Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ


Pavel Mára - transformácia duchovného a fyzického kultu krásy.



DIVADLÁ

ŠTVRTOK 8. NOVEMBER

19.00 Predaná nevesta, B. Smetana, SND – Opera a balet, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Tančiareň, M. Huba – M. Porubjak, SND – DPOH, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života, I. Bergman, predpremiéra, MS, Dostojevského rad 7

19.00 Kubo, ľudový muzikál, NS, Kollárovo nám. 20

19.00 Grand Pierrot, M. Sládek – Ľ. Feldek, muzikál, Aréna, Viedenská 10

19.00 Celkom vážne, O. Wilde, ŠD Ívery, MKC, Školská 14

19.00 Mníšky, muzikálová komédia, Teátro Gedur, Istropolis, Trnavské mýto 1

PIATOK 9. NOVEMBER

19.00 Giselle, A. Adam, SND – Opera a balet, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Chrobák v hlave, G. Feydeau, SND – DPOH, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života, I. Bergman, predpremiéra, MS, Dostojevského rad 7

19.00 Dvanásť stoličiek, komédia, NS, Kollárovo nám. 20

19.00 Ujo Váňa, A. P. Čechov, Astorka – Korzo 90, Suché mýto 3

19.00 Grand Pierrot, M. Sládek – Ľ. Feldek, muzikál, Aréna, Viedenská 10

19.00 Krv, J. Steinbeek, Divadlo AHA, MKC, Škol- ská 14

19.00 Mníšky, muzikálová komédia, Teátro Gedur, Istropolis, Trnavské mýto 1

SOBOTA 10. NOVEMBER

19.00 Aida, G. Verdi, SND – Opera a balet, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Portugália, Z. Egressy, SND – DPOH, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života, I. Bergman, premiéra, MS, Dostojevského rad 7

19.00 Traja na hojdačke, L. Lunari, West, Kolárska 3

NEDEĽA 11. NOVEMBER

19.00 Portugália, Z. Egressy, SND – DPOH, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života, I. Bergman, premiéra, MS, Dostojevského rad 7

19.00 Niekto to rád horúce, NS, Kollárovo nám. 20

19.00 Traja na hojdačke, L. Lunari, West, Kolárska 3

PONDELOK 12. NOVEMBER

19.00 Aida, G. Verdi, SND – Opera a balet, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Dve na tri, verejná nahrávka, Astorka – Korzo 90, Suché mýto 17

19.00 Čechov – Boxer, V. Klimáček, GUnaGU, MKS – Klub Čierny havran, Biela 6

19.00 Tata, O. Spišák, RND, Škultétyho 5

UTOROK 13. NOVEMBER

19.00 Werther, J. Massenet, SND – Opera a balet, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Čertice, C. Goldoni SND – DPOH, Laurinská 21

19.00 S vylúčením verejnosti, J. P. Sartre, MS, Dostojevského rad 7

19.00 Macocha, R. Sloboda, Astorka – Korzo 90, Suché mýto 17

19.00 Čechov – Boxer, V. Klimáček, GUnaGU, MKS – Klub Čierny havran, Biela 6

STREDA 14. NOVEMBER

19.00 Romeo a Júlia, S. Prokofiev, SND – Opera a balet, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Pomocník, L. Ballek – O. Šuhaj, SND – DPOH, Laurinská 21

19.00 Na konci hry, S. Gray, MS, Dostojevského rad 7

19.00 Večierok, T. S. Eliot, Astorka – Korzo 90, Suché mýto 17

19.00 Genezis, Janáčková akadémia muzických umení, Východná dramatika nepočujúcich v Brne, Aréna, Viedenská 10

19.00 Čechov – Boxer, V. Klimáček, GUnaGU, MKS – Klub Čierny havran, Biela 6

KINÁ

ŠTVRTOK 8. NOVEMBER

Operácia Swordfish, USA, Hviezda, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus center, 13.30, 15.40, 17.50, 19.10, 20.00 a 22.10 h

Moulin Rouge, USA, YMCA, Karpatská 2, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus center, 14.20, 17.00, 19.40 a 22.20 h

Kytice, ČR, Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 17.30 a 20.00 h; Polus center, 15.50 a 20.25 h

Tichý hlas, Brit.-USA, Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00 a 20.30 h

Umelá inteligencia, USA, Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h

Zlatíčka pre každého, USA, Devín, Devínska Nová Ves, 17.15 a 19.45 h; Polus center, 14.50, 16.55 a 21.20 h

Príbeh o rytierovi, USA, Odboj, Dúbravka, Jadranská, 19.30 h; Charlie centrum, 20.00 h

