KINÁ

ŠTVRTOK 11. OKTÓBER

Umelá inteligencia, USA, Istota, Karloveská 32, 17.15 a 20.00 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Istropolis, Veľká sála, Trnavské mýto 1, 15.00, 18.00 a 20.45 h; Polus center, 13.00, 13.40, 15.30, 16.10, 18.00, 18.45, 20.40 a 21.20 h

Rýchlo a zbesilo, USA, Ymca, Karpatská 2, 15.30 a 18.00 h; Polus center, 14.25, 16.45, 19.05 a 21.25 h

Amélia z Montmartru, Fr., Ymca, Karpatská 2, 20.30 h, Tatra, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h

Ignoranti, Tal./Fr., Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 17.30 a 20.00 h; Charlie centrum, 17.00 a 18.45 h

Dracula 2000, USA, Obzor, Radlinského 18, 15.30, 18.00 a 20.30 h

Tmavomodrý svet, USA, Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h; Charlie centrum, 20.30 h; Polus center, 14.30, 16.55 a 19.30 h

Jurský park, USA, Odboj, Dúbravka, Jadranská, 17.30 a 20.00 h; Polus center, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00 a 22.15 h

Denník Bridget Jonesovej, USA, Zora, Okružná 1, Trnávka, 19.30 h; Polus center, 13.00 a 17.45 h

Moskva slzám neverí, Rus., Igric, DK Dúbravka, Saratovská 2/a, 19.00 h

Lara Croft - Tomb Raider, USA, Nivy, Súťažná 18, 19.00 h; Lúky, Vígľašská 1, 20.00 h

Jurský park 3, USA, Odboj, Dúbravka, Jadranská, 17.30 a 20.00 h

Biela vdova, VB, Charlie centrum, 20.45 h

Samotári, ČR/Slovinsko, Charlie centrum, 18.00 h

Rebeli, ČR, Charlie centrum, 17.00 h

Dohola?, USA, Charlie centrum, 17.45 h

Všichni moji blízcí, ČR, Charlie centrum, 19.00 h

V zajatí chuti, Fr., Charlie centrum, 20.00 h

Co chytneš v žitě, ČR, Charlie centrum, 19.30 h

Spy Kids, USA, Istropolis, Kinosála 1, Trnavské mýto 1, 20.00 h; Polus center, 13.45, 15.45 a 17.45 h

Vyhnání z ráje, ČR, Polus center, 22.00 h

15 minút, USA, Polus center, 19.45 a 22.25 h

Mačky a psi, USA, Polus center, 13.15, 15.15, 17.15 a 19.15 h

Pearl Harbor, USA, Polus center, 21.15 h

Amélia z Montmartru, Fr., Polus center, 15.10, 19.55 a 22.25 h

PIATOK 12. OKTÓBER

Umelá inteligencia, USA, Istota, Karloveská 32, 17.15 a 20.00 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Istropolis, Veľká sála, Trnavské mýto 1, 20.00 h; Polus center, 13.00, 13.40, 15.30, 16.10, 18.00, 18.45. 20.40, 21.20 h a 23.15 h

Amélia z Montmartru, Fr., Ymca, Karpatská 2, 20.30 h; Polus center, 15.10, 19.55 a 22.25 h; Tatra, Nám. 1.mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h

Ignoranti, Tal./Fr., Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 17.30 a 20.00 h; Charlie centrum, 17.00 a 18.45 h

Dracula 2000, USA, Obzor, Radlinského 18, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus center, 23.50 h

Mačky a psi, USA, Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h; Polus center, 13.15, 15.15, 17.15 a 19.15 h

Jurský park 3, USA, Odboj, Dúbravka, Jadranská, 17.30 a 20.00 h; Polus center, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00 a 22.15 h

Denník Bridget Jonesovej, USA, Zora, Okružná 1, 17.00 a 19.30 h; Polus center, 13.00 a 17.45 h

Krátke stretnutia, Rus./Ukraj., FK Nostalgia, Stavebná fak., Starohorská 2, 18.30 h

Tiene zabudnutých predkov, Rus./Ukraj., FK Nostalgia, Stavebná fak., Starohorská 2, 20.45 h

Tmavomodrý svet, ČR/VB, Charlie centrum, 20.30 h; Polus center, 14.30, 16.55 a 19.30 h

