ŠTVRTOK 15. NOVEMBER
Atlantída: Stratená ríša, USA, Hviezda, 15.00, 16.45 a 18.30 h; Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h; Istropolis - Kinosála, Trnavské mýto 1, 15.30 a 17.15 h; Polus Center, 14.10, 14.55, 16.15 a 17.00 h
Operácia Swordfish, USA, Hviezda, Nám. 1. mája, 20.30 h; Istropolis - Kinosála, Trnavské mýto 1, 19.00 a 21.00 h; Polus Center, 17.40, 18.20, 19.50, 20.30, 22.00 a 22.40 h
Moulin Rouge, USA, Tatra, Nám. 1. mája, 16.00, 18.00 a 20.30 h; Polus Center, 14.20, 17.10, 19.45 a 22.25 h
Pikantné pokušenie 2, USA, Ymca, Karpatská 2, 15.30, 18.00, a 20.30 h
Scary Movie, USA, Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00 a 20.30 h; Polus Center 13.30, 15.40, 17.50, 20.05 a 22.15 h
Takmer dokonalý zločin, USA, Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 h; Polus Center, 20.10 a 22.30 h
15 minút, USA, Devín, Devín. Nová Ves, 19.45 h
Chuť čerešní, Irán, FK Igric v DK Dúbravka, Saratovská 2/a, 19.00 h
Príbeh o rytierovi, USA, Nivy, Súťažná 18, 19.00 h
Prci, prci, prcičky (Americké pokušenie 2), USA, Istropolis - Veľká sála, Trnavské mýto 1, 15.30, 18.00 a 20.30 h
Kytice, ČR, Istropolis - Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h; Polus Center, 20.35 h
Rebeli, ČR, Charlie centrum, 17.00 h
Umelá inteligencia, USA, Charlie centrum, 17.30 h
Amélia z Montmartru, Fr.-Nem., Charlie centrum, 18.00 h
Tiger a drak, USA, Charlie centrum, 18.00 h
Elektra, Gréc., Charlie centrum, 19.00 h
EZOP, ČSSR-Bulh., Charlie centrum, 19.00 h
Topenie po číslach, VB, Charlie centrum, 20.00 h
Pätnásť minút, USA, Charlie centrum, 20.15 h
Zlatíčka pre každého, USA, Polus Center, 19.10 a 21.20 h
Denník princeznej, USA, Polus Center, 13.20, 15.45 a 18.10 h
Mačky a psi, USA, Polus Center, 13.40 a 15.40 h
Tmavomodrý svet, USA, Polus Center, 13.00, 15.20 a 17.45 h
PIATOK 16. NOVEMBER
Atlantída: Stratená ríša, USA, Hviezda, 15.00, 16.45 a 18.30 h; Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h; Istropolis - Kinosála, Trnavské mýto 1, 15.30 a 17.15 h; Polus Center, 14.10, 14.55, 16.15 a 17.00 h
Operácia Swordfish, USA, Hviezda, Nám. 1. mája, 20.30 h; Istropolis - Kinosála, Trnavské mýto 1, 19.00 a 21.00 h; Polus Center, 17.40, 18.20, 19.50, 20.30, 22.00 a 22.40 h
Moulin Rouge, USA, Tatra, Nám. 1. mája, 16.00, 18.00 a 20.30 h; Polus Center, 14.20, 17.10, 19.45 a 22.25 h
Pikantné pokušenie 2, USA, Ymca, Karpatská 2, 15.30, 18.00, a 20.30 h
Kytice, ČR, Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 17.30 a 20.00 h; Polus Center 13.30, 15.40, 17.50, 20.05 a 22.15 h
Scary Movie, USA, Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00 a 20.30 h; Polus Center, 13.00, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00 a 23.00 h
Takmer dokonalý zločin, USA, Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h; Polus Center, 20.10 a 22.30 h
Evolúcia, USA, Devín, Devín. Nová Ves, 17.15 a 19.45 h
