tipy nadnes

DIVADLÁ

19.00 Nápoj lásky, G. Donizzetti, SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Spomienky, Tanečné divadlo Bralen, Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 21, premiéra

19.30 Čechov - Boxer, V. Klimáček, Divadlo GUnaGU, Biela 6

19.00 Druhá smrť Jany z Arcu, J. Steinbeck, Divadlo aha, Školská 14

19.00 Súpis dravcov, J. Nvota, Radošinské naivné divadlo, Škultétyho 5

19.00 TWISTER, verejná nahrávka zábavného programu, Štúdio L + S, Nám. 1. mája 5

KINÁ

Scary Movie 2, USA, Hviezda, Nám. 1. mája 15.30 a 19.30 h; Tatra, Nám. 1. mája, 16.00, 18.00 a 20.30 h; Polus Center, 13.35, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 h

Zlatíčka pre každého, USA, Hviezda, Nám. 1. mája 17.15 a 21.00 h; Ymca, Karpatská 2, 15.30 a 18.00 h; Polus Center, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10 h

Vyhnanie z raja, ČR, FK Ymca, Karpatská 2, 20.30 h

15 minút, USA, Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.15, 17.30 a 20.30 h

Návrat idiota, USA, FK Múzeum, Primaciálne nám. 3, 19.00 h; Polus Center, 22.15 h

Spy Kids, USA, Obzor, Radlinského 18, 16.00 h; Polus Center, 13.45, 15.45 h

Čierna mačka, biely kocúr, Nem.-Fr.-Srb., Obzor, Radlinského 18, 18.00, 20.30 h

Mazacia hlava, USA, FK Nostalgia, Starohorská 2, 18.30 a 20.45 h

Denník princeznej, USA, Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h; Istropolis - Kinosála, Trnavské mýto 1, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus Center, 14.55, 17.15, 19.40 h

Denník Bridget Jonesovej, USA, Kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 19.30 h

Amélia z Montmartru, Fr., Istropolis, Trnavské mýto 1, 17.30, 20.00 h

Moulin Rouge, USA, Istropolis - VS, Trnavské mýto 1, 15.30, 18.00, 20.30 h; Polus Center, 15.05, 17.25, 19.45, 22.05 h

Darebáci, USA, Charlie centrum, 17.45 h

Tmavomodrý svet, ČR-VB, Charlie centrum, 18.00 h; Polus Center, 17.45, 20.10, 22.35 h

Svadby podľa Mary, USA, Charlie centrum, 18.00 h

Taxi, taxi, Fr., Charlie centrum, 18.30 h

Koncert pre pozostalých, SR, Charlie centrum, 19.30 h

Monty Python a svätý Grál, VB, Charlie centrum, 20.00 h

Umelá inteligencia, USA, Charlie centrum, 20.15 h; Polus Center 18.40, 21.35 h

Mačky a psi, USA, Polus Center, 14.30, 16.30 h

Planéta opíc, USA, Polus Center, 18.30, 20.55 h

Jurský park 3, USA, Polus Center, 14.45, 16.55, 19.15, 21.25 h

Rýchlo a zbesilo, USA, Polus Center, 14.00, 16.20 h

DISKOTÉKY

Rock, Harley Davidson, Rebarborová 1

Rockamotion, Rock undeground party, DJ Mathew, Club 39, Staré grunty 5

Disco, Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

PRE DETI

14.00 V rytme diskotéky, OS Slovany, Makovického 4

KONCERTY A PODUJATIA

15.00 Rezervé pre seniorov, vzdelávací cyklus, SD Trnávka, Bulharská 60

17.00 Budúcnosť práce v Európe, prednáška, Mozartova sieň Rakúskeho veľvyslanectva, Ventúrska 10

18.00 Voda a pitný režim, prednáška, DK Dúbravka, Saratovská 2/A

VÝSTAVY

100 majstrovských diel z Vitra Design Museum, putovná výstava zbierky modelov stoličiek, SNG - Eszterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, ut - ne 10.00 - 18.00 h, do 4. novembra

Európan Galanda, výstava pri príležitosti vydania monografie M. G., SNG - Vodné kasárne, Rázusovo nábrežie 2, do 2. decembra

