16. kolo: MŠK Petržalka - PVFA 1:1, Dúbravka - Rača 1:4, Lamač - Vysoká 5:2, Stupava - Vrakuňa 2:3, Trnávka - Zohor 0:0, Rusovce - VTJ Ružinov nehralo sa, Vinohrady - D. N. Ves 2:3.
1. PVFA | 15 | 11 | 2 | 2 | 58:15 | 35 |
2. I. Petržalka | 15 | 11 | 1 | 3 | 42:18 | 34 |
3. Ružinov | 14 | 11 | 1 | 2 | 38:15 | 34 |
4. Trnávka | 15 | 8 | 5 | 2 | 30:18 | 29 |
5. Rača | 15 | 9 | 2 | 4 | 38:29 | 29 |
6. Vrakuňa | 15 | 8 | 4 | 3 | 46:22 | 28 |
7. Lamač | 15 | 8 | 3 | 4 | 44:34 | 27 |
8. Stupava | 15 | 5 | 1 | 9 | 23:25 | 16 |
9. D. N. Ves | 15 | 5 | 1 | 9 | 32:37 | 16 |
10. Dúbravka | 15 | 5 | 1 | 9 | 25:49 | 16 |
11. Rusovce | 14 | 4 | 3 | 7 | 29:42 | 15 |
12. Vinohrady | 15 | 3 | 1 | 11 | 24:42 | 10 |
13. Vysoká | 15 | 2 | 1 | 12 | 23:56 | 7 |
14. Zohor | 15 | 2 | 13 | 7:57 | 2 |
III. LIGA ML. DORAST
16. kolo: MŠK Petržalka - PVFA 2:0, Dúbravka - Rača 2:0, Lamač - Domino 1:0, Štart - Vrakuňa 1:3, BCT - Jarovce 1:1, Kinkon - VTJ Ružinov 2:0, Pezinok - D. N. Ves 1:0.
1. I. Petržalka | 15 | 15 | 69:2 | 45 | ||
2. Dúbravka | 15 | 11 | 3 | 1 | 30:12 | 36 |
3. Vrakuňa | 15 | 11 | 2 | 2 | 36:14 | 35 |
4. Jarovce | 15 | 9 | 3 | 3 | 41:22 | 30 |
5. PVFA | 15 | 8 | 3 | 4 | 46:18 | 27 |
6. Kinkon | 15 | 5 | 5 | 5 | 23:20 | 20 |
7. D. N. Ves | 15 | 6 | 9 | 21:45 | 18 | |
8. Pezinok | 15 | 5 | 2 | 8 | 22:39 | 17 |
9. Domino | 15 | 5 | 1 | 9 | 23:24 | 16 |
10. Rača | 15 | 4 | 4 | 7 | 19:29 | 16 |
11. Štart | 15 | 3 | 3 | 9 | 17:47 | 12 |
12. Ružinov | 15 | 2 | 4 | 9 | 13:23 | 10 |
13. Lamač | 15 | 2 | 4 | 9 | 10:42 | 10 |
14. BCT | 15 | 1 | 2 | 12 | 10:43 | 5 |
REG. LIGA ST. ŽIACI
16. kolo: MŠK Petržalka - Malacky 10:0, D. N. Ves - Inter 1:3, Pezinok - Slovan 0:1, Čunovo - Vrakuňa 2:0, Koba - Rapid 2:0, Stupava - Artmedia 0:4, PVFA - SFM Senec 2:0.
