KINÁ

PIATOK 12. MAREC

(sum) Bazén

Palace/Aupark, 19.50, 22.00

Mladosť, 15.15, 20.00

Istropolis, 19.00, 21.00

Multikino Metropolis, 15.15, 21.20

(sum) Bratia ako sa patrí

Palace/Aupark, 11.30, 13.50, 16.20

(sum) Duchovia Titaniku

Orange Imax, 15.00

(sum) Goodbye, Lenin!

Art Palace/Aupark, 15.50, 18.30, 21.10

Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30

Istota, 17.30, 20.00

Multikino Metropolis, 12.45, 17.30, 19.50

(sum) Chrobáky!

Orange Imax, 13.00, 16.00, 19.00, 21.00

(sum) Invázia barbarov

Art Palace/Aupark, 20.40

Mladosť, 18.00

(sum) Kráľ zlodejov

Art Palace/Aupark, 17.30

Looney Tunes: Späť v akcii

Palace/Aupark, 14.50, 16.50

(sum) Milovať je zábavné

Tatra, 18.00, 20.30

(sum) Návrat do Cold Mountain

Palace/Aupark, 14.20, 17.20, 20.20

Multikino Metropolis, 17.15, 20.10

(sum) Nuda v Brne

Art Palace/Aupark, 20.10

(sum) Ocean Wonderland

Orange Imax, 14.00, 18.00, 20.00

(sum) Pán Prsteňov III - Návrat kráľa

Palace/Aupark, 16.40, 20.40

Multikino Metropolis, 12.20, 16.05, 19.55

(sum) Posledný samuraj

Palace/Aupark, 16.30, 19.30

Multikino Metropolis, 11.40, 14.25, 17.20, 20.20

(sum) Projekt 100: Sloní muž

Istropolis Artkino, 17.45

(sum)(sum) Projekt 100: Invázia barbarov

Istropolis Artkino, 20.15

Samotári - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00

(sum) Scary Movie 3

Palace/Aupark, 11.40, 13.40, 15.40, 17.40, 19.00-19.40, 21.00-21.40

Multikino Metropolis, 11.20, 12.00, 13.10, 15.10, 16.55, 17.55, 18.45, 19.40, 20.30

(sum) Škola rocku

Palace/Aupark, 13.10, 15.30, 17.50

Multikino Metropolis, 11.50

(sum) V mene cti

Art Palace/Aupark, 18.40, 21.30

Multikino Metropolis, 20.35

(sum) T-Rex

Orange Imax, 17.00

(sum) Underworld

Palace/Aupark, 20.30

Istropolis, 18.00, 20.30

Multikino Metropolis, 14.00

(sum) Úsmev Mony Lisy

Multikino Metropolis, 16.15

(sum) Veľká ryba

Palace/Aupark, 15.10

(sum) Virtuálny svet

Orange Imax, 12.00

(sum) Zbesilosť na dvoch kolesách

Palace/Aupark, 12.30, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Multikino Metropolis, 14.20, 16.10, 21.30

(sum) Želary

Art Palace/Aupark, 18.50, 21.50

Multikino Metropolis, 18.30

SOBOTA 13. MAREC

(sum) Bazén

Palace/Aupark, 12.20, 19.50, 22.00

Mladosť, 15.15, 20.00

Istropolis, 19.00, 21.00

Multikino Metropolis, 15.15, 21.20

(sum) Bratia ako sa patrí

Palace/Aupark, 11.30, 13.50, 16.20

(sum) Duchovia Titaniku

Orange Imax, 13.00, 15.00, 19.00, 21.00

(sum) Goodbye, Lenin!