Biela vdova, VB, Charlie centrum, 20.45 h

Samotári, ČR/Slovinsko, Charlie centrum, 18.00 h

Rebeli, ČR, Charlie centrum, 17.00 h

Dohola?, USA, Charlie centrum, 17.45 h

Všichni moji blízcí, ČR, Charlie centrum, 19.00 h

V zajatí chuti, Fr., Charlie centrum, 20.00 h

Co chytneš v žitě, ČR, Charlie centrum, 19.30 h

Spy Kids, USA, Istropolis, kinosála 1, Trnavské mýto 1, 20.00 h; Polus center, 13.45, 15.45 a 17.45 h

Vyhnání z ráje, ČR, Polus center, 22.00 h

15 minút, USA, Polus center, 19.45, 22.25 h

Rýchlo a zbesilo, USA, Polus center, 14.25, 16.45, 19.05 a 21.25 h

Pearl Harbor, USA, Polus center, 21.15 h

SOBOTA 13. OKTÓBER

Umelá inteligencia, USA, Istota, Karloveská 32, 17.15 a 20.00 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h, Istropolis, Veľká sála, Trnavské mýto 1, 15.30, 18.15 a 21.00 h; Polus center, 10.30, 11.00, 13.00, 13.40, 15.30, 16.10, 18.00, 18.45 a 20.40 h

Shrek, USA, Istota, Karloveská 32, 15.00 h

Amélia z Montmartru, Fr., Ymca, Karpatská 2, 20.30 h; Polus center, 10.20, 15.10, 19.55 a 22.25 h; Tatra, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h

Ignoranti, Tal./Fr., Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 17.30 a 20.00 h; Charlie centrum, 17.00 a 18.45 h

Dracula 2000, USA, Obzor, Radlinského 18, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus center, 15.10, 19.55 a 22.25 h

Mačky a psi, USA, Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h; Polus center, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15 a 19.15 h

Jurský park 3, USA, Devín, Devínska Nová Ves, 17.15 a 19.45 h; Polus center, 11.20, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00 a 22.15 h

Dr. Dolittle 2, USA, Odboj, Dúbravka, Jadranská, 15.30 h

Stroskotanec, USA, Zora, Okružná 1, Trnávka, 17.00 h

Purpurové rieky, Fr., Zora, Okružná 1, Trnávka, 19.30 h

Denník Bridget Jonesovej, VB/USA/Fr., Nivy, Súťažná 18, 19.00 h; Polus center, 13.00 a 17.45 h

Tmavomodrý svet, ČR/VB, Charlie centrum, 20.30 h; Polus center, 12.00, 14.30, 16.55 a 19.30 h

Biela vdova, VB, Charlie centrum, 20.45 h

Samotári, ČR/Slovinsko, Charlie centrum, 18.00 h

Rebeli, ČR, Charlie centrum, 17.00 h

Dohola?, USA, Charlie centrum, 17.45 h

Všichni moji blízcí, ČR, Charlie centrum, 19.00 h

Posledný jednorožec, Jap./USA, Charlie centrum, 16.00 h

V zajatí chuti, Fr., Charlie centrum,, 20.00 h

Co chytneš v žitě, ČR, Charlie centrum, 19.30 h

Spy Kids, USA, Istropolis, Kinosála 1, Trnavské mýto 1, 16.00, 18.00 a 20.00 h; Polus center, 11.45, 13.45, 15.45 a 17.45 h

Baraka, USA, Istropolis Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30, 20.00 h

Vyhnání z ráje, ČR, Polus center, 22.00 h

15 minút, USA, Polus center, 19.45, 22.25 h

Rýchlo a zbesilo, USA, Polus center, 12.05, 14.25, 16.45, 19.05, 21.25 a 23.45 h

Pearl Harbor, USA, Polus center, 21.15 h

NEDEĽA 14. OKTÓBER

Umelá inteligencia, USA, Istota, Karloveská 32, 17.15 a 20.00 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Istropolis, Veľká sála, Trnavské mýto 1, 15.00, 18.00 a 20.45 h; Polus center, 10.30, 11.00, 13.00, 13.40, 15.30, 16.10, 18.00, 18.45 a 20.40 h

