19. kolo: Rusovce - MŠK Petržalka 1:2, Vinohrady - Trnávka 3:3, D. N. Ves - Stupava 0:1, VTJ Ružinov - Lamač 7:3, Zohor - Dúbravka 1:1, Vrakuňa - PVFA 2:4, Vysoká - Rača 1:7.
1. PVFA | 18 | 14 | 2 | 2 | 69:17 | 44 |
2. I. Petržalka | 19 | 13 | 3 | 3 | 49:22 | 42 |
3. Ružinov | 19 | 13 | 2 | 4 | 51:23 | 41 |
4. Vrakuňa | 19 | 10 | 4 | 5 | 54:30 | 34 |
5. Trnávka | 19 | 9 | 7 | 3 | 38:28 | 34 |
6. Rača | 19 | 10 | 3 | 6 | 45:35 | 33 |
7. Lamač | 18 | 10 | 3 | 5 | 51:42 | 33 |
8. Stupava | 19 | 8 | 2 | 9 | 29:27 | 26 |
9. D. N. Ves | 19 | 7 | 2 | 10 | 38:42 | 23 |
10. Dúbravka | 19 | 6 | 2 | 11 | 31:57 | 20 |
11. Rusovce | 19 | 5 | 4 | 10 | 37:49 | 19 |
12. Vinohrady | 19 | 3 | 3 | 13 | 33:58 | 12 |
13. Vysoká | 19 | 2 | 1 | 16 | 26:71 | 7 |
14. Zohor | 19 | 1 | 4 | 14 | 15:65 | 7 |
III. LIGA ML. DORAST
19. kolo: Kinkon - MŠK Petržalka 1:0, Pezinok - BCT 4:1, D. N. Ves - Štart 7:0, VTJ Ružinov - Lamač 0:0, Jarovce - Dúbravka 2:0, Vrakuňa - PVFA 0:1, Domino - Rača 2:0.
1. I. Petržalka | 19 | 17 | 1 | 1 | 78:4 | 52 |
2. Dúbravka | 19 | 12 | 5 | 2 | 35:15 | 41 |
3. Jarovce | 19 | 12 | 3 | 4 | 51:28 | 39 |
4. Vrakuňa | 19 | 11 | 4 | 4 | 38:19 | 37 |
5. PVFA | 18 | 10 | 4 | 4 | 51:20 | 34 |
6. Kinkon | 19 | 9 | 5 | 5 | 32:21 | 32 |
7. Domino | 19 | 7 | 2 | 10 | 29:30 | 23 |
8. Pezinok | 19 | 7 | 2 | 10 | 28:49 | 23 |
9. D. N. Ves | 19 | 7 | 12 | 28:53 | 21 | |
10. Ružinov | 19 | 5 | 5 | 9 | 17:23 | 20 |
11. Rača | 19 | 4 | 4 | 11 | 22:41 | 16 |
12. Štart | 19 | 4 | 3 | 12 | 25:61 | 15 |
13. Lamač | 18 | 2 | 6 | 10 | 11:45 | 12 |
14. BCT | 19 | 2 | 2 | 15 | 14:50 | 8 |
REG. LIGA ST. ŽIACI
19. kolo: Stupava - MŠK Petržalka 1:1, PVFA - Koba 0:0, SFM Senec - Čunovo nehrali, Artmedia - Pezinok 1:3, Rapid - D. N. Ves 3:1, Vrakuňa - Malacky 1:0, Slovan - Inter nehrali.
