DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA - O. Wilde: Ideálny manžel, o 19.00
MALÁ SCÉNA - E. Ionesco: Stoličky, o 19.00
NOVÁ SCÉNA - Kleopatra, o 19.00
ŠTÚDIO L+S - J. Brdečka: Limonádový Joe, o 19.00
ASTORKA KORZO '90 - Klárine vzťahy, o 19.00 - verejná generálka
DIVADLO ARÉNA - G. Rossini: Barbier zo Sevilly, opera bez kravaty, o 19.00 - premiéra
RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO - Generál, o 19.00
DIVADLO GUNAGU - K. Vosátko - V. Klimáček: English is Easy, Csaba is dead, o 19.30
DIVADLO KAPLNKA - A. Slapovsky: Klinč, o 19.00
KINÁ
Chrobáky! - Orange Imax, 13.00, 18.00, 20.00
Duchovia Titaniku - Orange Imax, 14.00, 16.00
Space Station - Orange Imax, 15.00, 19.00, 21.00
Ocean Wonderland - Orange Imax, 17.00
Peter Pan - Istota, 17.30; Tatra, 16.00; Palace/Aupark, 14.10, 15.10, 16.30, 17.30; Multikino/Metropolis, 12.15, 13.30, 14.35, 15.50, 18.10
Škola hrou - Istota, 20.00
Texaský masaker motorovou pílou - Tatra, 18.30, 20.30; Palace/Aupark, 19.40, 21.50; Multikino/Metropolis, 20.30
Scooby Doo 2 - Hviezda, 16.45; Palace/Aupark, 19.20
Riskni to s Polly - Hviezda, 18.30, 20.30; Palace/Aupark, 14.00, 16.00, 18.00, 20.30; Multikino/Metropolis, 14.30, 18.10, 21.40
Večerné šaty - Mladosť, 17.30
Okno naproti - Mladosť, 20.00
Oceán ohňa - Istropolis, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.20, 17.30, 20.20; Multikino/Metropolis, 20.00
Neznesiteľná krutosť - Istropolis, 17.30
Pán prsteňov: Návrat kráľa - Istropolis, 19.30
Pekné svinstvo - FK ic.sk, 17.30
Goodbye Lenin! - FK ic.sk, 18.00
Želary - FK ic.sk, 19.30
Samsara - FK ic.sk, 20.15
Posledné tango v Paríži - FK Lúky, 20.00
Umučenie Krista - Palace/Aupark, 14.40, 16.20, 17.20, 19.00, 20.00, 21.40; Multikino/Metropolis, 12.20, 13.20, 14.40, 15.40, 17.00, 18.00, 19.20, 20.20, 21.40, 22.40
Výplata - Palace/Aupark, 21.30
Návrat do Cold Mountain - Palace/Aupark, 20.10
Scary Movie 3 - Palace/Aupark, 14.30, 16.50, 19.30
Mambo Italiano - Palace/Aupark, 21.30
Gothika - Palace/Aupark, 19.10, 21.10; Multikino/Metropolis, 17.30, 19.30, 21.30
Posledný samuraj - Palace/Aupark, 18.10
Porota - Palace/Aupark, 15.30, 21.20; Multikino/Metropolis, 13.15, 15.45, 18.15, 20.45
Strašidelný zámok - Palace/Aupark, 15.40, 17.40; Multikino/Metropolis, 12.00, 16.20
Medvedie srdce - Palace/Aupark, 15.50; Multikino/Metropolis, 14.00, 15.50
Šušu - miláčik Paríža - Palace/Aupark, 18.20, 20.40
Hore bez - Palace/Aupark, 16.10, 18.30, 20.50
Projekt 100
Zúriaci býk - Istropolis/ARTkino, 17.15
Fanny a Alexander - Istropolis/ARTkino, 19.45
KONCERTY
Musica Aeterna - Malá sála SF, o 19.00
Kapucíni & Stanlej "Nonovo", koncert - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 19.00
Diabolské husle Berkiho Mrenicu - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 19.00
Gabriel, piano - Cafe Studio Club, Laurinská ul., o 19.00
PODUJATIA
Európa píše, literárny večer - A4, Nám. SNP 12, o 18.00
Večer venovaný 100. výročiu úmrtia Antonína Dvořáka - České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8, o 17.00
Utorkové pížloviny: Oddelená strava - kníhkupectvo Svet knihy, Obchodná 4, o 17.00
Sídla šľachty na Slovensku - Hudobná sála Bratislavského hradu, vstup voľný, o 9.00
PRE DETI
Maľované príbehy: O kabáte pani Jarnej - CC Centrum, Jiráskova 3, o 14.00
Hra na milionára - klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 14.00
Slnko je len jedno - Bibiana, Panská 41, o 10.00
Kto sa to hrá s morom - Bibiana, Panská 41, o 14.00
KLUBY
Aligator - rock live, o 21.00
Club 39 - Oldies party / DJ Marek, o 22.00
Elam - Party / DJ Ajfel, striptíz, o 20.00
Galéria Duna - Signall Beat Camp / DJ's: Larry+, Lixx, o 21.00
Harley Davidson - rock
Kráter - Rock & sk+cz, o 21.00
Radosť - Naked night by DJs Glaubic & Keče (benchmark), o 20.30