17.00 Seniorparty, DK Ružinov, Ružinovská 28
18.00 Jubilanti, koncert, Koncertné štúdio SRo, Mýtna 1
18.30 Najlepšia formácia na Slovensku, Gabriel Jonáš, Vlado Petráš, Matúš Jakabčic, koncert, Hlava XII, Bazová 9
19.00 Slovenský filharmonický zbor, Slovenská filharmónia, Palackého 2
20.00 Už sme doma, legenda alternat. punku, Klub Za zrkadlom, Rovniankova 3
20.00 Hex, Elam club, Staré Grunty 53
20.30 S.R.O. Duo, koncert, Jazz café, Ventúrska 5
21.00 TPD, unplugged koncert, Charlies pub, Špitálska 4
PIATOK 16. NOVEMBER
9.00 Železná ruka, súťaž v pretláčaní, SK Nové Mesto, Vajnorská 21
11.00 O. Wilde: Aké je dôležité mať filipa, divadlo, DK Dúbravka, Saratovská 2/A
18.00 Rockové pódium, koncert Galadriel, SK Nové Mesto, Vajnorská 21
19.00 Slovenský filharmonický zbor, Slovenská filharmónia, Palackého 2
19.00 Country, Folk, Tramp večery I. T. Zemana, Harvestri, Jednofázové kvasenie, Klarisky, Farská 4
19.00 Music club: jazz, folk, blues, DK Lúky, Vígľašská 1
19.00 Račiansky country bál, Račan, Detvianska 3
SOBOTA 17. NOVEMBER
18.00 Folklórne zrkadlenie, DK Zrkadlový háj, Rovniankova
19.00 Folklór je folklór, DK Dúbravka, Saratovská 2/A
20.30 Ľubomír Tamaškovič Quartet, koncert, Jazz café, Ventúrska 5
NEDEĽA 18. NOVEMBER
10.30 Klavírny recitál, Stanislav Zámborský, Františkánske nám. 11
16.00 Momentum musicum, komorný koncert, CC Centrum, Jiráskova 3
18.00 Benefičný koncert, na podporu mimoriadne nadaných detí, Moyzesova sieň, Vajanského nábr. 12
19.00 Komorný koncert, Zrkadl. sieň Primac. paláca, Primac. námestie
UTOROK 20. NOVEMBER
16.30 Folkový recitál Evy Henychovej, Quo Vadis, Hurbanovo nám.
17.15 Cello, koncert, SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4
18.30 Peter Doboš, koncert slovenského pesničkára, Hlava XII, Bazová 9
19.00 Moyzesovo kvarteto, Slovenská filharmónia, Palackého 2
19.00 Koncert poslucháčov JAMU v Brne, Zrkadl. sieň Primac. paláca, Primac. námestie
19.00 Jednofázové kvasenie a Andrej Jobus, folkový koncert, MKC, Školská 14
STREDA 21. NOVEMBER
17.00 ZUŠ Toplianska, koncert, Zichyho palác, Ventúrska 9
18.30 Večer závislých a ich rodinných príslušníkov, Quo Vadis, Hurbanovo nám.
18.45 7 Days To Winter, koncert, Elam, Staré grunty 53
19.00 Jeden svet/One world, festival dokument. filmu, začiatok: koncert The Plastic People of the Universe, Klub Za zrkadlom, Rovniankova 3
20.30 František Kunc Trio, koncert, Jazz café, Ventúrska 5
19.00 IV. Flamenco festival, České centrum, Hviezdoslavovo nám. 18
20.30 Ľubomír Tamaškovič Quartet, koncert, Hystéria, Odbojárov 9