1. Inter | 18 | 17 | 1 | 105:9 | 52 | |
2. Koba | 19 | 16 | 1 | 2 | 75:15 | 49 |
3. PVFA | 19 | 11 | 6 | 2 | 41:15 | 39 |
4. Rapid | 19 | 12 | 3 | 4 | 35:15 | 39 |
5. Slovan | 18 | 10 | 3 | 5 | 30:24 | 33 |
6. Artmedia | 19 | 9 | 2 | 8 | 53:28 | 29 |
7. Pezinok | 19 | 6 | 3 | 10 | 24:42 | 21 |
8. D. N. Ves | 19 | 6 | 2 | 11 | 19:38 | 20 |
9. I. Petržalka | 19 | 6 | 1 | 12 | 32:54 | 19 |
10. SFM Senec | 18 | 5 | 2 | 11 | 22:45 | 17 |
11. Vrakuňa | 19 | 5 | 2 | 12 | 24:48 | 17 |
12. ŠK Malacky | 19 | 4 | 3 | 12 | 25:62 | 15 |
13. Stupava | 19 | 4 | 2 | 13 | 16:61 | 14 |
14. Čunovo | 18 | 4 | 1 | 13 | 14:59 | 13 |
REG. LIGA ML. ŽIACI
19. kolo: Stupava - MŠK Petržalka 1:6, PVFA - Koba 1:2, SFM Senec - Čunovo 1:2, Artmedia - Pezinok 3:0, Rapid - D. N. Ves 2:0, Vrakuňa - Malacky 0:0, Slovan - Inter 0:3.
1. Inter | 19 | 16 | 3 | 96:17 | 48 | |
2. Slovan | 19 | 15 | 4 | 81:20 | 45 | |
3. Artmedia | 19 | 13 | 4 | 2 | 43:12 | 43 |
4. I. Petržalka | 19 | 14 | 5 | 65:28 | 42 | |
5. Rapid | 19 | 12 | 5 | 2 | 44:12 | 41 |
6. Koba | 19 | 12 | 3 | 4 | 59:23 | 39 |
7. PVFA | 19 | 11 | 2 | 6 | 56:28 | 35 |
8. Stupava | 19 | 6 | 3 | 10 | 28:51 | 21 |
9. SFM Senec | 19 | 5 | 1 | 13 | 22:47 | 16 |
10. Vrakuňa | 19 | 4 | 4 | 11 | 15:55 | 16 |
11. ŠK Malacky | 18 | 4 | 2 | 12 | 16:67 | 14 |
12. Čunovo | 19 | 2 | 2 | 15 | 7:69 | 8 |
13. Pezinok | 18 | 2 | 1 | 15 | 7:55 | 7 |
14. D. N. Ves | 19 | 2 | 1 | 16 | 18:73 | 7 |
DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI
19. kolo: Dúbravka - Rapid 0:2, PVFA - Rača 0:2, MŠK Petržalka - Sv. Jur 3:2, VTJ Ružinov - Kostolište 1:1, Gajary - ŠKP 1:7, Kinkon - Lozorno 11:2, Domino - V. Leváre 1:0.
1. Rapid | 19 | 16 | 2 | 1 | 71:12 | 50 |
2. Rača | 19 | 13 | 3 | 3 | 47:19 | 42 |
3. Dúbravka | 19 | 13 | 1 | 5 | 37:14 | 40 |
4. Kostolište | 19 | 11 | 2 | 6 | 57:37 | 35 |
5. Kinkon | 19 | 11 | 1 | 7 | 51:24 | 34 |
6. ŠKP | 19 | 11 | 1 | 7 | 44:21 | 34 |
7. Domino | 19 | 10 | 3 | 6 | 37:37 | 33 |
8. I. Petržalka | 19 | 7 | 3 | 9 | 38:50 | 24 |
9. Gajary | 19 | 6 | 3 | 10 | 14:35 | 21 |
10. Ružinov | 19 | 5 | 5 | 9 | 26:29 | 20 |
11. V. Leváre | 19 | 6 | 13 | 22:48 | 18 | |
12. PVFA | 19 | 4 | 4 | 11 | 28:53 | 16 |
13. Lozorno | 19 | 3 | 1 | 15 | 27:76 | 10 |
14. Sv. Jur | 19 | 2 | 1 | 16 | 11:55 | 7 |
DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI
19. kolo: Dúbravka - Rapid 3:2, PVFA - Rača 0:3, MŠK Petržalka - Sv. Jur 1:2, VTJ Ružinov - Kostolište 6:1, Gajary - ŠKP 0:3, Kinkon - Lozorno 13:0, Domino - V. Leváre 0:4.