Art Palace/Aupark, 13.20, 15.50, 18.30, 21.10

Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30

Istota, 17.30, 20.00

Multikino Metropolis, 12.45, 17.30, 19.50

(sum) Chrobáky

Orange Imax, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

(sum) Invázia barbarov

Art Palace/Aupark, 20.40

Mladosť, 18.00

(sum) Kráľ zlodejov

Art Palace/Aupark, 17.30

(sum) Looney Tunes: Späť v akcii

Palace/Aupark, 12.50, 14.50, 16.50

(sum) Milovať je zábavné

Tatra, 18.00, 20.30

(sum) Návrat do Cold Mountain

Palace/Aupark, 11.20, 14.20, 17.20, 20.20

Multikino Metropolis, 17.15, 20.10

(sum) Nuda v Brne

Art Palace/Aupark, 20.10

(sum) Ocean Wonderland

Orange Imax, 11.00, 17.00

(sum) Samotári

Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00

(sum) Pán prsteňov III - Návrat kráľa

Palace/Aupark, 12.40, 16.40, 20.40

Multikino Metropolis, 12.20, 16.05, 19.55

(sum) Posledný samuraj

Palace/Aupark, 13.30, 16.30, 19.30

Multikino Metropolis, 11.40, 14.25, 17.20, 20.20

(sum) Projekt 100: Sloní muž

Istropolis Artkino, 17.45

(sum) Projekt 100: Invázia barbarov

Istropolis Artkino, 20.15

(sum) Škola rocku

Palace/Aupark, 13.10, 15.30, 17.50

Multikino Metropolis, 11.50

(sum) T-Rex

Orange Imax, 12.00

(sum) Underworld

Palace/Aupark, 20.30

Istropolis, 18.00, 20.30

Multikino Metropolis, 14.00

(sum) Úsmev Mony Lisy

Multikino Metropolis, 16.15

(sum) V mene cti

Art Palace/Aupark, 18.40, 21.30

Multikino Metropolis, 20.35

(sum) Veľká ryba

Palace/Aupark, 15.10

Zora, 19.30

(sum) Zbesilosť na dvoch kolesách

Palace/Aupark, 12.30, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Multikino Metropolis, 14.20, 16.10, 21.30

(sum) Scary Movie III

Palace/Aupark, 11.40, 13.40, 15.40, 17.40, 19.00-19.40, 21.00-21.40

Multikino Metropolis, 11.20, 12.00, 13.10, 15.10, 16.55, 17.55, 18.45, 19.40, 20.30

(sum) Želary

Art Palace/Aupark, 18.50, 21.50

Multikino Metropolis, 18.30

NEDEĽA 14. MAREC

(sum) Bazén

Palace/Aupark, 12.20, 19.50, 22.00

Mladosť, 15.15, 20.00

Istropolis, 19.00, 21.00

Multikino Metropolis, 15.15, 21.20

(sum) Bratia ako sa patrí

Palace/Aupark, 11.30, 13.50, 16.20

(sum) Duchovia Titaniku

Orange Imax, 12.00, 16.00, 18.00, 21.00

(sum) Goodbye, Lenin!

