SME
Štvrtok, 4. marec, 2021 | Meniny má KazimírKrížovkyKrížovky

BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. LIGA ST. DORAST

18. kolo: MŠK Petržalka - Rača 0:0, PVFA - Vysoká nehrali, Dúbravka - Vrakuňa 2:3, Lamač - Zohor 2:1, Stupava - VTJ Ružinov 3:1, Trnávka - D. N. Ves 2:2, Rusovce - Vinohrady 6:0.

1. I. Petržalka 18 12 3 3 47:21 39
2. PVFA 16 12 2 2 62:15 38
3. Ružinov 18 12 2 4 44:20 38
4. Vrakuňa 18 10 4 4 52:26 34
5. Lamač 17 10 3 4 48:35 33
6. Trnávka 18 9 6 3 35:25 33
7. Rača 18 9 3 6 38:34 30
8. Stupava 18 7 2 9 28:27 23
9. D. N. Ves 18 7 2 9 38:41 23
10. Rusovce 18 5 4 9 36:47 19
11. Dúbravka 18 6 1 11 30:56 19
12. Vinohrady 18 3 2 13 30:55 11
13. Vysoká 17 2 1 14 25:61 7
14. Zohor 18 1 3 14 14:64 6

III. LIGA ML. DORAST

18. kolo: MŠK Petržalka - Rača 3:1, PVFA - Domino 2:2, Dúbravka - Vrakuňa 1:1, Lamač - Jarovce 1:3, Štart - VTJ Ružinov 0:1, BCT - D. N. Ves 3:0, Kinkon - Pezinok 2:0.

1. I. Petržalka 18 17 1 78:3 52
2. Dúbravka 18 12 5 1 35:13 41
3. Vrakuňa 18 11 4 3 38:18 37
4. Jarovce 18 11 3 4 49:28 36
5. PVFA 17 9 4 4 50:20 31
6. Kinkon 18 8 5 5 31:21 29
7. Domino 18 6 2 10 27:30 20
8. Pezinok 18 6 2 10 24:48 20
9. Ružinov 18 5 4 9 17:23 19
10. D. N. Ves 18 6 12 21:53 18
11. Rača 18 4 4 10 22:39 16
12. Štart 18 4 3 11 25:54 15
13. Lamač 17 2 5 10 11:45 11
14. BCT 18 2 2 14 13:46 8

REG. LIGA ST. ŽIACI

18. kolo: MŠK Petržalka - Inter 0:5, Malacky - Slovan 1:1, D. N. Ves - Vrakuňa nehrali, Pezinok - Rapid 1:0, Čunovo - Artmedia 2:1, Koba - SFM Senec 0:1, Stupava - PVFA 0:5.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Inter 18 17 1 105:9 52
2. Koba 18 16 2 75:15 48
3. PVFA 18 11 5 2 41:15 38
4. Rapid 18 11 3 4 32:14 36
5. Slovan 18 10 3 5 30:24 33
6. Artmedia 18 9 2 7 52:25 29
7. Pezinok 18 5 3 10 21:41 18
8. I. Petržalka 18 6 12 31:53 18
9. D. N. Ves 17 5 2 10 17:35 17
10. SFM Senec 18 5 2 11 22:45 17
11. ŠK Malacky 18 4 3 11 25:61 15
12. Vrakuňa 17 4 2 11 23:47 14
13. Stupava 18 4 1 13 15:60 13
14. Čunovo 18 4 1 13 14:59 13

REG. LIGA ML. ŽIACI

18. kolo: MŠK Petržalka - Inter 3:2, Malacky - Slovan 1:5, D. N. Ves - Vrakuňa nehrali, Pezinok - Rapid 0:1, Čunovo - Artmedia 0:1, Koba - SFM Senec 4:0, Stupava - PVFA 0:6.