Planéta opíc, USA, Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h; Polus center, 13.25, 18.00 a 22.35 h

Záhada Blair Witch 2, USA, Nivy, Súťažná 18, 19.00 h

Amélia z Montmartru, Fr.-Nem., Charlie centrum, 18.00 a 20.15 h

Evolúcia, USA, Charlie centrum, 18.00 h

Rebeli, ČR, Charlie centrum, 18.00 h

Podfuk, USA, Charlie centrum, 17.00 h

Život Briana, VB, Charlie centrum, 20.00 h

Pavilón šeliem, SR, FK Šibenica, Charlie centrum, 19.30 h

Takmer dokonalý zločin, USA, Polus center, 18.40 a 21.00 h

Mačky a psi, USA, Polus center, 14.40 a 16.40 h

Scary Movie 2, USA, Polus center, 13.00, 15.00, 17.05, 19.05 a 21.05 h

Denník princeznej, USA, Polus center, 14.00, 16.25 a 18.50 h

Jurský park 3, USA, Polus center, 21.15 h

Tmavomodrý svet, ČR, Polus center, 19.30 a 21.55 h

Spy Kids, USA, Polus center, 13.30, 15.30 a 17.30 h

PIATOK 9. NOVEMBER

Operácia Swordfish, USA, Hviezda, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus center, 13.30, 15.40, 17.50, 19.10, 20.00, 22.10 a 23.30 h

Moulin Rouge, USA, YMCA, Karpatská 2, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 20.00 h; Polus center, 14.20, 17.00, 19.40 a 22.20 h

Kytice, ČR, Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 17.30 a 20.00 h; Polus center, 15.50 a 20.25 h

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe, USA, Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00 a 20.30 h

Spy Kids, USA, Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 h; Polus center, 13.30, 15.30 a 17.30 h

Mačky a psi, USA, Devín, Devínska Nová Ves, 17.15 h; Polus center, 14.40 a 16.40 h

Kondomedia, Fr., Devín, Devínska Nová Ves, 19.45 h

Príbeh o rytierovi, USA, Odboj, Dúbravka, Jadranská, 17.00 a 19.30 h; Charlie centrum, 20.00 h

Luna Papa, Nem.-Rus., FK Nostalgia, Stavebná fakulta, Starohorská 2, 18.30 h

Východ - Západ, Fr.-Rus.,FK Nostalgia, Stavebná fakulta, Starohorská 2, 20.45 h

Planéta opíc, USA, Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h; Polus center, 13.25, 18.00 a 22.35 h

Čínske kúpele, Čín., FK Igric, DK Dúbravka, Saratovská 2/a, 19.00 h

Amélia z Montmartru, Fr.-Nem., Charlie centrum, 18.00 a 20.15 h

Evolúcia, USA, Charlie centrum, 18.00 h

Rebeli, ČR, Charlie centrum, 18.00 h

Podfuk, USA, Charlie centrum, 17.00 h

Život Briana, VB, Charlie centrum, 20.00 h

Pavilón šeliem, SR, FK Šibenica, Charlie centrum, 19.30 h

Takmer dokonalý zločin, USA, Polus center, 18.40 a 21.00 a 23.20 h

Zlatíčka pre každého, USA, Polus center, 14.50, 16.55 a 21.20 h

Scary Movie 2, USA, Polus center, 13.00, 15.00, 17.05, 19.05, 21.05 a 23.05 h

Denník princeznej, USA, Polus center, 14.00, 16.25 a 18.50 h

Jurský park 3, USA, Polus center, 21.15 a 23.25 h

Tmavomodrý svet, ČR, Polus center, 19.30 a 21.55 h

SOBOTA 10. NOVEMBER

Operácia Swordfish, USA, Hviezda, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus center, 11.20, 15.40, 17.50, 19.10, 20.00, 22.10, 23.30 h

Moulin Rouge, USA, YMCA, Karpatská 2, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 20.00 h; Polus center, 11.40, 14.20, 17.00, 19.40 a 22.20 h

Kytice, ČR, Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 17.30 a 20.00 h; Polus center, 15.50 a 20.25 h

V zajatí chuti, Fr., Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00 a 20.30 h

Spy Kids, USA, Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 h; Polus center, 13.30 a 17.30 h

Mačky a psi, USA, Devín, Devínska Nová Ves, 17.15 h; Polus center, 14.40 a 16.40 h