1. Rača | 19 | 17 | 1 | 1 | 97:15 | 52 |
2. Kinkon | 19 | 16 | 1 | 2 | 86:12 | 49 |
3. Gajary | 19 | 12 | 3 | 4 | 60:21 | 39 |
4. V. Leváre | 19 | 10 | 3 | 6 | 57:31 | 33 |
5. ŠKP | 19 | 10 | 2 | 7 | 43:25 | 32 |
6. Dúbravka | 19 | 9 | 3 | 7 | 30:28 | 30 |
7. PVFA | 19 | 8 | 4 | 7 | 44:36 | 28 |
8. Ružinov | 19 | 7 | 4 | 8 | 27:43 | 25 |
9. Domino | 19 | 6 | 2 | 11 | 35:47 | 20 |
10. Rapid | 19 | 6 | 2 | 11 | 34:47 | 20 |
11. I. Petržalka | 19 | 6 | 1 | 12 | 41:69 | 19 |
12. Sv. Jur | 19 | 4 | 3 | 12 | 19:47 | 15 |
13. Kostolište | 19 | 4 | 1 | 14 | 22:73 | 13 |
14. Lozorno | 19 | 2 | 2 | 15 | 17:118 | 8 |
PRÍPRAVKA A
19. kolo: Lamač - SFM Senec 0:3, PVFA - Inter 2:1, MŠK Petržalka - Vrakuňa 0:4, Koba - Artmedia 1:1, Stupava - D. N. Ves 0:0, Kinkon - ŠKP 3:5, Rapid - Slovan 1:8.
1. SFM Senec | 19 | 16 | 1 | 2 | 86:15 | 49 |
2. Inter | 19 | 15 | 1 | 3 | 78:21 | 46 |
3. PVFA | 19 | 14 | 2 | 3 | 55:19 | 44 |
4. Slovan | 18 | 11 | 3 | 4 | 69:29 | 36 |
5. Kinkon | 17 | 11 | 2 | 4 | 43:17 | 35 |
6. Rapid | 19 | 8 | 3 | 8 | 43:45 | 27 |
7. D. N. Ves | 18 | 7 | 3 | 8 | 27:34 | 24 |
8. ŠKP Dúbravka | 18 | 7 | 2 | 9 | 32:35 | 23 |
9. Koba Senec | 18 | 6 | 5 | 7 | 26:34 | 23 |
10. Vrakuňa | 18 | 4 | 2 | 12 | 36:53 | 14 |
11. Stupava | 19 | 4 | 2 | 13 | 20:52 | 14 |
12. I. Petržalka | 18 | 3 | 4 | 11 | 19:62 | 13 |
13. Lamač | 18 | 3 | 2 | 13 | 18:66 | 11 |
14. A. Petržalka | 18 | 2 | 2 | 14 | 13:83 | 8 |
PRÍPRAVKA B
19. kolo: Dúbravka - SFM Senec 5:2, PVFA - Inter 3:6, Malacky - Rača 10:2, VTJ Ružinov - Pezinok 1:1, Bernolákovo - D. N. Ves 3:1, Kinkon - ŠKP nehrali, Domino - Slovan 1:8.