Mačky a psi, USA, Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 17.00 h; Polus Center, 13.40 a 15.40 h
Taxi, taxi, Fr., Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 19.30 h;
Múmia sa vracia, USA, Zora, Trnávka, Okružná 1, 16.30 a 19.00 h
Tresky, plesky, Rus., FK Nostalgia, Starohorská 2, 18.30 h
Ujo Váňa, Rus., FK Nostalgia, Starohorská 2, 20.45 h
Prci, prci, prcičky (Americké pokušenie 2), USA, Istropolis - Veľká sála, Trnavské mýto 1, 15.30, 18.00 a 20.30 h
Kytice, ČR, Istropolis - Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h; Polus Center, 20.35 a 22.50 h
Rebeli, ČR, Charlie centrum, 17.00 h
Umelá inteligencia, USA, Charlie centrum, 17.30 h
Amélia z Montmartru, Fr.-Nem., Charlie centrum, 18.00 h
Tiger a drak, USA, Charlie centrum, 18.00 h
Topenie po číslach, VB, Charlie centrum, 20.00 h
Pätnásť minút, USA, Charlie entrum, 20.15 h
Zlatíčka pre každého, USA, Polus Center, 19.10, 21.20 a 23.30 h
Denník princeznej, USA, Polus Center, 13.20, 15.45 a 18.10 h
Tmavomodrý svet, USA, Polus Center, 13.00, 15.20 a 17.45 h
SOBOTA 17. NOVEMBER
Atlantída: Stratená ríša, USA, Hviezda, 15.00, 16.45 a 18.30 h; Istota, Karloveská 32, 15.00, 17.30 a 20.00 h; Istropolis - Kinosála, Trnavské mýto 1, 15.30 a 17.15 h; Polus Center, 10.00, 10.45, 12.05, 12.50, 14.10, 14.55, 16.15 a 17.00 h
Operácia Swordfish, USA, Hviezda, Nám. 1. mája, 20.30 h; Istropolis - Kinosála, Trnavské mýto 1, 19.00 a 21.00 h ; Polus Center, 17.40, 18.20, 19.50, 20.30, 22.00 a 22.40 h
Moulin Rouge, USA, Tatra, Nám. 1. mája, 16.00, 18.00 a 20.30 h; Polus Center, 11.40, 14.20, 17.10, 19.45 a 22.25 h
Pikantné pokušenie 2, USA, Ymca, Karpatská 2, 15.30, 18.00, a 20.30 h; Polus Center 11.20, 13.30, 15.40, 17.50, 20.05 a 22.15 h
Kytice, ČR, Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 17.30 a 20.00 h; Polus Center, 20.35 a 22.50 h
Scary Movie, USA, Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00 a 20.30 h; Polus Center, 11.00, 13.00, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00 a 23.00 h
Kondomédia, Fr., Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h
Záhada Blair Witch 2, USA, Devín, Devín. Nová Ves, 17.15 h
15 minút, USA, Devín, Devín. Nová Ves, 19.45 h
Mačky a psi, USA, Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 17.00 h; Polus Center, 11.40, 13.40 a 15.40 h
Taxi, taxi, Fr., Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 19.30 h
Múmia sa vracia, USA, Zora, Trnávka, Okružná 1, 16.30 a 19.00 h
Krtek a mechúrik, ČR, Nivy, Súťažná 18, 16.00 h
Denník Brigdet Jonesovej, USA, Nivy, Súťažná 18, 19.00 h
Prci, prci, prcičky (Americké pokušenie 2), USA, Istropolis - Veľká sála, Trnavské mýto 1, 15.30, 18.00 a 20.30 h
Kytice, ČR, Istropolis - Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h
Pávia princezná, Čína, Charlie centrum, 16.00 h
Rebeli, ČR, Charlie centrum, 17.00 h
Umelá inteligencia, USA, Charlie centrum, 17.30 h