Kondomedia, Fr., Devín, Devínska Nová Ves, 19.45 h

15 minút, USA, Odboj, Dúbravka, Jadranská, 17.00 a 19.30 h

Taxi, taxi, Fr., Zora, Okružná 1, Trnávka, 16.30 a 19.00 h

Planéta opíc, USA, Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h; Polus center, 13.25, 18.00 a 22.35 h

Dr. Dolittle, USA, Istota, Karloveská 32, 15.00 h

Legenda o slávnom návrate, USA, Nivy, Súťažná 18, 19.00 h

Amélia z Montmartru, Fr.-Nem., Charlie centrum, 18.00 a 20.15 h

Evolúcia, USA, Charlie centrum, 18.00 h

Príbeh o rytierovi, USA, Charlie centrum, 20.00 h

Rebeli, ČR, Charlie centrum, 18.00 h

Podfuk, USA, Charlie centrum, 17.00 h

Život Briana, VB, Charlie centrum, 20.00 h

Pavilón šeliem, SR, FK Šibenica, Charlie centrum, 19.30 h

Takmer dokonalý zločin, USA, Polus center, 18.40 a 21.00 a 23.20 h

Zlatíčka pre každého, USA, Polus center, 10.30, 12.40, 16.55 a 21.20 h

Scary Movie 2, USA, Polus center, 13.00, 15.00, 17.05, 19.05, 21.05 a 23.05 h

Denník princeznej, USA, Polus center, 14.00, 16.25 a 18.50 h

Jurský park 3, USA, Polus center, 21.15 a 23.25 h

Tmavomodrý svet, ČR, Polus center, 19.30 a 21.55 h

NEDEĽA 11. NOVEMBER

Operácia Swordfish, USA, Hviezda, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus center, 11.20, 13.30, 15.40, 17.50, 19.10, 20.00 a 22.10 h

Moulin Rouge, USA, YMCA, Karpatská 2, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 20.00 h; Polus center, 11.40, 14.20, 17.00, 19.40 a 22.20 h

Kytice, ČR, Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 17.30 a 20.00 h; Polus center, 15.50 a 20.25 h

V zajatí chuti, Fr., Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00 a 20.30 h

Spy Kids, USA, Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 h; Polus center, 13.30, 15.30 a 17.30 h

Mačky a psi, USA, Devín, Devínska Nová Ves, 15.15 h; Polus center, 14.40 a 16.40 h

Kondomedia, Fr., Devín, Devínska Nová Ves, 19.45 h

15 minút, USA, Odboj, Dúbravka, Jadranská, 17.00 a 19.30 h

Princezná zo starého mlyna, ČR, Odboj, Dúbravka, Jadranská, 15.00 h

Taxi, taxi, Fr., Zora, Okružná 1, Trnávka, 16.30 a 19.00 h

Planéta opíc, USA, Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h; Polus center, 13.25, 18.00 a 22.35 h

Mačky a psi, USA, Istota, Karloveská 32, 10.00 a 15.00 h

Podozrenie, USA, FK Igric, DK Dúbravka, Saratovská 2/a, 19.00 h

Pearl Harbor, USA, Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 19.30 h

Amélia z Montmartru, Fr.-Nem., Charlie centrum, 18.00 a 20.15 h

Evolúcia, USA, Charlie centrum, 18.00 h

Príbeh o rytierovi, USA, Charliel centrum, 20.00 h

Rebeli, ČR, Charlie centrum, 18.00 h

Podfuk, USA, Charlie centrum, 17.00 h

Život Briana, VB, Charlie centrum, 20.00 h

Pavilón šeliem, SR, FK Šibenica, Charlie centrum, 19.30 h

Takmer dokonalý zločin, USA, Polus center, 18.40 a 21.00 h

Zlatíčka pre každého, USA, Polus center, 10.30, 12.40, 14.50, 16.55 a 21.20 h

Scary Movie 2, USA, Polus center, 13.00, 15.00, 17.05, 19.05 a 21.05 h

Denník princeznej, USA, Polus center, 14.00, 16.25 a 18.50 h

Jurský park 3, USA, Polus center, 21.15 h

Tmavomodrý svet, ČR, Polus center, 19.30 a 21.55 h

PONDELOK 12. NOVEMBER

Operácia Swordfish, USA, Hviezda, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus center, 13.30, 15.40, 17.50, 19.10, 20.00 a 22.10 h

Moulin Rouge, USA, YMCA, Karpatská 2, 15.30, 18.00 h; Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h; Polus center, 14.20, 17.00, 19.40 a 22.20 h

Kytice, ČR, Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 17.30 a 20.00 h; Polus center, 15.50 a 20.25 h

Vlak života, Fr.-Belg., Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00 a 20.30 h