1. Inter | 15 | 14 | 1 | 88:8 | 43 | |
2. Koba | 15 | 14 | 1 | 66:13 | 42 | |
3. Rapid | 15 | 10 | 2 | 3 | 27:11 | 32 |
4. PVFA | 15 | 9 | 4 | 2 | 32:14 | 31 |
5. Artmedia | 15 | 9 | 2 | 4 | 51:16 | 29 |
6. Slovan | 15 | 9 | 2 | 4 | 25:16 | 29 |
7. D. N. Ves | 15 | 5 | 2 | 8 | 16:30 | 17 |
8. I. Petržalka | 15 | 5 | 10 | 29:45 | 15 | |
9. ŠK Malacky | 15 | 4 | 2 | 9 | 21:50 | 14 |
10. Vrakuňa | 15 | 4 | 1 | 10 | 23:45 | 13 |
11. Pezinok | 15 | 3 | 2 | 10 | 16:38 | 11 |
12. SFM Senec | 15 | 3 | 2 | 10 | 16:43 | 11 |
13. Čunovo | 15 | 3 | 1 | 11 | 10:50 | 10 |
14. Stupava | 15 | 2 | 1 | 12 | 11:52 | 7 |
REG. LIGA ML. ŽIACI
16. kolo: MŠK Petržalka - Malacky 9:0, D. N. Ves - Inter 0:4, Pezinok - Slovan 0:7, Čunovo - Vrakuňa 0:0, Koba - Rapid 0:0, Stupava - Artmedia 0:4, PVFA - SFM Senec 4:1.
1. Inter | 15 | 13 | 2 | 74:14 | 39 | |
2. Slovan | 15 | 13 | 2 | 67:11 | 39 | |
3. Rapid | 15 | 10 | 3 | 2 | 39:10 | 33 |
4. Artmedia | 15 | 10 | 3 | 2 | 36:10 | 33 |
5. PVFA | 15 | 10 | 1 | 4 | 48:24 | 31 |
6. Koba | 15 | 9 | 3 | 3 | 48:19 | 30 |
7. I. Petržalka | 15 | 10 | 5 | 47:24 | 30 | |
8. Stupava | 15 | 5 | 2 | 8 | 25:38 | 17 |
9. SFM Senec | 15 | 5 | 10 | 19:38 | 15 | |
10. ŠK Malacky | 15 | 4 | 1 | 10 | 15:52 | 13 |
11. Vrakuňa | 15 | 3 | 1 | 11 | 11:52 | 10 |
12. D. N. Ves | 15 | 2 | 1 | 12 | 15:53 | 7 |
13. Pezinok | 15 | 2 | 13 | 7:51 | 6 | |
14. Čunovo | 15 | 1 | 1 | 13 | 4:59 | 4 |
DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI
16. kolo: Rapid - Lozorno 11:0, ŠKP - V. Leváre 4:0, Kostolište - Domino 2:2, Sv. Jur - Kinkon 0:7, Rača - Gajary 3:0, Dúbravka - VTJ Ružinov 1:0, PVFA - MŠK Petržalka 1:1.
1. Rapid | 15 | 14 | 1 | 63:9 | 43 | |
2. Dúbravka | 15 | 11 | 1 | 3 | 28:10 | 34 |
3. Kostolište | 15 | 10 | 1 | 4 | 50:30 | 31 |
4. Rača | 15 | 9 | 3 | 3 | 36:15 | 30 |
5. ŠKP | 15 | 9 | 1 | 5 | 35:18 | 28 |
6. Domino | 15 | 7 | 3 | 5 | 30:31 | 24 |
7. Kinkon | 15 | 7 | 1 | 7 | 34:22 | 22 |
8. I. Petržalka | 15 | 6 | 2 | 7 | 32:40 | 20 |
9. Ružinov | 15 | 4 | 3 | 8 | 18:23 | 15 |
10. Gajary | 15 | 4 | 3 | 8 | 9:23 | 15 |
11. V. Leváre | 15 | 5 | 10 | 19:40 | 15 | |
12. PVFA | 15 | 3 | 3 | 9 | 23:44 | 12 |
13. Lozorno | 15 | 3 | 1 | 11 | 21:53 | 10 |
14. Sv. Jur | 15 | 1 | 1 | 13 | 6:46 | 4 |
DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI
16. kolo: Rapid - Lozorno 6:0, ŠKP - V. Leváre 1:4, Kostolište - Domino 1:7, Sv. Jur - Kinkon 0:4, Rača - Gajary 4:1, Dúbravka - VTJ Ružinov 1:2, PVFA - MŠK Petržalka nehrali.