Amélia z Montmartru, Fr.-Nem., Charlie centrum, 18.00 h
Tiger a drak, USA, Charlie centrum, 18.00 h
Iná láska, SR, Charlie centrum, 19.30 h
Topenie po číslach, VB, Charlie centrum, 20.00 h
Pätnásť minút, USA, Charlie centrum, 20.15 h
Zlatíčka pre každého, USA, Polus Center, 19.10, 21.20 a 23.30 h
Denník princeznej, USA, Polus Center, 10.50, 13.20, 15.45 a 18.10 h
Tmavomodrý svet, USA, Polus Center, 10.35, 13.00, 15.20 a 17.45 h
Takmer dokonalý zločin, USA, Polus Center, 20.10 a 22.30 h
NEDEĽA 18. NOVEMBER
Atlantída: Stratená ríša, USA, Hviezda, 15.00, 16.45 a 18.30 h; Istota, Karloveská 32, 10.00, 15.00 a 17.30 h; Istropolis - Kinosála, Trnavské mýto 1, 15.30 a 17.15 h; Polus Center, 10.00, 10.45, 12.05, 12.50, 14.10, 14.55, 16.15 a 17.00 h
Operácia Swordfish, USA, Hviezda, Nám. 1. mája, 20.30 h; Istropolis - Kinosála, Trnavské mýto 1, 19.00 a 21.00 h; Polus Center, 17.40, 18.20, 19.50, 20.30, 22.00 a 22.40 h
Moulin Rouge, USA, Tatra, Nám. 1. mája, 16.00, 18.00 a 20.30 h; Polus Center, 11.40, 14.20, 17.10, 19.45 a 22.25 h
Pikantné pokušenie 2, USA, Ymca, Karpatská 2, 15.30, 18.00, a 20.30 h; Polus Center, 11.20, 13.30, 15.40, 17.50, 20.05 a 22.15 h
Kytice, ČR, Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 17.30 a 20.00 h; Istropolis - Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h; Polus Center, 20.35 a 22.50 h
Scary Movie, USA, Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00 a 20.30 h; Istota, Karloveská 32, 20.00 h; Polus Center, 11.00, 13.00, 15.00, 17.05, 19.00 a 21.00 h
Kondomédia, Fr., Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h
Princezná ze mléjna 2, ČR, Devín, Devín. Nová Ves, 15.15 h
Záhada Blair Witch 2, USA, Devín, Devín. Nová Ves, 17.15 h
15 minút, USA, Devín, Devín. Nová Ves, 19.45 h
Mačky a psi, USA, Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 15.00 a 17.00 h; Polus Center, 11.40, 13.40 a 15.40 h
Taxi, taxi, Fr., Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 19.30 h
Dr. Dolittle, USA, FK Igric v DK Dúbravka, Saratovská 2/a, 19.00 h
V zajatí chuti, Fr., FK Ružinov, Ružinovská 28, 18.00 h
Múmia sa vracia, USA, Zrkadlový háj, Rovniankova 4, 19.30 h
Prci, prci, prcičky (Americké pokušenie 2), USA, Istropolis - Veľká sála, Trnavské mýto 1, 15.30, 18.00 a 20.30 h
Pávia princezná, Čína, Charlie centrum, 16.00 h
Rebeli, ČR, Charlie centrum, 17.00 h
Umelá inteligencia, USA, Charlie centrum, 17.30 h
Amélia z Montmartru, Fr.-Nem., Charlie centrum, 18.00 h
Tiger a drak, USA, Charlie centrum, 18.00 h
Iná láska, SR, Charlie centrum, 19.30 h
Umelcova zmluva, VB, Charlie centrum, 20.00 h
Pätnásť minút, USA, Charlie centrum, 20.15 h
Zlatíčka pre každého, USA, Polus Center, 19.10 a 21.20 h
Denník princeznej, USA, Polus Center, 10.50, 13.20, 15.45 a 18.10 h
Tmavomodrý svet, USA, Polus Center, 10.35, 13.00, 15.20 a 17.45 h
Takmer dokonalý zločin, USA, Polus Center, 20.10 a 22.30 h
