10.00 O perníkovej chalúpke, hráme sa na rozprávku, Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a
10.00 Farbou všetko ožíva, výtvarno-tvorivé dielne, M Klub, Gessayova 10
14.00 Jesenný koktail nápadov, M Klub, Gessayova 10
14.00 Malé zázraky veľkej prírody, mykologička rozpráva o hubách, Areál Štrkovec, Drieňová 9
14.00 Čo dokáže naše telo, CC Centrum, Jiráskova 3
PIATOK 19. OKTÓBER
10.00 Kráľ Špiňúch, ekologická rozprávka, Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a
14.00 Kto je kto?, kvíz o známych osobnostiach, Areál Štrkovec, Drieňová 9
14.00 Čo je zdravé?, kvízové stretnutie, SD Prievoz, Kaštieľska 30
14.00 Čo dokáže naše telo, CC Centrum, Jiráskova 3
SOBOTA 20. OKTÓBER
10.00 Detská playback show, konkurz, PKO, Náb. arm. gen. L. Svobodu 3
10.00 Farebné motýle, tvorivá dielňa, M Klub, Gessayova 10
16.00 Ilustrácie bez hraníc, DK Námestie SNP
NEDEĽA 21. OKTÓBER
10.30 O lenivom Jankovi, SD Dúbravka, Saratovská 2/A
10.30 Palček, rozprávka, DK Ružinov, Ružinovská 28
14.30 Duchovplná roprávka, AHA, Školská 14
15.00 Čarodejník a strašidielka, PKO, Náb. arm. gen. L. Svobodu 3
15.00 Orlie oko, film, DK Ružinov, Ružinovská 28
15.30 Kráľovstvo opíc, film pre deti, DK Zdkadlový háj, Rovniankova 3
16.00 Dr. Dolitle II., film, DK Lúky, Vígľaš- ská 1
16.00 Bábkocirkus, DK Námestie SNP
16.00 Ako sa z divých zvierat stali domáce, Polus Center
UTOROK 23. OKTÓBER
14.00 Tešíme sa všetci veľmi, rozprávka je predo dvermi, hráme sa na rozprávku, Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a
10.00 Ilustrácie bez hraníc, DK Námestie SNP
10.00 Bol raz jeden…, tvorivé dopludnie, Klub 22, Vavilovova 22
14.00 Čo sa tvári v našej tvári, výtvarno-tvorivé dielne, CC Centrum, Jiráskova 3
1400 Gaštanový svet, tvorivá dielňa, M Klub, Gessayova10
STREDA 24. OKTÓBER
9.00 Šípková Ruženka, rozprávkový muzikál, SD Nivy, Súťažná 18, aj o 11.00 h
10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, pohľadnice zo suchých listov, Klub 22, Vavilovo- va 22
14.00 Šarkaniáda, súťaž o najkrajšieho a najvyššieho šarkana, Areál Štrkovec, Drieňová 9
14.00 Nezabudnite!, tvorivné dielne, Bibiana, Panská 41
14.00 Podmorská ríša, beseda s potápačom I. Bhunským, SD Prievoz, Kaštieľska 30
14.00 Ufúľaná rozprávka, divad. súbor Žihadlo, DK Lúky, Vígľašská 1
14.00 Čo sa tvári v našej tvári, výtvarno-tvorivé dielne, CC Centrum, Jiráskova 3
14.00 Abra-Dabra, zábavné popoludnie, M Klub, Gessayova 10
14.00 Hádaj, Hádač, hádanku, zábavné popoludnie, Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a