1. Inter 18 15 3 93:17 45
2. Slovan 18 15 3 81:17 45
3. Artmedia 18 12 4 2 40:12 40
4. I. Petržalka 18 13 5 59:27 39
5. Rapid 18 11 5 2 42:12 38
6. Koba 18 11 3 4 57:22 36
7. PVFA 18 11 2 5 55:26 35
8. Stupava 18 6 3 9 27:45 21
9. SFM Senec 18 5 1 12 21:45 16
10. ŠK Malacky 17 4 1 12 16:67 13
11. Vrakuňa 17 3 3 11 12:53 12
12. Pezinok 17 2 1 14 7:52 7
13. D. N. Ves 17 2 1 14 16:68 7
14. Čunovo 18 1 2 15 5:68 5

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

18. kolo: Rapid - V. Leváre 5:0, Lozorno - Domino 2:3, ŠKP - Kinkon 0:1, Kostolište - Gajary 0:2, Sv. Jur - VTJ Ružinov 1:4, Rača - MŠK Petržalka 3:1, Dúbravka - PVFA 6:0.

1. Rapid 18 15 2 1 69:12 47
2. Dúbravka 18 13 1 4 37:12 40
3. Rača 18 12 3 3 45:19 39
4. Kostolište 18 11 1 6 56:36 34
5. Kinkon 18 10 1 7 40:22 31
6. ŠKP 18 10 1 7 37:20 31
7. Domino 18 9 3 6 36:37 30
8. I. Petržalka 18 6 3 9 35:48 21
9. Gajary 18 6 3 9 13:28 21
10. Ružinov 18 5 4 9 25:28 19
11. V. Leváre 18 6 12 22:47 18
12. PVFA 18 4 4 10 28:51 16
13. Lozorno 18 3 1 14 25:65 10
14. Sv. Jur 18 2 1 15 9:52 7

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

18. kolo: Rapid - V. Leváre 2:1, Lozorno - Domino 1:8, ŠKP - Kinkon 0:2, Kostolište - Gajary 0:2, Sv. Jur - VTJ Ružinov 0:1, Rača - MŠK Petržalka 7:0, Dúbravka - PVFA 0:2.

1. Rača 18 16 1 1 94:15 49
2. Kinkon 18 15 1 2 73:12 46
3. Gajary 18 12 3 3 60:18 39
4. V. Leváre 18 9 3 6 53:31 30
5. ŠKP 18 9 2 7 40:25 29
6. PVFA 17 8 4 5 44:30 28
7. Dúbravka 18 8 3 7 27:26 27
8. Ružinov 18 6 4 8 21:42 22
9. Domino 18 6 2 10 35:43 20
10. Rapid 18 6 2 10 32:44 20
11. I. Petržalka 17 5 1 11 37:67 16
12. Kostolište 18 4 1 13 21:67 13
13. Sv. Jur 18 3 3 12 17:46 12
14. Lozorno 18 2 2 14 17:105 8

PRÍPRAVKA A

18. kolo: SFM Senec - Slovan 4:2, ŠKP - Rapid 0:2, D. N. Ves - Kinkon nehrali, Artmedia - Stupava 1:3, Vrakuňa - Koba 2:3, Inter - MŠK Petržalka 7:1, Lamač - PVFA 0:2.

Skryť Vypnúť reklamu
1. SFM Senec 18 15 1 2 83:15 46
2. Inter 18 15 1 2 77:19 46
3. PVFA 17 12 2 3 48:18 38
4. Kinkon 16 11 2 3 40:12 35
5. Slovan 17 10 3 4 61:28 33
6. Rapid 18 8 3 7 42:37 27
7. D. N. Ves 17 7 2 8 27:34 23
8. Koba Senec 17 6 4 7 25:33 22
9. ŠKP Dúbravka 17 6 2 9 27:32 20
10. Stupava 17 4 1 13 20:52 13
11. I. Petržalka 16 3 4 9 19:53 13
12. Vrakuňa 17 3 2 12 32:53 11
13. Lamač 17 3 2 12 18:63 11
14. A. Petržalka 17 2 1 14 12:82 7

PRÍPRAVKA B

18. kolo: SFM Senec - Slovan 1:5, ŠKP - Domino 1:3, D. N. Ves - Kinkon nehrali, Pezinok - Bernolákovo 4:0, Rača - VTJ Ružinov 1:5, Inter - Malacky 1:0, Dúbravka - PVFA 4:1.