1. Rača | 15 | 13 | 1 | 1 | 78:12 | 40 |
2. Kinkon | 15 | 13 | 2 | 60:10 | 39 | |
3. Gajary | 15 | 11 | 2 | 2 | 56:15 | 35 |
4. ŠKP | 15 | 9 | 2 | 4 | 38:20 | 29 |
5. PVFA | 14 | 7 | 2 | 5 | 40:28 | 23 |
6. Dúbravka | 15 | 7 | 2 | 6 | 23:21 | 23 |
7. V. Leváre | 14 | 6 | 3 | 5 | 33:27 | 21 |
8. Ružinov | 15 | 5 | 4 | 6 | 17:28 | 19 |
9. Domino | 15 | 4 | 2 | 9 | 25:37 | 14 |
10. Rapid | 15 | 4 | 1 | 10 | 27:41 | 13 |
11. I. Petržalka | 14 | 4 | 1 | 9 | 26:57 | 13 |
12. Kostolište | 14 | 3 | 1 | 10 | 17:50 | 10 |
13. Sv. Jur | 15 | 2 | 3 | 10 | 15:41 | 9 |
14. Lozorno | 15 | 2 | 2 | 11 | 16:84 | 8 |
PRÍPRAVKA A
16. kolo: SFM Senec - ŠKP 4:0, D. N. Ves - Slovan 2:2, Artmedia - Rapid 0:1, Vrakuňa - Kinkon 1:3, Inter - Stupava 5:0, Lamač - Koba 0:3, PVFA - MŠK Petržalka nenahlásili.
1. SFM Senec | 15 | 13 | 1 | 1 | 77:11 | 40 |
2. Inter | 15 | 12 | 1 | 2 | 62:18 | 37 |
3. Kinkon | 15 | 11 | 2 | 2 | 39:10 | 35 |
4. Slovan | 15 | 9 | 3 | 3 | 56:23 | 30 |
5. PVFA | 14 | 9 | 2 | 3 | 41:17 | 29 |
6. D. N. Ves | 15 | 7 | 2 | 6 | 26:29 | 23 |
7. Rapid | 15 | 6 | 3 | 6 | 36:30 | 21 |
8. ŠKP Dúbravka | 15 | 6 | 2 | 7 | 26:27 | 20 |
9. Koba Senec | 15 | 5 | 4 | 6 | 22:29 | 19 |
10. Vrakuňa | 15 | 3 | 2 | 10 | 29:47 | 11 |
11. Lamač | 15 | 3 | 2 | 10 | 16:56 | 11 |
12. I. Petržalka | 14 | 2 | 4 | 8 | 13:44 | 10 |
13. Stupava | 15 | 2 | 1 | 12 | 14:47 | 7 |
14. A. Petržalka | 15 | 1 | 1 | 13 | 9:78 | 4 |
PRÍPRAVKA B
16. kolo: SFM Senec - ŠKP 3:3, D. N. Ves - Slovan 2:7, Pezinok - Domino 2:0, Rača - Kinkon 1:8, Inter - Bernolákovo 5:1, Dúbravka - VTJ Ružinov nenahlásili, PVFA - Malacky 1:2.