1. Inter | 19 | 17 | 1 | 1 | 128:16 | 52 |
2. Žolik Malacky | 19 | 16 | 1 | 2 | 98:17 | 49 |
3. Slovan | 19 | 15 | 3 | 1 | 102:29 | 48 |
4. FK Dúbravka | 19 | 11 | 3 | 5 | 49:26 | 36 |
5. Bernolákovo | 19 | 10 | 3 | 6 | 56:35 | 33 |
6. SFM Senec | 19 | 7 | 4 | 8 | 42:43 | 25 |
7. PŠC Pezinok | 19 | 6 | 6 | 7 | 31:36 | 24 |
8. Kinkon | 17 | 7 | 1 | 9 | 35:64 | 22 |
9. Domino | 19 | 5 | 3 | 11 | 36:77 | 18 |
10. VTJ Ružinov | 19 | 5 | 2 | 12 | 40:77 | 17 |
11. ŠKP Dúbravka | 18 | 4 | 4 | 10 | 34:49 | 16 |
12. PVFA | 19 | 4 | 4 | 11 | 44:79 | 16 |
13. Rača | 19 | 3 | 3 | 13 | 43:113 | 12 |
14. D. N. Ves | 18 | 2 | 16 | 12:90 | 6 |
PRÍPRAVKA C
19. kolo: Ivanka - SFM Senec nehrali, PVFA - K. Ves 0:8, Malacky - Vrakuňa 9:0, Koba - Spoje 5:2, Stupava - Báhoň 3:1, Domino - Slovan 2:11.
1. K. Ves | 16 | 15 | 1 | 117:19 | 45 | |
2. Slovan | 15 | 14 | 1 | 141:19 | 42 | |
3. Žolik Malacky | 17 | 12 | 1 | 4 | 78:30 | 37 |
4. Báhoň | 15 | 10 | 1 | 4 | 54:37 | 31 |
5. Ivanka | 15 | 7 | 1 | 7 | 34:42 | 22 |
6. Koba Senec | 17 | 7 | 1 | 9 | 38:62 | 22 |
7. Stupava | 17 | 6 | 2 | 9 | 33:79 | 20 |
8. Spoje | 15 | 4 | 3 | 8 | 36:70 | 15 |
9. SFM Senec | 15 | 3 | 5 | 7 | 17:38 | 14 |
10. PVFA | 17 | 3 | 4 | 10 | 27:65 | 13 |
11. Vrakuňa | 15 | 2 | 2 | 11 | 15:72 | 8 |
12. Domino | 16 | 2 | 14 | 25:82 | 6 |
ObFZ Bratislava-mesto
I. TRIEDA DORAST
16. kolo: Jarovce - Domino 2:2, BCT - Ekonóm 6:2.
1. Jarovce | 12 | 9 | 1 | 2 | 39:10 | 28 |
2. BCT | 12 | 7 | 1 | 4 | 37:19 | 22 |
3. Domino | 12 | 7 | 1 | 4 | 35:17 | 22 |
4. Z. Bystrica | 12 | 4 | 2 | 6 | 19:27 | 14 |
5. Ekonóm | 12 | 1 | 11 | 8:65 | 1 |
I. trieda starší žiaci
16. kolo: Jarovce - K. Ves 2:4, D. N. Ves - Vrakuňa 0:5, Štart - Ekonóm nehrali, Domino - BCT 2:1, Vajnory - Vinohrady 7:6.
1. Vrakuňa | 15 | 13 | 1 | 1 | 53:12 | 40 |
2. K. Ves | 15 | 13 | 2 | 109:34 | 39 | |
3. Vajnory | 15 | 11 | 1 | 3 | 51:20 | 34 |
4. Štart | 13 | 6 | 1 | 6 | 37:36 | 19 |
5. Ekonóm | 14 | 6 | 1 | 7 | 18:27 | 19 |
6. BCT | 15 | 5 | 3 | 7 | 33:23 | 18 |
7. D. N. Ves | 14 | 4 | 3 | 7 | 20:35 | 15 |
8. Lamač | 14 | 4 | 2 | 8 | 27:53 | 14 |
9. Jarovce | 14 | 4 | 1 | 9 | 25:44 | 13 |
10. Domino | 14 | 4 | 1 | 9 | 23:45 | 13 |
11. Vinohrady | 15 | 2 | 13 | 20:87 | 6 |
I. trieda mladší žiaci
14. kolo: Lamač - Rusovce 13:2, Jarovce - K. Ves 0:7, Spoje - Vrakuňa 5:2, Vajnory - Ekonóm 2:8, Kalinkovo - D. Lužná 3:4.
