OPERA A BALET SND - G. Verdi: Aida , o 19.00
NOVÁ SCÉNA - Blbec na večeru , o 19.00
MESTSKÉ DIVADLO BRATISLAVA - P. Pavlac a kol.: Fun(e)brak, s. r. o. , o 19.30
DIVADLO A.HA. - J. Barč-Ivan: Dvaja, očistná detektívka medzi kvapkami dažďa, o 19.00
DIVADLO ARÉNA - W. Mastrosimone: Totálne mimo , o 19.00
RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO - Súpis dravcov , o 19.00
DIVADLO GUNAGU - V. Klimáček: Čechov - Boxer, o 19.30
ŠTÚDIO 12 - I. Vyrpajev: Sny , o 19.00
TÚLAVÉ DIVADLO, V-klub - W. Allen: Boh , o 19.00
KINÁ
Duchovia Titaniku - Orange Imax, 13.00, 16.00, 18.00, 20.00
Chrobáky - Orange Imax, 14.00, 17.00, 19.00
Ocean Wonderland - Orange Imax, 15.00, 21.00
Hodiny - Tatra, 18.00, 20.30
Edi - Mladosť, 17.30
Pekné svinstvo - Mladosť, 15.30, 20.00; Palace/Aupark, 19.30, 21.50; Multikino Metropolis, 18.40, 20.50
Medvedie srdce - Istropolis, 15.45, 17.30; Istota, 17.30; Palace/Aupark, 14.10, 15.00, 16.00, 17.10; Multikino Metropolis, 14.00, 15.45, 17.30
Gothika - Istropolis, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 17.00, 19.00, 21.00; Multikino Metropolis, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20
Pravidlá vášne - Istropolis Artkino, 20.00; Palace/Aupark, 14.20, 16.50; Multikino Metropolis, 16.30, 21.15
Nikde v Afrike - Istropolis Artkino, 17.15
Zostane to medzi nami - FK IC.SK, 18.00
Ty, ktorý si na nebesiach - FK IC.SK, 18.00
Bazén - FK IC.SK, 18.15; Art Palace/Aupark, 19.50, 22.10; Multikino Metropolis, 15.50, 21.10
Mňága Happy End - FK IC.SK, 18.30
Mazaný Filip - FK IC.SK, 20.00; Art Palace/Aupark, 15.50, 18.40
Pornografický vzťah - FK IC.SK, 20.00
Želary - FK IC.SK, 20.15; Multikino Metropolis, 20.30
Nebo nad Berlínom - FK IC.SK, 20.30
Obeť - FK Nostalgia, 18.30
Nuda v Brne - Istota, 20.00; Art Palace/Aupark, 20.20
Samotári - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
Pán prsteňov - Dve veže - Artkino Za Zrkadlom, 19.33; Palace/Aupark, 16.10
Mambo italiano - Istropolis, 19.30; Palace/Aupark, 19.10, 21.40; Multikino Metropolis, 14.30, 19.25, 21.25; Hviezda, 18.00
Posledný samuraj - Hviezda, 20.00; Palace/Aupark, 15.10, 18.10, 21.10; Multikino Metropolis, 15.00, 17.45
Výplata - Palace/Aupark, 14.50, 17.20, 19.40, 22.00; Multikino Metropolis, 14.15, 16.25, 18.35, 21.05
Strašidelný zámok - Palace/Aupark, 15.30, 17.40, 20.00; Multikino Metropolis, 15.20, 17.10, 19.00, 21.00
Škola rocku - Palace/Aupark, 14.40
Scary Movie III - Palace/Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30; Multikino Metropolis, 14.10, 16.00, 17.50, 19.35
Návrat do Cold Mountain - Palace/Aupark, 14.30, 17.30, 20.40; Multikino Metropolis, 18.00
Zbesilosť na dvoch kolesách - Palace/Aupark, 14.10, 16.20, 18.20, 21.20; Multikino Metropolis, 14.05
Goodbye, Lenin! - Art Palace/Aupark, 20.50; Multikino Metropolis, 20.55
KONCERTY
Peter Marčišin, gitara - Cafe studio club, Laurinská ul. o 19.00
Juraj Turtev - Hlava XXII, Bazová ul., o 19.30
PODUJATIA
Literárne revy Dada Nagya, hostia: prozaik Peter Holka a prozaik a prokurátor Ladislav Hanniker - kníhkupectvo Pištek knihy, Obchodná, o 19.00
Uragán , nový program - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 19.00
Salón zdravia a krásy - ZIV, Doprastav, Košická 52, o 19.00
PRE DETI
Kým prídu kúpači , ľudové zvyky, kreativita - M-Klub, Rovniankova 3, o 14.00
Club 39 - The Discotheque by DJ No Face, o 22.00
Harley Davidson - rock
Hlbočina - 12" - DJ Muki, rezident: Kam? Čo?, o 21.00
Kráter - Music & Movie, o 21.00
Radosť - Reggae in da mix by DJ Qtko, o 20.30