15 minút, USA, Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h

Modrý zamat, USA, FK Nostalgia, Stavebná fakulta, Starohorská 2, 18.30 a 20.45 h

Pearl Harbor, USA, Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 19.30 h

Amélia z Montmartru, Fr.-Nem., Charlie centrum, 18.00 a 20.15 h

Evolúcia, USA, Charlie centrum, 18.00 h

Príbeh o rytierovi, USA, Charlie centrum, 20.00 h

Rebeli, ČR, Charlie centrum, 18.00 h

Podfuk, USA, Charlie centrum, 17.00 h

Život Briana, VB, Charlie centrum, 20.00 h

Večnosť a deň, Gr.-Fr.-Tal.-Nem., Charlie centrum, 19.00 h

Takmer dokonalý zločin, USA, Polus center, 18.40 a 21.00 h

Zlatíčka pre každého, USA, Polus center, 14.50, 16.55 a 21.20 h

Mačky a psi, USA, Polus center, 14.40 a 16.40 h

Planéta opíc, USA, Polus center, 13.25, 18.00 a 22.35 h

Scary Movie 2, USA, Polus center, 13.00, 15.00, 17.05, 19.05 a 21.05 h

Denník princeznej, USA, Polus center, 14.00, 16.25 a 18.50 h

Jurský park 3, USA, Polus center, 21.15 h

Tmavomodrý svet, ČR, Polus center, 19.30 a 21.55 h

Spy Kids, USA, Polus center, 13.30, 15.30 a 17.30 h

UTOROK 13. NOVEMBER

Operácia Swordfish, USA, Hviezda, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus center, 13.30, 15.40, 17.50, 19.10, 20.00 a 22.10 h

Moulin Rouge, USA, YMCA, Karpatská 2, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h; Polus center, 14.20, 17.00, 19.40 a 22.20 h

Kytice, ČR, Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 17.30 a 20.00 h; Polus center, 15.50 a 20.25 h

Všetko o mojej matke, Špan., Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00 a 20.30 h

15 minút, USA, Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h

Amélia z Montmartru, Fr.-Nem., Charlie centrum, 18.00 a 20.15 h

Evolúcia, USA, Charlie centrum, 18.00 h

Rebeli, ČR, Charlie centrum, 18.00 h

Podfuk, USA, Charlie centrum, 17.00 h

Topenie po číslach, VB, Charlie centrum, 20.00 h

Krajina v hmle, Gr.-Fr.-Tal., Charlie centrum, 19.00 h

Takmer dokonalý zločin, USA, Polus center, 18.40 a 21.00 h

Zlatíčka pre každého, USA, Polus center, 14.50, 16.55 a 21.20 h

Mačky a psi, USA, Polus center, 14.40 a 16.40 h

Planéta opíc, USA, Polus center, 13.25, 18.00 a 22.35 h

Scary Movie 2, USA, Polus center, 13.00, 15.00, 17.05, 19.05 a 21.05 h

Denník princeznej, USA, Polus center, 14.00, 16.25 a 18.50 h

Jurský park 3, USA, Polus center, 21.15 h

Tmavomodrý svet, ČR, Polus center, 19.30 a 21.55 h

STREDA 14. NOVEMBER

Operácia Swordfish, USA, Hviezda, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus center, 13.30, 15.40, 17.50, 19.10, 20.00 a 22.10 h

Moulin Rouge, USA, YMCA, Karpatská 2, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus center, 14.20, 17.00, 19.40 a 22.20 h

Kytice, ČR, Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 17.30 a 20.00 h; Polus center, 15.50 a 20.25 h

Lost Highway, USA, Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00 a 20.30 h

Zlatíčka pre každého, USA, Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h; Polus center, 14.50, 16.55 a 21.20 h

Úplné zatmenie, Fr.-Brit., FK Nostalgia, Stavebná fakulta, Starohorská 2, 18.30 a 20.45 h

Amélia z Montmartru, Fr.-Nem., Istota, Karloves- ká 32, 17.30 a 20.00 h; Charlie centrum, 18.00 a 20.15 h

Mačky a psi, USA, DK Ružinov, Ružinovská 28, 18.00 h; Polus center, 14.40 a 16.40 h