1. Lamač | 13 | 12 | 1 | 105:15 | 37 | |
2. K. Ves | 14 | 11 | 3 | 85:40 | 33 | |
3. Spoje | 14 | 10 | 1 | 3 | 73:25 | 31 |
4. Ekonóm | 14 | 8 | 6 | 42:31 | 24 | |
5. D. Lužná | 14 | 7 | 7 | 53:49 | 21 | |
6. Vrakuňa | 14 | 6 | 8 | 41:40 | 18 | |
7. Jarovce | 14 | 4 | 10 | 30:72 | 12 | |
8. Vajnory | 13 | 3 | 1 | 9 | 14:63 | 10 |
9. Kalinkovo | 13 | 2 | 1 | 10 | 18:95 | 7 |
10. Rusovce 11 2 0 9 10:41 6
ObFZ Bratislava-vidiek
VI. LIGA SENIORI, sk. A
17. kolo: Vinosady - Kuchyňa 4:0, Báhoň - M. Kráľová 1:1, B. Pezinok - Suchohrad 3:1, Sv. Jur - Častá 3:0, Sološnica - Pernek 2:1, Vištuk - Borinka 1:0.
1. Sv. Jur | 17 | 14 | 1 | 2 | 62:17 | 43 |
2. Častá | 17 | 10 | 5 | 2 | 51:14 | 35 |
3. B. Pezinok | 17 | 10 | 3 | 4 | 51:21 | 33 |
4. Suchohrad | 17 | 10 | 3 | 4 | 47:27 | 33 |
5. Vinosady | 17 | 6 | 7 | 4 | 21:19 | 25 |
6. Vištuk | 17 | 7 | 3 | 7 | 31:38 | 24 |
7. Pernek | 17 | 7 | 1 | 9 | 34:41 | 22 |
8. M. Kráľová | 17 | 5 | 2 | 10 | 31:67 | 17 |
9. Sološnica | 17 | 4 | 4 | 9 | 24:38 | 16 |
10. Báhoň | 17 | 4 | 4 | 9 | 25:43 | 16 |
11. Borinka | 17 | 4 | 2 | 11 | 22:37 | 14 |
12. Kuchyňa | 17 | 3 | 1 | 13 | 29:66 | 10 |
FK Kuchyňa sa po skončení súťaže odrátajú 3 body.
VI. LIGA SENIORI, sk. B
15. kolo: Ivanka - Kaplná 2:1, Rovinka B - Miloslavov 1:1, D. Lužná - Hamuliakovo 2:1, Hr. Šúr - Čataj 6:0. 22. kolo: Kaplná - Ivanka 2:1, Miloslavov - Rovinka B 1:2, Hamuliakovo - D. Lužná 1:3, Čataj - Hr. Šúr 1:5.
1. D. Lužná | 22 | 13 | 5 | 4 | 58:25 | 44 |
2. Rovinka | 22 | 13 | 5 | 4 | 53:28 | 44 |
3. Ivanka | 22 | 13 | 3 | 6 | 37:22 | 42 |
4. Hamuliakovo | 22 | 10 | 5 | 7 | 45:32 | 35 |
5. Hr. Šúr | 22 | 8 | 5 | 9 | 46:44 | 29 |
6. Miloslavov | 22 | 6 | 6 | 10 | 40:46 | 24 |
7. Kaplná | 22 | 6 | 5 | 11 | 40:50 | 23 |
8. Čataj | 22 | 1 | 2 | 19 | 10:81 | 5 |
ŠK Čataj sa po skončení súťaže odrátajú 3 body.
I. TRIEDA DORAST
23. kolo: V. Leváre - Sv. Jur nehrali, PŠC Pezinok - Ivanka 3:1, Lozorno - Bernolákovo 8:2, Viničné - Sl. Grob 2:0, B. Pezinok - Jakubov 2:4, Kráľová - Gajary 4:3, Modra - Kostolište 0:3.