Shrek, USA, Istota, Karloveská 32, 15.00 h

Princezna ze mlejna II, ČR, Istota, Karloveská 32, 10.00 h

Amélia z Montmartru, Fr., Ymca, Karpatská 2, 20.30 h; Polus center, 10.20, 15.10, 19.55 a 22.25 h; Tatra, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h

Ignoranti, Tal./Fr., Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 17.30 a 20.00 h; Charlie centrum, 17.00 a 18.45 h

Dracula 2000, USA, Obzor, Radlinského 18, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus center, 15.10, 19.55 a 22.25 h

Mačky a psi, USA, Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h; Polus center, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15 a 19.15 h

Jurský park 3, USA, Devín, Devínska Nová Ves, 17.15 a 19.45 h; Polus center, 11.20, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00 a 22.15 h

Pokémon: Sila jednotlivca, USA, Devín, Devínska Nová Ves, 15.15 h

Dr. Dolittle 2, USA, Odboj, Dúbravka, Jadranská, 15.30 h

Stroskotanec, USA, Zora, Okružná 1, Trnávka, 17.00 h

Purpurové rieky, Fr., Zora, Okružná 1, Trnávka, 19.30 h

Vadí nevadí, SR, Kino a FK Igric v DK Dúbravka, Saratovská 2/a, 19.00 h

Modrý zamat, USA, FK Ružinov, 18.00 h

Krokodíl Dundee v L.A., USA, Lúky, Vígľašská 1, 20.00 h

Tmavomodrý svet, ČR/VB, Charlie centrum, 20.30 h; Polus center, 14.30, 16.55 a 19.30 h

Biela vdova, VB, Charlie centrum, 20.45 h

Samotári, ČR/Slovinsko, Charlie centrum, 18.00 h

Rebeli, ČR, Charlie centrum, 17.00 h

Dohola?, USA, Charlie centrum, 17.45 h

Všichni moji blízcí, ČR, Charlie centrum, 19.00 h

Posledný jednorožec, Jap./USA, Charlie centrum, 16.00 h

V zajatí chuti, Fr., Charlie centrum, 20.00 h

Co chytneš v žitě, ČR, Charlie centrum, 19.30 h

Spy Kids, USA, Istropolis, Kinosála 1, Trnavské mýto 1, 16.00, 18.00 a 20.00 h; Polus center, 11,45, 13.45, 15.45 a 17.45 h

Luna Papa, Rak./Nem./Švaj./Fr., Istropolis Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h

Vyhnání z ráje, ČR, Polus center, 22.00 h

Rýchlo a zbesilo, USA, Polus center, 12.05, 14.25, 16.45, 19.05 a 21.25 h

Pearl Harbor, USA, Polus center, 21.15 h

Denník Bridget Jonesovej, USA, Polus center, 13.00 a 17.45 h

PONDELOK 15. OKTÓBER

Umelá inteligencia, USA, Istota, Karloveská 32, 17.15 a 20.00 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Istropolis, Veľká sála, Trnavské mýto 1, 15.00, 18.00 a 20.45 h; Polus center, 13.00, 13.40, 15.30, 16.10, 18.00, 18.45 a 20.40 h a 21.20 h

Čínske kúpele, Čín., FK Ymca, 20.30 h

Ignoranti, Tal./Fr., Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 17.30 a 20.00 h; Charlie centrum, 17.00 a 18.45 h

Kocka, USA, FK Múzeum, MMB, Primaciálne nám. 3

Dracula 2000, USA, Obzor, Radlinského 18, 15.30, a 18.00 h; Kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 17.30 a 20.00 h

Dekameron, Fr./Tal., Obzor, Radlinského 18, 20.00 h

Jurský park, USA, Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h; Polus center, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00 a 22.15 h

Zrkadlo, Rus., FK, Nostalgia, Stavebná fak., Starohorská 2, 18.30 h

Tmavomodrý svet, ČR/VB, Charlie centrum, 20.30 h; Polus center, 14.30, 16.55 a 19.30 h

Samotári, ČR/Slovinsko, Charlie centrum, 18.00 h

Rebeli, ČR, Charlie centrum, 17.00 h

Dohola?, USA, Charlie centrum, 17.45 h

Všichni moji blízcí, ČR, Charlie centrum, 19.00 h

Psycho, USA, Charlie centrum, 20.45 h

Chuť čerešní, Irán, Charlie centrum, 20.00 h

Co chytneš v žitě, ČR, Charlie centrum, 19.30 h

Spy Kids, USA, Istropolis, Kinosála 1, Trnavské mýto 1, 16.00, 18.00 a 20.00 h; Polus center, 13.45, 15.45 a 17.45 h