1. Inter | 15 | 13 | 1 | 1 | 104:13 | 40 |
2. Žolik Malacky | 15 | 13 | 1 | 1 | 82:14 | 40 |
3. Slovan | 15 | 11 | 3 | 1 | 69:23 | 36 |
4. Bernolákovo | 15 | 8 | 2 | 5 | 47:27 | 26 |
5. FK Dúbravka | 14 | 7 | 3 | 4 | 35:21 | 24 |
6. SFM Senec | 15 | 6 | 3 | 6 | 34:31 | 21 |
7. PŠC Pezinok | 15 | 5 | 4 | 6 | 24:31 | 19 |
8. Kinkon | 15 | 6 | 1 | 8 | 32:60 | 19 |
9. ŠKP Dúbravka | 15 | 4 | 3 | 8 | 29:41 | 15 |
10. PVFA | 15 | 4 | 2 | 9 | 35:64 | 14 |
11. VTJ Ružinov | 14 | 4 | 1 | 9 | 34:57 | 13 |
12. Domino | 15 | 3 | 3 | 9 | 28:62 | 12 |
13. Rača | 15 | 3 | 3 | 9 | 39:79 | 12 |
14. D. N. Ves | 15 | 2 | 13 | 11:80 | 6 |
PRÍPRAVKA C
16. kolo: Báhoň - Slovan 2:3, K. Ves - Stupava 17:0, PVFA - Malacky 0:6, Spoje - Domino a Ivanka - Koba nenahlásili.
1. Slovan | 13 | 12 | 1 | 124:17 | 36 | |
2. K. Ves | 12 | 11 | 1 | 97:14 | 33 | |
3. Žolik Malacky | 13 | 10 | 1 | 2 | 60:20 | 31 |
4. Báhoň | 12 | 8 | 1 | 3 | 46:31 | 25 |
5. Ivanka | 12 | 5 | 1 | 6 | 25:34 | 16 |
6. Stupava | 13 | 5 | 1 | 7 | 26:70 | 16 |
7. Spoje | 12 | 4 | 2 | 6 | 27:56 | 14 |
8. SFM Senec | 12 | 3 | 4 | 5 | 15:29 | 13 |
9. Koba Senec | 12 | 4 | 1 | 7 | 20:45 | 13 |
10. PVFA | 13 | 2 | 3 | 8 | 24:53 | 9 |
11. Vrakuňa | 12 | 1 | 2 | 9 | 10:60 | 5 |
12. Domino | 12 | 1 | 11 | 14:59 | 3 |
ObFZ Bratislava-mesto
I. TRIEDA DORAST
13. kolo: Domino - Z. Bystrica 2:3, BCT - Jarovce 1:0.
1. Jarovce | 10 | 8 | 2 | 34:8 | 24 | |
2. BCT | 10 | 6 | 1 | 3 | 30:15 | 19 |
3. Domino | 9 | 5 | 4 | 26:12 | 15 | |
4. Z. Bystrica | 10 | 3 | 2 | 5 | 14:23 | 11 |
5. Ekonóm | 9 | 1 | 8 | 3:49 | 1 |
I. trieda starší žiaci
13. kolo: Ekonóm - Vinohrady 2:1, Vrakuňa - Vajnory 1:0, K. Ves - Domino 3:2, Jarovce - D. N. Ves 0:4, BCT - Lamač 2:0.
1. K. Ves | 12 | 11 | 1 | 96:24 | 33 | |
2. Vrakuňa | 12 | 11 | 1 | 44:10 | 33 | |
3. Vajnory | 12 | 9 | 3 | 39:13 | 27 | |
4. Štart | 10 | 5 | 1 | 4 | 30:27 | 16 |
5. Ekonóm | 12 | 5 | 1 | 6 | 15:21 | 16 |
6. D. N. Ves | 12 | 4 | 3 | 5 | 18:26 | 15 |
7. BCT | 12 | 4 | 2 | 6 | 28:20 | 14 |
8. Lamač | 12 | 3 | 2 | 7 | 22:50 | 11 |
9. Jarovce | 11 | 3 | 1 | 7 | 21:36 | 10 |
10. Domino | 11 | 3 | 8 | 18:40 | 9 | |
11. Vinohrady | 12 | 1 | 11 | 12:76 | 3 |
I. trieda mladší žiaci
11. kolo: Vrakuňa - D. Lužná 0:1, K. Ves - Kalinkovo 10:0, Rusovce - Vajnory 0:1, Jarovce - Spoje 0:2, Ekonóm - Lamač 1:5.