Art Palace/Aupark, 13.20, 15.50, 18.30, 21.10

Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30

Istota, 17.30, 20.00

Multikino Metropolis, 12.45, 17.30, 19.50

(sum) Chrobáky

Orange Imax, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00

(sum) Kameňák

Lúky, 19.00

(sum) Kráľ zlodejov

Art Palace/Aupark, 17.30

(sum) Invázia barbarov

Art Palace/Aupark, 20.40

Mladosť, 18.00

(sum) Looney Tunes: Späť v akcii

Palace/Aupark, 12.50, 14.50, 16.50

(sum) Milovať je zábavné

Tatra, 18.00, 20.30

(sum) Návrat do Cold Mountain

Palace/Aupark, 11.20, 14.20, 17.20, 20.20

Multikino Metropolis, 17.15, 20.10

(sum) Neznesiteľná krutosť

Kino a FK Igric, Dúbravka, 19.00

(sum) Nuda v Brne

Art Palace/Aupark, 20.10

(sum) Ocean Wonderland

Orange Imax, 14.00, 20.00

(sum) Pán prsteňov III - Návrat kráľa

Palace/Aupark, 12.40, 16.40, 20.40

Multikino Metropolis, 12.20, 16.05, 19.55

(sum) Posledný samuraj

Palace/Aupark, 13.30, 16.30, 19.30

Multikino Metropolis, 11.40, 14.25, 17.20, 20.20

(sum) Projekt 100: Sloní muž

Istropolis Artkino, 17.45

(sum) Projekt 100: Invázia barbarov

Istropolis Artkino, 20.15

(sum) Samotári

Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00

(sum) Škola rocku

Palace/Aupark, 13.10, 15.30, 17.50

Multikino Metropolis, 11.50

(sum) Underworld

Palace/Aupark, 20.30

Istropolis, 18.00, 20.30

Multikino Metropolis, 14.00

(sum) Úsmev Mony Lisy

Multikino Metropolis, 16.15

(sum) V mene cti

Art Palace/Aupark, 18.40, 21.30

Multikino Metropolis, 20.35

(sum) Veľká ryba

Palace/Aupark, 15.10

Zora, 19.30

(sum) Zbesilosť na dvoch kolesách

Palace/Aupark, 12.30, 15.20, 17.230, 19.20, 21.20

Multikino Metropolis, 14.20, 16.10, 21.30

(sum) Želary

Art Palace/Aupark, 18.50, 21.50

Multikino Metropolis, 18.30

(sum) Scary Movie 3

Palace/Aupark, 11.40, 13.40, 15.40, 17.40, 19.00-19.40, 21.00-21.40

Multikino Metropolis, 11.20, 12.00, 13.10, 15.10, 16.55, 17.55, 18.45, 19.40, 20.30

Pokračovanie na VI. strane

Dokončenie z V. strany

PONDELOK 15. MAREC

(sum) Bazén

Palace/Aupark, 19.50, 22.00

Mladosť, 15.15, 20.00

Istropolis, 19.00, 21.00

Multikino Metropolis, 15.15, 21.20

(sum) Bratia ako sa patrí

Palace/Aupark, 16.20

(sum) Duchovia Titaniku

Orange Imax, 13.00, 16.00, 18.00, 20.00

(sum) Goodbye, Lenin!

