OPERA A BALET SND - E. Suchoň: Krútňava , o 19.00
DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA - H. Ibsen: Rosmersholm , o 19.00
MALÁ SCÉNA - F. Wittenbrink: Sekretárky , o 19.00
NOVÁ SCÉNA - Klietka bláznov , o 19.00
ŠTÚDIO L+S - Inkognito , verejná nahrávka, o 19.00
ASTORKA KORZO '90 - G. Gorgey: Na koho to slovo padne , o 19.00 organizované predstavenie
MESTSKÉ DIVADLO BRATISLAVA - Útržky z nedokončeného románu , o 19.30
RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO - Kronika komika, o 19.00
WEST - S. Moncadai: Muž na zjedenie , o 19.00
DIVADLO GUNAGU - Gotika, o 19.30
KINÁ
Chrobáky - Orange Imax, 13.00, 15.00, 18.00, 20.00
Duchovia Titaniku - Orange Imax, 14.00, 16.00, 21.00
Ocean Wonderland - Orange Imax, 17.00, 19.00
Hodiny - Tatra, 18.00, 20.30
Edi - Mladosť, 17.30
Pekné svinstvo - Mladosť, 15.30; Palace/Aupark, 19.30, 21.50; Multikino Metropolis, 18.40, 20.50
Zblúdenci - FK/Mladosť, 20.00
Medvedie srdce - Istropolis, 15.45, 17.30; Palace/Aupark, 14.10, 15.00, 16.00, 17.10; Multikino Metropolis, 14.00, 15.45, 17.30
Gothika - Istropolis, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 17.00, 19.00, 21.00; Multikino Metropolis, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20
Pravidlá vášne - Istropolis Artkino, 20.00; Palace/Aupark, 14.20, 16.50; Multikino Metropolis, 16.30, 21.15
Nikde v Afrike - Istropolis Artkino, 17.15
Zostane to medzi nami - FK IC.SK, 18.00
Ty, ktorý si na nebesiach - FK IC.SK, 18.00
Bazén - FK IC.SK, 18.15; Art Palace/Aupark, 19.50, 22.10; Multikino Metropolis, 15.50, 21.10
Mňága Happy End - FK IC.SK, 18.30
Mazaný Filip - FK IC.SK, 20.00; Art Palace/Aupark, 15.50, 18.40
Pornografický vzťah - FK IC.SK, 20.00
Želary - FK IC.SK, 20.15; Multikino Metropolis, 20.30
Nebo nad Berlínom - FK IC.SK, 20.30
Nuda v Brne - Istota, 17.30, 20.00; Art Palace/Aupark, 20.20
Samotári - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
Smrť v Benátkach - FK Lúky, 20.00
Mambo Italiano - Istropolis, 19.30; Palace/Aupark, 19.10, 21.40; Multikino Metropolis, 14.30, 19.25, 21.25; Hviezda, 18.00
Pán prsteňov III - Návrat kráľa - Palace/Aupark, 16.10
Posledný samuraj - Hviezda, 20.00; Palace/Aupark, 15.10, 18.10, 21.10; Multikino Metropolis, 15.00, 17.45
Výplata - Palace/Aupark, 14.50, 17.20, 19.40, 22.00; Multikino Metropolis, 14.15, 16.25, 18.35, 21.05
Strašidelný zámok - Palace/Aupark, 15.30, 17.40, 20.00; Multikino Metropolis, 15.20, 17.10, 19.00, 21.00
Škola rocku - Palace/Aupark, 14.40
Scary Movie III - Palace/Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30; Multikino Metropolis, 14.10, 16.00, 17.50, 19.35
Návrat do Cold Moutain - Palace/Aupark, 14.30, 17.30, 20.40; Multikino Metropolis, 18.00
Zbesilosť na dvoch kolesách - Palace/Aupark, 14.10, 16.20, 18.20, 21.20; Multikino Metropolis, 14.05
Goodbye Lenin - Art Palace/Aupark, 20.50; Multikino Metropolis, 20.55
KONCERTY
Gabriel, piano - Cafe studio club, Laurinská ul. o 19.00
Dorian Grey - Aligator, Laurinská 7, o 20.00
PODUJATIA
Večer moderného tanca, účinkuje Tanečné divadlo Bralen - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 19.00
Kathryn Winterová "Katarína", predstavenie knihy a beseda s autorkou - Zichyho palác, Ventúrska 9, o 15.00
Tajomstvá kláštornej medicíny , prezentácia knižnej novinky. Uvedie Ján Krstiteľ Balász - kníhkupectvo Svet knihy, Obchodná 4, o 17.00
Bratislavská káva, večer Ľ. Feldeka a jeho hostí - V-klub, Nám. SNP 12, o 19.00
PRE DETI
Dialógy... - otázky a odpovede z oblasti etiky a psychológie pre žiakov ZŠ - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 9.00
Hádaj, hádaj hádanku - klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 14.00
Látkové a nelátkové závislosti - klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 8.00 - 10.00
Tvoríme s našimi ratolesťami, výtvarno-tvorivé dielne pre mamičky na materskej dovolenke, babičky s detičkami - DK Lúky, Vígľašská 1, o 10.00
O škaredom káčatku, program na motívy rozprávky H. Ch. Andersena - Bibiana, Panská 41, o 14.00
KLUBY
Aligator - rock live: Dorian Grey, o 21.00
Club 39 - Oldies párty / DJ Marek, o 22.00
Elam - Disko / DJ Ajfel, o 20.00
Galéria Duna - Hip-hop, o 21.00
Harley Davidson - rock
Hlbočina - DJ Big, o 21.00
Kráter - Rock & sk+cz, o 21.00
Radosť - Naked night by DJ Glaubic (benchmark) & DJ Keče (benchmark), o 20.30