1. Lamač | 10 | 9 | 1 | 69:12 | 28 | |
2. Spoje | 11 | 8 | 1 | 2 | 56:17 | 25 |
3. K. Ves | 11 | 8 | 3 | 66:36 | 24 | |
4. D. Lužná | 11 | 6 | 5 | 49:25 | 18 | |
5. Vrakuňa | 11 | 5 | 6 | 33:28 | 15 | |
6. Ekonóm | 11 | 5 | 6 | 21:29 | 15 | |
7. Jarovce | 11 | 4 | 7 | 29:50 | 12 | |
8. Vajnory | 10 | 3 | 1 | 6 | 11:47 | 10 |
9. Kalinkovo | 10 | 1 | 1 | 8 | 9:84 | 4 |
10. Rusovce 8 1 0 7 5:20 3
ObFZ Bratislava-vidiek
VI. LIGA SENIORI, sk. A
14. kolo: Kuchyňa - Pernek 2:5, Častá - Borinka 4:1, Suchohrad - Vištuk 4:2, M. Kráľová - Sološnica 3:2, Vinosady - Sv. Jur 1:2, Báhoň - B. Pezinok 1:2.
1. Sv. Jur | 14 | 11 | 1 | 2 | 52:16 | 34 |
2. Suchohrad | 14 | 9 | 3 | 2 | 43:22 | 30 |
3. Častá | 13 | 8 | 4 | 1 | 40:8 | 28 |
4. B. Pezinok | 14 | 8 | 2 | 4 | 44:17 | 26 |
5. Pernek | 14 | 6 | 1 | 7 | 28:34 | 19 |
6. Vinosady | 14 | 4 | 6 | 4 | 12:16 | 18 |
7. Vištuk | 14 | 5 | 2 | 7 | 26:36 | 17 |
8. M. Kráľová | 14 | 5 | 1 | 8 | 29:60 | 16 |
9. Sološnica | 14 | 3 | 4 | 7 | 21:29 | 13 |
10. Báhoň | 14 | 3 | 3 | 8 | 21:40 | 12 |
11. Borinka | 14 | 3 | 2 | 9 | 17:30 | 11 |
12. Kuchyňa | 13 | 3 | 1 | 9 | 26:51 | 10 |
FK Kuchyňa sa po skončení súťaže odrátajú 3 body.
VI. LIGA SENIORI, sk. B
19. kolo: Hamuliakovo - Ivanka 1:1, Miloslavov - Čataj 5:1, Kaplná - Hr. Šúr 6:1, Rovinka B - D. Lužná 3:2. Dohrávky 17. kola: Rovinka B - Čataj 2:0, D. Lužná B - Hr. Šúr 4:1.
1. D. Lužná | 18 | 11 | 4 | 3 | 53:21 | 37 |
2. Rovinka | 18 | 11 | 3 | 4 | 46:24 | 36 |
3. Ivanka | 18 | 11 | 3 | 4 | 31:17 | 36 |
4. Hamuliakovo | 18 | 8 | 5 | 5 | 39:27 | 29 |
5. Hr. Šúr | 18 | 6 | 4 | 8 | 34:40 | 22 |
6. Miloslavov | 18 | 5 | 4 | 9 | 35:42 | 19 |
7. Kaplná | 18 | 5 | 3 | 10 | 35:46 | 18 |
8. Čataj | 18 | 1 | 2 | 15 | 9:65 | 5 |
ŠK Čataj sa po skončení súťaže odrátajú 3 body.
I. TRIEDA DORAST
20. kolo: Sv. Jur - Kostolište 1:1, Jakubov - D. Lužná 1:2, Sl. Grob - Modra 3:1, Bernolákovo - Kráľová 3:0, Ivanka - B. Pezinok 5:1, V. Leváre - Viničné 2:0, PŠC Pezinok - Lozorno 0:2.