Sladký ničomník, USA, Artkino za Zrkadlom, Rovniankova 3, 19.22 h

Evolúcia, USA, Charlie centrum, 18.00 h

Rebeli, ČR, Charlie centrum, 18.00 h

Podfuk, USA, Charlie centrum, 17.00 h

Topenie po číslach, VB, Charlie centrum, 20.00 h

Ifigénia, Gr., Charlie centrum, 19.00 h

Takmer dokonalý zločin, USA, Polus center, 18.40 a 21.00 h

Planéta opíc, USA, Polus center, 13.25, 18.00 a 22.35 h

Scary Movie 2, USA, Polus center, 13.00, 15.00, 17.05, 19.05 a 21.05 h

Denník princeznej, USA, Polus center, 14.00, 16.25 a 18.50 h

Jurský park 3, USA, Polus center, 21.15 h

Tmavomodrý svet, ČR, Polus center, 19.30 a 21.55 h

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 8. NOVEMBER

99 Luftballons, hauz, 4 Izby, Heydukova 19

Disco party, Apollon, Panenská 24

IRŠ Disco, Elam, Staré Grunty 53

Disco, Kráter Pub, Vysoká 15

Rock, Aligátor, Laurinská 7

Disco, Jalta Bar, Gorkého 15

Break and steppa, DJs OniOn and guest, Duna, Radlinského 11

Scream party, Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Reggae night, DJ Thierry, Club 39, Staré grunty 51

80s Disco, Charlies Pub, Špitálska 4

PIATOK 9. NOVEMBER

Disco party, Apollon, Panenská 24

So different…Jamiroquai party, DJ Berger, Duna, Radlinského

Charlies pub is different, Charlies Pub, Špitálska 4

DJ Night, Sams, Gorkého 1

Disco, Hystéria, Odbojárov 9

Freedom Party, Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Disco, Manhattan Pub, Bajkalská 30

Clubbing Sound Better with You, Club 39, Staré grunty 51

Disco, Kráter, Vysoká 15

Oldies disco, Tatra club, Námestie 1. mája

Rock, Aligátor, Laurinská 7

Disco, Jalta bar, Gorkého 15

Rock, Harley Davidson, Rebarborová 1

Music is everything, DJs Glaubic, Haberland, Elam, Staré Grunty 53

SOBOTA 10. NOVEMBER

Ibiza night, Eden, Žabotova 7

Jägermeister disco, DJ Roller, Elam, Staré Grunty 53

VOSR Party, rovnošaty vítané, Leninove bowle zdarma, Duna, Radlinského 11

Jim Bean Wanted, Charlies Pub, Špitálska 4

Harley Mikuláš, Harley Davidson, Rebarborová 1

Rock, Aligátor, Laurinská 7

Leporelo, U Club, Náb. arm. gen. L. Svobodu

Oldies disco, Tatra club, Námestie 1. mája

Disco, Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki, Club 39, Staré Grunty

Dúhová party, hosť Zora Kolínska, Apollon, Panen- ská 24

NEDEĽA 11. NOVEMBER

Rock, Harley Davidson, Rebarborová 1

Rock Night, Aligátor, Laurinská 7

Disco, Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo, latino fiesta, Club 39, Staré Grunty

PONDELOK 12. NOVEMBER

Rock, Harley Davidson, Rebarborová 1

Rockamotion, Rock undeground party, DJ Mathew, Club 39, Staré Grunty

Mix Dance, Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

UTOROK 13. NOVEMBER

Disco, Elam, Staré Grunty 53

Rock, Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies party, DJ Mayoo, Club 39, Staré grunty 5

Disco, Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Noc je jako…(Oceán party), , DJs Roman, Diablo, Duna, Radlinského