Palace/Aupark, 15.50, 18.30, 21.10

Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30

Istota, 17.30, 20.00

Multikino Metropolis, 17.30, 19.50

(sum) Chrobáky

Orange Imax, 14.00, 17.00, 19.00

(sum) Invázia barbarov

Palace/Aupark, 20.40

Mladosť, 18.00

(sum) Kráľ zlodejov

Palace/Aupark, 17.30

(sum) Looney Tunes: Späť v akcii

Palace/Aupark, 14.50, 16.50

(sum) Matrix

Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00

(sum) Návrat do Cold Mountain

Palace/Aupark, 14.20, 17.20, 20.20

Multikino Metropolis, 17.15, 20.10

(sum) Nuda v Brne

Palace/Aupark, 20.10

(sum) V mene cti

Palace/Aupark, 18.40, 21.30

Multikino Metropolis, 20.35

(sum) Ocean Wonderland

Orange Imax, 15.00, 21.00

(sum) Pán Prsteňov III - Návrat kráľa

Palace/Aupark, 16.40, 20.40

Multikino Metropolis, 16.05, 19.55

(sum) Posledný samuraj

Palace/Aupark, 16.30, 19.30

Artkino Za Zrkadlom, 20.00

Multikino Metropolis, 14.25, 17.20, 20.20

(sum) Projekt 100: Sloní muž

Istropolis Artkino, 17.45

(sum) Projekt 100: Invázia barbarov

Istropolis Artkino, 20.15

(sum) Scary Movie 3

Palace/Aupark, 15.40, 17.40, 19.00-19.40, 21.00-21.40

Multikino Metropolis, 15.10, 16.55, 17.55, 18.45, 19.40, 20.30

(sum) Škola rocku

Palace/Aupark, 15.30, 17.50

Multikino Metropolis, 14.20

(sum) Tajomná rieka

Tatra, 18.00, 20.30

(sum) Underworld

Palace/Aupark, 20.30

Istropolis, 18.00, 20.30

Multikino Metropolis, 14.00

(sum) Veľká ryba

Palace/Aupark, 15.10

(sum) Úsmev Mony Lisy

Multikino Metropolis, 16.15

(sum) Zbesilosť na dvoch kolesách

Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Multikino Metropolis, 14.20, 16.10, 21.30

(sum) Želary

Palace/Aupark, 18.50, 21.50

Multikino Metropolis, 18.30

UTOROK 16. MAREC

(sum) Bazén

Palace/Aupark, 19.50, 22.00

Mladosť, 15.15, 17.30

Istropolis, 19.00, 21.00

Multikino Metropolis, 15.15, 21.20

(sum) Bratia ako sa patrí

Palace/Aupark, 16.20

(sum) Duchovia Titaniku

Orange Imax, 14.00, 16.00, 21.00

(sum) Goodbye, Lenin!

Palace/Aupark, 15.50, 18.30, 21.10

Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30

Istota, 17.30, 20.00

Multikino Metropolis, 17.30, 19.50

(sum) Chrobáky

Orange Imax, 13.00, 15.00, 18.00, 20.00

(sum) Invázia barbarov

Palace/Aupark, 20.40

(sum) Kráľ zlodejov

Palace/Aupark, 17.30

(sum) Looney Tunes: Späť v akcii

Palace/Aupark, 14.50, 16.50

(sum) Matrix

Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00

(sum) Návrat do Cold Mountain

Palace/Aupark, 14.20, 17.20, 20.20

Multikino Metropolis, 17.15, 20.10

(sum) Nuda v Brne

Palace/Aupark, 20.10

(sum) Ocean Wonderland

Orange Imax, 17.00, 19.00

(sum) Pán Prsteňov III - Návrat kráľa

Palace/Aupark, 16.40, 20.40

Multikino Metropolis, 16.05, 19.55

(sum) Posledný samuraj

Palace/Aupark, 16.30, 19.30

Multikino Metropolis, 14.25, 17.20, 20.20

(sum) Projekt 100: Sloní muž

Istropolis Artkino, 17.45

(sum) Projekt 100: Invázia barbarov

Istropolis Artkino, 20.15

(sum) Scary Movie 3

Palace/Aupark, 15.40, 17.40, 19.00.19.40, 21.00-21.40

Multikino Metropolis, 15.10, 16.55, 17.55, 18.45, 19.40, 20.30

(sum) Škola rocku

Palace/Aupark, 15.30, 17.50

Multikino Metropolis, 14.20

(sum) Tajomná rieka

Tatra, 18.00, 20.30

(sum) Úsmev Mony Lisy

Multikino Metropolis, 16.15

(sum) Underworld

Palace/Aupark, 20.30

Istropolis, 18.00, 20.30

Multikino Metropolis, 14.00

(sum) V mene cti

Palace/Aupark, 18.40, 21.30

Multikino Metropolis, 20.35

(sum) Veľká ryba

Palace/Aupark, 15.10

(sum) Zbesilosť na dvoch kolesách

Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Multikino Metropolis, 14.20, 16.10, 21.30

(sum) Želary

Palace/Aupark, 18.50, 21.50

Multikino Metropolis, 18.30

STREDA 17. MAREC

(sum) Bazén

Palace/Aupark, 19.50, 22.00

Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Istropolis, 19.00, 21.00

Multikino Metropolis, 15.15, 21.20

(sum) Bratia ako sa patrí

Palace/Aupark, 16.20

(sum) Duchovia Titaniku

Orange Imax, 14.00, 16.00, 19.00

(sum) Goodbye, Lenin!