1. D. Lužná | 17 | 13 | 2 | 2 | 69:27 | 41 |
2. Kostolište | 17 | 13 | 2 | 2 | 55:23 | 41 |
3. V. Leváre | 17 | 11 | 4 | 2 | 69:24 | 37 |
4. PŠC Pezinok | 17 | 11 | 2 | 4 | 42:31 | 35 |
5. Gajary | 16 | 10 | 6 | 42:28 | 30 | |
6. Kráľová p.S. | 17 | 8 | 3 | 6 | 39:28 | 27 |
7. Ivanka | 17 | 8 | 9 | 41:32 | 24 | |
8. Jakubov | 16 | 7 | 2 | 7 | 41:37 | 23 |
9. Bernolákovo | 16 | 6 | 4 | 6 | 30:30 | 22 |
10. Lozorno | 16 | 7 | 1 | 8 | 30:40 | 22 |
11. Modra | 17 | 5 | 4 | 8 | 23:46 | 19 |
12. B. Pezinok | 16 | 4 | 2 | 10 | 25:50 | 14 |
13. Sv. Jur | 17 | 2 | 4 | 11 | 9:34 | 10 |
14. Sl. Grob | 17 | 3 | 1 | 13 | 27:69 | 10 |
15. Viničné | 17 | 1 | 1 | 15 | 9:52 | 4 |
II. TRIEDA DORAST, sk. A
12. kolo: Studienka - Pl. Mikuláš 4:1, Jablonové - Pl. Štvrtok 1:2, Rohožník - Závod 0:2.
1. Pl. Štvrtok | 10 | 8 | 1 | 1 | 39:19 | 25 |
2. Závod | 9 | 7 | 1 | 1 | 25:11 | 22 |
3. Studienka | 10 | 5 | 1 | 4 | 19:21 | 16 |
4. Jablonové | 9 | 5 | 4 | 21:14 | 15 | |
5. Láb | 9 | 4 | 5 | 26:18 | 12 | |
6. Pl. Mikuláš | 9 | 3 | 6 | 17:31 | 9 | |
7. Rohožník | 9 | 2 | 2 | 5 | 22:22 | 8 |
8. Z. Ves B | 8 | 1 | 3 | 4 | 11:22 | 6 |
9. Z. Ves A | 9 | 2 | 7 | 14:36 | 6 |
II. TRIEDA DORAST, sk. B
18. kolo: Malinovo - Šenkvice 1:0, Častá - Budmerice 1:6, Ch. Grob - Dubová 2:2, Blatné - N. Dedinka 2:2, Limbach - Grinava 5:0, Báhoň - Doľany 5:0.
1. Báhoň | 15 | 10 | 2 | 3 | 62:19 | 32 |
2. Šenkvice | 15 | 9 | 2 | 4 | 57:29 | 29 |
3. Blatné | 15 | 9 | 2 | 4 | 47:28 | 29 |
4. Doľany | 14 | 9 | 2 | 3 | 37:23 | 29 |
5. Budmerice | 15 | 9 | 1 | 5 | 70:26 | 28 |
6. Malinovo | 15 | 8 | 2 | 5 | 32:25 | 26 |
7. Grinava | 15 | 8 | 1 | 6 | 32:28 | 25 |
8. N. Dedinka | 15 | 7 | 2 | 6 | 39:32 | 23 |
9. Tomášov | 14 | 6 | 1 | 7 | 37:41 | 19 |
10. Limbach | 14 | 4 | 1 | 9 | 17:43 | 13* |
11. Dubová | 15 | 2 | 2 | 11 | 14:41 | 8 |
12. Častá | 14 | 2 | 1 | 11 | 16:86 | 7 |
13. Ch. Grob | 14 | 1 | 3 | 10 | 17:56 | 6* |
*Obojstranná kontumácia.
Žiaci skupina A
15. kolo: Pl. Štvrtok - Láb nenahlásili, Suchohrad - Rohožník 0:9, Pl. Podhradie - M. Leváre 1:5, Kuchyňa - Závod 0:6, Vysoká - Studienka 0:2, Zohor - Pl. Mikuláš 4:1, Jablonové - Jakubov 13:2.