1. Kostolište | 19 | 15 | 2 | 2 | 63:25 | 47 |
2. D. Lužná | 19 | 14 | 2 | 3 | 74:34 | 44 |
3. V. Leváre | 19 | 13 | 4 | 2 | 75:25 | 43 |
4. PŠC Pezinok | 20 | 12 | 3 | 5 | 46:35 | 39 |
5. Kráľová p.S. | 20 | 11 | 3 | 6 | 50:32 | 36 |
6. Gajary | 19 | 11 | 8 | 49:35 | 33 | |
7. Ivanka | 20 | 10 | 10 | 48:36 | 30 | |
8. Jakubov | 19 | 9 | 2 | 8 | 51:42 | 29 |
9. Bernolákovo | 19 | 7 | 5 | 7 | 34:39 | 26 |
10. Lozorno | 20 | 7 | 2 | 11 | 38:54 | 23 |
11. Modra | 20 | 5 | 4 | 11 | 23:56 | 19 |
12. B. Pezinok | 20 | 4 | 5 | 11 | 32:59 | 17 |
13. Sv. Jur | 18 | 3 | 5 | 10 | 13:33 | 14 |
14. Sl. Grob | 20 | 3 | 2 | 15 | 30:78 | 11 |
15. Viničné | 20 | 2 | 1 | 17 | 12:55 | 7 |
II. TRIEDA DORAST, sk. A
15. kolo: Rohožník - Studienka 2:1, Láb - Jablonové 0:1, Závod - Pl. Mikuláš nehrali.
1. Pl. Štvrtok | 9 | 8 | 1 | 35:12 | 24 | |
2. Závod | 7 | 5 | 2 | 20:7 | 17 | |
4. Jablonové | 10 | 4 | 2 | 4 | 14:13 | 14 |
5. Láb | 9 | 4 | 1 | 4 | 26:14 | 13 |
3. Studienka | 10 | 3 | 7 | 12:30 | 9 | |
6. Rohožník | 8 | 2 | 2 | 4 | 18:20 | 8 |
7. Pl. Mikuláš | 9 | 1 | 1 | 7 | 8:37 | 4 |
II. TRIEDA DORAST, sk. B
21. kolo: Limbach - Malinovo 0:3, Báhoň - Tomášov 2:0, Doľany - Blatné 2:3, Grinava - Ch. Grob 4:0, N. Dedinka - Šenkvice 6:2, Dubová - Budmerice 0:4.
1. Báhoň | 18 | 13 | 2 | 3 | 76:19 | 41 |
2. Budmerice | 18 | 11 | 2 | 5 | 80:30 | 35 |
3. Blatné | 17 | 11 | 2 | 4 | 52:31 | 35 |
4. Šenkvice | 18 | 10 | 3 | 5 | 67:40 | 33 |
5. Doľany | 17 | 10 | 3 | 4 | 47:28 | 33 |
6. Grinava | 18 | 9 | 2 | 7 | 38:31 | 29 |
7. Malinovo | 18 | 9 | 2 | 7 | 35:34 | 29 |
8. N. Dedinka | 17 | 8 | 2 | 7 | 47:37 | 26 |
9. Tomášov | 17 | 6 | 3 | 8 | 40:46 | 21 |
10. Častá | 17 | 5 | 1 | 11 | 23:88 | 16 |
11. Limbach | 17 | 4 | 1 | 12 | 17:57 | 13* |
12. Dubová | 18 | 2 | 2 | 14 | 15:51 | 8 |
13. Ch. Grob | 16 | 1 | 3 | 12 | 17:62 | 6* |
* obojstranná kontumácia
Žiaci - skupina A
18. kolo: Láb - Zohor 2:1, Jablonové - Vysoká 16:0, Jakubov - Kuchyňa 0:3, Pl. Mikuláš - Pl. Podhradie 8:0, Studienka - Suchohrad 6:0, Závod - Pl. Štvrtok a M. Leváre - Rohožník nehrali.