PONDELOK 19. NOVEMBER
Atlantída: Stratená ríša, USA, Hviezda, 15.00, 16.45 a 18.30 h; Istota, Karloveská 32, 17.30 h; Istropolis - Kinosála, Trnavské mýto 1, 15.30 a 17.15 h; Polus Center, 14.10, 14.55, 16.15 a 17.00 h
Operácia Swordfish, USA, Hviezda, Nám. 1. mája, 20.30 h; Istropolis - Kinosála, Trnavské mýto 1, 19.00 a 21.00 h; Polus Center, 17.40, 18.20, 19.50, 20.30, 22.00 a 22.40 h
Moulin Rouge, USA, Tatra, Nám. 1. mája, 16.00, 18.00 a 20.30 h; Polus Center, 14.20, 17.10, 19.45 a 22.25 h
Pikantné pokušenie 2 , USA, Ymca, Karpatská 2, 15.30 a 18.00 h; Polus Center 13.30, 15.40, 17.50, 20.05 a 22.15 h
Možno, Fr., FK Ymca, Karpatská 2, 20.30 h
Kytice, ČR, Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 17.30 a 20.00 h; Istropolis - Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h; Polus Center, 20.35 h
Scary Movie, USA, Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00 a 20.30 h; Istota, Karloveská 32, 20.00 h; Polus Center, 13.00, 15.00, 17.05, 19.00 a 21.00 h
Lost Highway, USA, FK Nostalgia, Starohorská 2, 18.00 h
Čarovný meč, USA, Zrkadlový háj, Rovniankova 4, 15.30 h
Múmia sa vracia, USA, Zrkadlový háj, Rovniankova 4, 19.30 h
Prci, prci, prcičky (Americké pokušenie 2), USA, Istropolis - Veľká sála, Trnavské mýto 1, 15.30, 18.00 a 20.30 h
Rebeli, ČR, Charlie centrum, 17.00 h
Umelá inteligencia, USA, Charlie centrum, 17.30 h
Amélia z Montmartru, Fr.-Nem., Charlie centrum, 18.00 h
Tiger a drak, USA, Charlie centrum, 18.00 h
Ten, ktorý musí zomrieť, Fr.,-Tal., Charlie centrum, 19.00 h
Umelcova zmluva, VB, Charlie centrum, 20.00 h
Pätnásť minút, USA, Charlie centrum, 20.15 h
Zlatíčka pre každého, USA, Polus Center, 19.10 a 21.20 h
Denník princeznej, USA, Polus Center, 13.20, 15.45 a 18.10 h
Mačky a psi, USA, Polus Center, 13.40 a 15.40 h
Tmavomodrý svet, USA, Polus Center, 13.00, 15.20 a 17.45 h
Takmer dokonalý zločin, USA, Polus Center, 20.10 a 22.30 h
UTOROK 20. NOVEMBER
Atlantída: Stratená ríša, USA, Hviezda, 15.00, 16.45 a 18.30 h; Istota, Karloveská 32, 17.30 h; Istropolis - Kinosála, Trnavské mýto 1, 15.30 a 17.15 h; Polus Center, 14.10, 14.55, 16.15 a 17.00 h
Operácia Swordfish, USA, Hviezda, Nám. 1. mája, 20.30 h; Istropolis - Kinosála, Trnavské mýto 1, 19.00 a 21.00 h; Polus Center, 17.40, 18.20, 19.50, 20.30, 22.00 a 22.40 h
Moulin Rouge, USA, Tatra, Nám. 1. mája, 16.00, 18.00 a 20.30 h; Polus Center, 14.20, 17.10, 19.45 a 22.25 h
Pikantné pokušenie 2, USA, Ymca, Karpatská 2, 15.30, 18.00, a 20.30 h; Polus Center 13.30, 15.40, 17.50, 20.05 a 22.15 h
Kytice, ČR, Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30 a 17.30 h; Istropolis - Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h; Polus Center, 20.35 h
Quilis. perom markíza de Sade, USA, FK Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 20.00 h