Luna Papa, Rak./Nem./Švaj./Fr., Istropolis Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h

Vyhnání z ráje, ČR, Polus center, 22.00 h

15 minút, USA, Polus center, 19.45, 22.25 h

Rýchlo a zbesilo, USA, Polus center, 14.25, 16.45, 19.05 a 21.25 h

Mačky a psi, USA, Polus center, 13.15, 15.15, 17.15 a 19.15 h

Pearl Harbor, USA, Polus center, 21.15 h

Denník Bridget Jonesovej, USA, Polus center, 13.00 a 17.45 h

Amélia z Montmartru, Fr., Polus center, 15.10, 19.55 a 22.25 h; Tatra, Nám. 1.mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h

UTOROK 16. OKTÓBER

Umelá inteligencia, USA, Istota, Karloveská 32, 17.15 a 20.00 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Istropolis, Veľká sála, Trnavské mýto 1, 15.00, 18.00 a 20.45 h; Polus center, 13.00, 13.40, 15.30, 16.10, 18.00, 18.45 a 20.40 h a 21.20 h

Amélia z Montmartru, Fr., Ymca, Karpatská 2, 20.30 h; Polus center, 15.10, 19.55 a 22.25 h

Ignoranti, Tal./Fr., Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30 a 17.30 h; Charlie centrum, 17.00 a 18.45 h

Východ-západ, Fr., FK Mladosť, 20.00 h

Dracula 2000, USA, Obzor, Radlinského 18, 15.30, a 18.00 h

Život Briana, VB, Obzor, Radlinského 18, 20.00 h

Jurský park, USA, Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h; Polus center, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00 a 22.15 h

Miliónový hotel, Nem./USA, FK Lúky, Vígľašská 1, 20.00 h

Tmavomodrý svet, ČR/VB, Charlie centrum, 20.30 h; Polus center, 14.30, 16.55 a 19.30 h

Samotári, ČR/Slovinsko, Charlie centrum, 18.00 h

Rebeli, ČR, Charlie centrum, 17.00 h

Dohola?, USA, Charlie centrum, 17.45 h

Všichni moji blízcí, ČR, Charlie centrum, 19.00 h

Psycho, USA, Charlie centrum, 20.45 h

Chuť čerešní, Irán, Charlie centrum, 20.00 h

Návrat idiota, ČR, Charlie centrum, 19.30 h

Spy Kids, USA, Istropolis, Kinosála 1, Trnavské mýto 1, 16.00, 18.00 a 20.00 h; Polus center, 13.45, 15.45 a 17.45 h

Luna Papa, Rak./Nem./Švaj./Fr., Istropolis Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h

Vyhnání z ráje, ČR, Polus center, 22.00 h

15 minút, USA, Polus center, 19.45, 22.25 h

Rýchlo a zbesilo, USA, Polus center, 14.25, 16.45, 19.05 a 21.25 h

Mačky a psi, USA, Polus center, 13.15, 15.15, 17.15 a 19.15 h

Pearl Harbor, USA, Polus center, 21.15 h

Denník Bridget Jonesovej, USA, Polus center, 13.00 a 17.45 h

STREDA 17. OKTÓBER

Umelá inteligencia, USA, Istota, Karloveská 32, 17.15 a 20.00 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Istropolis, Veľká sála, Trnavské mýto 1, 15.00, 18.00 a 20.45 h; Polus center, 13.00, 13.40, 15.30, 16.10, 18.00, 18.45 a 20.40 h a 21.20 h

Amélia z Montmartru, Fr., Ymca, Karpatská 2, 20.30 h; Polus center, 15.10, 19.55 a 22.25 h

Zázarak v Miláne, Tal., FK Múzeum, MMB, Primaciálne nám. 3, 19.00 h

Dracula 2000, USA, Obzor, Radlinského 18, 15.30, 18.00 a 20.30 h

Jurský park, USA, Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h; Polus center, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00 a 22.15 h

Cesta samuraja, USA/Jap./Fr., FK Nostalgia, Stavebná fakulta, Starohorská 2, 18.30 a 20.45 h