STREDA 14. NOVEMBER

I::SEEK::YOU::, mladí Djs, Duna, Radlinského

Rock, Harley Davidson, Rebarborová 1

Rock Night, Aligátor, Laurinská 7

Housemaniacs, DJ Vojto, Club 39, Staré Grunty 51

Disco, Kráter Pub, Vysoká 15

Disco, Jalta Bar, Gorkého 15

Disco, Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

99 Luftballons, hauz, 4 Izby, Heydukova 19

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 8. NOVEMBER

17.00 Mikuláš Galanda, slávnostná prezentácia monografie, SNG Vodné kasárne 2

17.00 Kuchyňa ako jedodielňa, ako pripraviť zdravú stravu, Horáreň Horský park

18.00 Die Augen des Mandarin, autorské čítanie, Mozartova sieň Rakúskeho veľvyslanectva, Ventúrska 10

18.30 Večer s Panou Máriou, Quo Vadis, Hurbanovo nám.

19.00 Biblia po anglicky, Quo Vadis, Hurbanovo nám.

19.00 Slovenský filharmonický zbor, Slovenská filharmónia, Palackého 2

19.00 Vokálny koncert, Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

19.00 De javu, koncert, Hlava XII, Bazová 9

20.00 Phill Shöenfelt & Southern Cross, koncert alternatív-delta-rock, Za zrkadlom, Rovniankova 3

20.30 Fuse Jazz, koncert, Jazz café, Ventúrska 5

PIATOK 9. NOVEMBER

16.00 Vanderfest, 6. roč. festivalu, DK Ružinov, Ružinovská 28, trvá do 11. novembra

16.00 Vojenská história Nového Mesta, kinosála Mestského múzea, prednáša Oto Došek

17.00 Martinstag, stretnutie pri ohni s lampiónmi a nemeckými piesňami, Horáreň Horský park

17.30 Bizarre Fest 9, koncert Ancient, Ceremony, Mysterium, Orkrist, Achromasia, DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 Folkofórum, Vlasta Redl a Každý den jinak, DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Music club, White noise, Blue Sundown, DK Lúky, Vígľašská 1

20.30 Vlado Vizár, koncert, Jazz café, Ventúrska 5

SOBOTA 10. NOVEMBER

10.00 Susedský blší trh, Horáreň Horský park

10.00 Pánsky klub, kálanie dreva a debatovanie, Horáreň Horský park

16.00 Slov. komor. orchester B. Warchala, Slov. filharmónia, Palackého 2

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú, SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Večer pre nás dvoch, skupina Excelent, DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 Melos Ethos, Da Capo al Capone, Nová scéna, Kollárovo nám. 20

20.00 Kvety Nikotínu, koncert, Ante Portas, Michalská ulica

20.30 Igor Bielik Duo, koncert, Jazz café, Ventúrska 5

NEDEĽA 11. NOVEMBER

8.00 Stretnutie veriacich pri šálke čaju a kávy, Quo Vadis, Hurbanovo nám., do 13.30 h

10.30 Mélos Étos, komorný koncert, Mirbachov palác, Františ. námestie 11

PONDELOK 12. NOVEMBER

16.00 Biliardový turnaj, PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

18.00 Verejná nahrávka ECHO Rádia SR, M. Paveleková, E. Tomanová, D. Tarageľ, I. Letko, I. Mládek, L. Sobota, SK Nové Mesto, Vajnorská 21

18.00 Potraviny – čo prospieva, čo škodí, prednáška, DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 Kid, muzikálové spracovanie filmu, DK Ružinov, Ružinovská 28

19.00 Poetický večer pri sviečkach, OS Kramáre, Stromová 18

UTOROK 13. NOVEMBER

16.00 Šachový turnaj, PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

19.00 My Len Um, klavírne trio, Zrkadl. sieň Primaciálneho paláca, Prim. námestie

19.00 Koncert poslucháčov HTF VŠMU, Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

20.00 Žalman brothers band, Aligátor, Laurinská 7

21.30 Voloď, koncert, Charlies pub, Špitálska 4

STREDA 14. NOVEMBER

17.50 Brutalita komunistického väzenia, prednáška P. Tomeka z Úřadu dokumentace a vyšetřování Praha, UK, Šafárikovo nám., miestnosť Š-3

19.00 Slov. komor. orchester B. Warchala, Slov. filharmónia, Palackého 2

19.00 Cappella Istropolitana, Zrkadl. sieň Primaciálneho paláca, Prim. námestie

19.00 Senzus, koncert, PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

20.00 Študentská improliga, divadlené scénky, Elam, Staré grunty 53

20.30 Los Machos, koncert, Hystéria, Odbojárov 9

20.30 Peter Cardarelli, Jazz café, Ventúrska 5

21.30 Love 4 Money, koncert, Charlies pub, Špitálska 4

PRE DETI

ŠTVRTOK 8. NOVEMBER

14.00 Čo písmenká nevedeli, CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Bylinky od starej mamy, výchovno-zábavné popoludnie, Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