1. Rohožník | 15 | 15 | 126:4 | 45 | ||
2. Studienka | 15 | 12 | 3 | 79:14 | 36 | |
3. Pl. Štvrtok | 14 | 11 | 3 | 73:24 | 33 | |
4. Jablonové | 15 | 10 | 1 | 4 | 76:25 | 31 |
5. Zohor | 15 | 9 | 2 | 4 | 64:18 | 29 |
6. Závod | 15 | 7 | 2 | 6 | 35:36 | 23 |
7. Láb | 14 | 6 | 2 | 6 | 38:47 | 20 |
8. Kuchyňa | 15 | 6 | 9 | 48:59 | 18 | |
9. M. Leváre | 15 | 6 | 9 | 32:67 | 18 | |
10. Pl. Mikuláš | 15 | 4 | 3 | 8 | 19:44 | 15 |
11. Vysoká | 15 | 4 | 1 | 10 | 29:47 | 13 |
12. Suchohrad | 15 | 4 | 1 | 10 | 18:76 | 13 |
13. Jakubov | 15 | 3 | 12 | 27:85 | 9 | |
14. Pl. Podhradie | 15 | 1 | 14 | 10:128 | 3 |
Žiaci skupina B
15. kolo: Ivanka - Igram 3:0, Čataj - Hamuliakovo a Bernolákovo - Kráľová nenahlásili, Malinovo - Kaplná nehrali, Báhoň - D. Lužná 1:2, Rovinka - N. Dedinka 4:2.
1. Báhoň | 14 | 13 | 1 | 74:11 | 39 | |
2. D. Lužná | 14 | 11 | 1 | 2 | 64:22 | 34 |
3. Tomášov | 13 | 9 | 4 | 47:18 | 27 | |
4. Igram | 14 | 7 | 3 | 4 | 37:27 | 24 |
5. Kaplná | 12 | 7 | 1 | 4 | 55:24 | 22 |
6. Malinovo | 13 | 5 | 3 | 5 | 23:39 | 18 |
7. Bernolákovo | 13 | 5 | 2 | 6 | 37:27 | 17 |
8. Ivanka | 14 | 5 | 1 | 8 | 23:29 | 16 |
9. Rovinka | 14 | 5 | 1 | 8 | 21:51 | 16 |
10. Hamuliakovo | 13 | 4 | 9 | 27:53 | 12 | |
11. N. Dedinka | 14 | 3 | 2 | 9 | 20:58 | 11 |
12. Čataj | 13 | 3 | 1 | 9 | 15:36 | 10 |
13. Kráľová p.S. | 13 | 2 | 1 | 10 | 14:62 | 7 |
Žiaci skupina C
17. kolo: Modra B - Budmerice 0:2, Modra A - Vištuk 5:1, Sl. Grob - Doľany 0:0, Šenkvice - B. Pezinok 5:4, Dubová - Jablonec 0:1, Častá - Grinava 3:1. (boj, hup)
1. Modra A | 15 | 14 | 1 | 71:10 | 43 | |
2. Častá | 15 | 13 | 1 | 1 | 61:9 | 40 |
3. Viničné | 14 | 10 | 1 | 3 | 57:12 | 31 |
4. Grinava | 15 | 10 | 5 | 34:20 | 30 | |
5. Budmerice | 15 | 9 | 1 | 5 | 36:29 | 28 |
6. Šenkvice | 15 | 8 | 2 | 5 | 43:27 | 26 |
7. Vištuk | 15 | 8 | 7 | 44:31 | 24 | |
8. Dubová | 15 | 7 | 1 | 7 | 48:23 | 22 |
9. Jablonec | 15 | 7 | 1 | 7 | 33:32 | 22 |
10. Doľany | 15 | 6 | 1 | 8 | 36:30 | 19 |
11. B. Pezinok | 15 | 4 | 11 | 31:46 | 12 | |
12. Limbach | 14 | 1 | 1 | 12 | 15:75 | 4 |
13. Modra B | 15 | 1 | 14 | 9:109 | 3 | |
14. Sl. Grob | 15 | 2 | 13 | 7:72 | 2 |