Palace/Aupark, 15.50, 18.30, 21.10

Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30

Multikino Metropolis, 17.30, 19.50

(sum) Chrobáky

Orange Imax, 15.00, 18.00, 21.00

(sum) Invázia barbarov

Palace/Aupark, 20.40

(sum) Kráľ zlodejov

Palace/Aupark, 17.30

(sum) Looney Tunes: Späť v akcii

Palace/Aupark, 14.50, 16.50

(sum) Matrix

Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00

(sum) Návrat do Cold Mountain

Palace/Aupark, 14.20, 17.20, 20.20

Multikino Metropolis, 17.15, 20.10

(sum) Neznesiteľná krutosť

Artkino Za Zrkadlom, 20.00

(sum) Nuda v Brne

Palace/Aupark, 20.10

(sum) Ocean Wonderland

Orange Imax, 13.00, 20.00

(sum) Pán Prsteňov III - Návrat kráľa

Palace/Aupark, 16.40, 20.40

Artkino Lúky, 18.30

Multikino Metropolis, 16.05, 19.55

(sum) Posledný samuraj

Palace/Aupark, 16.30, 19.30

Multikino Metropolis, 14.25, 17.20, 20.20

(sum) Projekt 100:Invázia barbarov

Istropolis Artkino, 20.15

(sum) Scary Movie 3

Palace/Aupark, 15.40, 17.40, 19.00.19.40, 21.00-21.40

Multikino Metropolis, 15.10, 16.55, 17.55, 18.45, 19.40, 20.30

(sum) Škola rocku

Palace/Aupark, 15.30, 17.50

Multikino Metropolis, 14.20

(sum) Projekt 100: Sloní muž

Istropolis Artkino, 17.45

(sum) T-Rex

Orange Imax, 17.00

(sum) Tajomná rieka

Tatra, 18.00, 20.30

(sum) Underworld

Palace/Aupark, 20.30

Istropolis, 18.00, 20.30

Multikino Metropolis, 14.00

(sum) Úsmev Mony Lisy

Multikino Metropolis, 16.15

(sum) V mene cti

Palace/Aupark, 18.40, 21.30

Multikino Metropolis, 20.35

(sum) Veľká ryba

Palace/Aupark, 15.10

(sum) Zbesilosť na dvoch kolesách

Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Multikino Metropolis, 14.20, 16.10, 21.30

