OPERA A BALET SND - B. Smetana: Predaná nevesta, o 19.00
DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA - R. Schimelpfennig: Arabská noc, o 19.00
MALÁ SCÉNA - J. Murrell: Posledné leto Sarah Bernhardtovej, o 19.00
ŠTÚDIO L+S - Inkognito, verejná nahrávka pre TV Joj, o 19.00
ASTORKA KORZO '90 - Záverečná - Nám. SNP 30, o 19.00
TEÁTRO WÜSTENROT - Mníšky 2 Milionárky, o 19.00
DIVADLO GUNAGU - K. Vosátko: Modelky, o 19.30
KINÁ
Ocean Wonderland - Orange Imax, 13.00, 20.00
Duchovia Titaniku - Orange Imax, 14.00, 16.00, 19.00
Chrobáky! - Orange Imax, 15.00, 18.00, 21.00
T-Rex - Orange Imax, 17.00
Posledný samuraj - Istropolis, 19.45; Multikino Metropolis, 14.25, 17.10, 19.10, 20.00; Palace/Aupark, 14.30, 17.30, 19.00, 20.30, 22.00
Medvedie srdce - Istropolis, 15.45, 17.30; Istota, 17.30; Multikino Metropolis, 15.00, 15.30, 16.50, 17.20, 18.40; Palace/Aupark, 14.10, 15.00, 16.10, 17.00
Scary Movie 3 - Istropolis, 18.30, 20.30; Hviezda, 18.00, 20.30; Multikino Metropolis, 15.10, 16.55, 18.45, 19.40, 20.30, 21.30; Palace/Aupark, 15.40, 17.40, 18.10, 19.40, 20.10, 21.40, 22.10
Vitajte v džungli - Istropolis, 16.30; Hviezda, 16.00; Palace/Aupark, 14.05, 16.20
Nuda v Brne - FK IC.SK, 11.00
Projekt 100: Sladký život - FK IC.SK, 17.30
Good Bye, Lenin! - FK IC.SK, 18.00; Tatra, 18.00, 20.30; Multikino Metropolis, 18.00, 20.20; Art Palace/Aupark, 18.20, 21.00
Okno naproti - FK IC.SK, 18.30
Želary - FK IC.SK, 20.00; Mladosť, 17.00, 20.00; Multikino Metropolis, 15.35, 18.25; Art Palace/Aupark, 17.50, 20.50
Nikde v Afrike - FK IC.SK, 20.15
Nuda v Brne - FK IC.SK, 20.30; Art Palace/Aupark, 19.20, 21.45
Veľká ryba - FK Nostalgia, 18.30
Spaľovač mŕtvol - FK Nostalgia, 20.45
Looney Tunes opäť v akcii - Mladosť, 15.15; Palace/Aupark, 14.40, 16.40
Novo + I.M.T.Smile - Múzeum, 19.30
Samotári - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
Škola rocku - Multikino Metropolis, 15.20, 17.30; Palace/Aupark, 14.20, 17.10, 19.30, 21.50
Snoubordista - Multikino Metropolis, 14.00; Palace/Aupark, 15.20
Bratia ako sa patrí - Multikino Metropolis, 15.45, 21.15; Palace/Aupark, 18.40, 21.10
Pán prsteňov - Návrat kráľa - Multikino Metropolis, 16.10, 19.55; Palace/Aupark, 16.30, 20.20
Úsmev Mony Lisy - Multikino Metropolis, 20.35; Palace/Aupark, 15.50
Spy Kids 3D - Palace/Aupark, 15.20
Veľká ryba - Palace/Aupark, 17.20, 20.40
Prehliadka oscarových filmov:
Mesto bohov - Palace/Aupark, 15.30
Tajomná rieka - Palace/Aupark, 18.30
LOTR III - Palace/Aupark, 21.30
FILMOVÉ KLUBY
Good Bye, Lenin! - FK IC.SK, 18.00
Okno naproti - FK IC.SK, 18.30
Nikde v Afrike - FK IC.SK, 20.15
Novo + I.M.T.Smile - Múzeum, 19.30
Nuda v Brne - FK IC.SK, 11.00, 20.30
Projekt 100: Sladký život - FK IC.SK, 17.30
Spaľovač mŕtvol - FK Nostalgia, 20.45
Veľká ryba - FK Nostalgia, 18.30
Želary - FK IC.SK, 20.00
KONCERTY
Greksa a Kovalčík - Café Studio Club, Laurinská ul., o 19.00
Vasko Velčický - Jazz Café, Ventúrska 5, o 19.00
PRE DETI
Medvedie srdce - Istropolis, 15.45, 17.30; Istota, 17.30; Multikino Metropolis, 15.00, 15.30, 16.50, 17.20, 18.40; Palace/Aupark, 14.10, 15.00, 16.10, 17.00
Spy Kids 3D - Palace/Aupark, 15.20
Smelý Zajko - Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10, o 10.00
Mama, kúp mi psíka, bábková rozprávka, účinkuje: súbor Strigy - Divadlo a.ha, Miestne kultúrne centrum, Školská 14, o 10.00 a 14.00
Vodník Čľup - Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 10.00 a 14.00
Janko Polienko, predstavenie na motívy slovenskej ľudovej rozprávky - Bibiana, Panská 41, o 10.00
Zobuďte sa, zvieratká!, beseda s poľovníkom - M-Klub, Rovniankova 3, o 14.00
Ufúľané obrázky, tvorivé popoludnie pre deti - Klub 22, Vavilovova 22, o 16.30
Slnko je len jedno - Bibiana, Panská 41, o 14.00
KLUBY
Budha Bar - Radio Buddha bar, o 20.30
Casey - Oldies Night Disco, o 21.00
Club 39 - House and Trance Party / DJ Katcha, o 22.00
Harley Davidson - rock
Radosť - Deep click with leporelo by DJ Bruyant a DJ Vašek (leporelo), o 20.30
Terminal - Terminal Reggae, o 22.00