PIATOK 9. NOVEMBER

10.00 O zvedavom dievčatku, dramatizácia rozprávky, Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

10.00 Náuka o tvaroch meričských, jednotkové miery, M Klub, Gessayova 10

14.00 Počty a merba, matematika a geometria, M Klub, Gessayova 10

18.00 Finist, Štátne bábkové divadlo, Dunajská 36

SOBOTA 10. NOVEMBER

15.30 Z pekla štěstí, film, DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

16.00 Hýbem sa, teda som!, výroba bábok, Bibiana, Panská 41

NEDEĽA 11. NOVEMBER

10.00 Finist, Štátne bábkové divadlo, Dunajská 36, aj o 14.30 h

10.00 Nie sme doma, maľujeme, výtvarno-tvorivé dielne, CC Centrum, Jiráskova 3

10.30 Zvedavý sloník, bábkové div. Happy, DK Dúbravka, Saratovská 2/A

14.30 Paťa pátra, divadlo AHA, MKC Školská 14

15.00 Pipi dlhá pančucha, muzikálová rozprávka, PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

15.00 Tvorivé dielne, stojan na ceruzky, Klub 22, Vavilovova 22

15.00 Cesta za zlatým jablkom, za tajomstvom ilustrácií detských kníh, Incheba

15.30 Z pekla štěstí, film, DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

16.00 Hýbem sa, teda som! výroba bábok, Bibiana, Panská 41

16.00 Shrek, film, DK Lúky, Vigľašská 1, aj o 18.30 h

PONDELOK 12. NOVEMBER

10.00 Silospyt, o parnom stroji, M Klub, Gessayova 10

14.00 Martin na bielom koni, príslovia a porekadlá, Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Ručné práce dievčenské, náuka o domácom hospodárstve, M Klub, Gessayova 10

14.00 Uhádni to sám, popoludnie pri krížovkách a hlavolamoch, Areál Štrkovec, Drieňová 9

UTOROK 13. NOVEMBER

9.00 Skok do raja, komponovaný program s protidrogovým námetom, SD Nivy, Súťažná 18

10.00 Kde sa stala chyba, keď v rybníku nie je ryba, hráme sa na rozprávku, Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

10.00 Cvičenie umu a reči, správne rozvíjanie reči dieťaťa, M Klub, Gessayova 10

10.00 Bol raz jeden…(dom), tvorivé dopoludnie, Klub 22, Vavilovova 22

13.30 Svet v detskej fantázii, výtvarné dielne, DK Nivy, Súťažná 18

14.00 Ručné práce chlapčenské, vyrezávanie, M Klub, Gessayova 10

14.00 Tajomné slovíčka, Exlibris – výtvarno-tvorivé dielne, CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Festival detskej ľudovej hudby, DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

14.00 Hýbem sa, teda som! výroba bábok, Bibiana, Panská 41

18.00 Folklórne nálady, DK Dúbravka, Saratovská 2/A

STREDA 14. NOVEMBER

9.30 Danka a Janka, divadlo, OS Slovany, Makovické- ho 4

10.00 Kde sa stala chyba, keď v rybníku nie je ryba, hráme sa na rozprávku, Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

10.00 Kreslenie, slovenské ornamenty, M Klub, Gessayova 10

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, Klub 22, Vavilovo- va 22

10.00 Hýbem sa, teda som! výroba bábok, Bibiana, Panská 41

10.00 Smetiak, pantomíma, MKC, Školská 14, aj o 14.00 h

10.00 Aj ty to dokážeš, tvorivá dielňa, SD Nivy, Súťaž- ná 18

14.00 Detektív Žmurko a jeho veselá cesta, MKC, Gaštanová 19

14.00 Silospyt, o meraní uhlov, zem. dĺžky a šírky, M Klub, Gessayova 10

14.00 Tajomné slovíčka, Exlibris – výtvarno-tvorivé dielne, CC Centrum, Jiráskova 3

15.30 Nesieme vám pesničku, hudobné stretnutie dôchodcov a detí, Areál Štrkovec, Drieňová 9

VÝSTAVY

Európan Galanda, výstava pri príležitosti vydania monografie M. G., SNG – Vodné kasárne, Rázusovo nábrežie 2, do 2. decembra

Štefan Prokop, súborné dielo, GMB – Mirbachov palác, Františkánske námestie 11, do 25. novembra

Štyria: Eva Masaryková, Karin Lunterová, Ivan Patúc, Peter Machata, GMB – Pálffyho palác, do 25. novembra

Salón Galérie Ardan, diela výtvarných umelcov, ktorí v uplynulých 10 rokoch vystavovali v galérii, ut – so 16.00 – 19.00 h, Galéria Ardan, Lermontovova 14, do 30. novembra

11. ROČNÍK MESIACA FOTOGRAFIE

Ak nie je uvedené inak, výstava trvá do 30. novembra:

Fero Tomík – retrospektíva tvorby, Galéria Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 2. decembra

Lewis Carroll – rodinné portréty z 19. storočia, Bibiana, Medzinárodný dom umenia pre deti, Panská 41

Túžba túžiť – súčasná škandinávska fotografia, UBS, Dostojevského rad 2, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 25. novembra

Sergej Čilikov – o živote na ruskej provincii, Galéria Slovenskej poisťovne, Dostojevského rad 28, po – pia 9.00 – 17.00 h