Štefan Prokop, súborné dielo, GMB - Mirbachov palác, Františkánske námestie 11, do 25. novembra

Štyri živly: Vzduch, GMB - Mirbachov palác, Františkánske námestie 11, do 30. októbra

Štyria: Eva Masaryková, Karin Lunterová, Ivan Patúc, Peter Machata, GMB - Pálffyho palác, do 25. novembra

Salón Galérie Ardan, diela výtvarných umelcov, ktorí v uplynulých 10 rokoch vystavovali v galérii, ut - so 16.00 - 19.00 h, Galéria Ardan, Lermontovova 14, do 30. novembra

Schola Ludus: Hľadanie sa už začalo, interaktívna výstava približujúca vedu, techniku a umenie, Dom techniky ZSVTS, Škultétyho 1, po - pia 8.00 - 18.00 h, so - ne 13.00 - 18. 00 h, do 5. novembra

Adolf Benca: Dialóg mŕtvych, Galéria Poľnobanky, Vajnorská 21

Majstri klasickej moderny, Galéria MIRO, Košická 56, po - pia 11.00 - 17.00 h, so 9.00 - 13.00 h, do 30. novembra

11. ROČNÍK MESIACA FOTOGRAFIE

Ak nie je uvedené inak, výstava trvá do 30. novembra:

Fero Tomík - retrospektíva tvorby, Galéria Profil, Prepošt-ská 4, ut - ne 13.00 - 18.00 h, do 2. decembra

Lewis Carroll - rodinné portréty z 19. storočia, Bibiana, Medzinárodný dom umenia pre deti, Panská 41

Túžba túžiť - súčasná škandinávska fotografia, UBS, Dostojevského rad 2, ut - ne 13.00 - 18.00 h, do 25. novembra

Sergei Chilikov - o živote na ruskej provincii, Galéria Slovenskej poisťovne, Dostojevského rad 28, po - pia 9.00 - 17.00 h

Fujifilm Europress Photo Awards 2001 - víťazné práce, Galéria Café Parnas, Panská 12, po - pia 9.00 - - 24.00 h, so 14.00 - 24.00 h, ne 14.00 - 23.00 h

Hermanovce 2001 - fotografie rómskych a nerómskych detí, Dom Quo Vadis, Hurbanovo nám. 1, po - št 16.00 - 21.00 h, pia - so 17.00 - 19.00 h

Digital Olympus - kol. výstava, Artotéka, Kapucínska 1, po - str - št 12.30 - 18.00 h, ut - pia 10.00 - 16.00 h

Aivis Smulders - meditatívne obrazy, Focus, Štúrova 9, po - pia 9.00 - 17.00 h

Nottingham Trent University - práce učiteľov a študentov z VB, galéria Medium, Hviezdoslavovo nám. 18, po - pia 10.00 - 17.00 h, so 10.00 - 16.00 h

Éva Köves - fragmenty, Kultúrny inštitút Maďarskej republiky, Palisády 54, po - št 9.00 - 16.00 h, pia 9.00 - - 13.00 h, so 15.00 - 18.00 h, ne 13.00 - 18.00 h

Slovenská fotografia 1925 - 2000 - moderna, postmoderna, postfotografia, SNG, Rázusovo nábr. 2, ut - ne 10.00 - 18.00 h, do 10. februára 2002

Juraj Lipták - 100 fotografií z Izraelu, USA, Anglicka a Talianska, Priestory Vodnej veže, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 2, po - pia 14.00 - 18.00 h, do 15. novembra

Jordan Jordanov - tradície a premeny súčasného bulharského vidieka, Bulharské kultúrne stredisko, Jesenského 7, po - pia 10.00 - 18.00 h, so 15.00 — 18.00 h, ne 14.00 - 18.00 h

Takis Roidakis - dokum. reflexie z krajiny pri Egejskom mori, Galéria Palisády, Palisády 51, ut - ne 14.00 - 18.00 h, do 15. novembra

Pavel Mára - transformácia duchovného a fyzického kultu krásy, Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, po - so 12.00 - 18.00 h, do 25. novembra

Christiane Hantzsch - hravo erotická fotografia flóry, Kaviareň Srdce, Nám. SNP 13, po - ne 8.00 - 20.00 h

