 1 126:17 67
2. Častá 22 20 2 91:18 60
3. Grinava 22 15 7 52:27 45
4. Šenkvice 22 12 4 6 65:35 40
5. Vištuk 22 12 1 9 66:42 37
6. Dubová 22 11 2 9 65:30 35
7. Viničné 22 11 2 9 65:41 35
8. Budmerice 23 9 4 10 41:46 31
9. Doľany 23 9 2 12 44:50 29
10. Jablonec 22 9 1 12 41:51 28
11. B. Pezinok 23 8 1 14 65:62 25
12. Limbach 22 2 4 16 21:110 10
13. Modra B 22 2 1 19 18:157 7
14. Sl. Grob 22 1 3 18 16:90 6

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  3. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  4. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  1. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  2. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  3. Exkurzia študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  4. Prichádza Black Friday, jazdenku môžete mať so zľavou 2000 eur
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 17 039
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 7 747
  3. Eilat: Slnko, teplo a zábava 7 565
  4. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 4 416
  5. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 2 861
  6. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 2 566
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek 2 499
  8. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba 1 739
  9. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky 1 367
  10. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások 1 323