(sum) Želary

Palace/Aupark, 18.50, 21.50

Multikino Metropolis, 18.30

ŠTVRTOK 18. MAREC

(sum) Bazén

Mladosť, 20.00

Istropolis, 19.30

(sum) Gotika

Hviezda, 18.00 a 20.30

Istropolis, 18.00, 20.30

(sum) Hodiny

Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00

(sum) Kráľ zlodejov

Istropolis Artkino, 17.45, 20.15

(sum) Nuda v Brne

Kino a FK Igric, Dúbravka, 19.00

(sum) Duchovia Titaniku

Orange Imax, 13.00, 16.00, 18.00, 21.00

(sum) Chrobáky

Orange Imax, 14.00, 17.00, 20.00

(sum) Ocean Wonderland

Orange Imax, 15.00, 19.00

(sum) Pravidlá vášne

Tatra, 18.00, 20.30

filmové klubyPIATOK 12. MAREC

(sum) Fanny a Alexander - FK Múzeum, 19.00

(sum) Farářův konec - FK Nostalgia, 20.45

(sum) Návrat do Cold Mountain - FK IC.SK, 18.00

(sum) Nuda v Brne - FK IC.SK, 18.30

(sum) Obchod na korze - FK IC.SK, 17.45

(sum) Posledný samuraj - FK IC.SK, 18.15 overiť

(sum) Vtáčkovia, siroty a blázni - FK Nostalgia, 18.30

SOBOTA 13. MAREC

(sum) Fanny a Alexander - FK Múzeum, 19.00

(sum) Jedna ruka netlieska - FK IC.SK, 18.30

(sum) Kráľ zlodejov - FK IC.SK, 18.00

(sum) Ľudia z maringotiek - FK IC.SK, 18.00

(sum) Mexická jazda - FK IC.SK, 20.00

(sum) Návrat do Cold Mountain - FK IC.SK, 20.30

(sum) Nuda v Brne - FK IC.SK, 20.00

(sum) Posledný samuraj - FK IC.SK, 20.15

(sum) Spaľovač mŕtvol - FK IC.SK, 18.15

NEDEĽA 14. MAREC

(sum) Fanny a Alexander - FK/Múzeum, 19.00

(sum) Jedna ruka netlieska - FK IC.SK, 18.30

(sum) Kráľ zlodejov - FK IC.SK, 18.00

(sum) Ľudia z maringotiek - FK IC.SK, 18.00

(sum) Mexická jazda - FK IC.SK, 20.00

(sum) Návrat do Cold Mountain - FK IC.SK, 20.30

(sum) Neznesiteľná krutosť - Kino a FK Igric, Dúbravka, 19.00

(sum) Nuda v Brne - FK IC.SK, 20.00

(sum) Posledný samuraj - FK IC.SK, 20.15

(sum) Spaľovač mŕtvol - FK IC.SK, 18.15

PONDELOK 15. MAREC

(sum) Ivanovo detstvo - FK Nostalgia, 20.45

(sum) Kráľ zlodejov - FK IC.SK, 18.00

(sum) Ľudia z maringotiek - FK IC.SK, 18.00

(sum) Jedna ruka netlieska - FK IC.SK, 18.30

(sum) Mexická jazda - FK IC.SK, 20.00

(sum) Návrat do Cold Mountain - FK IC.SK, 20.30

(sum) Nuda v Brne - FK IC.SK, 20.00

(sum) Posledný samuraj - FK IC.SK, 20.15

(sum) Spaľovač mŕtvol - FK IC.SK, 18.15

(sum) Zrkadlo - FK Nostalgia, 18.30

UTOROK 16. MAREC

(sum) Jedna ruka netlieska - FK IC.SK, 18.30

(sum) Kráľ zlodejov - FK IC.SK, 18.00

(sum) Najkrajší deň môjho života - FK Mladosť, 20.00

(sum) Návrat do Cold Mountain - FK IC.SK, 20.30

(sum) Boží zásah - FK IC.SK, 20.00

(sum) Nuda v Brne - FK IC.SK, 20.00

(sum) Pán si neželal nič - FK IC.SK, 18.00

(sum) Posledný samuraj - FK IC.SK, 20.15

(sum) Projekt 100: Rosemary má dieťatko - FK IC.SK, 17.45

(sum) Včelia kráľovná - FK Lúky, 20.00

STREDA 17. MAREC

(sum) Boží zásah - FK IC.SK, 20.00

(sum) Fanny a Alexander - FK Nostalgia, 18.30

(sum) Kráľ zlodejov - FK IC.SK, 18.00

(sum) Návrat do Cold Mountain - FK IC.SK, 11.00, 18.15

(sum) Nuda v Brne - FK IC.SK, 18.30

(sum) Pán si neželal nič - FK IC.SK, 18.00

ŠTVRTOK 18. MAREC

(sum) Boží zásah - FK IC.SK, 20.00

(sum) Mazaný Filip - FK IC.SK, 18.15, 20.15

(sum) Návrat - FK/Múzeum, 19.00

(sum) Nikde v Afrike - FK IC.SK, 18.00

(sum) Pán si neželal nič - FK IC.SK, 18.00

(sum) Policajti - FK IC.SK, 20.00

(sum) Projekt 100: Fanny a Alexander - FK Mladosť, 16.45

(sum) Projekt 100: Rosemary má dieťatko - FK IC.SK, 17.45

(sum) Underworld - FK IC.SK, 20.30

Návrat do Cold Mountain

USA

Réžia: Anthony Minghella, hrajú: Jude Law, Nicole Kidman, Renée Zellweger, Donald Sutherland, Ray Winstone

Príbeh o túžbe po domove uprostred divočiny, o túžbe po pokoji uprostred vojny, o túžbe po láske uprostred chaosu. Obávajúc sa o bezpečnosť svojej milovanej Ady, zranený vojak konfederácie Inman sa vracia cez vojnou spustošený juh na svoju farmu na Studenej hore.