Fujifilm Europress Photo Awards 2001 – víťazné práce, Galéria Café Parnas, Panská 12, po – pia 9.00 – 24.00 h, so 14.00 – 24.00 h, ne 14.00 – 23.00 h

Hermanovce 2001 – fotografie rómskych a nerómskych detí, Dom Quo Vadis, Hurbanovo nám. 1, po – št 16.00 – 21.00 h, pia – so 17.00 – 19.00 h

Digital Olympus – kol. výstava, Artotéka, Kapucínska 1, po – str – št 12.30 – 18.00 h, ut – pia 10.00 – 16.00 h

Nottingham Trent University – práce učiteľov a študentov z VB, galéria Medium, Hviezdoslavovo nám. 18, po – pia 10.00 – 17.00 h, so 10.00 – 16.00 h

Éva Köves – fragmenty, Kultúrny inštitút Maďarskej republiky, Palisády 54, po – št 9.00 – 16.00 h, pia 9.00 – 13.00 h, so 15.00 – 18.00 h, ne 13.00 – 18.00 h

Aivis Smulders – meditatívne obrazy, Focus, Štúrova 9, po – pia 9.00 – 17.00 h

Slovenská fotografia 1925 – 2000 – moderna, postmoderna, postfotografia, SNG, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 10. februára 2002

Juraj Lipták – 100 fotografií z Izraela, USA, Anglicka a Talianska, Priestory Vodnej veže, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 2, po – pia 14.00 – 18.00 h, do 15. novembra

Jordan Jordanov – tradície a premeny súčasného bulharského vidieka, Bulharské kultúrne stredisko, Jesenského 7, po – pia 10.00 – 18.00 h, so 15.00 – 18.00 h, ne 14.00 – 18.00 h

Takis Roidakis – dokum. reflexie z krajiny pri Egejskom mori, Galéria Palisády, Palisády 51, ut – ne 14.00 – 18.00 h

Pavel Mára – transformácia duchovného a fyzického kultu krásy, Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00 h

Christiane Hantzsch – hravo erotická fotografia flóry, Kaviareň Srdce, Nám. SNP 13, po – ne 8.00 – 20.00 h

Zlata Vucelić – univerzálna tolerancia a reflexia lyriky, Galéria Art Decoration, Kozia 16, po – pia 12.00 – 18.00 h, so 15.00 – 17.00 h, do 10. novembra

Aleksandra Vajd – Zóna: štátna hranica, K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00 h, ne 15.00 – 18.00 h, do 12. novembra

Gilbert Garcin – komediálno-surrealistický svet okolo nás, Francúzsky inštitút, Sedlárska 7, po – pia 9.00 – 13.00h, 14.00 – 18.00 h, so – ne 10.00 – 17.00 h

Marlene Dietrichová – život slávnej herečky v dobovej fotografii, Goetheho inštitút, Panská 33, po – št 9.00 – 12.00 h, 13.30 – 17.30 h, pia 9.00 – 12.00 h

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Kedy sa refinancovanie oplatí?
  2. Lokalita pod Kolibou výrazne mení svoju tvár
  3. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci
  4. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty?
  5. ENGIE Services odovzdala do prevádzky novú kotolňu v Košiciach
  6. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty
  7. Žilina Voce Magna 2017 – Medzinárodná súťaž zborového umenia
  8. Exotické destinácie s priamym letom z Viedne
  9. Potraviny typické pre váš región nájdete už aj v Kauflande
  10. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished!
  1. Program obnovy chodníkov v Starom Meste schválený
  2. Stavebná fakulta STU získala certifikát EUR-ACE
  3. Stavebná fakulta STU získala certifikát EUR-ACE
  4. Príďte na Deň otvorených dverí v Novom Ružinove
  5. Študenti sa rozhodli zmeniť svoju školu
  6. Kedy sa refinancovanie oplatí?
  7. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci
  8. Samsung Galaxy Note8 umožňuje tvoriť veľké veci
  9. IMMOFINANZ spúšťa medzinárodnú reklamnú kampaň retailovej značky
  10. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty?
  1. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty 8 840
  2. Exotické destinácie s priamym letom z Viedne 8 025
  3. Lokalita pod Kolibou výrazne mení svoju tvár 2 437
  4. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty? 2 010
  5. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished! 1 827
  6. Potraviny typické pre váš región nájdete už aj v Kauflande 1 765
  7. Päť mýtov, ktoré ste počuli. A možno aj uverili 1 648
  8. Všetko, čo by ste mali vedieť o umelom oplodnení 939
  9. Ušetrite až 60 % nákladov na elektrinu využitím slnečnej energie 919
  10. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci 730