1. Inter 18 16 1 1 122:13 49
2. Žolik Malacky 18 15 1 2 88:15 46
3. Slovan 17 13 3 1 78:27 42
4. FK Dúbravka 18 10 3 5 44:23 33
5. Bernolákovo 18 9 3 6 53:34 30
6. SFM Senec 18 7 4 7 40:38 25
7. PŠC Pezinok 18 6 5 7 30:35 23
8. Kinkon 17 7 1 9 35:64 22
9. Domino 18 5 3 10 35:69 18
10. ŠKP Dúbravka 18 4 4 10 34:49 16
11. PVFA 18 4 4 10 41:73 16
12. VTJ Ružinov 18 5 1 12 39:76 16
13. Rača 17 3 3 11 40:87 12
14. D. N. Ves 17 2 15 11:87 6

PRÍPRAVKA C

18. kolo: SFM Senec - Slovan 0:6, Spoje - Stupava 3:3, Vrakuňa - Koba 1:2, K. Ves - Malacky 3:2, Ivanka - PVFA nehrali.

1. K. Ves 15 14 1 109:19 42
2. Slovan 14 13 1 130:17 39
3. Žolik Malacky 16 11 1 4 69:30 34
4. Báhoň 14 10 1 3 53:34 31
5. Ivanka 14 6 1 7 31:41 19
6. Koba Senec 16 6 1 9 33:60 19
7. Stupava 16 5 2 9 30:78 17
8. Spoje 14 4 3 7 34:65 15
9. SFM Senec 15 3 5 7 17:38 14
10. PVFA 15 3 4 8 26:54 13
11. Vrakuňa 14 2 2 10 15:63 8
12. Domino 15 2 13 23:71 6

ObFZ Bratislava-mesto

I. TRIEDA DORAST

15. kolo: Ekonóm - Z. Bystrica 1:5, BCT - Domino 1:2.

1. Jarovce 11 9 2 37:8 27
2. Domino 11 7 4 33:15 21
3. BCT 11 6 1 4 31:17 19
4. Z. Bystrica 12 4 2 6 19:27 14
5. Ekonóm 11 1 10 6:59 1

I. trieda starší žiaci

15. kolo: Vinohrady - Lamač 2:1, BCT - Vajnory 1:1, Ekonóm - Domino 3:2, Vrakuňa - Štart 3:1, K. Ves - D. N. Ves 4:2.

1. Vrakuňa 14 12 1 1 48:12 37
2. K. Ves 14 12 2 105:32 36
3. Vajnory 14 10 1 3 44:14 31
4. Štart 13 6 1 6 37:36 19
5. Ekonóm 14 6 1 7 18:27 19
6. BCT 14 5 3 6 32:21 18
7. D. N. Ves 13 4 3 6 20:30 15
8. Lamač 14 4 2 8 27:53 14
9. Jarovce 13 4 1 8 23:40 13
10. Domino 13 3 1 9 21:44 10
11. Vinohrady 14 2 12 14:80 6

I. trieda mladší žiaci

13. kolo: D. Lužná - Lamač 0:11, Vrakuňa - Vajnory 2:1, K. Ves - Spoje 6:4, Rusovce - Jarovce a Ekonóm - Kalinkovo nehrali.

1. Lamač 12 11 1 92:13 34
2. K. Ves 13 10 3 78:40 30
3. Spoje 13 9 1 3 68:23 28
4. Vrakuňa 13 6 7 39:35 18
5. D. Lužná 13 6 7 49:46 18
6. Ekonóm 12 6 6 31:29 18
7. Jarovce 12 4 8 30:62 12
8. Vajnory 12 3 1 8 12:55 10
9. Kalinkovo 11 2 1 8 15:88 7

10. Rusovce 9 1 0 8 5:28 3

ObFZ Bratislava-vidiek

Skryť Vypnúť reklamu

VI. LIGA SENIORI, sk. A

16. kolo: Kuchyňa - Borinka 2:3, Pernek - Vištuk 1:3, Častá - Sološnica 5:1, Suchohrad - Sv. Jur 0:2, M. Kráľová - B. Pezinok 0:1, Vinosady - Báhoň 2:0.

1. Sv. Jur 16 13 1 2 59:17 40
2. Častá 16 10 5 1 51:11 35
3. Suchohrad 16 10 3 3 46:24 33
4. B. Pezinok 16 9 3 4 48:20 30
5. Vinosady 16 5 7 4 17:19 22
6. Pernek 16 7 1 8 33:39 22
7. Vištuk 16 6 3 7 30:38 21
8. M. Kráľová 16 5 1 10 30:66 16
9. Báhoň 16 4 3 9 24:42 15
10. Borinka 16 4 2 10 22:36 14
11. Sološnica 16 3 4 9 22:37 13
12. Kuchyňa 16 3 1 12 29:62 10

FK Kuchyňa sa po skončení súťaže odrátajú 3 body.