Návrat do Cold Mountain, 12. - 17. marec, Palace/Aupark, Multikino Metropolis.

Zbesilosť na dvoch kolesách

USA

Réžia: Joseph Kahn, hrajú: John Ashker, Max Beesley, Ice Cube, Dane Cook, Gichi Gamba

Motorkár Cary Ford sa vracia domov, do svojho mesta, kde sa chce udobriť so svojou priateľkou Shane. Je však krivo obvinený z vraždy jedného člena gangu, zhodou okolností mladšieho brata Treya (Ice Cube), vodcu najobávanejšieho motorkárskeho gangu v krajine. Ford s pomocou niekoľkých lojálnych priateľov sa odhodlá očistiť svoje meno od vraždy a zachrániť sa tak pred krvavou pomstou, ktorú pre neho chystá Trey.

Zbesilosť na dvoch kolesách, 12. - 17. marec, Palace/Aupark, Multikino Metropolis.

Sloní muž

UK/USA

Réžia: David Lynch, hrajú: Anthony Hopkins, John Hurt, Anne Bancroft

Príbeh znetvoreného muža, natočený podľa spomienok pamätníkov F. Trevesa a A. Montagua. Režisér Lynch v ňom prejavil záľubu v bizarnosti a krutosti. Osud Johna Merricka, "slonieho muža", ktorý skutočne žil na prelome storočia, je však ukázaný s akcentom na humanistické vyznenie príbehu jeho utrpenia. D. Lynch poňal film ako odsúdenie predpojatostí spoločnosti voči "nenormalite" a ako výzvu k prijímaniu odlišností. Film je čiernobiely a kamera F. Francisa mu dáva expresionistické ladenie, súzvučiace s jeho dramatickým obsahom.

Projekt 100: Sloní muž, 12. - 17. marec, Istropolis Artkino.

Najkrajší deň môjho života

Taliansko

Réžia: Cristina Comenciniová, hrajú: Virna Lisi, Margherita Buy, Sandra Ceccarell, Sandra Ceccarell, Luigi Lo Cascio, Marco Baliani

Posledný film Cristiny Comenciniovej odkrýva rodinné vzťahy a odlišné pohľady na lásku. Traja súrodenci a matka ako hlava rodiny - každý sám s vlastnou koncepciou života a vzťahov paralelne riešia vlastné rodinné krízy.

Najkrajší deň môjho života, 16. marec, FK Mladosť.


Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako na refinancovanie hypotéky
  2. Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV
  3. Príďte diskutovať o budúcnosti Európy v slovenských mestách
  4. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja
  5. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  6. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  7. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  8. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  9. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  10. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  1. Energetici predávajú nevyužívaný majetok
  2. Posledných 30 r. cena fotovoltických panelov klesla 100 násobne
  3. Trendy udržateľnej architektúry
  4. Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV
  5. Ako dobre bývať v centre Bratislavy?
  6. Príďte diskutovať o budúcnosti Európy v slovenských mestách
  7. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja
  8. Štýlové osvetlenie do obývačky: Rozhoduje i to, ako žijete
  9. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  10. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  1. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime 11 353
  2. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj 3 480
  3. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej 2 471
  4. Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV 2 058
  5. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok 1 855
  6. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja 1 616
  7. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove 1 153
  8. Ako na refinancovanie hypotéky 1 037
  9. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu 607
  10. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra 565