OPERA A BALET SND - G. Bizet: Carmen, o 19.00
ŠTÚDIO L+S - S. Becket: Čekání na Godota, Divadlo B. Polívky Brno, o 19.00
MESTSKÉ DIVADLO BRATISLAVA - P. Pavlac a kol.: Fun(e)brak, s. r. o. , o 19.30
DIVADLO A.HA. - J. Barč-Ivan: Dvaja, o 19.00
RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO - S. Štepka: Súpis dravcov , o 19.00
DIVADLO GUNAGU - V. Klimáček: Gotika , o 19.30
DIVADLO KAPLNKA - O. Wilde: Salome, o 19.00 premiéra
TÚLAVÉ DIVADLO - J. Nvota: Hamlet alebo Nález lebky , o 19.00
KINÁ
Oceán ohňa - Istota, 17.30, 20.00; Multikino Metropolis, 15.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.20, 17.30, 20.20
Duchovia Titaniku - Orange Imax, 13.00, 16.00
Space Station - Orange Imax, 14.00, 18.00, 20.00
Ocean Wonderland - Orange Imax, 15.00, 21.00
Chrobáky - Orange Imax, 17.00, 19.00
Milovať je zábavné - Tatra, 18.00, 20.30; Multikino Metropolis, 15.15, 17.45, 20.15; Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 18.30, 20.00, 21.10
Good bye, Lenin! - Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30
Samsara - Mladosť, 17.00, 19.45
Texaský masaker motorovou pílou - Istropolis, 17.30, 20.00; Multikino Metropolis, 16.55, 21.00; Palace/Aupark, 19.10, 21.20
Stvorení pre lásku - Istropolis Artkino, 17.45, 19.45
Frida - FK IC.SK, 18.00
Strach a chvenie - FK IC.SK, 18.15
Muž, ktorý zabil - FK IC.SK, 20.00
Okno naproti - FK IC.SK, 20.15
Hollywood Ending - FK Nostalgia, 18.30
Hovor s ňou - FK Nostalgia, 20.45
Tichý Američan - Artkino Za Zrkadlom, 20.04
Umučenie Krista - Multikino Metropolis, 13.20, 14.40, 15.40, 17.00, 18.00, 19.20, 20.20, 21.20; Palace/Aupark, 16.20, 19.00, 21.40
Tajomné okno - Multikino Metropolis, 17.35, 19.40, 21.45; Palace/Aupark, 19.20, 21.30
Porota - Multikino Metropolis, 13.15, 15.45, 18.15, 20.45; Palace/Aupark, 15.00, 20.40
Peter Pan - Multikino Metropolis, 13.10, 15.35, 17.55; Palace/Aupark, 14.10, 15.10, 16.40, 17.30
Gothika - Multikino Metropolis, 14.50, 18.55; Palace/Aupark, 18.50, 21.00
Riskni to s Polly - Multikino Metropolis, 13.40, 18.10, 20.25; Palace/Aupark, 14.00, 16.00, 18.00, 20.30
Medvedie srdce - Multikino Metropolis, 14.10, 15.50; Palace/Aupark, 14.10, 16.10
Scooby Doo 2 - Palace/Aupark, 15.00, 17.00
Scary Movie III - Palace/Aupark, 15.30, 18.10
Šušu - miláčik Paríža - Palace/Aupark, 20.10
Muž, ktorý zabil - Palace/Aupark, 19.50, 22.00
Posledný samuraj - Palace/Aupark, 17.40
Strašidelný zámok - Palace/Aupark, 14.50, 16.50
Hore bez - Palace/Aupark, 15.40, 18.20, 20.50
PODUJATIA
P. Niščenskij: Večornyci , úryvky z opery - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 18.00 verejná generálka
H. von Kleist: Kasia z Heilbronnu. Poľský film, réžia: J. Jarocki - Štúdio 12, Jakubovo nám. 12, o 17.00
74. poetický večer pri sviečkach - DK Kramáre, Stromová 18, o 19.00
PRE DETI
R. Féder: Smelý Zajko - Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10, o 10.00
Dychové nástroje v súhre , výchovné koncerty pre II. st. ZŠ - SK Nové Mesto, Vajnorská 21, o 8.30, 9.45, 11.00
KONCERTY
Peter Marčišin, gitara - Cafe studio club, Laurinská ul., o 19.00
Zborový koncert - Mestské divadlo Čierny havran, Františkánske nám., o 19.00
Juraj Turtev - Hlava 22, Bajzová 9, o 19.30
Blues v krčme, jam session - Stoka, Pribinova 1, o 20.00
Mladosť a umenie. Koncert študentov konzervatória - MKC Zichyho palác, Ventúrska 9, o 19.00
KLUBY
Budha Bar - In eMotion by Dee M, o 20.30
Club 39 - The Discotheque by DJ No Face, o 22.00
Galéria Duna - Rock in Duna, o 21.00
Harley Davidson - rock
Kráter - Music & Movie, o 21.00
Radosť - Into the house by DJ Byčo, o 20.30