VI. LIGA SENIORI, sk. B

21. kolo: Ivanka - Čataj 3:0, Hamuliakovo - Hr. Šúr 2:0, Miloslavov - D. Lužná 2:0, Kaplná - Rovinka B 2:2.

1. Rovinka 20 12 4 4 50:26 40
2. Ivanka 20 12 3 5 34:19 39
3. D. Lužná 20 11 5 4 53:23 38
4. Hamuliakovo 20 10 5 5 43:27 35
5. Miloslavov 20 6 5 9 38:43 23
6. Hr. Šúr 20 6 5 9 35:43 23
7. Kaplná 20 5 5 10 37:48 20
8. Čataj 20 1 2 17 9:70 5

ŠK Čataj sa po skončení súťaže odrátajú 3 body.

I. TRIEDA DORAST

22. kolo: Kostolište - D. Lužná 5:2, Gajary - Modra 2:0, Jakubov - Kráľová 1:3, Sl. Grob - B. Pezinok 3:3, Bernolákovo - Viničné 1:0, Ivanka - Lozorno 4:0, V. Leváre - PŠC Pezinok 2:0.

1. D. Lužná 19 14 2 3 74:34 44
2. Kostolište 18 14 2 2 60:25 44
3. V. Leváre 19 13 4 2 75:25 43
4. PŠC Pezinok 19 11 3 5 43:34 36
5. Kráľová p.S. 19 10 3 6 46:29 33
6. Gajary 18 11 7 46:31 33
7. Ivanka 19 10 9 47:33 30
8. Jakubov 18 8 2 8 47:40 26
9. Bernolákovo 18 7 5 6 32:31 26
10. Lozorno 19 6 2 11 30:52 20
11. Modra 19 5 4 10 23:53 19
12. B. Pezinok 19 4 5 10 30:55 17
13. Sv. Jur 18 3 5 10 13:33 14
14. Sl. Grob 19 3 2 14 30:76 11
15. Viničné 19 1 1 17 10:55 4

II. TRIEDA DORAST, sk. A

14. kolo: Studienka - Pl. Štvrtok 1:4, Jablonové - Závod 1:1.

1. Pl. Štvrtok 9 8 1 35:12 24
2. Závod 7 5 2 20:7 17
3. Studienka 9 4 5 15:24 12
4. Jablonové 9 3 2 4 13:13 11
5. Láb 8 3 1 4 22:17 10
6. Rohožník 7 1 2 4 16:19 5
7. Pl. Mikuláš 9 1 1 7 8:37 4

II. TRIEDA DORAST, sk. B

20. kolo: Malinovo - Budmerice 0:2, Šenkvice - Dubová 4:1, Častá - N. Dedinka 3:2, Blatné - Grinava 2:1, Tomášov - Doľany 2:2, Limbach - Báhoň 0:5.

1. Báhoň 17 12 2 3 74:19 38
2. Šenkvice 17 10 3 4 65:34 33
3. Doľany 16 10 3 3 45:25 33
4. Budmerice 17 10 2 5 76:30 32
5. Blatné 16 10 2 4 49:29 32
6. Grinava 17 8 2 7 34:31 26
7. Malinovo 17 8 2 7 32:34 26
8. N. Dedinka 16 7 2 7 41:35 23
9. Tomášov 16 6 3 7 40:44 21
10. Častá 17 5 1 11 23:88 16
11. Limbach 16 4 1 11 17:54 13*
12. Dubová 17 2 2 13 15:47 8
13. Ch. Grob 15 1 3 11 17:58 6*

*obojstranná kontumácia

Žiaci - skupina A

16. kolo: Láb - Jablonové 2:2, Jakubov - Zohor 1:8, Pl. Mikuláš - Vysoká 1:3, Studienka - Kuchyňa, Závod - Pl. Podhradie a M. Leváre - Suchohrad nenahlásili, Rohožník - Pl. Štvrtok 3:0.

