19.00 Komedianti, R. Leoncavallo, SND – Opera a balet, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Sedliacka česť, P. Mascagni, SND – Opera a balet, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Veselé panie Windsorské, SND – DPOH, Laurinská 21
19.00 Pozor na Leona!, N. Simon, Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Hamlet, Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Nevera po americky, B. Slade, West, Kolárska 3
19.00 Večierok, T. S. Eliot, Astorka – KORZO 90, Suché mýto 17
19.00 Apocalyptica, Aréna, MIPD, Viedenská 10
19.00 Šalom alejchem, GUnaGU, MKC, Klub Čierny havran, Biela 6
DISKOTÉKY
Doubledecker, Elam, Staré grunty
Charlies pub is different, Charlies Pub, Špitálska 4
Stando, Js Dalo, Dodes, U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu
DJ Night, Sams, Gorkého 1
Disco, Hystéria, Odbojárov 9
Disco, Cirkus Barok, nábrežie Dunaja
Disco, Manhattan Pub, Bajkalská 30
Clubbing Sound Better with You, Club 39, Staré grunty 51
Disco, Kráter, Vysoká 15
Oldies disco, Tatra club, Námestie 1. mája
Rock, Aligátor, Laurinská 7
Disco, Jalta bar, Gorkého 15
Rock, Harley Davidson, Rebarborová 1
KINÁ
Umelá inteligencia, USA, Istota, Karloveská 32, 17.15 a 20.00 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Istropolis, Veľká sála, Trnavské mýto 1, 20.00 h; Polus center, 13.00, 13.40, 15.30, 16.10, 18.00, 18.45. 20.40, 21.20 h a 23.15 h
Amélia z Montmartru, Fr., Ymca, Karpatská 2, 20.30 h; Polus center, 15.10, 19.55 a 22.25 h; Tatra, Istropolis, Trnavské mýto, 15.30, 18.00 a 20.30 h
Ignoranti, Tal.-Fr., Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 17.30 a 20.00 h; Charlie centrum, 17.00 a 18.45 h
Dracula 2000, USA, Obzor, Radlinského 18, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus center, 23.50 h
Mačky a psi, USA, Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h; Polus center, 13.15, 15.15, 17.15 a 19.15 h
Jurský park 3, USA, Odboj, Dúbravka, Jadranská, 17.30 a 20.00 h; Polus center, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00 a 22.15 h
Denník Bridget Jonesovej, USA, Zora, Okružná 1, 17.00 a 19.30 h; Polus center, 13.00 a 17.45 h
Krátke stretnutia, Rus.-Ukraj., FK Nostalgia, Stavebná fak., Starohorská 2, 18.30 h
Tiene zabudnutých predkov, Rus.-Ukraj., FK Nostalgia, Stavebná fak., Starohorská 2, 20.45 h
Tmavomodrý svet, ČR/VB, Charlie centrum, 20.30 h; Polus center, 14.30, 16.55 a 19.30 h
Biela vdova, VB, Charlie centrum, 20.45 h
Samotári, ČR/Slovinsko, Charlie centrum, 18.00 h
Rebeli, ČR, Charlie centrum, 17.00 h
Dohola?, USA, Charlie centrum, 17.45 h
Všichni moji blízci, ČR, Charlie centrum, 19.00 h
V zajatí chuti, Fr., Charlie centrum, 20.00 h
Co chytneš v žitě, ČR, Charlie centrum, 19.30 h
Spy Kids, USA, Istropolis, Kinosála 1, Trnavské mýto 1, 20.00 h; Polus center, 13.45, 15.45 a 17.45 h
Vyhnání z ráje, ČR, Polus center, 22.00 h
15 minút, USA, Polus center, 19.45, 22.25 h
Rýchlo a zbesilo, USA, Polus center, 14.25, 16.45, 19.05 a 21.25 h
Pearl Harbor, USA, Polus center, 21.15 h
PRE DETI
10.00 Literárno-tvorivé dielne, téma – Bratislava, SD Nivy, Súťažná 18
15.00 Ping-pong, Klub 22, Vavilovova 22
KONCERTY A PODUJATIA
9.00 Bratislavské mineralogické dni, DK Ružinov, Ružinovská 28, aj v sobotu do 18.00 h
15.00 Deň jabĺk, 2. ročník, podchod na Mierovom námestí
18.00 Music club – Dark of Shihuan 9, Lunatic Gods, Desecrated Dreams, Dysanchely, Erytrosy, DK Lúky, Vígľašská 1
20.30 Rottenstein Quintet, Jazz café, Ventúrska 5