1. Rohožník | 16 | 16 | 129:4 | 48 | ||
2. Studienka | 16 | 13 | 3 | 85:14 | 39 | |
3. Jablonové | 17 | 11 | 2 | 4 | 94:27 | 35 |
4. Pl. Štvrtok | 15 | 11 | 4 | 73:27 | 33 | |
5. Zohor | 17 | 10 | 2 | 5 | 73:21 | 32 |
6. Láb | 16 | 7 | 3 | 6 | 42:50 | 24 |
7. Závod | 15 | 7 | 2 | 6 | 35:36 | 23 |
8. Kuchyňa | 16 | 7 | 9 | 51:59 | 21 | |
9. M. Leváre | 16 | 6 | 1 | 9 | 34:69 | 19 |
10. Pl. Mikuláš | 17 | 5 | 3 | 9 | 28:47 | 18 |
11. Vysoká | 17 | 5 | 1 | 11 | 32:64 | 16 |
12. Suchohrad | 17 | 4 | 2 | 11 | 20:84 | 14 |
13. Jakubov | 17 | 3 | 14 | 28:96 | 9 | |
14. Pl. Podhradie | 16 | 1 | 15 | 10:136 | 3 |
Žiaci - skupina B
18. kolo: Igram - Báhoň 1:1, D. Lužná - Malinovo 7:0, Tomášov - Ivanka 3:0, Rovinka - Čataj a Hamuliakovo - Bernolákovo nenahlásili, Kaplná - Kráľová nehrali.
1. Báhoň | 17 | 15 | 1 | 1 | 88:13 | 46 |
2. D. Lužná | 16 | 13 | 1 | 2 | 75:22 | 40 |
3. Tomášov | 16 | 12 | 4 | 58:19 | 36 | |
4. Igram | 17 | 8 | 5 | 4 | 41:29 | 29 |
5. Kaplná | 15 | 8 | 1 | 6 | 65:34 | 25 |
6. Malinovo | 17 | 7 | 3 | 7 | 30:52 | 24 |
7. Ivanka | 17 | 7 | 1 | 9 | 33:34 | 22 |
8. Bernolákovo | 16 | 6 | 2 | 8 | 50:38 | 20 |
9. Rovinka | 16 | 5 | 1 | 10 | 22:60 | 16 |
10. Čataj | 16 | 4 | 2 | 10 | 18:40 | 14 |
11. Hamuliakovo | 15 | 4 | 1 | 10 | 27:55 | 13 |
12. N. Dedinka | 16 | 3 | 2 | 11 | 20:67 | 11 |
13. Kráľová p.S. | 16 | 2 | 2 | 12 | 16:80 | 8 |
Žiaci - skupina C
20. kolo: Limbach - Dubová 2:2, Grinava - Sl. Grob 3:1, B. Pezinok - Modra B 12:0, Doľany - Viničné 2:0, Vištuk - Budmerice 2:1.
1. Modra A | 18 | 17 | 1 | 84:13 | 52 | |
2. Častá | 17 | 16 | 1 | 72:10 | 48 | |
3. Grinava | 18 | 12 | 6 | 40:24 | 36 | |
4. Vištuk | 19 | 11 | 1 | 7 | 62:36 | 34 |
5. Šenkvice | 18 | 10 | 3 | 5 | 51:33 | 33 |
6. Viničné | 18 | 10 | 2 | 6 | 61:23 | 32 |
7. Budmerice | 18 | 9 | 3 | 6 | 40:34 | 30 |
8. Dubová | 18 | 8 | 2 | 8 | 57:26 | 26 |
9. Doľany | 19 | 8 | 1 | 10 | 40:40 | 25 |
10. Jablonec | 18 | 8 | 1 | 9 | 37:38 | 25 |
11. B. Pezinok | 19 | 6 | 13 | 49:58 | 18 | |
12. Limbach | 17 | 1 | 3 | 13 | 17:82 | 6 |
13. Sl. Grob | 19 | 3 | 16 | 12:83 | 3 | |
14. Modra B | 18 | 1 | 17 | 11:133 | 3 |