1. Rohožník 16 16 129:4 48
2. Studienka 15 12 3 79:14 36
3. Pl. Štvrtok 15 11 4 73:27 33
4. Zohor 16 10 2 4 72:19 32
5. Jablonové 16 10 2 4 78:27 32
6. Závod 15 7 2 6 35:36 23
7. Láb 15 6 3 6 40:49 21
8. Kuchyňa 15 6 9 48:59 18
9. M. Leváre 15 6 9 32:67 18
10. Vysoká 16 5 1 10 32:48 16
11. Pl. Mikuláš 16 4 3 9 20:47 15
12. Suchohrad 15 4 1 10 18:76 13
13. Jakubov 16 3 13 28:93 9
14. Pl. Podhradie 15 1 14 10:128 3

Žiaci - skupina B

17. kolo: Bernolákovo - Tomášov 1:5, Malinovo - Hamuliakovo 2:0, Báhoň - Rovinka 8:1, Kráľová - Igram , Ivanka - Kaplná a Čataj - N. Dedinka nenahlásili.

1. Báhoň 16 15 1 88:12 45
2. D. Lužná 15 12 1 2 68:22 37
3. Tomášov 15 11 4 55:19 33
4. Igram 15 8 3 4 39:27 27
5. Kaplná 14 8 1 5 63:30 25
6. Malinovo 16 7 3 6 30:45 24
7. Bernolákovo 16 6 2 8 50:38 20
8. Ivanka 15 6 1 8 29:29 19
9. Rovinka 16 5 1 10 22:61 16
10. Hamuliakovo 15 4 1 10 27:55 13
11. Čataj 15 3 2 10 15:40 11
12. N. Dedinka 15 3 2 10 20:64 11
13. Kráľová p.S. 15 2 1 12 15:79 7

Žiaci - skupina C

18. kolo: Grinava - Dubová 1:0, Jablonec - Šenkvice nenahlásili, B. Pezinok - Sl. Grob 4:2, Doľany - Modra A 0:2, Vištuk - Modra B 10:1, Budmerice - Viničné 1:1.

1. Modra A 16 15 1 73:10 46
2. Častá 15 14 1 64:9 42
3. Grinava 16 11 5 35:20 33
4. Viničné 15 10 2 3 58:13 32
5. Budmerice 16 9 2 5 37:30 29
6. Vištuk 16 9 7 54:32 27
7. Šenkvice 15 8 2 5 43:27 26
8. Dubová 16 7 1 8 48:24 22
9. Jablonec 15 7 8 33:35 21
10. Doľany 16 6 1 9 36:32 19
11. B. Pezinok 16 5 11 35:48 15
12. Limbach 14 1 1 12 15:75 4
13. Modra B 16 1 15 10:119 3
14. Sl. Grob 16 2 14 9:76 2

(boj, hup)

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Trnavská univerzita: 385 rokov akademickej excelentnosti
  2. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  3. Získaj náskok pred štartom
  4. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  5. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať?
  6. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia
  7. Denník SME spolu s knihou Rozhovory o ľudskom tele
  8. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými?
  9. Petra Vlhová venuje svoju prilbu do súťaže pre Plamienok
  10. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami
  1. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať?
  2. A new, multifunctional centre will revive the Danube embankment
  3. BILLA má nový vernostný program pre deti – „SuperOsma“
  4. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia
  5. WESTech je distribútorom Dell Technologies na Slovensku
  6. Petra Vlhová venuje svoju prilbu do súťaže pre Plamienok
  7. Denník SME spolu s knihou Rozhovory o ľudskom tele
  8. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými?
  9. FVT orientovaná na modernú výučbu prepojenú s praxou
  10. 26 years of providing you with essential information
  1. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme 20 109
  2. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID 15 428
  3. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými? 7 543
  4. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje 7 456
  5. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť 7 057
  6. 10 vecí, kvôli ktorým do banky už chodiť nemusíte 6 622
  7. Telo v karanténe, jar a domácnosť, rozhovor s Denisou Dvončovou 6 565
  8. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia 6 387
  9. Príbeh Patrika Tkáča a J&T, Lidl verzus Tesco a investičné tipy 6 228
  10. Séria dvoch príloh: Angličtina nielen pre maturantov 6 081
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu