15.00 Seniori spomínajú, SD Nivy, Súťažná 18
17.00 Senior Party, tanečné stretnutie, DK Ružinov, Ružinovská 28
18.00 Cestovateľský klub, Juhoafrická republika, DK Lúky, Vígľašská 1
19.30 Inauguračný koncert, komorný koncert, Koncertné štúdio SRo, Mýtna 1
20.00 World Music, dvojkoncert Pressburger Klezmer Band a Slovnovski bal (Fr– Macedónsko), Klub Za Zrkadlom, Rovniankova 3
20.30 Peter Cardarelli, Jazz café, Ventúrska 5
21.00 Le Pajaco, unplugged koncert, Charlies pub, Špitálska 4
PIATOK 19. OKTÓBER
14.00 Stretnutie rodákov, rodáci zo stredného Považia hrajú Bratislavčanom. Hlavné námestie
15.00 Toľko krásnych chvíľ, zábavno-tanečné popoludnie pre dôchodcov, M Klub, Gessayova 10
16.00 Korunovácie uhorských kráľov v Bratislave, prednáška, kinosála Mestského múzea v Starej radnici, Primaciálne námestie
18.00 Pyramída plná piesní, Orchester ľudových nástrojov SRo a hostia, Koncertné štúdio SRo, Mýt- na 1
18.30 Stretnutie rodákov, 32. stretnutie rodákov z Nemšovej, Horného Srnia, Hornej a Dolnej Súče, a ďalších obcí stredného Považia, Ekonom. univerzita, Dolnozemská
19.00 Spoločenský večer, slovácky večer a večer Skaličanov, OS Kramáre, Stromová 18
19.00 Music club: Grunge Live V., Thousands of lamps (Nirvana revival), Acorn Hoek, Krtinec, Navel, DK Lúky, Vígľašská 1
19.00 Štátny tanečný súbor, Budapešť, DK Ružinov, Ružinovská 28
19.00 Spievajúci herci, koncert: S. Tóbiás, Z. Kronerová, R. Roth, M. Geišberg, L. Šípošov, M. Kaprálik, a.a., Školská 14
19.30 Dni starej hudby, diela raného klasicizmu, jezuitský kostol, Hlavné námestie
20.00 Mládež na Nivách, vystúpenie afroetnickej skupiny Mango Molas a hostí, SD Nivy, Súťažná 18
20.30 Vlado Vizár, Jazz café, Ventúrska 5
SOBOTA 20. OKTÓBER
17.00 Na ľudovú nôtu, destké folk. súbory, DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
19.00 Veronigue Thual-Chauvel, Francúzko, klavírny recitál, Zrkadlová sieň Primaciál. paláca, Prim. námestie
19.00 ERGO-TWISTER-URAGAN 2001, populárno-zábavný program, DK Ružinov, Ružinovská 28
19.00 Spevácky zbor slovenských učiteľov, koncert, DK Ružinov, Ružinovská 28
20.00 Country tancovačka, DK Lúky, Vígľašská 1
20.30 Špičkové Trio, Jazz café, Ventúrska 5
NEDEĽA 21. OKTÓBER
10.30 Nedeľné matiné, komorný koncert, Mirbachov palác, Františkánske námestie 11
16.00 Mesiac úcty k starším, kultúrno-spoločenský večer, Istra centrum, Dev. Nová Ves
16.00 Momentum Musicum, cyklus komorných koncertov, CC Centrum, Jiráskova 3
19.00 Bratislava Hot Serenaders, koncert, SD Nivy, Súťažná 18
19.30 Španielska hudba v dobe Velázqueza, koncertná sieň Klarisky, Farská
PONDELOK 22. OKTÓBER
15.00 Rezervé pre seniorov, vzdelávací cyklus, SD Trnávka, Buharská 60
19.00 Kamelot, koncert, PKO, Náb. arm. gen. L. Svobodu 3
UTOROK 23. OKTÓBER
19.00 Orchestrálny koncert, Academia VŠMU, Zrkadlová sieň Primac. paláca, Prim. námestie
STREDA 24. OKTÓBER
14.30 Kytička vďaky, koncert per jubilantov, Zichyho palác, Ventúrska 9
19.00 Milan Markovič, sekcia zabávači, festival Folková jeseň, Slovenský rozhlas, Mýtna 1
20.00 Henry Tóth and Big H, koncert, elam, Staré Grunty 53
20.30 The City, koncert, Hystéria, Odbojárov 9
21.00 No Name, koncert a krst CD, Charlies pub, Špitálska