Scary Movie, USA, Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00 a 20.30 h; Istota, Karloveská 32, 20.00 h; Polus Center, 13.00, 15.00, 17.05, 19.00 a 21.00 h
Biela vdova, USA, Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h
Prci, prci, prcičky (Americké pokušenie 2), USA, Istropolis - Veľká sála, Trnavské mýto 1, 15.30, 18.00 a 20.30 h
Amélia z Montmartru, Fr.-Nem., Charlie centrum, 18.00 h
Rebeli, ČR, Charlie centrum, 17.00 h
Umelá inteligencia, USA, Charlie centrum, 17.30 h
Tiger a drak, USA, Charlie centrum, 18.00 h
Poslené pokušenie Krista, USA-Can., Charlie centrum, 19.00 h
Umelcova zmluva, VB, Charlie centrum, 20.00 h
Pätnásť minút, USA, Charlie centrum, 20.15 h
Zlatíčka pre každého, USA, Polus Center, 19.10 a 21.20 h
Denník princeznej, USA, Polus Center, 13.20, 15.45 a 18.10 h
Mačky a psi, USA, Polus Center, 13.40 a 15.40 h
Tmavomodrý svet, USA, Polus Center, 13.00, 15.20 a 17.45 h
Takmer dokonalý zločin, USA, Polus Center, 20.10 a 22.30 h
STREDA 21. NOVEMBER
Atlantída: Stratená ríša, USA, Hviezda, 15.00, 16.45 a 18.30 h; Istota, Karloveská 32, 17.30 h; Istropolis - Kinosála, Trnavské mýto 1, 15.30 a 17.15 h; Polus Center, 14.10, 14.55, 16.15 a 17.00 h
Operácia Swordfish, USA, Hviezda, Nám. 1. mája, 20.30 h; Istropolis - Kinosála, Trnavské mýto 1, 19.00 a 21.00 h; Polus Center, 17.40, 18.20, 19.50, 20.30, 22.00 a 22.40; Polus Center, 17.40, 18.20, 19.50, 20.30, 22.00 a 22.40 h
Moulin Rouge, USA, Tatra, Nám. 1. mája, 16.00, 18.00 a 20.30 h; Polus Center, 14.20, 17.10, 19.45 a 22.25 h
Pikantné pokušenie 2, USA, Ymca, Karpatská 2, 15.30, 18.00, a 20.30 h; Polus Center 13.30, 15.40, 17.50, 20.05 a 22.15 h
Kytice, ČR, Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 17.30 a 20.00 h; Istropolis - Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h; Polus Center, 20.35 h
Gamera kontra Gaos, Jap., FK Múzeum, Primaciálne nám. 3, 19.00 h
Scary Movie, USA, Obzor, Radlinského 18, 16.00 a 18.00 h; Polus Center, 13.00, 15.00, 17.05, 19.00 a 21.00 h
Biela vdova, USA, Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h
Kľúč, Irán, FK Nostalgia, Starohorská 2, 18.30 h
Chuť čerešní, Irán, FK Nostalgia, Starohorská 2, 20.45 h
Zviera, USA, DK Ružinov, Ružinovská 28, 18.00 h
Prci, prci, prcičky (Americké pokušenie 2), USA, Istropolis - Veľká sála, Trnavské mýto 1, 15.30, 18.00 a 20.30 h
Rebeli, ČR, Charlie centrum, 17.00 h
Umelá inteligencia, USA, Charlie centrum, 17.30 h
Amélia z Montmartru, Fr.-Nem., Charlie centrum, 18.00 h
Tiger a drak, USA, Charlie centrum, 18.00 h
Iná láska, SR, Charlie centrum, 19.30 h
Umelcova zmluva, VB, Charlie centrum, 20.00 h
Pätnásť minút, USA, Charlie centrum, 20.15 h
Zlatíčka pre každého, USA, Polus Center, 19.10 a 21.20 h
Denník princeznej, USA, Polus Center, 13.20, 15.45 a 18.10 h
Mačky a psi, USA, Polus Center, 13.40 a 15.40 h
Tmavomodrý svet, USA, Polus Center, 13.00, 15.20 a 17.45 h
Takmer dokonalý zločin, USA, Polus Center, 20.10 a 22.30 h