Dr. Dolittle, USA, DK Ružinov, Ružinovská 28, 18.00 h

Stalker, ZSSR, FK Za Zrkadlom, Rovniankova 3, 18.09 h

Final Fantasy: Esencia života, Jap./USA, Lúky, Vígľašská 1, 20.00 h

Ignoranti, Tal./Fr., Charlie centrum, 17.00 a 18.45 h

Tmavomodrý svet, ČR/VB, Charlie centrum, 19.00 h; Polus center, 14.30, 16.55 a 19.30 h

Samotári, ČR/Slovinsko, Charlie centrum, 18.00 h

Rebeli, ČR, Charlie centrum, 17.00 h

Dohola?, USA, Charlie centrum, 17.45 h

Chuť čerešní, Irán, Charlie centrum, 20.00 h

Návrat idiota, ČR, Charlie centrum, 19.30 h

Spy Kids, USA, Istropolis, Kinosála 1, Trnavské mýto 1, 16.00, 18.00 a 20.00 h; Polus center, 13.45, 15.45 a 17.45 h

Luna Papa, Rak./Nem./Švaj./Fr., Istropolis Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h

Vyhnání z ráje, ČR, Polus center, 22.00 h

15 minút, USA, Polus center, 19.45 a 22.25 h

Rýchlo a zbesilo, USA, Polus center, 14.25, 16.45, 19.05 a 21.25 h

Mačky a psi, USA, Polus center, 13.15, 15.15, 17.15 a 19.15 h

Pearl Harbor, USA, Polus center, 21.15 h

Denník Bridget Jonesovej, USA, Polus center, 13.00 a 17.45 h

ŠTVRTOK 18. OKTÓBER

Spy Kids, USA, Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h; Obzor, Radlinského 18, 18.00 a 20.30 h

Umelá inteligencia, USA, Istropolis, Veľká sála, Trnavské mýto 1, 15.00, 18.00 a 20.45 h

Planéta opíc, USA, Hviezda, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Ymca, Karpatská 2, 15.30, 18.00 a 20.30 h

Denník Bridget Jonesovej, USA, Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 17.30 a 20.00 h

Trainspotting: Posledná zastávka, VB, Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 20.00 h

Evolúcia, USA, Nivy, Súťažná 18, 19.00 h

Svadba podľa Mary, USA, Istropolis, Kinosála 1, Trnavské mýto 1, 15.30, 18.00 a 20.00 h

Ignoranti, Tal./Fr., Istropolis, Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Projekt Zig Zag dokázal, že Slováci túžia po zaujímavom bývaní
  2. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám
  3. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom
  4. Top First moment dovolenky na leto 2018
  5. Na tohtoročných trhoch pred Auparkom vystúpi aj Katka Koščová
  6. Elektronizácia verejnej správy? V Nemecku je rozhodnuté
  7. Investícia do dlhopisov s fixným výnosom 7,25 % p.a.
  8. Reportáž: Jaternice a klobásy pred jedením netreba šúpať
  9. Toto sú najlepší umelci za uplynulý rok
  10. Slováci triedia lepšie
  1. Projekt Zig Zag dokázal, že Slováci túžia po zaujímavom bývaní
  2. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám
  3. Riešenia pre hnedú planétu
  4. Veľtrh vzdelávania v Srbsku
  5. Exkurzia študijných programov AKP a PSA SvF STU v Bratislave
  6. Top First moment dovolenky na leto 2018
  7. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom
  8. Na tohtoročných trhoch pred Auparkom vystúpi aj Katka Koščová
  9. Elektronizácia verejnej správy? V Nemecku je rozhodnuté
  10. Investícia do dlhopisov s fixným výnosom 7,25 % p.a.
  1. Top First moment dovolenky na leto 2018 19 017
  2. Reportáž: Jaternice a klobásy pred jedením netreba šúpať 6 939
  3. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom 5 996
  4. Ako pôjdu vlaky po novom? Mení sa cestovný poriadok 3 134
  5. Toto sú najlepší umelci za uplynulý rok 2 461
  6. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 2 000
  7. Investícia do dlhopisov s fixným výnosom 7,25 % p.a. 1 982
  8. Elektronizácia verejnej správy? V Nemecku je rozhodnuté 1 743
  9. Na tohtoročných trhoch pred Auparkom vystúpi aj Katka Koščová 1 611
  10. Slováci triedia lepšie 1 212