l piatok 26. marec
Medvedie srdce
Istropolis, 15.45, 17.30
Palace/Aupark, 14.10, 15.00, 16.00, 17.10
Multikino Metropolis, 14.00, 15.45, 17.30
l sobota 27. marec
Medvedie srdce
Istropolis, 11.00, 14.00, 15.45, 17.30
Istota, 15.00, 17.30
Palace/Aupark, 13.10, 14.10, 15.00, 16.00, 17.10
Multikino Metropolis, 12.10, 14.00, 15.45, 17.30
l nedeľa 28. marec
Medvedie srdce
Istropolis, 11.00, 14.00, 15.45, 17.30
Istota, 10.00, 15.00, 17.30
Palace/Aupark, 13.10, 14.10, 15.00, 16.00, 17.10
Multikino Metropolis, 12.10, 14.00, 15.45, 17.30
l pondelok 29. marec
Medvedie srdce
Istropolis, 15.45, 17.30
Istota, 17.30; Palace/Aupark, 14.10, 15.00, 16.00, 17.10
Multikino Metropolis, 14.00, 15.45, 17.30
l utorok 30. marec
Medvedie srdce
Istropolis, 15.45, 17.30
Palace/Aupark, 14.10, 15.00, 16.00, 17.10
Multikino Metropolis, 14.00, 15.45, 17.30
l streda 31. marec
Medvedie srdce
Istropolis, 15.45, 17.30
Palace/Aupark, 14.10, 15.00, 16.00, 17.10
Multikino Metropolis, 14.00, 15.45, 17.30
l štvrtok 1. apríl
Scooby Doo 2: príšery vypustené
Tatra, 17.00
divadlá
l sobota 27. marec
J. Jaroš: Prasiatka sa vlka neboja, pre deti od 3. rokov - Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36, o 14.30
Ako sa zajačikovia na jar rozjarili; divadlo Maškrta z Košíc - DK Kramáre, Stromová 18, o 16.00
l nedeľa 28. marec
O lenivom Kubovi - Istra centrum, Hradištná 43, o 16.00
M. Janoušek: Paťa a piráti - Divadlo a.ha, Školská 14, o 15.30
J. Jaroš: Prasiatka sa vlka neboja, pre deti od 3. rokov - Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36, o 10.00 a 14.30
Svet muzikálov, ukážky zo svetových muzikálov a z muzikálov Alkany. Účinkuje: Alkana - BKIS, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3, o 18.00
R. Féder: Smelý Zajko, podľa rozprávky J. C. Hronského - Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10, o 15.00
l streda 31. marec
O dvoch babkách ježibabkách - Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 10.00 a 14.00
podujatia
l piatok 26. marec
Zahrajme sa na zvieratká - Klub 22, Vavilovova 22, o 10.00
V jarnej nálade, súťažno-zábavné podujatie - M-Klub, Rovniankova 3, o 14.00
l sobota 27. marec
Klnka, detský folklórny súbor, hosť: Mladý Moskovčan, detský choreografický súbor ľudového kolektívu Viery I. Ingeľovej - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 19.00
Skús to s nami! - tvorivé dielne s využitím výtvarných techník - M-Klub, Rovniankova 3, o 14.00
Detská playback šou, konkurz detských imitátorov hudobných skupín a sólistov - BKIS, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3, o 10.00
Vozenie detí na koníkovi Nike - Horáreň Horský park, Lesná 1, o 11.00
l nedeľa 28. marec
Talostanove čarovné balóniky, účinkuje: kúzelník Jozef Talostan - DK Dúbravka, Saratovská 2/a, o 10.30
Detské ružinovské diskohry, zábavné popoludnie so súťažami a diskotékou - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 10.30
Výmena hračiek a postavičiek z kindervajíčok - Klub 22, Vavilovova 22, o 15.00
Nie sme doma, maľujeme, výtvarné podujatie pre deti od 4 rokov - CC Centrum, Jiráskova 3, o 14.00
O škaredom káčatku, program na motívy rozprávky H. Ch. Andersena - Bibiana, Panská 41, o 16.00
Vozenie detí na koníkovi Nike - Horáreň Horský park, Lesná 1, o 11.00
l pondelok 29. marec
Kým prídu kúpači, ľudové zvyky, kreativita - M-Klub, Rovniankova 3, o 14.00
l utorok 30. marec
Dialógy... - otázky a odpovede z oblasti etiky a psychológie pre žiakov ZŠ - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 9.00
Hádaj, hádaj hádanku - Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 14.00
Látkové a nelátkové závislosti - Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 8.00 - 10.00
Tvoríme s našimi ratolesťami, výtvarno-tvorivé dielne pre mamičky na materskej dovolenke, babičky s detičkami - DK Lúky, Vígľašská 1, o 10.00
O škaredom káčatku, program na motívy rozprávky H. Ch. Andersena - Bibiana, Panská 41, o 14.00
l streda 31. marec
Prechádzka muzikálmi, program s úryvkami z detských muzikálov, účinkuje: DDS Strašidielka - SD Nivy, Súťažná 18, o 14. 00
Ufúľané obrázky - Klub 22, Vavilovova 22, o 10.00
Inšpirácia farieb, výtvarno-tvorivé dielne - M-Klub, Rovniankova 3, o 14.00
Romantizmus v hudbe, výchovný koncert, účinkuje: Trio Harmónia - MKC, Gaštanová 19, o 8.00 a 10.00
Veľkonočné potešenia, tvorivá dielňa zameraná na výrobu pozdravov, darčekov, prekvapení, symbolov - SK Nové Mesto, Vajnorská 21, o 13.30
Jarné zrkadlenie, podujatie s ukážkami vystúpení detských folklórnych súborov - SK Nové Mesto, Vajnorská 21, o 10.30
O škaredom káčatku, program na motívy rozprávky H. Ch. Andersena - Bibiana, Panská 41, o 10.00
l štvrtok 1. apríl
Eniky-beniky, zábavno-tvorivé dopoludnie pre deti MŠ, s využitím kreativity- M-Klub, Rovniankova 3, o 10.00
Popletený apríl, zábavno-súťažné popoludnie - M-Klub, Rovniankova 3, o 14.00
Vozenie detí na koníkovi Nike - Horáreň Horský park, Lesná 1, o 16.00
Výstavy v Bibiane
Tajomné odkazy - výstava mapujúca najznámejšie piktogramy na všetkých kontinentoch našej Zeme - do 18. apríla
Farebná krajina - výstava o vzhľade krajiny, ako ju ovplyvnili vlastnosti, zvyky a kultúra jej obyvateľov - do 18. apríla
Kuco, Muco a Buco sa vlka neboja
Príbeh o troch malých prasiatkach, ktoré prekabátili zlého vlka, je v tejto inscenácii pre hercov vítanou príležitosťou zabaviť pôvabnými bábkami i nenásilne poučiť malých divákov o tom, že svornosťou a rozumom môžu aj malé prasiatka premôcť veľkého zlého vlka.
Účinkujú: Marta Sádecká, Jaroslava Hupková, Margaréta Nosáľová a Juraj Adamík
J. Jaroš: Prasiatka sa vlka neboja - sobota 27. marec, nedeľa 28. marec, Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36.