Zlata Vucelić - univerzálna tolerancia a reflexia lyriky, Galéria Art Decoration, Kozia 16, po - pia 12.00 - 18.00 h, so 15.00 - 17.00 h, do 10. novembra

Aleksandra Vajd - Zóna: štátna hranica, K. Gallery, Ventúrska 8, po - pia 13.00 - 18.00 h, ne 15.00 - - 18.00 h, do 12. novembra

Gilbert Garcin - komediálno-surrealistický svet okolo nás, Francúzsky inštitút, Sedlárska 7, po - pia 9.00 - 13.00h, 14.00 - 18.00 h, so - ne 10.00 - 17.00 h

Joseph - Paul Skarbek - zo života čínskej spoločnosti zač. 20. stor., Poľský inštitút, Nám. SNP 27, po - pia 9.00 - 18.00 h, so 16.00 - 18.00 h, ne 14.00 - 17.00 h

Ján Šmok - prierez tvorbou, Výstavná sieň SPP, Drevená 4, ut - ne 10.00 - 18.00 h, do 25. novembra

Václav Podestát - dokumenty o ľuďoch, České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8, po - pia 13.00 - - 17.00 h, so 15.00 - 18.00 h, ne 13.00 - 18.00 h

Martin Kollár - Slovensko 2001, GMB Pálffyho palác, Panská 19 - 21, ut - ne 10.00 - 18.00 h, do 16. decembra

Olga Chernysheva - portfolio Bienále Benátky 2001, Glass Art Gallery Simone, po - pia 11.00 - 18.00 h, so 11.00 - 13.00 h, do 1. decembra

Nikos Evangelopoulos - hravé figuríny okolo nás, Výstavná sieň Pálffyho letné sídlo, Zámocká 47, ut - ne 13.00 - 18.00 h

Zlata Vucelić - reflexia lyriky, Galéria Art Decoration, Kozia 15, po - pia 12.00 - 18.00 h, so 15.00 - - 17.00 h, do 10. novembra

Kon Sasaki - makrofotografie počiatkov života, UBS, Dostojevského rad 2, ut - ne 13.00 - 18.00 h

Anatolij Ivanovich Makienko - zázračná transformácia obyčajných vecí, Koncertná sieň Klarisky, Farská 4, ut - ne 14.00 - 18.00 h

Gilbert Garcin - komediálno-surrealistcký svet, Francúzsky inštitút, Sedlárska 7, po - pia 9.00 - 13.00 h, 14.00 - 18.00 h, so - ne 10.00 - 17.00 h

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  2. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom
  3. Slovanet spustil LTE internet aj na juhu Tokaja
  4. Hľadá sa: Vzťah z rozumu. Darujte na Valentína predplatné SME.sk
  5. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME
  6. Slovanet spustil LTE internet aj v okolí Prešova
  7. Košickí športovci „pustili žilou“
  8. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  9. Počet predplatiteľov SME.sk dosiahol ďalší rekord
  10. Olympiáda ukradne fanúšikom hodiny spánku
  1. Fascinuje ma nadšenie mladých ľudí, s akým hltajú nové trendy
  2. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  3. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom
  4. Chute a vône kórejskej kuchyne priamo v METRO
  5. Adient je tretí najlepší zamestnávateľ
  6. 8 krokov k príprave na zdravé tehotenstvo
  7. Študenti SPU skúmajú vplyv rýchlostnej cesty na život obyvateľov
  8. V Botanickej záhrade predstavia nežnú krásu orchideí
  9. Slovanet spustil LTE internet aj na juhu Tokaja
  10. Príbeh tradičného družstva - príbeh Daniela Hrudu
  1. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 19 033
  2. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 14 506
  3. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 9 475
  4. Hektická Moskva, ktorá nikdy nespí 8 394
  5. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy 6 851
  6. Počet predplatiteľov SME.sk dosiahol ďalší rekord 6 252
  7. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 5 299
  8. Hľadá sa: Vzťah z rozumu. Darujte na Valentína predplatné SME.sk 4 492
  9. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 3 107
  10. Olympiáda ukradne fanúšikom hodiny spánku 2 744